counter
1 19 31 5 1
anonim Nowy wpis

Andy Nowy wpis
Klient

Nie myśl o kolosach w tej firmie na początku będzie wszystko fajnie a po czasie wykończą cię psychicznie pracownicy o tym mówią i klienci widzą jak są traktowanie pracownicy

Unikaj tego miejsca Nowy wpis
Kandydat

Psychiczne nękanie pracowników straszą pracowników wypowiedzeniami dają wypowiedzenie przed świętami poczym je cofają dyrektor nie szanuje ludzi wogole wszyscy są zastraszeni jak tylko usłyszą gos dyrektora wszyscy uciekają nawet potrafi pracownikowi powiedzieć jak ci się pracą nie podoba to dowodzenia (usunięte przez administratora) uważa się za najmądrzejszego ucina pensję jak mu się podoba ludzie którzy pracowali po 15 lat odeszli bo psychicznie nie wytrzymali ostatniego czasu w ciągu pół roku zwolniło się stamtąd około 10 ludzi większość z długim stażem odradzam współpracy z tą firmą dopóki nie zmieni się dyrekcja.

Igor Nowy wpis

@Xyz a powiedz są jakieś bony świąteczne tutaj np ?

Dajcie sobie spokój, serwisem mechanicznym zarządza imbecyl z pryszczami na twarzy który ma mniejsze IQ niż numer mojego buta, a jest na tym stanowisku tylko dlatego bo nie ma własnego zdania i za przeproszeniem lize du.. tym wyżej, oczywiście o nich też nie mam dobrego zdania. Śmiech na sali. Byłem tam krótko i to żeby tam spróbować to był najgorszy z moich pomysłów. Tyle w temacie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Xyz

Jest całkiem spoko o ile nie jesteś idiotą i coś potrafisz.

Marzena
@Xyz

A wiesz, czy szykują się teraz do Rad Motors jakieś rekrutacje? Bo teraz chyba nikogo nie poszukują? W sumie to dobrze, bo mogę przypuszczać, że nie ma tam dużych rotacji, prawda?

Zuzia

Jak wyglada sprawa z grafikiem w tej firmie? Jest elastyczny, dopasowany do pracownika ?

Wilk

Nie polecam, czas sie w tym salonie zatrzymal w latach 90-tych.

Stażysta

Nie rozumiem dlaczego urząd pracy czyli tzw. bida płaci za staże w takiej firmie a w czasie stażu można przez pół roku dzień w dzień nauczyć się mycia samochodów !!! jeżeli to wymaga wogóle nauki, jakaś paranoja poprostu szukają wyrobników do niewolniczej pracy i nasze państwo z dykty płaci takim oszustom za niewolników. Takie firmy powinny umrzeć śmiercią naturalną. Gdyby ludzie się szanowali tak by się działo.

Marcin

Powiedzcie proszę, jak to jest z rotacją pracowników? Widziałem kilka komentarzy, w których pracownicy wspominali, że nadgodziny nie są rozliczane, więc wychodzi na to, że są wykonywane nieodpłatnie. Potwierdzacie te informacje?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 582 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Rad Motors Sp. z o.o.?

Wojtek

Nie polecam, wymagania duże jeżeli chodzi o pensje maximum minimalna krajowa( Nadgodziny nie są płacone). W zime ogrzewanie szfankuje znowu w lato nie ma klimatyzacji.

Marcin
@Wojtek

Czy nadgodziny nie są płacone na umowie o pracę? Jak w takim razie pracodawca je rozlicza? Daje dodatkowy dzień wolnego? Czekam na info.

Mis
@Marcin

Nie rozlicza. Dlatego jest taka rotacja.

Gina

Nie polecam slabe zarobki, atmosfera nieprzyjemna. Jedyny plus to logo marki.

Lis

Nie polecam, atmosfera tragiczna.

Norbi

Pewni jesteście, że nie warto zaczynać pracy w firmie? Może to tylko chwilowe?

koks
@Norbi

chwilowe od kilkunastu lat.

Banan

Nie polecam. Tragedia. Jak ktoś nie chce mieć problemu, to radzę tam nie jeździć

owsianka

LIpa tragedia i wogule kaszana rzadn uczciwy wiesnianik tam nie narobi trzeba same murzyny i ruskie przyglupy.

zulugula

Absolutnie odradzam pracę w tym miejscu, brak szacunku do pracowników, zarobki kiepskie jak na tak trudne warunki pracy, bo atmosfera jest tragiczna, brak słów, cyrk na kółkach. I MOBBING!!!

Izabela
@zulugula

Wspomniałeś/wspomniałaś w swoim komentarzu o mobbingu. Jest to częsty zarzut pod kątem pracodawcy. Bardzo często bezpodstawny i nadużywany przez pracowników. Pozwól zatem, że zapytam czy na pewno chodziło Ci o słowo mobbing? Z definicji, mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.

Luk

Na tym salonie to klimy nawet nie ma. Bylem wczoraj na serwisie. Z +50 C jest. Ciezko tam 5 min spedzic, a co dopiero pracowac 8h !

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w Autoryzowany Dealer Forda Rad Motors? Czy zapewnione są benefity?

Karo
@Administrator

Jakie benefity ? Zart chyba

Eliza

Mobing nic wiecej

Zostaw merytoryczną opinię o Rad Motors Sp. z o.o. - Radom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Rad Motors Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Orkana 1