Telecomm Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Telecomm Sp. z o.o.

Jerzy

Co słychać w firmie? Czy warto startować do pracy ? Taka cisza to może nikogo już nie ma?

Aneta

Na stronie internetowej firmy można znaleźć aktywne oferty pracy w charakterze Kierownika Robót Elektrycznych oraz Specjalisty ds. BMS. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o pracy w tych działach? Czego mogą oczekiwać osoby, które prześlą swoją aplikację? Chętnie również dowiemy się więcej o tym jak wygląda praca w innych działach Telecomm oraz czym firma wyróżnia się wśród innych pracodawców.

Wiesz o firmie Telecomm Sp. z o.o. coś o czym nikt jeszcze nie pisał? A może chcesz się czegoś o niej dowiedzieć? Wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o Telecomm Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telecomm Sp. z o.o.