Opinie o Sachse Personaldienstleistungen w Zgorzelec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sachse Personaldienstleistungen. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sachse Personaldienstleistungen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sachse Personaldienstleistungen w Zgorzelec

Rysiu Nowy wpis

Na swojej stronie mają ofertę pracy w Niemczech dla ślusarza-spawacza MAG która by mi pasowała. Znam niemiecki podstawowy ale czemu jest wymaganie żeby mieć prawo jazdy i własny samochód? Na swój koszt trzeba dojechać a potem poruszać się do pracy po Niemczech? Ktoś ma doświadczenia w tym temacie.

Żaklina

Jakie macie jeszcze dodatki wynikające z zatrudnienia, wspominaliście o telefonie służbowym. Coś takiego jak system premiowania też macie? Zawsze to jakiś dodatkowy pieniążek i motywator do działania ;)

Bartek Nowy wpis
@Żaklina

System premiowania jest na stanowisku rekruterskim. Firma bardzo w porządku.

@Bartek

Na czym ten system premiowania polega, jak jest ustawiony? I jakie kwoty premii z niego wynikają?

Bartek Nowy wpis
@Żaklina

zalezy gdzie chcesz aplikować czy do Zgorzelca czy do Koszalina, system premiowania zalezy od ilosci wysłanych pracowników za granicę z podpisanymi umowami, jak najbardziej polecam firmę. Szef w porzadku i Pani Katarzyna z zespołu rowniez

Firma Sachse Sp. z o.o. z Koszalina podaje na swojej stronie, że jest w Polsce partnerem Sachse Personaldienstleistungen, więc chyba dobrze trafiłem, znajdując na ich stronie ogłoszenie z robotą dla elektryka budowlanego w Austrii. Piszą o austriackich warunkach zatrudnienia, opiece polskiego koordynatora i stawce 14,08 euro brutto / h + 26, 40 euro diety / za przepracowany dzień. Piszą też, że jest miesięczny okres próbny. Czy na rekrutacji sprawdzana jest znajomość j. niemieckiego i co ma wpływ na przedłużenie umowy? Pracował z nimi ktoś ostatnio?

Bartek
@Michał

Język niemiecki jest weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej przez pracownika biurowego.

Kamila

chyba przegapiłam aplikację na rekrutera skoro pisali to z pół roku temu. :( a wiadomo jakie konkretnie warunki obecnie tu mają? jaka kasa i zakres wszystkich obowiązków?

Król postów
@Kamila

przegapiłaś okazję pracy w Koszalinie. Jest na pół etatu plus telefon sluzbowy, praca od zaraz

Bartek
@Kamila

Miałem przyjemność z nimi pracować. Szefem firmy jest Pan Werner Herzog, praca jest na początek na pół etatu od 8 do 13. Co do zakresu obowiązków to są to następujące rzeczy: umieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych, obsługo klientów w biurze zgodnie ze standardami firmy, wykonywanie innych poleceń zleconych przez szefostwo, porządkowanie dokumentów, dbanie o czystość w biurze. Ogólnie firma bardzo profesjonalna, Pani Kasia zawsze służy fachową pomocą. Z miłą chęcią podjąłbym się tej pracy jeszcze raz. Dostajesz tez telefon służbowy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sachse Personaldienstleistungen? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pomoc kuchenna restauracja Picaro
Zgorzelec
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Thomag Industrieservice GmbH
Romek

Tak rzadko piszecie a liczyłem na bieżące informacje, mam zamiar starać się o pracę.

Mom
@Romek

Banda oszustów. Nie płacą i o odsyłają do Polski. Nie polecam

Sachse
@Romek

Jest praca, przyjmują na rekrutera! Bardzo dobre warunki i stabilne zatrudnienie. Polecam Ci aplikować. Moim zdaniem jedna z najlepszych firm.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Sachse Personaldienstleistungen?

A jak Myślisz? Wysyłają Ciebie w charakterze skoczka. W Moim przypadku nawet podali błędny adres. Mieszkanie w ciągu kilku godzin musieli wyszukać inne. :) NIE mieli wyjścia. Przede mną z ich Zlecenia zrezygnowało 2 Polaków. Więc mieli "nóż na gardle". Mają totalnie wszystko w "d". Cel- wysłać i doić kasę z frajera. No i liczyć że się nie postawi i nie będzie się czegokolwiek domagać.

Kamila

Ty to chyba akurat trafiłeś na jakiś najgorszy okres u nich chyba, skoro takie zawirowania. No ale chyba normalnie znaleźli i sytuacja już była w miarę opanowana? Może nawet fajniejsze to mieszanie niż tamto poprzednie? ;)

@Kamila

O czym Ty bredzisz? Wyjeżdżasz ze zleceniem w "zębach" i szukasz kilka godzin właściwego miejsca. Dobrze, że znam język. A kwatera? 40 km. od miejsca pracy, gdzie dojazd zajmuje 1,5 godz. w jedną stronę. Warunki poniżej najniższego kryterium. Kiepski okres? Miałem przyjemność pracować u nich gdy funkcjonowali pod starym adresem. Obok ostatniego Ronda - wyjazd na autostradę z Gorlitz. Wówczas pracowali tam inni ludzie. Ale...... to było wiele lat wcześniej. Teraz to.....

anonimowy

Sachse to bardzo fajna i profesjonalna firma, oferują ciekawe oferty pracy. Nie wiem skąd nagle tyle negatywnych opinii. U nich szanuje się ludzi, którzy faktycznie chcą pracować.

@anonimowy

No, to już nie stać nawet na nadanie sobie nick'u? Gratuluję. A opinie nie wzięły się z "kosmosu". I tak jest zapewne ich niewiele, bo nadal mało osób jeszcze korzysta z tego portalu. Więc się ciesz że tylko tyle jest negatywnych.

@Piotr

widocznie masz inne doświadczenia z tą firmą. Jeśli Ci nie odpowiadają to zmień agencje, w czym problem? U nich trzeba pracować i tyle. Raczej bym powiedział, niezależnie od tego ile negatywnych będzie opinii, że Sachse to dobra firma. Fajna praca i ciekawi ludzie. Początki są ciężkie wiadomo.

@anonimowy

O czym ty bredzisz? Nie odpowiada, zmień.... A kto o zdrowych zmysłach, jeżeli raz się dał oszukać będzie tkwić w czymś takim? Jeżeli taka "firemka" wysyła pracownika podając niewłaściwy adres miejsca pracy, zakwaterowanie 30 km. od pracy, w standardzie poniżej wszelkich kryterii, gdzie ustalenia były całkiem inne lub po tygodniu okazuje się że to koniec kontraktu a Sachse wymusza na Zleceniodawcy że jeszcze przez następny tydzień musi zatrudniać - bo tak było w Zleceniu..... To? Przestań się poniżać. Wszyscy Wiedzą kto jest właścicielem. Woj. dolnośląskie to nie jakieś tam na "wschodniej ścianie". Z tąd ludzie "od zawsze" jeździli już za czasów RFN. A wiadomości rozchodzą się "pocztą pantoflową" lotem błyskawicy. No, a poza tym Pośredników w woj. Dolnośląskim jest ponad 50-ciu. Więc? Więc Zwijaj swój interes. Czas nadszedł.

@Piotr

z takim podejściem jakie Ty masz, to nigdzie pracy kolego nie znajdziesz. Skoro się czujesz (usunięte przez administratora) to nie wymyślaj fanaberii tylko poszukaj sobie inną agencje która zatrudni Cię na przyjaznych dla Ciebie warunkach. W ogóle nie potrafisz myśleć, nic dziwnego ze ten kraj schodzi na psy. I niby kto Panie mądraliński jest właścicielem? Znacie się? Gadasz od (usunięte przez administratora) strony. Sachse to super firma tylko musisz zmienić podejście. Jak Ci nie odpowiada to wyjedz za granicę i tyle. Ja Ci mogę szybko zalatwić pracę Piotrze, oj szybko!

@anonimowy

Nic nie musisz załatwiać. Ja już pracuję. A skąd wiem kto jest właścicielem? Proste. Jeszcze, gdy Sachse funkcjonowało pod starym adresem - prawie w centrum, przy ostatnim rondzie na wyjazd na autostradę z Gorlitz Ja tam pracowałem. I było OK. Za drugim razem, po kilku latach, gdy skorzystałem z usług okazało się to Totalną porażką. Pewnie dlatego, że pracują tam obecnie takie elementy jak ty. Wyszczekane jak pies sołtysa i broniące swojej nieudolności do końca.Po trupach. I nie jest to wyłącznie Moje osobiste, zdanie,ale i też Polaków mieszkających w Zgorzelec /Gorlitz. Sam fakt, że jesteście omijani szerokim łukiem jest tego dowodem. Więc się nie pultaj. Zwolnij się z Sachse a może firma odzyska straconych klientów.

@Piotr

Piszesz po prostu pierdoły i tyle. Jak nie dysponujesz konkretnymi dowodami to nie mamy o czym tak naprawdę rozmawiać. Sachse gwarantuje dobrą pracę i ma profesjonalne podejście do pracy i ludzi. Są dobrą firmą bez dwóch zdań. życzę Ci powodzenia w nowej pracy i na przyszłość się nie pultaj bo psy sołtysa głośno szczekają a karawana idzie dalej.:)

@anonimowy

Przestań się blaznić. Już sama treść tej odpowiedzi świadczy o poziomie. Nie myślisz chyba, że dla takiego świeżaka w sachse będę podawać bardziej szczegółowe informacje i dane.Ty nawet nie wiesz gdzie mieściła się Sachse na początku. Że posiadała biuro w b. dobrej lokalizacji na parterze, a na 3-cim piętrze komfortowe mieszkanie dla pracowników pracujących w Görlitz, bądź okolicy. Teraz gnieździcie się w nędznej dziurze, gdzie nawet nie ma parkingu dla interesantów. Najbliższy na stacji paliw. Skąd do Sachse z buta kawałek. A weź jeszcze zaparkuj auto na tak małej stacji. A w poprzedniej lokalizacji cała ulica. Tak przez takich jak ty tą niegdyś dobra firma zeszła na psy. Rzeczywiście "karawana idzie dalej" :) ale bez Sachse. :) :) :).

@Piotr

Nie miałem na myśli zgorzelca, no ale dobra niech Ci będzie że w 80% masz racje. Znalazł się Pan wszechwiedzący z Sachse. Nawet nie wiesz kto tam pracuje. Parkuj tam gdzie miejsce i tyle.

@anonimowy

1.:)Parkuj gdzie jest miejsce :) A gdzie tam jest miejsce? 2.:)Nie Wiem kto tam pracuje? :) Mieszkam 70 km. od granicy i Moje wiadomości są, że się tak kolkowialnie Wyrażę "z pierwszej ręki". Wielu Moich znajomych mieszka w Gorlitz, bądź Zgorzelcu. Ich dzieci chodzą do Niemieckich szkół, więc daruj sobie zarzut "niewiedzy". W Gorlitz, oprócz Sachse jest jeszcze kilku innych Pośredników i jakoś Nikt z "tubylców" nie korzysta z usług Sachse. Wręcz przeciwnie - omijają szerokim łukiem i korzystają z innych pośredników. 5-6 lat temu było odwrotnie. To Sachse był najlepszy. Ale to już przeszłość. Głównie dzięki "pracownikom",:) "koordynatorom" :), tępym dzbanom którzy uważają że jak już znają j. niemiecki to są "panami". :) A najlepsze w tym jest to, że wiele osób nie przyznaje się do b. dobrej znajomości języka. A znają, bo od lat 80-tych to My jeździliśmy jako pierwsi, po Ślązakach do RFN-u. A później Nasze dzieci. A z tymi stawkami proponowanymi przez pośredników nikt nie będzie się chwalić i szczycić że posługuje się biegle j. niemieckim. I tak stawki wyższej nie dostanie, a kłopot na "głowie". I tyle. A może aż tyle. Bo jak twierdzisz że nie jesteś nawet z woj. Dolnośląskiego to po kiego "ch" zaczynasz jałową dyskusję nie posiadając jakiejkolwiek wiedzy?A tak, przy okazji, zajrzyj "mądraliński" do Map Google i sprawdź gdzie masz możliwość zaparkować auto :).

@Piotr

Sachse wyrzuciło Cię z pracy bo jesteś bufonem i komuchem i osobą niezrównoważoną psychicznie. W firmie Sachse znam większość osób a jak nie masz gdzie zaparkować to przyjedz rowerem. W mordzie jesteś mocny ale w myśleniu kompletne (usunięte przez administratora) Proponuję Ci pracę w spędzie bydła bo tylko tam się nadajesz z nastawieniem do świata i ludzi jakie aktualnie reprezentujesz. Druga opcja jest też taka że jesteś osobą podstawioną która działa jako (usunięte przez administratora) na tym forum śląski dzbanuszku Januszku. Dałeś się wykiwać na dudka i teraz głupio Ci się do tego przyznać i pokazujesz jaki kozak jesteś. Jesteś tak naprawdę nikim. Pijak i menel z Ciebie. dziękuję

@anonimowy

No:) i Mamy kompletny obraz tego przekręta pod nazwą Sachse. Trochę to trwało, aby sam potwierdził jakie podejście jest do tych, którzy wyrabiają na niego kasę :). Tak tam właśnie jest. Pracownik, co widać wreszcie wyraźnie, jest (usunięte przez administratora) Można go oszukać i znieważać do woli. A ten bufon - wygląda na to, że to :) szef właśnie potwierdził to osobiście. To teraz czekaj, może ktoś da się nabrać. Bo na pewno po przeczytaniu tych kilku wpisów Wszyscy mają potwierdzenie tego, czym jest ta firemka :) sachse. . Gratuluję uPOśledzenia umysłowego. Pomylileś się też co do Moich preferencji politycznych. Jestem za (usunięte przez administratora) a takich komunistów jak ty z ex. DDR - u tępię. Więc kolejne pudło. Aż miło patrzeć, jak takiego imbecyla rozłożyłem zaledwie w kilku wpisach :) z podaniem faktów. I przyjmij do wiadomości, że już w Jeleniej Górze jest porządny pośrednik. Nikt już z woj. dolnośląskiego nie jest zdany na jakieś :) sachse. Jest jeszcze Bolesławiec, Legnica, ew. Wrocław. Więc Zwijaj swój podupadły biznes. Czasy (usunięte przez administratora) dobiegły końca. Skończyło się eldorado i bezkrólewie. Jeżeli ktoś poczyta te wszystkie wpisy, tak Moje, jak i Innych ma od ręki jasny obraz. Omijać "sachse" szerokim łukiem to podstawa powodzenia w zatrudnieniu.

@Piotr

Piotrze, swoimi wypowiedziami udowadniasz jedynie jakim pajacem ze wsi jesteś. Tradycyjny z Ciebie polski Janusz, cebulak i kozaczek z prowincji co dużo szczeka a mało robi. Wyślę Ci koszulkę z nosaczem sundajskim podaj tylko adres i noś ją dumnie żeby mogli Cię rozpoznać na ulicy:) Jesteś ofiarą systemu ddr bo nie dostałeś się do koryta i masz kompleksy. Prawda jest taka że wasza firemka w Zgorzelcu jest zarządzana niewłaściwie przez takich kołków jak Ty lub Tobie podobnych śląskich papudraków i bercików, dlatego macie to co macie. Jesteś po prostu wrzodem na (usunięte przez administratora) Narodu Polskiego, narzekasz tylko. Sachse to dobra firma tylko najpierw naucz się czytać umowy. O Sachse wiem więcej od Ciebie więc się nie wypowiadaj

@anonimowy

No, to się wieśniaku napisałeś i POpisałeś. Jak na osobę, która nie dała się zrobić w wała przez cwaniaków a'la sachse czuję się wręcz wspaniale. A jako mieszkaniec Wrocławia, też z urodzenia dodatkowo czuję się doskonale dowartościowany z powodu wyprowadzenia takiego (usunięte przez administratora) z równowagi. Wszystkim czytającym ten wpis polecam stronę internetową :"kalkulator zarobków w Niemczech". Tam natychmiast sobie wyliczycie ile dostaniecie "na rękę" netto. Np. takie "sachse" proponuję Wam 11,60 € brutto/h. Co przy gr. podatkowej 1 daje Wam 1444,27 € netto/m-c przy 160 r-g w m-cu. Mamią Was dietą. Więc np. 44 € za przepracowany dzień = 22 dni x 44=968 €. Odejmijcie od tego zakwaterowanie np. 20 €/ dzień = 968 - 620 = 348 € z diety netto. Ile to "na rękę"? 1444,27 + 348 =:), :), :). Opłaca się bujać? Bo, aby się zaczęło opłacać stawka brutto musi się zaczynać od 17 €/h. Wówczas Zarobicie "na rękę" 2358 € netto z dietą jak powyzej. I nie jest to trudne. Wielu pośredników takie stawki proponuje, bądź piszą jasno 2300 € netto /m-c. Ciekawe czy ktoś się pochwali taką stawką w Sachse? Tą prawdziwie wyliczoną, a nie z ichniego bajeru. A taką stawkę ma np. pielęgniarka - od 18 € brutto. Zamiast "diet" dodatki branżowe itp. Jeszcze jedna informacja. Od m-ca wrzesień 2022 minimalna stawka to 12 € brutto/h. Tylko, że ta stawka dotyczy np. Pucfrau. :) Pani od konserwacji powierzchni Płaskich. A nie wykształconego robotnika z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Oto prawdziwy obraz opłacalności wyjazdu do pracy w innym kraju. W tym przypadku Niemiec i korzystania z takich :) "okazji" jak "sachse".Bo nie ulega wątpliwości, że dla mężczyzny obecnie te 2400 € netto "na rękę" to żadna rewelacja.

@Piotr

Cześć wrocek klocek Janusz. Ja was kann ich Dir sagen du alter Schmarotzer, du bist eine Putzfrau aus Breslau die fuer quasi 2400euro einen wichtigen Affen spielt. Verdiene zum Beispiel 10 000Euro und dann Hut ab. Alles was du hier auf diesem Forum schreibst ist deine kranke Imagination. ja okay 2400Euro verdient etwas schon die bessere Mittelschicht. Kupiłeś sobie już koszulkę z napisem ,,Jestem niemieckim Januszem''? Czas najwyższy. Szkoda komentować wieśniaków z Wrocławia. Idz sobie zarób grając w serialu policjanci policjantki albo do septagonu, a nie gadasz na Sachse aż się nudno robi. ziewać się chce.

@anonimowy

Ależ jesteś tępy. Dopiero teraz widać jak niemiecka słoma wychodzi volksdeutsch 'owi z butów. Jak Zauważyłem, użyłeś wszystkich obraźliwych określeń. No, zapomniałeś jeszcze o narkotykach. Dobrze się bawiłem, czytając prawdę o tym "sachse" i jak ciebie zajechał Polak. Wracaj do siebie.Polskie eldorado i darmowa siła robocza wyrabiająca kasę dla takich jak ty, to przeszłość. Dodam, że kilku innych znajomych śledzących twoje "ruchy obronne" wraz ze Mną również Miało niezły ubaw.Cieszy Nas, że nie Musimy już wyjeżdżać do pracy poprzez takich jak ty. Ten kolega wyliczył tobie to znakomicie. A to, że jesteś skończony, to już Wiemy. Dałeś doskonały pokaż własnego szowinizmu i nieskończonej głupoty. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się z takim jak ty kontaktował. Co słusznie w którymś wpisie zaznaczył ten Polski kolega.Dla takich jak ty, oferujących śmieszne 11€ brutto + śmieszne diety, nie opłacających wszystkich świadczeń i oszukujących na zeit koncie nadszedł koniec. Ale, jak Widzimy to do takiego tepaka uważającego siebie za Pana życia i śmierci innych jeszcze nie dotarło. Co właśnie potwierdzasz tymi swoimi wpisami. Dziękuję Ja i kilku innych śledzących wraz ze Mną ten wątek portalowi GoWork. pl za opublikowanie tych postów. Wykonujecie dobrą robotę. Dzięki Wam wielu oszczędziło Sobie zawodu, pieniędzy i zdrowia.

anonimowy

Po pierwsze nie sprzedaje żadnych ofert i nie oferuje żadnych stawek. Nie znasz ludzi , a się wypowiadasz. Pan życia i śmierci- to mi się podoba:) chociaż trochę przesadzone... Jeśli masz dobrą pracę we Wrocławiu to życzę Ci jak najlepiej, może też do was wpadnę ale na wypoczynek. W Zgorzelcu wiadomo jak jest, nie ma co komentować. Zgłoś się do telewizji do Marcina Domana i jego zespołu, zarobisz trochę na boku,polecam.

Wiktoria
@anonimowy

A teraz polecasz jakąś pracę? W sensie chodzi mi o stanowisko bo o tym nie wspominasz w ogóle czy jakieś konkretne jest spoko czy ogólnie warto aplikować

@Wiktoria

Cześć Wiktoria, jak najbardziej polecam Ci aplikować na stanowisko rekruterki z niemieckim. Gdybyś potrzebowała wsparcia lub miała pytanie chętnie służę pomocą.

Ja zrezygnowałem Sam. Do dziś się dziwię, Sam Sobie, jak Mogłem dać się tak wykiwać. A do BRD jeżdżę od ponad 20-tu lat. Jednym plusem tego "wyjazdu" było to, że tankując auto na pierwszej stacji w Polsce, obok tankował inny Polak i podał Mnie namiary na ten portal. Od tego momentu sprawdzam - przed, każdego pośrednika. A ten Sachse, to jeden z niewielu już, na szczęście, pseudo pośredników. To "firemka" jednoosobowa, udajaca "zespół". Wszystko załatwia ten gościu za pośrednictwem internetu. Więc nie dziwota, że ludzi wysyła w kosmos. Na dodatek, jeżeli przejrzy się jego wpisy na jakikolwiek komentarz negatywny, szydło wychodzi z worka. Wszyscy są winni, tylko nie on. A jego "firemka"? Wystarczy włączyć Google Maps i wszystko jasne :). (usunięte przez administratora) Na pewno na metodę "najlepszą obroną jest atak".A jaki będzie jego wpis dla kolegi, którego wykiwał z pracą w Austrii? Chłopie, Ciesz się, że ten wyjazd nie wyszedł. Austria to nie Niemcy. A jeżeli już Chcesz jechać do pracy, radzę dobrze przejrzyj fora internetowe. Co jak zauważyłem Zrobiłeś poniewczasie. Ale :) lepiej późno niż wcale.

Edyta
@Piotr

To super, że teraz już da się każdą firmę sprawdzić, żeby nie dać się zrobić jak dziecko. A jak Cię wykiwał, na kasę?

@Edyta

Szkoda pisać o tym jak. Omijać szerokim łukiem i wszystko w temacie. A na ewentualne wpisy późniejsze "pośrednika", bądź "pośredników broniących się jak przysłowiowe lwy nie zwracać uwagi. Bo skoro już Ktoś zadał Sobie trud opisania swoich" wrażeń "to na pewno Miał podstawy. I to powinno być jedynym kryterium, a uniknie się przykrości i straty pieniędzy. O nerwach nawet nie Wspomnę, bo to oczywiste. No i oczywiście informować wszystkich o tym portalu i doradzać przed wyjazdem sprawdzenie opinii o pośredniku, bądź zadać pytanie.

@Piotr

A masz może jakiś pomysł jak właśnie dobrze rozreklamować cały ten portal? Ja jeszcze spotykam osoby w życiu, które nawet o tym forum nie słyszały a przecież to niesamowite kompendium wiedzy jest jeśli chodzi o warunki pracy gdziekolwiek, nie raz zaoszczędziłam dzięki niektórym ludziom wiele zachodu

@Kamila

Ja rozmawiając z kimkolwiek na temat pracy za granicą polecam sprawdzenie pośrednika na Go Work. "poczta pantoflowa" to jedyny chyba sposób. Zresztą, jeżeli Ktoś nosi się z zamiarem wyjazdu do pracy za granicę Powinien sam "wpaść" na taki pomysł. Tym bardziej, że obecnie okazuje się że samo ogłoszenie nie gwarantuje iż ten "pośrednik" jest pierwszym i jedynym. Teraz wpadli na patent "współpracy". Kilka razy Sprawdziłem jak to działa. Otóż miejscowy np Polski pośrednik jest "pośrednikiem" tylko pozornym. Kieruje zainteresowanego do drugiego np. w BRD. A dopiero tamten kieruje do pracy. Wychodzi to w rozmowie telefonicznej. Myślisz że rozmawiasz z pracodawcą, a okazuje się, że z kolejnym pośrednikiem.Bajer mają opanowany do perfekcji. Tak już dosięgła ich "bida", że tak się zjednoczyli w oszustwach. Na kilka ostatnio Moich kontaktów, gdzie stawki Mnie odpowiadały wszystko kończyło się niepowodzeniem tychże "pośredników". Nie mogą "strawić", że czas przekrętów już się skończył. A normalny Polak nie wyjedzie do pracy jeżeli na czysto, netto nie będzie Miał co najmniej 2500 €/m-c netto. A to oznacza że przestaje to być "żyła złota". Dodam jeszcze jedną radę. Zanim się ktoś zdecyduje, nawet po dokładnym sprawdzeniu oferty, niech "odpali" Google Maps i sprawdzi gdzie jedzie. A przed wyjazdem sprawdzi telefonicznie "zakwaterowanie". Również czy pośrednik ma swojego przedstawiciela do kontaktu na miejscu. Dlaczego? Bo oni wszystko załatwiają via Internet i telefon nie ruszając "d" zza biurka. Nigdy nie byli na miejscu zatrudnienia i nigdy w miejscu zakwaterowania do których kierują. Gdy pojawia się problem Zostajesz Sama i bez kasy, bo zawsze dla siebie trzymają cześć Twoich zarobków. A to w formie Zeit konta, a to w postaci nie rozliczonej tygodniówki.

@Piotr

Rada naprawdę świetna dobrze, że się tym dzielisz. Ale z tym zakwaterowaniem to faktycznie, oni przecież mają gdzieś tych wszystkich ludzi, bo co im zależy? Jak kasa wpłynie to po temacie. Ale teraz to mnie szczerze tym zmartwiłeś jeszcze bardziej, bo faktycznie to ryzykowne jest. Ciekawa jestem ile osób dzięki Tobie zrezygnuje teraz

@Kamila

Im więcej, tym lepiej. Bo nie narażą się na straty finansowe i czasu. Lepiej 5 X zrezygnować, niż 1 X wtopić pieniądze, czas i zdrowie. Lepiej przeczekać euforię, bajer pośrednika i sprawdzić. Czas pracuje tylko na korzyść. A taki wyjazd to na "dzień dobry" jakieś 1000 zł. Takie minimum socjalne w jedną stronę. A co z powrotem? Jechać na oparach w baku? Jedno Zauważyłem :). Ci "zjechani" pośrednicy na Go Work już tu się nie ogłaszają. Ale są też wyjątki. Takie łajzy trzymające się" ostrza brzytwy". Jeszcze próbują "szczęścia". Ale im więcej szczekają, tym mniej mają chętnych do siebie. I o to chodziło. (usunięte przez administratora) U Nich zawsze "śpiewka" jest taka sama. Wystarczy przejrzeć ich odpowiedzi na zarzuty. Ten sam ton, te same tłumaczenia.

Grzegorz

Witam Co do firmy omijajcie szerokim łukiem, jak najdalej od Sachse!!!. Są słodcy jak masz przyjść do pracy potem rąbią Cię w (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Wynagrodzenie źle naliczane, stawki niezgodne z umową a nawet obowiązującymi ustawowymi w Niemczech, księgowa wiecznie na urlopie, koordynator nie odbiera telefonu no chyba że się pomyli i nieopatrznie przesunie palec na "odbierz" (niestety bardzooooo rzadko mu się to zdarza), poza koordynatorem nie ma możliwości kontaktu z kimkolwiek z centrali. Kompletnie nie liczą się z ludźmi. Zakwaterowania oby były najtańsze a jak jest możliwość zmiany to przerzucają Cię jak małpę na jeszcze tańsze nie pytając o zdanie i nie licząc się z pracownikiem.

Halina

@Sachse Sachse Personaldienstleistungen jest Ci należne wynagrodzenie? Za jaki okres czasu? Odpisz proszę

Marecki
@Halina

Są mi winni za 1 tydzień + 2 dni = 9 dni roboczych. Tyle nie rozliczyli po zwolnieniu mnie w trakcie choroby. Nie czekali nawet na dostarczenie zwolnienia lekarskiego. Poprzednio, jak się dowiedziałem na miejscu tejże pracy, pracowali tam inni Polacy, ale szybko uciekli. Ilu?na pewno dwa duety. Żałuję że nie "dopytałem" się o więcej Niemców, bo byli bardzo przyjaźni. Sądzę, że chodziło o zakwaterowanie. Mnie umieścili 20 km. od miejsca pracy, gdzie dojazd w "korkach porannych i popołudniowych zajmował 80 minut w jedną stronę , bez bez internetu o standardzie - bez standardu. Już po pierwszej nocy zadzwoniłem i powiedziałem , że zjeżdżam do kraju.Natychmiast znalazło się miejsce w pensjonacie - 3 km. od budowy. Co było uzgodnione przed podpisaniem Umowy i wyjazdem.

Bożena
@Marecki

@Marecki Próbowałeś upomnieć się po swoją należność od Sachse? Jeśli tak to jakie były tego skutki?

lilot
@Halina

czy moze mi agencja potrącić 1000euro za to ze nie mogłem nagle jechac do pracy ?

Dariusz
@lilot

Pewnie wszystko zależy od tego co zostało zapisane w umowie która została przez Ciebie podpisana. Musisz wszystko dokładnie przejrzeć.

Spawacz

Potsierszam. Agencja wymusza ceryfiakty a następnie kontakt sie urywa. Sytuacja nastąpila w czwartek. Od poniedziałku miała być praca jako spawacz w Austri. Po kontakcie telefonicznym wysłałem uprawnienia. Obiecano wyjazd w niedziele i do pracy w poniedziałek. Kontakt sie urwał. Nie odpowiadają na telefony. Nie polecam wysyłać w ciemno uprawnien.

Czy jest możliwość w Sachse Personaldienstleistungen pracy na część etatu?

Waldi

Jasne. W tej firmie praca jest zawsze na część etatu. Zazwyczaj kilka dni. Góra kilkanaście. Później czekasz na kolejne zlecenie.

Bożena
@Waldi

I co się dzieje w takiej sytuacji? Pytam, bo nie wiem, czy w przypadku braku pracy zatrudniony przez SACHSE zjeżdża do Polski i czeka na wezwanie, czy czeka na miejscu, w Niemczech, ale musi płacić za kwaterę lub odracza się to na potrącenie z przyszłych zarobków. Będę wdzięczna za dokładne wyjaśnienie.

Waldi
@Bożena

Zostaniesz na tzw. lodzie. W Niemczech nie Poczekasz, chyba że na własny koszt. Ale i tak się "wypną". Zjazd do Polski-owszem Nikt nie opłaci Tobie kosztów. To firemka zna w Gorlitz z totalnego przekrętu. Poszukaj innej. W okolicy Masz w Jeleniej Górze HUMANUS. Powodzenia

Kandydat na pracę elektryk SEP

Dziwna agencja. Moim zdaniem wymuszają od poszukujących pracy wysłanie skanów upewnien a następnie kontakt się urywa. Nie zdziwie sie ze ktoś na moich skanach uprawnien pracuje. Omijac z daleka tą agencje.

@Kandydat na pracę elektryk SEP

No i możesz się nie zdziwić. Bo to (usunięte przez administratora) Dziwię się, że jeszcze funkcjonuje taki przekręt. Widocznie dopiero po "nauczce" ludzie szukają informacji w internecie. Ciekawe ilu jeszcze sobie "sparzy ręce "? Oby jak najmniej. Mają widocznie dobry marketing. Wszystko jednak do czasu.

Radek

@Andrzej Konkurencja zainspirowała do takiego wpisu? Idealnych firm nie ma ale agencja jest jak najbardziej dobrym pracodawcą.

Jak się pracuje z ludźmi z Sachse Personaldienstleistungen?

Przeczytaj informacje od innych.A dobry pośrednik jest w Jeleniej Górze. To ich jedyne biuro w Polsce. O sachse nawet nie chce mi się pisać.

Marecki

(usunięte przez administratora) Nie uznali zwolnienia lekarskiego z Polski. Zgłaszam sprawę do Urzędu Skarbowego w BRD oraz do prokuratury. Jak wspomniał kolega w poprzednich wpisach podobnie jak On miałem również problem z mieszkaniem zalatwionym przez nich. Również podali błędne dane kontaktowe pracodawcy / budowy. Szukałem 2 godziny. Udało się tylko dlatego że znam j. niemiecki. (usunięte przez administratora) Szkoda czasu i pieniędzy. (usunięte przez administratora)

Wypłata za pracę

(usunięte przez administratora) Wygląda na to że sprawę będę musiał skierować do Sądu w Gorlitz. Dobrze że mieszkam blisko granicy.Sprawę zgłoszę też do Urzędu Skarbowego w BRD. O przebiegu sprawy będę Was informować.

Olga

Szkoda, że na forum zamieszczają opinie osoby ze wszystkiego niezadowolone. Ja znam firmę jako dobrego pracodawcę.

@Olga

Co chyba pracujesz w biurze i chcesz się przychodzić

Dananka

Anno ty, trzymasz tą firmę w ryzach, nie znam innej tak oddanej i profesjonalnej osoby. Powinniśmy się uczyć od Ciebie

Firma krzak, totalna porażka, jak najdalej od tej firmy. (usunięte przez administratora) i krętacze, nie ma ani jednej kompetentnej osoby w tej firmie. Oszukują na stawkach, obcinają godziny według uznania, nie płacą tego co wypracowane i maja gdzieś pracowników. Nie można się dodzwonić ani w żaden sposób skontaktować z centrala. Telefony do poszczególnych działów ściśle tajne. Nie odpowiadają na maile. Jeśli chcesz dochodzić swoich praw i pieniędzy zwalniają i stosują totalny ignor. Do prokuratury i na policję w Goerlitz zostało już złożone doniesienie o oszustwo i wykorzystywanie pracowników. Zachęcam wszystkich oszukanych do zrobienia tego samego

Niezadowolony

Pracowałem w tej firmie ponad rok czasu, musiałem się zwolnić z powodów osobistych. Potraktowali mnie jak śmiecia jak już wiedzieli że nie będę na nich robił. Zgadzam się w 100 % (usunięte przez administratora) A jak się zwolnisz to ci udupią pół wypłaty i nie wypłacą diety tragedia. Już tam więcej nie będę pracował i odradzam innym. Szkoda nerwów i stresu.

Zostaw merytoryczną opinię o Sachse Personaldienstleistungen - Zgorzelec

• Jak się pracuje w Sachse Personaldienstleistungen?

Zobacz opinie na temat firmy Sachse Personaldienstleistungen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sachse Personaldienstleistungen