Opinie o Kancelaria Podatkowa Podbielscy Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Podatkowa Podbielscy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Podatkowa Podbielscy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Podatkowa Podbielscy Sp. z o.o. w Poznań

Karolka Nowy wpis

Dzień dobry. :) czy był może ktoś już w tym roku na praktyce? Widziałam na stronie kancelarii, że bez doświadczenia także możliwe jest na dzień dzisiejszy przyjęcie się, które rozważam. Gdzieś w starszych komentarzach pisaliście o praktykach ale są one nieco dawne, liczę na bieżące opinie

Kiedy w zasadzie mogły mieć miejsce ostatnie nabory do kancelarii? ktoś jeszcze w połowie lipca interesował się pytami rekrutacyjnymi. Było tez parę opinii od byłych pracowników i wobec nich zastanawia mnie zdanie tych aktualnych. co z podstawowymi narzędziami do pracy? podobno kiedyś były słabe. I o jakich ciągłych problemach była mowa?

Zuz Nowy wpis

Nabory trwają ciągle bo średni okres zatrudnienia to dwa miesiące. Nikt nie chce pracować za MNIEJ niż minimalne wynagrodzenie XD

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Kancelaria Podatkowa Podbielscy Sp. z o.o. na stanowisko Księgowa?

Opiszesz sytuację z perspektywy osoby bez doświadczenia? Na stronie jest napisane, że bez na spokojnie można się przyjąć i nauczyć na miejscu. Ciekawią mnie warunki i przebieg ewentualnego przeszkolenia.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kancelaria Podatkowa Podbielscy Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Y

Pani M. Dokłada wszelkich starań żeby wszyscy pracownicy byli niezadowoleni

XY

Minelo juz troche czasu od kiedy skonczylam tam pracowac ale sadzac po ostatnich opiniach chyba nic sie tam nie zmienilo. zgadzam się z @Dorota Wellman. Organizacyjny chaos, brak jakiejs sensownej kolejności zadan, najlepiej jakby wszystko bylo na juz i wszystko naraz. @Grabiel slusznie zauwaza ze komputery - podstawowe narzedzie pracy, byly slabe, ciagle jakies problemy @Gruzja, szefowa nie tylko podczas choroby pokazywala swoj stosunek do pracownikow @Praktykant, raz nawet slyszalam od jednej dziewczyny ze po fakcie dowiedziala sie ze "dni probne" są niepłatne

Gruzja

Szefowa wlasicicelka przychodzi do biura nawet chora, a to open space. Nie chce nawet w takiej sytuacji nosić maseczki. W ogole nie zważa na zdrowie pracowników. Dla klientów może to dobrze ale pokazuje jak niskie mniemanie ma o podwładnych

Jak wygląda ścieżka kariery w Kancelaria Podatkowa Podbielscy Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

No tak, a już pomijając aspekty rodzinne to jakie tu są stanowiska to awansowania? Jakie potencjalne warunki mogłyby wtedy przysługiwać i po jakim czasie?

Dorota Wellman
@Karolina

Nie można pominąć aspektów rodzinnych. Firmą rzadzi rodzina. Moga odpowiadac jedynie przed soba. Realnie nie wiadomo czy maja do tego jakiekolwiek kompetencje. I tak kwzdy zajmuje się wszystkim i niczym. Nie ma określonych szczebelkow do awansowania. Potrafisz wiecej to robisz wiecej i po prostu mozesz negocjowac lepsze warunki, ale żadnego awansu nie poczujesz. Oczywiście tak jak pisza inni, wszystkiego uczysz sie samq. Zadnych szkolen, pomocy jak na lekarstwo

Ola

Zgadzam się poprzedniczką jedne z niewielu praktyk na których można się czegoś realnie nauczyć.

gosia
@Ola

niebardzo - liczy sie tylko to zeby pracowac szybko, nikt nie ma czasu na tlumaczenie czegokolwiek

Wojciech
@gosia

Przecież praktyki są po to żeby się uczyć a nie od razu umieć. Rozumiem że pracownik powinien mieć kwalifikacje ale praktykant? Praktyki w ogóle są płatne?

Grabiel

Po kilku dniach, które tam przepracowałem mogę stwierdzić, że atmosfera w biurze jest słaba. Każdy mówi do siebie szeptem bo pracownicy siedzą w jednym pomieszczeniu z szefową. Sama szefowa zachowuje się wyniośle, a jej priorytetem jest "porządek" w biurze. Sprzęt do pracy, pomimo że jest to najważniejsza rzecz, jest budżetowy i ciągle były z nim jakieś problemy. Nie żałuję tego, że moja krótka historia tam się zakończyła.

@Grabiel

więc open space? :/ No pewnie dla co niektórych to dyskomfort lekki. Czyli to był ten okres próbny, o którym kiedyś tu pisali? Czy dalej jest bezpłatny? Czym tam się zajmowałeś przez tych kilka dni?

Grabiel
@Karolina

Tak, open space. Wygląda raczej na to, że nikt nie czuje się tam komfotowo. Jeżeli dobrze pamiętam to ten okres próbny tam jest nazywany dniami szkoleniowymi, które ze szkoleniem nie mają wiele wspólnego i nie, nie są płatne. Może przez pół godziny syn właścicielki tłumaczy wszystko w taki sposób jakby to było oczywiste, potem dostaje się plik faktur do wprowadzania i radź sobie sama. Strach kogokolwiek o coś zapytać bo wszyscy są zajęci swoimi sprawami. Nie ma tam sprzątaczki, szefostwo oczekuje sprzątania biura od pracowników. Są też posyłani na pocztę...

@Grabiel

Zawsze mogę do biura wejść hahah i posprzątać wam !!! Z pytaniem a wy od czego jesteście !!!! Głośno hehe prze nie od podawania kluczyków !!!

??

Polowy tego komentarza nie da sie zrozumiec. Idz tam popracuj sobie trzy dni za nic zobaczymy jaki bedziesz zadowolon

@??

Skoro tak to u Ciebie co powoduje takie niezadowolenie? Jeszcze jakieś negatywne warunki tutaj dochodzą?

Agata

jest ok :)

Kamil
@Agata

Dzięki, że piszesz, ale jednak taki wpis zupełni nic mi nie mówi, przydałyby się jakieś konkrety. Ok, ale w jakiej kwestii, dobre wynagrodzenie, dodatki, premia, podejście czy może coś innego albo wszystko razem wzięte? :)

lol
@Kamil

Próżna prezes Pyszny synek Chciwy wiceprezes

Praktykantka

Super staż!!! bardzo dużo się nauczyłam

Anita

Bardzo często pozory mylą tak jak i w tym przypadku bo to akurat dobra firma.

Xyz

Nigdy niewidzialam tak dziwnego miejsca pracy. Wszystko przeszklone, ludzie siedza jak w korpo. Przeciez to jest lokal na jakis sklep z odzieza a nie na biuro rachunkowe. Sam wyglad miejsca zniecheca do pracy.

Praktykant

Byłem tam na dniach próbnych. Już pierwszego dnia dowiedziałem się, że jestem którymś z kolei. Okazało się, że kancelaria ciągle zaprasza studentów na 3 dni próbne. Oczywiście darmowe. Chociaż w odróżnieniu od moich poprzedników miałem doświadczenie, nie dostałem nawet oferty praktyk. Wszyscy siedzą na jednej sali z szefową, ma się tylko 15 min na zjedzenie na zapleczu. Miała mi pomagać osoba, która niejednokrotnie wprowadziła mnie w błąd. Poza tym wszyscy robią wszystko, nie ma podziału obowiązków. Atmosfera nie jest najgorsza, nikt nie krzyczy, jest raczej kulturalnie, ale sztywno.

Praktykant
@Praktykant

Potwierdzam! Wszystko się zgadza. Dodam jeszcze, że to nie ma nic wspólnego ze szkoleniem. Pani przedstawiła się, dała dokumenty i miałem zaczynać. Nie miałbym oczywiście nic przeciwko gdyby nie to, że to SZKOLENIE (w dodatku darmowe). Mnie najbardziej zaskoczyła atmosfera, bo zespół jest bardzo młody, ale ona pewnie wynika z tego, że właścicielka siedzi obok i tylko pyta czy już gotowe.

Theodora

Odradzam wszystkim osobom niepełnosprawnym, bezrobotnym na stażach i rozpoczynającym swoją karierę, zatrudnienie w tej firmie. Nieprzyjazna, restrykcyjna i dzieląca pracowników oraz klientów firmy polityka właścicieli, brak dobrych narzędzi do pracy w najszerszym słowa znaczeniu. Wbrew stwarzanym pozorom brak jakichkolwiek przystosowań infrastruktury zakładu dla osób niepełnosprawnych. Marne zarobki w żaden sposób nie odzwierciedlające włożonego wkładu pracy i wszystko pod pozorem postępowania zgodnie z prawem.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Podatkowa Podbielscy Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Kancelaria Podatkowa Podbielscy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Podatkowa Podbielscy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Podatkowa Podbielscy Sp. z o.o.?

Kancelaria Podatkowa Podbielscy Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Kościelna 33 lok. U1
    60-537 Poznań
  • NIP: 7811898406 KRS: 0000519029

Kancelaria Podatkowa Podbielscy Sp. z o.o.