Smak Na Tak
3 15 42 5 1

Opinie o Smak Na Tak

Filtruj opinie po kryteriach:

Arecki

W tej restauracji zdecydowanie można dobrze zjeść :) Dania są urozmaicone, ciekawie skomponowane a do tego zwyczajnie smaczne. Jako wielki fan polskiej kuchni, zawsze znajde tu coś dla siebie. polecam!

RyszardW

Jedzenie w porządku, przyzwoite ceny. Warto tu wpaść jeżeli chcemy po prostu dobrze a przy tym niedrogo zjeść.

celia33

Zdecydowanie daję pozytywa. W restauracji SMAK NA TAK bywam regularnie. Smaczne jedzenie, fajne ceny, wzorowa obsługa.

Elwira

Świetne , przytulne miejsce, rodzinna atmosfera, fajna obsługa i pyszne domowe jedzenie!!!

Polena

smaczne jedzenie, duże porcje, niewielkie ceny. Lokal jest schuldny i zadbany, stoliki sprzątane są na bieżąco. Obsługa też na 5+

Norbi

Interesuje mnie praca i liczyłem na informacje od pracowników a tu tylko klienci!

septa

Polecam pod każdym względem - super smaki, dobre ceny, przesympatyczna obsługa, Oby więcej takich miejsc :)

lejana

Lokal super, dziewczyny z obsługi bardzo miłe. Wpadam tu raz na jakiś czas gdy akurat mam ochotę zjeść coś na mieście. Potrawy smaczne, ceny niewygorowane.

berni

bywam często i polecam. jak lubicie kuchnię polską ( i to w najlepszym wydaniu) to polecam.

Dominika

Bardzo smaczne jedzenie, sympatyczna i sprawna obsługa, niewygórowane ceny. To takie miejsce na szybki lunch w przerwie od pracy ale tez rodzinny obiad.

viga

rewelacyjne miejsce na rodzinny wypad ) zawsze jak odwiedzam Galerię Echo w Kielcach chętnie wpadam do Smak na Tak. To zdecydowanie moje smaki :) dania są ciekawe i przede wszystkim bardzo dobre. Widać, że robią je ze świeżych składników.

Beata

Super! Bardzo różnorodna karta - to na plus. Ceny też nie są wysokie więc spokojnie cała rodzinka może się najeść i na pewno nie odczuje się tego w portfelu. Fajny klimat, sympatyczna obsługa.

Alek

smacznie i przede wszystkim bardzo różnorodnie. Ja zaglądam na dania kuchni polskiej, żona na te wegetariańskie. To co ma być ciepłe takie jest. Plus za miłą obsługę i dobre ceny. Alek

Anulka B

a ja mam same pozytywne wrażenia po wizycie w tej restauracji. Duże porcje, wszystko świeże i zwyczajnie smaczne. Jadłam i pierogi ruskie i grillowaną pierść z kurczaka i było okej. Fajne jest to, że klient może sam dowolnie komponować swoje dania.

Nastolatka<3

Jedzenie nie jest najlepsze, a biorą za nie naprawdę grube pieniądze. Frytki zimne, twarde-tak samo ziemniaki. Sałatki niedoprawione. Naprawdę-stosunek ceny do jakości w skali od 0-5 2/5.

Ala1111111

Chcialam kupic łososia przykrytego serem i szpinakiem. Tak naprawde niebyl to łosoś tylko ochydna śmierdzaca mielonka z niewiadomo czego.... dramat nie polecam

Grażyna
@Ala1111111

Opinie osób, które są klientami firmy Smak na tak są ważne, ponieważ współtworzą renomę firmy. Warto mieć jednak na uwadze, że oceniając smak potraw, jakie sklep oferuje, można stworzyć bardzo subiektywną ocenę. Każdy lubi co innego, więc coś, co jednym smakuje, innym nie musi - kwestia preferencji. Zwracam się również do pracowników tej firmy, którzy obecnie są w niej zatrudnieni - jak oceniacie tego pracodawcę w kwestii wynagrodzenia, jakie Wam oferuje?

Renata
@Grażyna

Grażyna a wiesz może czy można wysłać swoje cv na ten adres mailowy: biuro@smaknatak.pl Na ich stronie jest wiele różnych lokalizacji. Przekażą w odpowiednie miejsce czy nie? Ktoś tak aplikował?

@Renata

p.garbat@smaknatak.pl właściwy adres do składania CV

bnn10

W niedzielę poszłam po rosół to szef kuchni wydarl się na pracownice że mam sobie wybrać xos innego bo rosół jest nie gotowy jeszcze i spojrzał na mnie chamski wzrokiem.

Mieczysław

@Pracownik Rozumiem Twoje wzburzenie, ale musisz wiedzieć, że na forum publicznym nie można się nawet posługiwać imionami swoich współpracowników. Rzetelne informacje mogą zostać przekazane nawet pomijając ten szczegół. Możesz tutaj śmiało podzielić się wszelkimi aktualnymi wiadomościami, o ile są zgodne z prawdą, o pracy w smak na tak. Zachęcam Cię do tego.

Mieczysław

@Pracownik Super, że postanowiłeś podzielić się z innymi użytkownikami forum swoim zdaniem o firmie smak na tak. Jednak pamiętaj, iż nie wolno tutaj posługiwać danymi personalnymi konkretnych osób, a ponadto ich obrażać - proszę zatem, abyś się do tego stosował. Może pracowałeś zbyt krótko, by wyrobić sobie ostateczną opinię o tym pracodawcy?

Tak2Nie

@Mieczysław

Użyłem tylko imienia, a w poprzednich postach byly osoby wymieniane z imienia i nazwiska wiec nie rozumiem zarzutu akurat do mojego postu. Osoby zainteresowane chcą wiedzieć o kim się wypowiadam, bo nie chodzi o to żeby rzucać ogólnikami tylko rzetelnie wypowiedzieć się o pracodawcy. Kilka miesięcy to wystarczający okres czasu i jeśli masz ochotę mogę ci dokładniej przytoczyć to co zaobserwowalem ale to jeszcze bardziej pogrąży firme.

TakNie

Mialem okazje pracować tu przez chwilę. Powiem tak zero organizacji, ciągłe kłótnie i napięta atmosfera. Tak się dzieje jak za dużo osób chce rządzić a pracownika traktuje się jak śmiecia i ucina wszelkie możliwe premie. Na dodatek kierowniczka regionalna Basia, no kobieta na niczym się nie zna. Powinna zacząć leczenie psychiatryczne, a na pewno zmienić branżę. Jedynie dziewczyny z wydawki są spoko , można pogadać, pośmiać się i jakoś odreagować ten (usunięte przez administratora)

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w smak na tak? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Gość

Tam już więcej nie zjem, drogo strasznie wszystko sosem oblane żeby tylko waga była. W najdroższej restauracji w Kielcach tak drogo się nie jada. Nawet za wodę co polana na marchewce prawie 40zł za kilo. Najdroższe sosy świata na wodzie bo mące. Ziemniaki, frytki ryz, kasza, kapusta kiszona i świeża to samo.

Lala
@Gość

A kto ma tam zarządzać rzeby zjeść dobrze i smacznie, chyba nie Baśka Chrześniak zero doświadczenia ciągnie zakład w dół. Za jej rządów ani dobrego jedzenia ani zarządzania, trzeba przyjmować za parę groszy 10 osób żeby ona jedna miała pensję za dziesięciu. Ale się właściciel załatwił przyjmując pasożyta.

@Lala

Tak ma aż 2 lata doświadczenia jako zastępca w kawiarni a reszta macierzyński dlatego karierę w Kielcach robi s nie w Warszawie choć z pod niej pochodzi.

Niedoszły pracownik

Cześć ja też niedawno miałem możliwość być na dniu próbnym mięso w gienach po podłogach stoi chodzą nad tym (usunięte przez administratora) taki garnki na korytarzu na podłogach się walają oraz KUBKI JEDNORAZOWE W KTÓRYCH SĄ KOKTAJLE I KOMPOT. Praca zleceniówka bez socjali. Obrzydliwe

@Niedoszły pracownik

Witam, jedzenie jest nie dobre po prostu, chyba nic gorszego w życiu nie jadłem, po dzisiejszej wizycie więcej tam nie podejdę a w ogóle dziwny zapach podejrzewam że stare mięso tylko w sosie utopione na dodatek przesolonym sałatka jak trawa ryż surowy. Zapłaciłem ponad 40zl. W restauracji **** zjem za 36zl za wykwintne dania a nie bubel.

anonymous

Tak ostatnio sam bubel na wydawce Kielce smak na tak powinien nazywać się smak na nie ????????

@anonymous

Ta wysoka szefowa to chyba o mnie chodzi. Już tam nie pracuje i mało mnie obchodzi co teraz wydają. Nie jadałam tam niczego czego sama nie zrobiłam na świeżo to Fakt. Nigdy tam nie jadałam przed podjęciem pracy i po odejściu ???? ????????

Ania

Bywa tam taka wysoka dziewczyna chyba szefowa. Ta jak jest to i jedzenie jest smaczne, sosy, zupy. Nie wiem jak to jest ale jak jej nie ma to i jedzenie do niczego. Ostatnio to jak by samą sól podawali to też by było takie niedobre. Pracuje w galerii i jem tylko jak ona jest.

Senior

Ta opinia jest prawdziwa kierowniczki każą wrzucać resztki do zup, gulaszu, dodatków, żeby zmniejszyć straty. Dorota Radomiak jak gotuje to uciekajcie od wydawki. Żeby ona umiała tak gotować jak kłamie to by było idealnie. A pierogi to juz prawie chodzący farsz. Co nie zejdzie z sosów, zup gulaszu to się wyciąga i w pierogi a sosy to z trzech dni są.

lektor

ludzie tam zarabiają grosze i nie mają umów o prace

xd
@lektor

tzn ile sie zarabia jako pomoc kuchenna?

@xd

8zl

Mird

Masakra jedzenie kierowniczki kłamią. Do jedzenia zawsze wrzucają resztki z poprzedniego dnia, bród w każdym koncie, kotlety czasem leżą po cztery dni. Miałem możliwość parę dni pracować. Oczywiście bez umowy o pracę prawie wszyscy. Regionalna Baśka Krześniak jest z okolic Warszawy chora psychicznie. Nawet właścicielowi robi koło pióra. Nie wiadomo czemu ma straty ???? Jedynie szefowa jest ok.

Johny

Praca jak praca. Można się czegoś nauczyć i atmosfera na kuchni w porządku.

Tak2Nie

Pan RyŚ

Sam "Smak na tak" Spoko,jęśli chodzi o ludzi którzy tam pracują. No cóż jest kilka osób "normalnych" reszta opierdziela dupska jak tylko Cie nie ma w pracy. Jeśli chodzi o szefa kuchni Pawła,owszem zgadzam się z poprzednim komentarzem. A najbardziej nieogarniętą osobą z całej firmy jest Managerka..... Izabela.Poprostu jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pozdrawiam

Tak4Nie

Zostaw opinię o Smak Na Tak - Kielce