Opinie o Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa w Kuśnie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa w Kuśnie

Jaki jest styl zarządzania w Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa?

Dziękujemy za pytanie. W stylu zarządzania w Global Food Hygiene kładziemy nacisk na efektywność, innowację i doskonałość operacyjną. Nasze podejście opiera się na mocnym przywództwie, transparentności i zaufaniu wewnątrz organizacji. Staramy się tworzyć atmosferę sprzyjającą współpracy i otwartej komunikacji, aby umożliwić naszym pracownikom wykazanie się kreatywnością i zaangażowaniem. Wdrażamy również systemy monitorowania jakości, aby zapewnić, że nasze produkty i usługi spełniają najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa. Zależy nam na ciągłym doskonaleniu naszych procesów i doskonaleniu naszych pracowników poprzez regularne szkolenia i rozwój zawodowy. W skrócie, nasz styl zarządzania skupia się na skuteczności, innowacjach, jakości i zaangażowaniu naszych pracowników w celu zapewnienia doskonałych wyników i satysfakcji naszych klientów.

Ano Nowy wpis

Jeden wielki (usunięte przez administratora) i poniżanie pracownika bez względu na płeć. Takie krzyki że połowa wsi słyszy. Pięknie tylko z zewnątrz, w środku atmosfera nie do wytrzymania. Fałsz i obgadywanie na każdym kroku. Lizusostwo że się słabo robi. Sprzedali by Cię do kogoś wyżej za paczkę zapałek. Dziewczyny psy wieszają na drugiej gdy tylko ma wolne. Gdy wróci to ciuciu ciuciu. Nawet jak ktoś wychodzi do toalety to już jest po nim jechanie, a jak wraca to znów udawaną sympatią. Wynagrodzenie nie adekwatne do obowiązków. Podstawa na czas, premia wypłacana ostatniego pod stołem. Za każdy bład masz zabierane pieniądze z tej premii. Jeśli zostajesz po godzinach to masz płacone tylko za pierwszą godzinę, 20 zł. Później nawet do nocy robisz już za darmo. W ramach miesiąca jeśli zostaniesz np. 20 godzin to masz płacone i tak tylko za 10. Pozostałe charytatywnie. Brak obiecanej informacji zwrotnej po zakończeniu procesu rekrutacji. Szczerze nie polecam.

nie polecam

Nie warto uczestniczyć w rekrutacji. Rekruterka mimo że obieca Tobie informację zwrotną to takiej informacji nie otrzymasz. Zastanów się czy warto tracic czas i pieniądze. Ja zdecydowanie nie polecam

Majk

Brałem udział w rekrutacji, firma mega wszystko poukładane od wjazdu na parking po miłe przyjęcie na recepcji i samą rozmowę. Nie wygrałem rekrutacji, ale wiem dlaczego.

Kazik
@nie polecam

No nie wiem, siostra pracuje i jest zadowolona praca OK, wymagania jak w każdej firmie, która rozwija się i widać, że ona również.

na nie? a to czemu? niby opinia sprzed dwóch lat ale zostało napisane wprost, że wymagania jak w każdej firmie. coś się zmieniło przez ten okres czasu? jeśli tak to co takiego? I te rekrutacje poważnie tak trudno wygrać jak kolega wyżej opisał? Na kogo mogą tu stawiać?

Ile jest zmian w Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa?

Nowy wpis

Dynamicznie zmieniające się otoczenie wymaga elastyczności i gotowości do wprowadzania zmian. Nasza firma stale monitoruje trendy rynkowe oraz oczekiwania klientów, co pozwala nam dostosowywać się do zmieniających się warunków i doskonalić naszą ofertę. W wyniku dywersyfikacji firma wyodrębniła przedsiębiorstwo GLOBAL BUSINESS FUSION BROUP. Firmy kooperują produkcyjnym w celu dalszego rozwoju a zakupienie innowacyjnej, zautomatyzowanej maszyny do produkcji Fartuchów foliowych stawania nas na szczycę listy producentów fartuchów w roli w Polsce.

Aktualność
Z ogromną radością informujemy, że nasza firma zdobyła prestiżowy Złoty Medal na międzynarodowych Targach Polagra Tech 2023 w Poznaniu. Nagroda została przyznana za nasz innowacyjny produkt - Worek foliowy ze zgrzewem K R-80.

To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie wysokiej jakości oraz innowacyjności naszych rozwiązań. Cieszymy się, że nasza praca została doceniona przez ekspertów branżowych.
 Worek foliowy ze zgrzewem K R-80 to produkt, który został zaprojektowany z myślą o spełnieniu najwyższych oczekiwań naszych Klientów.

Innowacyjna technologia zgrzewu K minimalizuje ryzyko mikropęknięć worka poprzez równomierne rozłożenie nacisku wkładanego towaru. Produkt dedykowany jest do branży spożywczej w szczególności dla przemysłu przetwórstwa mięsnego i rybnego.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Klientom za zaufanie, jakim nas obdarzacie. To dzięki Wam i Waszym potrzebom nasza firma rozwija się i tworzy coraz lepsze produkty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo nie tylko nagrodzone produkty, ale także wiele innych innowacyjnych rozwiązań, które mogą znacząco usprawnić procesy w Państwa firmach.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie. Liczymy na dalszą owocną współpracę.

Z poważaniem

Zespół GLOBAL FOOD HYGIENE

Pozytywnie

Standardowe

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jaroslaw Stefaniak

Tak. Udzial w rekruracji w Global Food Hygiene warto przejsc. To prawdziwa szkola zycia. Dodam: profesjonalna szkola zycia.

Zosia
@Jaroslaw Stefaniak

Ale, że rekrutacja jest szkołą życia? W pozytywnym czy negatywnym aspekcie? Z ilu etapów się składa standardowo proces rekrutacji?

@Zosia

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie! Procesu rekrutacji, jest dostosowywany do specyfiki każdego stanowiska. Różne stanowiska wymagają indywidualnego podejścia. Dlatego też, liczba etapów oraz ich forma może się różnić w zależności od konkretnej roli. Pragniemy, aby ten proces był jak najbardziej przejrzysty i dostosowany do oczekiwań oraz wymagań związanych z danym stanowiskiem. Na przykład, proces rekrutacji na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży zazwyczaj obejmuje 2-3 etapy, w tym rozmowę wstępną telefoniczną, rozmowę online oraz rozmowę osobistą w siedzibie firmy. Natomiast dla Konsultanta Biura Obsługi Klienta, typowy proces rekrutacyjny to około 2 spotkania, gdzie drugie spotkanie pozwala na realne zapoznanie się z zadaniami związanymi z danym stanowiskiem. Podczas rekrutacji staramy się jak najlepiej dostosować etapy do specyfiki stanowiska i zapewnić kandydatom możliwość efektywnego zaprezentowania swoich kompetencji oraz zrozumienia, czy oferta pracy jest zgodna z ich oczekiwaniami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji na temat procesu rekrutacji, śmiało pytaj kariera@globalhygiene.pl. Jesteśmy otwarci na dialog i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Życzymy powodzenia w procesie rekrutacji i mamy nadzieję na możliwość współpracy!

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa? Umieścili kilka ogłoszeń na Lento.pl.

Adela

Od lipca nikt nie odpowiedział na pytanie odnośnie zarobków na produkcji, dlaczego? i czy odniesie się ktoś przy tym do pracy konsultantów? Wiem, że na stronie firmowej jest oferta, w której opisano warunki finansowe, jako atrakcyjne, jak w ujęciu sumarycznym można je rozumieć? I co składa się na te niezbędne narzędzia do pracy?

Jarek

Na jakie zarobki może liczyć pracownik produkcji i ilu zmianowy jest system pracy ?

Co jest przyczyna tak dynamicznego rozwoju Global Food Hygiene D.Urbański Sp K. ?

@Anonim

Dynamiczny rozwój naszej firmy osiągamy dzięki synergii wielu czynników: zaangażowaniu zespołu, koncentracji na jakości i innowacyjności produktów, dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, a zwłaszcza efektywnej organizacji wewnętrznej oraz wizji lidera firmy. Ta kombinacja umożliwia firmie osiąganie sukcesów na lokalnym i międzynarodowym rynku, a także podtrzymuje jej pozycję jako lidera w branży spożywczej.

Aktualność
Odpowiedni dobór kadry pracowniczej jest kluczowy dla rozwoju przedsiębiorstwa, a zwiększenie zatrudnienia i powstawanie dodatkowych działów to pewne wskaźniki sukcesu. Wzrost zatrudnienia z 21 do 45 pracowników w okresie od 2016 do 2023 roku przyczyniło się do wzrostu skali działalności, poszerzenia ofert produktów i usług, obsługi większej liczby klientów oraz rozwinięcia nowych obszarów działalności.

GLOBAL FOOD HYGIENE stawia na zatrudnianie wysokiej klasy specjalistów i inwestowanie w rozwój pracowników, którzy w ostatecznym rozliczeniu przyczyniają się do dokonań firmy.

Zapraszamy do współpracy!

Aktualność
PYTACIE JAK PRACUJE SIĘ W GLOBAL FOOD HYGIE?
Oto właśnie tak :)
REGIONALNI KIEROWNICY I KEY ACCOUNT MANAGEROWIE W TRASIE :)

Jaki jest styl zarządzania w Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa?

Rekrutacja

Dzień dobry, chciałabym podzielić się z Państwem moją opinią jako osoby, która była rekrutowana, ale niestety nie przeszła dalszego etapu. Dlaczego piszę niestety, ponieważ ciężko znaleźć firmę, która tak profesjonalnie, z wielką kultura i zaangażowaniem podchodzi do kandydata. Niestety na portalach najczęściej można spotkać negatywne opinie byłych pracowników, rzadko kiedy pracownicy dziela się pozytywnymi wrażeniami co jest krzywdzące dla pracodawców. Bardzo dziękuję za rozmowę i feedback z Państwa strony. Przekonali mnie Państwo do tego, że są liderem jeśli chodzi pracodawcę.

@Rekrutacja

Bardzo dziękujemy za miłe słowa.

Ja również, jestem mile zaskoczony profesjonalnym podejściem rekruterów podczas rozmowy. Rozmowa konkretne, na temat. Mimo, że też nie zostałem przyjęty to będę miło wspominał to spotkanie. Pozdrawiam.

Ola

Od dłuższego czasu widzę ze rekrutują Państwo non-stop na rożne stanowiska, z czego to wynika? mają Państwo problem z rekrutacją? przy zachowaniu odpowiedniej kultury pracy i szacunku dla pracowników można stworzyć super załogę ....

@Ola

Te ogłoszeń o pracę a co za tym idzie ciągłość rekrutacji wynika z faktu, że firma Global Food Hygiene stale się rozwija i poszerza swoje działania zarówno na rynku Polskim jak i zagranicznym. W związku z tym rekrutacja specjalistów w trybie ciągłym daje nam gwarancje posiadanie w swojej załodze wykfalifikowanej kadry z doświadczeniem co przekłada się na realizacje naszych celów marki. Firma w przeciągu dwóch lat z założenia ma zwiększyć ilość pracowników prawie dwukrotnie, w związku z tym zaplanowany i wcześniejszy proces rekrutacji umożliwia nam selekcja podczas procesów rekrutacyjnych. Wychodzimy z założenia, że przy odpowiednim podejściu do pracowników i stymulacji employer branding jesteśmy w stanie stworzyć i tworzymy zespół, których zaangażowanie przekłada się na wyniki firmy.

@Ola

Prze ostatni rok rotacja w firmie to około 20 osób a zatrudnionych jest 40sób max 50. Mówienie że kadra się zwiększa rok do roku to jakiś absurd ile było 2 lata temu to teraz jest tyle samo lub mniej. Co do awansów to są one po to by w papierach było ładnie.

Ktoś
@Ola

Rekrutacje są caly czas, bo nikt nie chce tam pracować. Wyzysk i tyle. Kierownik sprzedaży to stanowisko dla kogos kto nie ma szacunku do siebie i chce charować po 12 godzin za marne pieniądze. Spanie po hotelach i parówki w aucie. Nie polecam najgorszym wrogom

Roman
@GLOBAL FOOD HYGIENE

Tak, tak, firma tak szybko się rozwija, że w ciągu kilku miesięcy w lubelskim zatrudniła już kilku Regionalnych Kierowników Sprzedaży? Ogłoszenia pojawiają się co dwa miesiące lub może nawet częściej. Nasuwają się przynajmniej dwa wnioski: 1. Firma nie ma pojęcia o rekrutacji i ma kolejne porażki rekrutacyjne; 2. Kandydaci szybko rezygnują i nie trwa to nawet 3 miesiące, czyli standardowy okres próbny. ... jakieś inne sensowne sugestie?

aaa
@Roman

Roman, być może ta firma nie jest dla wszystkich? Ale trzeba też pamiętać, że ofert pracy na podobne stanowisko jest mnóstwo więc każdy może wybierać, przebierać i zmieniać w dowolnym momencie jak mu coś nie pasuje. Być może właśnie dlatego jest taka rotacja

aaa

:/ chyba rzeczywiście bardzo mocno przebierasz w ofertach pracy, albo aż tak jesteś zajęty w nowej, że po 7 minutach odpowiadasz, cóż tylko pogratulować nowemu pracodawcy rekrutacji

Byly pracownik
@aaa

Ten komentarz idealnie pasuje do panujacej w tej firmie atmosfery. Na kazdy argument odpowiedzią jest ATAK. Garstka stalych pracowników, którzy idealnie do siebie pasuja swoim roszczeniowym usposobieniem. A inni sie nie nadają do funcjonowaniu w tak dziwnym miejscu. Rotacja wynika z tego że global jest fatalnym pracodawcą. Pod wzgledem finansowym i kazdym innym. Prowizje pod stołem, oddawanie prywatnych pieniedzy za korekty. Brak urlopow

@Byly pracownik

Niektóre komentarze są dalekie od rzeczywistości funkcjonowania Naszej marki. Global Food Hygiene to marka, która zatrudnia wysokiej klasy specjalistów, którzy wiedza, ze rozwój Naszej marki wymaga od pracowników zaangażowania I pracy w szybki tempie, co podyktowane jest rosnącymi wymogami branży spożywczej. Realizujemy tez projekt benefitów, który pozwala docenić tych, którzy wspólnie pracują nad utrzymaniem pozycji lidera na rynki.

Jarek Stefaniak
@Byly pracownik

Kolezanko. Kolego. Nikt w Globalu nie dostaje prowizji pod stolem. To jest zwykle oszczerstwo i uderzanie w dobre imie firmy, ktore podlega Kodeksowi Karnemu. Powstrzymaj sie od falszerstw rzeczywistosci; minely juz czasy ze oszczerstwa pozostaja bezkarne.

@Jarek Stefaniak

Może teraz nie ma juz i wszystko jest legalnie. Za moich czasów prowizje byly pod stolem. Z chęcią mogę o tym porozmawiac z organami scigania. Jestem zwolennikiem szczerej prawdy w biznesie. A w Global marką naczelna jest wyzysk pravownikow i klientow. Naciaganie na wiecej godz pracy niz wymaga kodeks i brak wyplacanich nadgodzin. Refulaminy są niezgodne z kodeksem pracy

@Byly pracownik

To faktycznie dawno Ciebie tutaj nie było, bo nie wiesz co piszesz a twoje frustracje wynikają chyba z braku zadowolenia z obecnej posady. Życzę Ci powodzenia abyś znalazła lepszego pracodawcę niż Global i nie wylewał swoich żali na forum publicznym. To mało profesjonalne...

@Jarek Stefaniak

Witam, Panie Jarku z tego co wiem to pan pracował z przerwami w tej firmie. Czy pan obecnie pracuje w tej firmie nie wiem. Co pan może wiedzieć o atmosferze jak pana nie było codziennie przez 8 godzin i co się działo w poszczególnych działach. Osobiście odbierałam pieniążki od pani prezes na koniec miesiąca u niej w pokoju na 1 pietrze. Teraz pani D nie ma. Jeśli się zmieniło to super ale niestety tak było i proszę nie pisać że tak nie było i nie straszyć kodeksem. Pozdrawiam serdecznie.

Majk
@Xyz

A skąd ty to wiesz? Zajmowałaś się taką analizą w firmie? Ile czasu pracowałaś? Ja pracuję dość długo i wiem, że firma się rozwija powstają nowe stanowiska pracy, potrzebne są kolejne osoby. Po za tym rotacja jest w każdej firmie i jest to naturalna sprawa.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnio dodali 5 kwietnia.

One

Jeśli zależy Wam na rozwoju,poszerzaniu horyzontów , zdobywaniu nowych kompetencji to zdecydowanie nie polecam. Atmosfera jak w filmie detektywistycznym, każdy każdego podejrzewa. Prezes - "mały", podnosi swoją wartość kosztem ludzi. Szkoda.

Ona
@One

To chyba nie pracowałeś/pracowałeś w tej firmie. Ja codziennie uczę się czegoś nowego, nabywam nowe umiejętności. Nieustannie są nowe projekty, nowe problemy do rozwiązania czy to nie jest rozwój? Firma się rozrasta tworzą się kolejne marki i na pardwę nie da się tu nudzić. Co do atmosfery... to widocznie tu nie pasowałaś/pasowałeś. Ja jestem zadowolona i mam super ludzi w pokoju :)

JAGNA
@One

Ja myślę, że nudy tu nie ma. Rzeczywiście, jeśli tylko ktoś chce, to się rozwija i uczy nowych rzeczy. Naprawdę firma się niesamowicie rozwija i to się dzieje za sprawą cholernie pracowitego i zaangażowanego Szefa. Może jest wymagający, ale najbardziej wydaje mi się wymaga od samego siebie. Na wynagrodzenie też trudno narzekać. Atmosfera - według mnie bardzo dobra, ja uwielbiam swój dział. Myślę, że wyjazd integracyjny na który się właśnie szykujemy będzie jak zwykle okazją do świetnej zabawy.

One
@Ona

Marketing :)

@One

Global Food Hygiene przez ostatnie lata bardzo dynamicznie się rozwija. Wartość rynkowa firmy rośnie, zasięg odbiorców wciąż się poszerza, a to wpływa na to, że wręcz musimy inwestować i stymulować rozwój kompetencji naszych pracowników. Nasze wspólne działania i realizacja założonych celów biznesowych sprawia, że stajemy się liderem na rynku polskim i niezwykle efektywnie działamy na rynku zagranicznym. Co więcej, to właśnie rozwój GFH przyczynia się do tego, że możemy postawić również na dywersyfikację biznesu i dać jeszcze szersze pole do rozwoju naszym pracownikom. A z przymrużeniem oka, nawiązując do filmu to sugerowałabym jednak nawiązanie do filmu akcji :).

stefanja
@One

mysle ze sporo przesady jezeli chodzi o te atmosfere detektywistyczna. Firma dobrze nagradza i duzo oczekuje. Moim zdaniem wszystko jest na wlasciwym miejscu.

klaudia
@stefanja

Czy poza podstawa firma posiada jakiś system premiowania?

klaudia
@JAGNA

Jeśli chodzi o wynagrodzenie, czy są jakieś systemy premiowania, czy tylko podstawa?

Hania

Z tego co wiem firma się rozwija i potrzebuje coraz więcej ludzi. Siostra pracuje i jest zadowolona.

Jarek S.

Tak bardzo polecam. Najlepsza firma w okolicach Sieradza z perspektywami

@One

Dziwne jest to co piszesz, ja podjołem pracę kilka miesięcy temu i porównując z moim poprzednim pracodawcą i atmosferą muszę powiedzieć szczerze i otwarcie "POLECAM" w końcu odżyłem. Ludzie mega zaangażowani, ekipa w pokoju super. Osobiście jestem zadowolony.

Marzena

Niektórzy pracownicy widzę, że kiedyś skarżyli się tutaj na jakieś złe traktowanie. Ale znalazły się też osoby, które się z tym całkowicie nie zgadzały. To było tu coś w końcu na rzeczy kiedyś czy jednak nie? Aktualnie dochodzi tutaj do jakiś nieprzyjemnych sytuacji czy atmosfera jest jak najbardziej w porządku? Ktoś pracuje i powie coś więcej?

@Marzena

Ja pracuje tu od wielu lat i mogę potwierdzić, że pracodawca jest wymagający ale bez przesady. To jest praca a nie przedszkole a poza tym właśnie dostaliśmy nagrodę dla najlepszego pracodawcę od ZPP https://www.facebook.com/GlobalFoodHygiene/posts/3121296448088763?comment_id=1018766935441557

@Kasia

O proszę. ;) No to faktycznie jest czego pogratulować, to teraz się dziwię, że takie opinie tu padały. A pracownicy też w ostatnim czasie dostawali może jakieś nagrody?

@Marzena

Nagrody... nie ale awanse były w ostatnim czasie dość liczne. Kierownik na menagera, młodszy specjalista na starszego i kilka innych. Także dzieje się :)

@Kasia

Po pierwsze nie wiem co za Kasia jesteś bo ja pracowałam tam 3 lata i nie było takiej Kasi a ta co znam to odeszła sama do innej firmy.

@Marzena

Marzenko jeśli pracujesz od 7 do 19 to jest to bardzo ale to bardzo mile widziane. Nie możesz krytykować bo będziesz zła. Atmosfera jest taka że masz ochotę uciec po 1 godzinie. Ale jak to mówią spróbuj i sama się dowiesz i daj znać chętnie usłyszę twoją opinię.

@Xyz

Aha? :( To co z nią jest jednak nie tak, że po godzinie takie złe odczucia są?

ELO ELO trzy2zero
@Xyz

widać, że dużo komentujesz, musiałaś zżyć się z firmą. 3 lata pracy. hu hu firma po budynkach oraz wynikach finansowych widać, że się rozwija. czy nie jest tak, że zwyczajnie Cię to przerosło i masz żal ? przyszli nowi "lepsi", pracują wydajniej itd. stąd to nie miejsce dla Cienie ?. po zdjęciach firmowych widać, że kadra w 4 lata zwiększyła się trzy krotnie. to rozumiem, że zdjęcia są nieprawdziwe ? moim zdaniem szukając pracy warto obejrzeć czy pracodawca jest stabilny, jak długo prowadzi działalność, czy inwestuje, jakie ma planu na kilka najbliższych lat, bo raczej lekkie czasy nie idą. a co do negatywów - z tego co tu czytam to są dwa 1. nie odpowiadają na etapy rekrutacji - słabo, ale widać, że mają w takich razie w czym wybierać ... 2. atmosfera napięta - czyli konkret pracują, to źle ? przedsiębiorców jest dużo wybierz innego osobiście kibicuję, oby każda firma osiągała wyznaczony cel

Jarek S.
@Marzena

Tak. Ja tu pracuję. Jest takie powiedzenie "wszedzie dobrze gdzie nas nie ma". Mysle ze Ci ktorzy narzekaja na prace w Globalu nie moga lub nie chca zaakceptowac ze firma od ludzi bardzo duzo wymaga. Tutaj nie przychodzi sie odpoczywac. Obecnie mamy takie czasy ze firmy aby konkurowac na trudnym rynku nie moga sobie pozwolic zeby atmosfera w firmie przypominala klub towarzyski. I wtedy jezeli komus zwroci sie uwage lub skrytykuje, albo nawet kaze sie robic cos co nie jest po mysli tej osoby to od razu uwaza sie to za mobbing, niszczenie czlowieka etc. Wiec odpowiadam: w Globalu nie ma mobbingu. Nikt nikogo i nigdy nie upokorzył, nie niszczyl w sposob jaki mozna by okreslic mobbingiem. Kazdy z nas ma rozny poziom tolerancji na krytyke. Jezeli odpowiesz sobie: tak, ja mam niski poziom tolerancji, to zapewne juz wkrotce na tym forum bedziesz pisal o mobbingu. Jezeli jednak Uznasz ze krytyka, tzw "ochrzan", o ile prowadza do zmiany na lepsze i do zachowan zgodnych ze strategia firny, wtedy na pewno sie odnajdziesz w naszej firmie. Tak wiec nie jezt w tym wszystkim kluczowe czego i jak oczekuje firma tylko jakim Ty jestes czlowiekiem i czy Mozesz podjac trudne wyzwania. Dla tych ktorzy chca i moga takie wyzwania podejmowac Global jest wlasciwym miejscem. To miejsce, w ktorym nie bedziesz Musial/ Musiala martwic sie o jutro jezeli tylko bedziesz Chciala/Chcial ciezko pracowac. Firma ma bardzo dobra kondycje finansowa i jest podmiotem stabilnym, co nie jest regula na obecnym trudnym rynku. Przyszly rok bedzie jeszcze trudniejszy od obecnego. Tym bardziej wzrosnie presja na pracownikow w kazdej firmie w Polsce. Pracodawcy zeby utrzymac poziom wynagrodzen beda musieli po prostu wiecej wynagac, lepiej organizowac stanowiska pracy. I jezeli Ktos zaklada, ze skoro za te sama pensje nie musi byc bardziej wydajny, to juz tu pojawiaja sie powody do narzekania lub niezadowolenia. Nie Powinnas lub nie Powinienes oczekiwac ze w przyszlym roku Przyjdziesz do pracy o 8:00 i Wyjdziesz o 16.00. Pracodawca zapewne zapyta Cie czy przez 8 godzin pracowales na 50% gwizdka czy na 80%. Jezeli odpowiedz bedzie brzmiala "tak, nie robilem co do mnie lezy najlepiej", to nie zdziw sie ze na Twoje miejsce bedzie szukal nastepce i bedzie Tobie dawal rozne sygnaly niezadowolenia. Ale czy w innej firmie bedzie inaczej? Jezeli tak, to bardzo takiej firmie wspolczuje bo za chwile obudzi sie z reka w nocniku. Tak wiec smialo! moge zapewnic Cie ze jezeli Chcesz uczciwie i wydajnie wypelniac swoje obowiazki, Global Cie nie rozczaruje. Duzo sie tu nauczysz i duzo mozesz tez wniesc. Kazdy Twoj talent nie pozostanie niezauwazony.

@Jarek S.

Jarek S widzę, że konkretnie i merytorycznie wypowiedziałeś się o firmie dzięki bo to jedna z nielicznych prawdziwych opinii. Wysyłam CV i przygotowuję się do rozmowy.

Pracownik XYZ
@Jarek S.

Zgadzam się, firma jest pewnym i stabilbym miejscem pracy a, że wymagającym to chyba normalne. To jest praca a nie miejsce spotkań towarzyskich, aczkolwiek i takie się zdarzają. Mamy organizowane różne formy integracji.

Osoba1

Witam. Jestem rozczarowany, firma mimo zapewnień po rozmowie rekrutacyjnej nie potrafi poinformować kandydata o wyniku rekrutacji. Pokazuje to brak szacunku dla ludzi.. Myślę, że osoba która zapronowala aby nie stawić się na rozmowę ma rację. A co gdyby tak ktoś nie pojawił się na rozmowie. Jednak jak widać w zwykłych ludziach jest więcej klasy niż w tych pseudo kierowniczkach z nazwy. W moich oczach firma dużo traci. A tacy zarządzający nie są odpowiednimi osobami , ponieważ pamiętajcie drodzy państwo potencjałem są ludzie. A nie naganiacze ludzi!

@Osoba1

Bardzo nam przykro, że nasi rekruterzy nie poinformowali Pana/Panią o wynikach rekrutacji. Dokładamy wszelkich starań aby informować kandydatów o wynikach rekrutacji na aplikowane stanowisko. Postaramy wprowadzić zmiany, które poprawią ten stan rzeczy a Pana/Panią proszę o kontakt w celu wyjaśnieni sytuacji kariera@globalhygiene.pl.

Osoba1
@GLOBAL FOOD HYGIENE

Nie wydaje mi się, że państwo dokładają wszelkich starań aby poinformować kandydatów skoro czytam opinie że to trwa już dobry rok. Nie jestem zainteresowany kontaktem z państwem. Dlaczego mamy wyjaśniać sprawę? To państwo powinni mieć to na uwadze że zawsze porządna firma informuje potencjalnych kandydatów o przebiegu rekrutacji i ewentualnej rezygnacji. To państwo pracujecie na swoją opinię. Firma zrobiła na mnie dobre wrażenie natomiast to przekreśliło moje wrażenie . To jest moja uwaga tylko na przyszłość.

Osoba 2
@Osoba1

Ja niedawno aplikowałem, byłem na spotkaniu w siedzibie firmy i bardzo szybko otrzymałem informację o wynikach rekrutacji, a nie były one pozytywne. Mimo wszystko uważam, że miło.Polecam!

Renata

Cześć, czy magazynier ma szansę sensownie zarobić u was? Widziałam ogłoszenie, ale chciałabym znać szczegóły. Zarobi się więcej niż minimalna?

@Renata

Cieszymy, się że jest Pani zainteresowany pracą w naszej Firmie. Global Food Hygiene kandydatom na stanowisku magazynier nie oferuje minimalnego wynagrodzenia a dodatkowo po za podstawowym wynagrodzeniem jest pakiet socjalny, w której skład wchodzi: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dodatkowa opieka zdrowotna. Na tę chwilę mamy obsadę na to stanowisko jednakże proszę zachęcam do aplikacje gdyż w razie pojawienia się zapotrzebowania na na podobne stanowisko skontaktujemy się z Panem w pierwszej kolejności . e-mail: kariera@globalhygiene.pl

Poli

Rotacja pracowników- kosmos, ludzie nie wytrzymują dłużej niż 3 mc; bardzo kiepskie pieniądze, jedziesz w trasy na kilka dni- ale bez delegacji! o premiach zapomnij! Plany są tak skonstruowane , że pracujesz tylko za podstawę. Ciągła kontrola , sprawdzanie, regulamin do regulaminu. Na rozmowie rekrutacyjnej opowiadają bajki- nic z tego co obiecują się nie pokrywa z rzeczywistością.

asi

święta prawda

@Poli

Zgadzam sie całkowicie. Kolosalna rotacja wynika z fatalnyvh farunkow finansowych oraz regulaminow, ktore są absurdalne. Osobni pracownicy zatrudnieni aby kontrolować innych, to bardzo slaby pracodawca

Zigi

Dlaczego ludzie nie potrafią odejść z pracy z klasą i zachować dobre wspomnienie? Dlaczego wolą posuwać się do hejtu licząc na bezkarność? Twój wpis jest bardzo smutny i źle świadczy o Tobie tym bardziej, że są wśród nas pracownicy, którzy wrócili do zespołu z czego się cieszymy. Inni prosili o powrót otrzymali drugą szansę, z której nie wykorzystali. Karma wraca a życie jest przewrotne. Powodzenia w innej pracy jednak z tego co widać chyba nie jesteś pewny jutra skoro ciągle rzucasz obelgami.

Włodek
@Zigi

Nie stać mnie ;)

Clip
@Włodek

Włodek sam wybrałeś a my niestety nie mamy wpływu na zarobki w innej firmie więc swoje nie powodzenia kieruj gdzie indziej

@Zigi

Zigi piszesz by odejść z klasą i mieć dobre wspomnienia. Szkoda bo takich wspomnień nie ma. Może opowiesz jak wygląda zwolnienie i jak to firma robi z klasą chętnie usłyszę. Bo ja tego doświadczyłam i nie życzę najwinniejszemu wrogowi.

@Poli

Jeśli faktycznie coś było nie tak przy odchodzeniu to możesz w sumie napisać o co chodzi? Bo żeby nie życzy wrogowi to brzmi niepokojąco . To jak to wyglądało?

Byly pracownik

Wszystko zgodnie z prawdą

Jerzy
@Byly pracownik

Jesteś kolejną osobą, co potwierdza kiepską pensję. Dla każdego suma może być inaczej postrzegana. Nikt konkretnie nie napisał, ile tam na rękę dają? Pensja jest goła, czy jednak w ciągu roku jakieś dodatki wpadają?

GLOBAL FOOD HYGIENE

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Jako pracodawca poczuliśmy się wywołani do odpowiedzi. Pragniemy zauważyć, że na tym właśnie polega struktura organizacyjna każdego przedsiębiorstwa, czyli zatrudnianie pracowników na różnych szczeblach w hierarchii firmy, określanie ich zakresu uprawnień i odpowiedzialności. Także na tym by jedni kontrolowali pracę wykonywaną przez innych. Co więcej obowiązkiem i prawem nie tylko pracowników ale i pracodawcy jest by ta wykonywana praca odbywała się właśnie w zgodzie z obowiązującymi pracowników i pracodawcę regulaminami, przepisami i procedurami. Kwestia wynagrodzenia pracowników jest kwestią indywidualną, negocjowalną i zależną od kilku czynników jak min. doświadczenie, staż pracy, zaangażowanie oraz wyniki. Nie uważamy by forum publiczne było odpowiednim miejscem do dyskusji o zmianie warunków finansowych. Zachęcamy oczywiście do takiej rozmowy bezpośrednio ze swoim przełożonym.

Global Food Hygiene

Dzień dobry. Bardzo roszę o nie wprowadzanie ludzi w błąd. Nie mamy i nigdy nie mieliśmy tego typu ogłoszeń. Proszę o usuniecie tego pytania. Z góry dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa - Kuśnie

• Jak się pracuje w Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa?

Kandydaci do pracy w Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
2.1/5 Na podstawie 11 ocen.

Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa