Opinie o Umc Poland w Ostaszewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Umc Poland. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Umc Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Umc Poland w Ostaszewo

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Umc Poland?

Wątpię w to, żeby mieli na to budżet skoro ludzi zwalniają co chwile ????????

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Umc Poland?

Pracownik Nowy wpis

Wątpię w to, żeby mieli na to budżet skoro ludzi zwalniają co chwile ????????

Ja pracowałem tam 2 lata prawie cały czas przez agencje pracy dostałem w końcu umowę od UMC ale zwolnilem się sam. Za mało pieniędzy po prostu główny powód. A umów z agencji manpower mam cały stos co tydzień badz dwa nowa umowa mało tego był okres że mi jej nie przedłużyli po czym za 2 tygodnie dzwonią czy nie chce przyjść do pracy

@Marcin

To umowy były podpisywane na tak krótko? Nie było jednej na miesiąc lub dwa? Brali do pracy jak było więcej zleceń i z tego powodu ta przerwa w robocie? A ile zarabiałeś że wspominasz o małej kasie? Minimalną?

Marta Nowy wpis

Agencje biorą po prostu na takie krótkie umowy i zazwyczaj praca jest na parę miesięcy i dają umowy na tydzień lub dwa tylko a potem do widzenia. Mydla oczy że zatrudnia Cię właśnie typowo do szarpa a co się okazuje zostajesz bez pracy.

ch-

Nie polecam, brat zapierd*lał jak jakaś mrówka, niejednokrotnie wyręczając nierobów z hali (którzy wciąż tam pracują i są dłużej stażem). Na dzień przed końcem umowy poszedł do biura na podpisanie nowej, gdzie usłyszał, że jej nie dostanie i w ten sposób stał się bezrobotnym bez wcześniejszych informacji. O ile "on sobie poradzi", tak widział zapłakane panie, roztrzęsionych panów, generalnie starszych pracowników, którzy wiedzą, że będzie im ciężej pracę znaleźć. Okazuje się postępowanie firmy to codzienność i jest ono skutkiem tak samo niepowaznych pracowników co polityki tej "firmy" - omijać szerokim łukiem, jeśli ktoś serio szuka porządnej pracy. Idealne miejsce dla cwaniaczków na zaczepienie się na kilka dni po parę stówek. Postępują tak a nie inaczej z ludźmi, a potem się dziwią, że nikt normalny nie pójdzie do nich do pracy :V...

Aleksandra
@ch-

A jaki podano powód Twojemu bratu, że nie będzie miał nowej umowy?

Torunian
@Aleksandra

Przy nie przedłużeniu umowy firma nie jest zobowiązana do tego by podać powód ... Pracowałem w firmie i umc i neuca obu nie polecam w umc jako nowy pracownik usadza cię na najcięższym stanowisku do tego by odciążyć ich pracowników z doświadczeniem ... 2 sprawa zarobek minimalną krajową pracę zaczynasz o 5:50 bo firma upiera się przy 15 min przerwy w dodatku z niektórych działów nim dojdziesz na stołówkę i z niej wrócisz minie te około 10 min tak więc celowe wykorzystanie pracownika ... Pracowałem tam na magazynie dzwonek na przerwę szedłem na przerwę i dla mnie komiczne było to że jak dzwonek usłyszę to nie że czas przerwy się skończył i wracać do pracy tylko o tej mam być już na linii nigdy tego warunku nie spełniłem w żaden dzień pracy bo uważałem to za wyzysk ludzi umc którzy schodzi z przerwy po dzwonku ... Pracowałem 7 miesięcy co miesiąc nowa umowa i teraz gdzie prawo pracy które jasno mówi że od 4 umowy praca jest na stałe ? Gdy ja ich miałem 7 albo 8 ... W neuce pracowałem ponad 2 lata wyzysk ludzi na maxa najniższą krajową nadgodziny w sobotę i niedzielę do wybrania za darmowy nie płatny dzień wolny do tego więcej Ukrainy i murzynow łącznie niż Polaków sporą niesprawiedliwość wobec pracowników normy które ciężko sprostać pracownikom co pracują w tej firmę parę lat ... Dla zasady dla osoby co jeździ na wózku 2 kartony pieluch 1 pozycja ale może być tak że 10 kartonów amolu to też 1 pozycja pierwsze kompletuje ile 1 min drugie zaś koło 7 min a norma to 40 pozycji w godzinę i oni dziwią się że ludzie odchodzą ... Jesteś zatrudniony np jako operator wózka widłowego na umowie powiedzą premia 600 dla wozkowego tylko że to pic na wodę bo ten wozkowy musi mieć wyjeżdżonych 128 h minimum masz 126 h nie dostajesz nic premii nie np 80 % z premii bo masz tyle godzin tylko nic bo naprzyklad brygadzista chciał sobie pojeździć na wózku omg

Bożena

opinie widzę, że były tutaj dość negatywne i sporo roboty przed ludźmi ale do teraz coś ucichło i ciekawa jestem dlaczego. wdziałam, że kiedyś księgowej szukali i zastanawiają mnie warunki w biurze, bo tutaj chyba nie były do końca opisane. Ktoś da znać jak w nim sytuacja się układa? jaka atmosfera i na jakie zarobki może liczyć tu księgowa?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Umc Poland? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik konfekcji - wsparcie produkcji
Ostaszewo
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy specjalista ds. księgowo-finansowych
B.A.U.S. At Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Głównego Księgowego
TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.
Majka

Dokładnie w tym samym czasie zakończyłam pracę, co do tego że,,stali pracownicy " często nie wyrywają sobie rękawów przekonałam się w tej firmie kilka razy. Polityka firmy chyba polega na tym ,że lepiej zwolnić ludzi (czasami bardziej pracowitych) z agencji, niż ludzi sharpowych. Piątek godzina 13 człowiek dowiaduje się, że nie ma już pracy od poniedziałku. Widać tutaj bardzo duży szacunek do ludzi. Nie wiem czy to wina agencji ,czy sharpa ale wydaje mi się, że agencja miała jakiś powód żeby tego dnia zwolnić ponad 50 może i nawet więcej ludzi . Jednym słowem nie jest to firma godna polecenia .

Xxx

Caly czas jest nabór, szukaja ludzi a nikt nie chce tam pracować ale co się dziwić jak tak traktują że po dwóch dniach rezygnuja

Bronisław
@Xxx

Ale że jak ich traktują? Sam pracowałeś w Umc? Jeśli tak, to napisz coś więcej o tym traktowaniu, jestem ciekaw jak to wygląda z Twojej perspektywy.

Stefan
@Xxx

Ale jak traktują, że aż się zwalniają? To musi być coś poważnego, bo przecież nie odchodziliby z dnia na dzień. Podaj jakieś przykłady i więcej szczegółów, bo poruszasz tutaj bardzo ważny temat. Chodzi może o podejście góry do nowych?

Iwona

Czy busy dowożą pracowników z Bydgoszczy lub najbliższej okolicy?

Wanda
@Iwona

A jest teraz w ogóle nabór do Sharpa na produkcję? Gdzie oni to ogłaszają? Ja nie znalazłam w internecie, są tylko szukani do Ostaszewa i do Torunia koordynatorzy wsparcia sprzedaży. Praca dla człowieka z językiem angielskim i znajomością systemów sprzedaży i logistyki. O pracy na produkcji, co, jak i za ile, też się chętnie dowiem.

pomocnik
@Wanda

dzwoń do Manpower w Toruniu ostatnio przyjęli kilka osób, ale nie wiem czy jest jeszcze nabór, wątpię.

zainteresowany

Na fabrycznej hali w Ostaszewie dotąd widniała nazwa "UMC Poland" obok logo Sharpa. Właśnie zniknęła i zostaje Sharp. Firma jest w trakcie zmiany nazwy, wraca Sharp. Jak myślicie jak będzie się pracowało?

Txphjiw

Pracowałem ponad dwa miesiące, przez agencję i zostałem zwolniony, jak masa innych ludzi z powodu redukcji etatów. Na pracę nie narzekałem tak jak i nie narzekano na mnie. Śmieszne, że zwolnili tylu ludzi, którzy w porównaniu do innych przykładali się do pracy.

Młoda3
@Txphjiw

Ciekawe kiedy znów zaczną zatrudniać... Jakie mają plany...

luznaguma18
@Txphjiw

Wiem, że było zatrudnienie do zamówienia, które się kończyło z końcem marca. Wiem, że dostawaliśmy podczas rekrutacji od agencji uczciwą wiadomość na ten temat. 100% czystej komunikacji. Kto podejmował decyzje o tym, kto zostaje, a kto nie - nie wiem. Szkoda, że się skończyło, bo zostałoby się, gdyby była taka szansa.

Młoda 3
@luznaguma18

Ciekawe kiedy będą znów zatrudniać... Fajnie było... Ludzie, atmosfera, praca jak najbardziej na duży plus!!! Dokładnie agencja poinformowała o tym, że na pewno mają zapotrzebowanie na ludzi do pracy do końca marca...

pracownik dlugoletni
@Młoda3

tego nie wie nikt jakie maja plany bo nikt nic nie mowi... mamy zwiazki zawodowe , rade pracownicza i ogolnie ludzi ktorzy powinni reprezentowac interes pracownika i przekazywac wazene informacje a oni nie robia nic...kompletnie nic. i nie mam pretensji do pracodawcy bo on broni swoich interesow ale ludzie sa straszni dla siebie...!

No
@Txphjiw

Podobnie robia i robili z ludzmi w firmie na pomorzu Flex gdzie tez prezesem firmy byl A.P Umowy przez agencje obiecujae po okresie probnym dostaniesz na firme ..mozesz byc dobrym pracownikiem a nawet nie biora tego pod uwage .Czlowieka maja za nic a brygadzisci tak wyuczeni zeby tylko szmacic ...oceny nie sluszne ..Mowia ze stawaja na rozwoj pracownika a tak naprawde bez znajomosci to nic nie wskurasz ,rekrutacje specjalnie robione a swoich biora..

Czy Umc Poland zapewnia kartę multisportu?

tak, dla zatrudnionych przez UMC. Tymczasowi nie maja takich przywilejow.

Agnieszka
@pracownik

Na jakiej zasadzie zatrudniani są pracownicy zewnętrzni? Czy mają zbliżone wynagrodzenie do pracowników zatrudnionych przez UMC?

Jan Kowalski
@pracownik

Czy karta Multisport ma jakieś ograniczenia typu możliwość wejścia w miesiącu tylko kilka razy? Czy jest to karta na którą można wchodzić co dziennie?

pracownik dlugoletni

zapewnia karte multisport w "normalnym" trybie funkcjonowania. teraz w czasie pandemii te karty sa wstrzymane

Ewka

czy firma obecnie prowadzi rekrutacje ?

Ernest

Proszę o potwierdzenie czy tv Sharp 55BL5EA ma wbudowane w pilota sterowanie głosowe?

Agnieszka
@Ernest

@Ernest To pytanie musiałbyś skierować bezpośrednio do Umc Poland. Rozumiem, że zaopatrzyłeś się w sprzęt tej firmy. Powiedz jak podobała Ci się obsługa klienta?

Gustaw

@wolnosc-słowa Ja nie zgadzam się z taką opinią. Dobra firma nie zwalnia dobrych pracowników!!

wolnosc-słowa

witam jezeli chodzi o firme UMC nie mozna złego zdania powiedziec ,fakt jest taki ze zwalniaja ludzi uczciwych,pracujących,a pozostawiaja ludzi zbednych tak zwanych lizusikow, ipo co tyle tych leaderów ,managerów masakra nic nie robią gruba kase biorą...aha no i nie uczciwosc wobec ocen pracownikow zamiast zostawiac świezy narybek zostawiacie wyrzeraczy ,cwaniaków....którzy nic nie wnosza swiezego do firmy lecz trzymaja sie kurczowo a zeby roboty nie stracic wyrzucaja dobrych pracownikow...SZ.P Prezesie niech przyjrzy sie pan tym oto wlasnie pracownika bo straty nie sa w nowych ludziach ktorzy chca pracowaca w tych co grzeja stołeczki bo tak im wygodnie a swiezej krwi nie w nosza w krwioobieg firmy..Ja gdybym mogł to troszke porzadku bym zrobił z tymi ludzmi liderki hmmm smiechu warte jaki to lider jak nie umie zastopic pracownika jezeli nie ma go w pracy???bo nie zna sie na wkretarce,obsludze maszyn tylko chodza i debilki udaja a wiele jest takich,nie mowie ze kazda bo ludzi sie do jednego worka nie sumuje ale zapewniam ze kilkaset osob ze mna sie zgodzi.taka o moja opinia...zeby nie RODO posypałbym nazwiskami ktore powinny poleciec...

Młoda3
@wolnosc-słowa

Wiesz może kiedy będą zatrudniać? Dlaczego taka sytuacja nastąpiła, że zwalniać zaczęli?...

kitty93

Jestem zatrudniona w UMC przez agencje pracy Manpawer,pracuje obecnie 2 tyg i najgorzej nie jest ani rewelacyjnie znośnie moge tak to opisać. Przychodze robie swoje przez 8 h i tyle.Jeśli chodzi o atmosfere w pracy jest ok z wyjątkiem plotkujących ludzi jest ich wszędzie pełno i wszechobecne narzekanie ludzi to demotywuje do pracy.Praca moim zdaniem na jakiś okres czasu w porządku.Wynagrodzenie najniższa krajowa.

pinki

Sapiski, są w porządku. Czasem mają złe dni????????????????

siłacz
@pinki

szkoda, że nikt nie pisze o czesciowcach, jacy są po trzebni i jak mocno pracują. Tego to nikt nie widzi!!!!Bez nikch to produkcja stanie.

@siłacz

Są jakieś braki w kadrze pracowniczej na stanowisku, które opisujesz? Nie ma chętnych do pracy? Możesz przedstawić, jakie wynagrodzenie oferuje firma Umc Poland na tym stanowisku? Jeżeli wiesz coś na ten temat, to zachęcam do odpowiedzi, ponieważ może w tym wątku znaleźć się osoba, która dzięki Twoim informacjom podejmie decyzję co do zatrudnienia w tym miejscu.

@siłacz

hahaha....bez Pani co wpina LVDS telewizor nie będzie działał.... to jest proces liniowy...jakbyś nie zauważył mój drogi... wszyscy są ważni. i nie oszukujmy się wy tylko donosicie materiał na linie z punktu A do punktu B...nic innego was nie interesuje...a takie panie na kontrolach muszą wiedzieć co i jak...serwisanci tez muszą mieć wiedze a są w tej samej grupie zaszeregowania. wy materiał macie wystawiony przez magazynierów liczy wszystko lidem materiałowy a wam inżynier procesu pokazuje gdzie jaka cześć ma się znaleźć i jedziesz z koksem tylko doglądasz czy nic się nie kończy i podstawiasz...filozofii nie ma. byłem częsciowcem to wiem...

lalunia 19

Wiem który to jest bo kręci do wszystkich lasek. Dałam mu kosza to dał sobie spokój. Musi mieć kogoś znajomego wśród przełożonych bo jego nadgodziny nie obowiązywały. Tylko jeden dzień był a inni musieli obowiązkowo być. żal..... Tylko był i nic nie robił jak zawsze. hehe..... paszczak taki z niego jest leniwy

@lalunia 19

Bardzo Was proszę, abyście nie wypowiadali się o konkretnych osobach, które pracują w firmie Umc Poland. Piszcie o firmie jako całokształcie. Gdy opisuje się kogoś, kto nie uczestniczy w dyskusji, nie ma możliwości odniesienia się do tego, dlatego nie wygląda to ładnie. A w dodatku może naruszyć zasady ochrony danych osobowych. Możecie powiedzieć coś o atmosferze w firmie? Warto aplikować?

@Adrian

atmosfera w firmie rożna. zależy na jaki dział się trafi. Prawda jest taka ze ludziom się nigdy nie dogodzi. Firma zorganizowała paczki świąteczne dla dzieci) i to ładne paczki bo cała reklamówka słodyczy ale od razu po odebraniu ludzie narzekają ze za mała ze nie dobre ze coś tam coś tam...słuchać się tego nie chce. 5lat temu dostaliście dla dzieciaków gwiazdorka z czekolady +soczek do picia i tez było źle a teraz dostają całą tutę i tez jęczą! wracając do atmosfery to na reworku się nie skarzą góra tez nie narzeka(z wyjątkiem ćpających po kiblach szczeniaków, którzy pracują ledwo tydzień) najgorzej jest na produkcji bo tam po prostu ludzi się nie szanuje. "Ryba psuje się od głowy" i tak jest z szacunkiem na TV przykład idzie z góry tzn. głowni przełożeni tego działu maja ludzi głęboko i dlatego tam tak jest. Dopisze tylko tyle ze czasem to się człowiek tym liderom menadżerom i brygadzistom nie dziwi ze tak ludzi traktują bo co by się nie zrobiło to jest źle. kiedyś było głośno ze nie wypuszczają ich do toalety. (bzdura) a dlaczego żaden nie napisze ze jak wychodzi do kibelka to go nie ma 30min i w tym czasie zdarzy iść na stołówkę po bułkę, zjeść śniadanie w szatni, wypić kawkę obdzwonić pół rodziny i wraca na proces. czemu żaden nie napisze ze jara fajki albo i co innego po toaletach, albo ze w ogóle nie przykładają się do pracy. dlaczego nikt nie napisze ze mamy talony na każde święta pakiet Benefit multisport gdzie na ta kartę można iść na basen, lodowisko do dietetyka itd...(do tego jest możliwość wyrobienia karty dla dzieci), mamy zapomogi dla tych którzy tego potrzebują, wczasy pod grusza, integracje. nikt nie pisze o pozytywach bo lepiej pojęczeć i się użalać nad sobą jak to ja mam źle. ja doświadczyłem (usunięte przez administratora)w tej firmie i pracuje już bardzo długo ale nie wszystko jest do kitu!

@stary pracownik

Dziękuję za Twój komentarz oraz przedstawienie tego, jak wygląda pakiet socjalny dla pracowników zatrudnionych w firmie Umc Poland. W Twojej wypowiedzi zabrakło mi jeszcze informacji o tym, czy firma dba o rozwój zawodowy zatrudnionych pracowników? Organizowane są szkolenia i kursy, które mają za zadanie podnieść kwalifikacje pracowników? Ciekawi mnie, jak firma podchodzi do tego aspektu, dlatego proszę o wyjaśnienie.

ZXC

Tak

@ZXC

Skoro firma organizuje kursy i szkolenia, to mógłbyś nieco więcej o nich napisać? Jak często są one organizowane oraz - czy według Ciebie - swoją treścią i przesłaniem pomagają w rozwoju zatrudnionych pracowników? Chciałbym, abyś wypowiedział się bardziej szczegółowo na ten temat.

@Adrian

super ze ktoś w ogolę czyta te komentarze ale nie podoba mi się ze z ostatniego zdania zniknęło słowo...i to dość kluczowe. jak pisałem złe rzeczy tez się tam dzieją.... i ludzie powinni o tym wiedzieć. ale to nie wina firmy tylko ludzi którzy maja ciut więcej władzy. jeśli chodzi o rozwój pracowników to nie ma z tym raczej problemu. jakiś czas temu organizowane były szkolenia pakietu office dla pracowników obsługujących systemy SAP, ACCARD. niektórzy nauczyli się czegoś nowego inny odświeżyli swoja wiedze. jest tez możliwość zrobienia kursu na wózki widłowe wiec bardzo przydatna rzecz za która nie trzeba płacić.

PIK

Ide w poniedziałek do tej pracy ... ZOBACZE JAK JEST. POZDRAWIAM...

@PIK

I jak? Możesz już coś powiedzieć z własnego doświadczenia?

Adrian

Możesz mieć negatywne doświadczenia związane z pracą w firmie Umc Poland, jednak na forum publicznym zabrania się używania takich słów oraz obrażania osób, które są ściśle związane z pracą w tym miejscu. Dlaczego w ogóle poruszyłeś takie kwestie? Masz jakieś dowody, które potwierdzałyby to, co napisałeś, czy bazujesz jedynie na przypuszczeniach? Jeżeli rzeczywiście miałeś okazję pracować w tej firmie, to mógłbyś napisać, jakie warunki zatrudnienia zaproponował pracodawca? Wyraź swoje zdanie w sposób kulturalny i rzeczowy.

Adrian

@PIK, jesteś już po tygodniu pracy w firmie umc poland, więc chciałbym, żebyś podzielił się z nami tym, jak wrażenia po pierwszych dniach? Zostałeś ciepło przyjęty przez pozostałych pracowników, którzy pracują w firmie? Podziel się z nami swoimi pierwszymi wrażeniami. @Annamaria12, Ty również napisz, jak ocenisz pracę w firmie umc poland po pierwszych dniach. Zachęcam do dyskusji.

Zostaw merytoryczną opinię o Umc Poland - Ostaszewo

• Jak się pracuje w Umc Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Umc Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Umc Poland?

Umc Poland