Opinie o Auto Clinic Sp. z o.o. w Góra Kalwaria

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto Clinic Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto Clinic Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Clinic Sp. z o.o. w Góra Kalwaria

Jak wygląda sprawa grafiku w Auto Clinic Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Czy Auto Clinic Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

M4T3K

Zatrudniają praktykantów i później ich w zasadzie nie sprawdzają co robią...sam jestem tego ofiarą

C0DY8 Nowy wpis
@M4T3K

Praktyki w tym warsztacie to jakaś żenada

Henryk Nowy wpis

Właściciel to (usunięte przez administratora) a mechanicy (usunięte przez administratora) i nieuki. To że ktoś jest uwalony od smaru na twarzy, nie oznacza, że wie co robi. Koszmar nie zlecać im nic bo to niedouczone (usunięte przez administratora)

Odradzam

Mechanicy łatają samochód zamiast dokonać naprawy, właściciele słabo się znają na mechanice, liczą na to, że ich pracownicy ustalą i naprawią usterkę. Pracownicy tych panów często robią lewizny, bez wiedzy właściciela wymieniają opony, oleje za 50% ceny. Właściciele firmy ślepo wierzą swoim pracownikom, którzy w mojej ocenie oszukują na wymianie części i innych podzespołów typu filtry i oleje. Polecam poznaczyć sobie filtry, lub części, które mają być wymienione i po teoretycznej wymienia sprawdzić, czy to nie te same filtry czy też części które miały zostać wymienione.

@Odradzam

Chcieli byśmy się odnieść do poniższej opinii. Co do naszej wiedzy nie będziemy polemizować, na pewno są lepsi w tej branży, nie mamy co do tego wątpliwości. Ale jeżeli chodzi o resztę pomówień, są one absurdalne. Po to zainwestowaliśmy nie małe pieniądze w monitoring i nie po to w trakcie dnia zawsze jest nadzór z naszej strony, a stare części są zawsze oddawane klientowi, aby dochodziło do tzw. Lewizn. A tym bardziej, Szanowny Kliencie, jeżeli odkryłeś "lewiznę", używaną cześć, czyli złapałeś nas na gorącym uczynku, czemu tego ani razu nam nie zgłosiłeś a piszesz anonimowo na tej stronie ???????

M4T3K Nowy wpis
@AUTO-CLINIC

Nie zawsze są oddawane części... Ja sam miałem taką sytuację że części mi nie zostały zwrócone a po paru dniach problem był taki sam i rozłożyliście ręce bo to nie wasza wina...

Firma Auto Clinic Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
HONDA

Ja akurat naprawiałem auto ostatnimi czasu i wszystkie wymienione części leżały w Aucie. wiec nie mam żadnych zarzutów !! JA POLECAM !!

odradzam2
@HONDA

to chyba wlasciciel pisal, wiele glosów wskazuje na to ze nie wartu tam zlecac, ja mialem jechac ,ale pojade gdzie indziej, dziekuję za rzetelne fakty i opinie niezadowolonych klientów

Ten sam
@odradzam2

A Te wszystkie negatywy piszę cały czas, jedna i ta sama osoba.

Mariusz
@Ten sam

Skąd pomysł, że negatywy pochodzą od jednej osoby? A Ty jak oceniasz współpracę z ta firmą?

M4T3K

Ja od samego początku naprawialem tam samochody i było całkiem spoko ale później się zaczęło coś psuć u nich w firmie przez jednego z mechaników i zrezygnowałem z ich usług a nie powiem bo byłem zadowolony bo zawsze był samochód zastepczy albo odwozili do domu ale do czasu. Teraz słyszałem że już tego mechanika nie ma u nich ale niesmak po nim pozostał u mnie i nie prędko tam zajrzę zpowrotem ...

TOYOTA

Ja również naprawiałem tam Auto. Nie mogę się do niczego przyczepić. Polecam.

Luki puki

Robiłem tam auto nie raz, działa bez zarzutów, nie było problemów Lubię atmosferę w Auto Clinic Sp. z o.o. za: Szybka realizacja i kontakt

niezadowolony

nie polecam, zamiast lepiej jest gorzej !! dziadostwo

Henryk

Szkoda, że pracownicy tak rzadko piszą na tym forum. Szukam pracy i miałem nadzieję na info.

Ji

auto raczej do ponownej naprawy, zdecydowanie nie polecam

@Ji

Zakładaliśmy sobie że nie będziemy odpisywali, reagowali na wpisy w internecie, bo każdy ma prawo do swojej opinii. Ale w przypadku kiedy ktoś używa tak skrajnych i krzywdzących słów „auto RACZEJ do ponownej naprawy, ZDECYDOWANIE nie polecam”, stwierdziliśmy że zareagujemy. Po pierwsze, to proszę o jaśniejsze określenie, czy Auto jest do ponownej naprawy, czy jednak uszkodziło się coś innego ? a po drugie, może najpierw Pan napisze czego dotyczy problem i doda że reklamuje Pan klimatyzację, obecnie nie szczelną, nabijaną u nas równo rok temu ?

Norbi

Firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Katarzyna

Większość opinii o Auto Clinic jest aktualnie z perspektywy klienta, ale może jest ktoś kto jest obecnym lub byłym pracownikiem firmy? Czy można tam starać się obecnie o pracę? Jak wyglądają warunki i atmosfera w zakładzie?

Zadowolona

Niestety nie zadowolisz wszystkich, zawsze się znajdzie ktoś kto będzie niezadowolony, bo to, tamto, siamto ......... Ja miałam wymieniony rozrząd i było naprawdę dobrze. Zaznaczę, dla niedowiarków, nie Jestem WŁAŚCICIELEM

as

(usunięte przez administratora) kila i mogila, nie polecam !! psuja zamiast naprawiac, poszukajcie w necie, tutaj to szefostwo pewnie daje swoje opinie

Również PLUS

Ja również uważam że jest Ok. Może nie jest to ASO, ale udało się wszystko bez większych problemów. POLECAM. P.S. mogło by być tylko trochę czyściej. Ja jestem jednak przyzwyczajony do Warszawskich warunków.

POLECAM

Ja krótko, bo nie ma się co za bardzo rozwodzić : Bardzo fajnie i profesjonalnie ! Polecam !

Opony

Mimo tego że zmieniałem dzisiaj tylko Opony, dla mnie bardzo POZYTYWNIE Pani która mnie obsługiwała bardzo miła, SUPER PIESEK :)

Ja byłem dzisiaj pierwszy raz. Mi się podobało. POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Clinic Sp. z o.o. - Góra Kalwaria

Auto Clinic Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 11 ocen.

Auto Clinic Sp. z o.o.