Opinie o ZPM Biernacki Skup i Hodowla Bydła Sp. z o.o. w Golina

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ZPM Biernacki Skup i Hodowla Bydła Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZPM Biernacki Skup i Hodowla Bydła Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Hodowla bydła, drobiu, owiec i kóz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPM Biernacki Skup i Hodowla Bydła Sp. z o.o. w Golina

Witam od paru dni jest dostępna oferta dla Referenta administracyjno-biurowego. W opisie zaznaczono, że doświadczenie nie jest wcale wymagane. Skoro tak to z czego biorą się widełki płacowe na poziomie od 4 650 zł do 6 100 zł?

Michał Nowy wpis

Współpracowałem z tą firmą jakiś czas, nie opłacają swoich zobowiązań. Udało mi się odzyskać należności po uzyskaniu porady od Pana, który miał już do czynienia z tą firmą. (usunięte przez administratora)

Podejście do kontrahenta poniżej szaczunku i przywoitości .Ostrzegam wszystkich przed tymi biznesmenami firma (usunięte przez administratora)pod względem wypłaty należności za tucz kontraktowy. Może i oni doczekają takiego traktowania jak traktujà rolników.Czego życzę!

Chodowca Nowy wpis

Zapłata za towar z problemami po 5 miesięcach

Aplikowałeś do ZPM Biernacki Skup i Hodowla Bydła Sp. z o.o. na stanowisko Zootechnik - Technik weterynarii? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
XXX

(usunięte przez administratora) zdala od nich, omijać szerokim łukiem, nie wypłacalni, porządek z takimi powinni zrobić

Czesław
@XXX

Ni dostałeś wynagrodzenia? Ile czau tam pracowałeś ze taka sytuacja? Myślisz że niewypłacalni przejściowo czy to będzie miało wpływ na to czy firma zostanie na rynku?

Dorota

Ktoś określił wcześniej zarobki jako niskie. Wiecie jakie teraz są aktualne miesięczne stawki? Od tamtej wypowiedzi minął ponad rok a jak wszyscy wiemy wiele się zmieniło pod względem zarobków.

Współpracowałem z tą firmą jakiś czas, (usunięte przez administratora) i nie opłacają swoich zobowiązań. Udało mi się odzyskać należności po uzyskaniu porady od Pana, który miał już do czynienia z tą firmą. (usunięte przez administratora)

Marcin 86

Jakie zarobki na uboju

Krótko pracowałam z pszyczyn osobistych, ale wszystko było okej oprucz koleżanek

Martyna
@Ania

Jak z pszyczyn osobistych no to wszystko jasne

Poirytowany

Pytanie kiedy w końcu ktoś się weźmie za auta parkujące na środku parkingu? Człowiek kończy pracę i ma ciągle problem z wyjechaniem bo osły parkują na środku zastawiając auta. Trzeba coś z tymi spóźnialskimi co przyjeżdżają na ostatnią minutę zrobić. Kierownicy, dyrektorzy nie maja z tym problemu bo porobili swoje miejsca parkingowe. Ale dla nas pracowników którzy NORMALNIE parkują jest to problem. Odholuje się jednego drugiego i tak krorys raz z kolei to szybko naucza się prawidłowo parkować.

Czy firma zapewniła maseczki pracownikom?

Psycho
@Kasia

Ta firma to jedynie garba ci moze zapewnić oraz całkowity brak szacunku.

Jerzy
@Psycho

Naprawdę jest tak źle? Może napiszesz coś więcej o pracy w ZPM? Jak są tu traktowani pracownicy i na jakie wynagrodzenie można tu liczyć? :) Czy w tej firmie są też jakieś benefity pozapłacowe?

Paula
@Jerzy

Niekompetentne kierownictwo, brak szacunku do pracownika, niskie zarobki, nieadekwatne do wykonanej pracy. O benefitach pozapłacowych w tej firmie nikt nawet nie słyszał. Ta firma to porażka.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w ZPM Biernacki Skup i Hodowla Bydła Sp. z o.o.?

Ja znalazłem ogłoszenie w internecie... zadzwoniłem tam to mnie zaprosili mnie na rozmowę najpierw z taką panią a zaś z kierownikiem, tam sie dogadalismy co i jak kierownik powiedzial ze da mi znac czy jestem pzyjety i zadzwonil po 3 dniach no i zaczolem prace

Dorota
@Tomek

A jak wyglądała rozmowa o pracę w ZPM Biernacki? Czy była to luźniejsza rozmowa czy weryfikowano w jakiś sposób Twoje umiejętności? O co Cię pytano? Jak wyglądały początki Twojego zatrudnienia tutaj? ;)

Ziben

Nie wiem jak jest w firmie Biernacki ale w firmie Skup i Hodowla Biernacki podejście do kontrahenta to szczyt nietolerancji i robienie w balona!

Marta Marcin Czajka Klauze

Oboje a Marcinem pracujemy u biernackiego ja jem brgadzistka Najlepsza oczywiscie stanowisko bylo trudno zdobyc dyrek wymagania mial mega ale dalam rade marcin Czajka moj popychacz rzeznik w zmb jestem teraz szczesliwa chodz wszystko sie szybko wypala sie ale jest w czym kim wybaczac nie Nie nawidze Bachorow dzieci tez tez zajde to usowam poprostu albo tabletke albo lekarza gin narazie mialem kilka razy wpadki KONCZYLY sie w koszt poprostu jestem zona ale to tylko przygoda Meza ZNISZCZYLAM psychicznie fizycznie tez sie na nim znecalam nozem go nawet cielam a on nic ja zadze wszystkim wszedzie Artur dyrektor mowi ze najlepsza jestesm wiec tak jestes naprawde kto nie wierzy udowodnic moge Marcin Czajka tez zostawil haneczke dla mnie wiec wszystko jest poprostu prawda ktos mi stanie na drodze wylatuje a pracy tel do Dyrekrora Arturka I tyle poprostu zreszta kto mnie zna to wie lubie przygody nie szanuje nikogo innego czlowieka trzeba traktowac za wroga u kolegow z pracy interesuje mnie tylko sprzet jaki powiadasz dkrylam w sobie druga ja he dla mnie nie ma milosci zwiazku to nie fikcujna mialem meza I bym miala dzieci juz w wieku 4.3.2 ale nie ma problemu jestem wolna I tylko mam Facetow do jednego jak sie naprawde nadaje Mnie Marcin zalowala a jakiego mocno tez widze po tym jak strzeli na mnie z almaty jegonie oddam go nikomu jest moj ten jego wiec dziewczyny uwazac jestesmy z Marcinem zadowlemi a pracy u biernackiego I z sobie tez ja mala ale jego armate zagunam nie daje juz rady he

Henry

Firma dobrze oceniana, wypracowała sobie dobre opinie . A jak aktualnie wygląda możliwość zatrudnienia w firmie?

Ktoś

Jaka żenada, kto takie brednie wypisuje, że super praca, stołówka na 30 osób, a na przerwę przychodzi ok. 80nie ma gdzie zjeść, a coronavirus, jesteś w toalecie, a wchodzi Ci straż zakładowa czy nie palisz papierosów, bo jest zakaz ale tylko dla tych co pracują na rozbiorze, pakowni itp. Oczywiście Biuro ma palarnie, nie ma rano nawet w co się ubrać, a zarządzają tym rozbiorem ludzie bez mózgu

Madzia

Polecacie tu pracę na dziale chłodni?

Blondi

A co tam na chłodni słychać jakieś nowe romanse czy smoka mamy tylko na tapecie zal tych żon panów kierowników i wielkich brygadzistow

Pakownia
@Blondi

Podobno pani Edyta z konfekcji nadal się gzi

Blondi
@Blondi

Teraz już nie ale jakieś 3 miesiące temu to ruch... a się sepiej ja pani KUC Marta EDYTE bzykali tylko ca mąż na to mówił a za stanowisko (usunięte przez administratora) płacić??

Miniek

Dobry pracodawca, przyjazna atmosfera, ludzie bardzo w porządku, na zarobki też wg mnie absolutnie nie można narzekać, jak ktoś się zna na swojej pracy i robi to dobrze, to jest w tym zakładzie doceniany. Ogólnie stawiam firmie duży plus.

Admim produkcji

Kto zazadza teraz pakownia nr 3 po odejsciu Mazura? Jest jakos ogarniete to wszystko? Jaka jest atmosfera pracy? Gdzie najlepiej bylo by pracowac? Rozbiur pakonia nr3 czy na samym uboju? Jakie sa stawki na danym dziale wie ktos? Kto gdzie jest kierownikiem..? Jakie macie zdanie o kierownikach?

Zostaw merytoryczną opinię o ZPM Biernacki Skup i Hodowla Bydła Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w ZPM Biernacki Skup i Hodowla Bydła Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPM Biernacki Skup i Hodowla Bydła Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPM Biernacki Skup i Hodowla Bydła Sp. z o.o.?

ZPM Biernacki Skup i Hodowla Bydła Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Dworcowa 47D
    63-200 Golina
  • NIP: 6172204660 REGON: 302675247 KRS: 0000501375

ZPM Biernacki Skup i Hodowla Bydła Sp. z o.o.