P.P.U.H DREWMEX

Wąchock

Opinie o P.P.U.H DREWMEX

bastuś se

Kołchoz a nie praca , absolutnie odradzam jakiekolwiek zatrudnienie w dremexie , szkoda zdrowia i nerwów na pracę za 7 zł , od wielu lat stawka utrzymuje się w tej samej cenie , tłumaczac sie że mamy kryzys , ale nikt nie patrzy na to ze zecie jest droższe z roku na rok , odradzam .

Axim

Wyzysk w biały dzień. Później panowie dyrektorzy dziwią sie ze zakład ma złe opinie. To nie chodzi o to że zakładu nie stać na to aby płacić pracownikom więcej. Tu chodzi o to że panowie prezesi nie chcą płacić więcej. Te kilkaset zł więcej pracownikowi ratuje niejednokrotnie życie. Natomiast prezes tyle wydaje na swoje przyjemności kosztem jednego pracownika. Zenada.

Ajax

Perfect 7 zł za godzinę . Widzę że panowie prezesi mają coś ze soba wspólnego .

Firma dziad, stawka na godzinę 7 zł.

Zostaw opinię o P.P.U.H DREWMEX - Wąchock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H DREWMEX