Opinie o Skorpion-Trans Włodzimierz Żądełek w Biała Podlaska

counter
1 2 11 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Skorpion-Trans Włodzimierz Żądełek?

Michał Nowy wpis

Jakie są plany firmy na ten rok?

Brak słów Nowy wpis
@Michał

Podejrzewam że plan firmy jest taki aby wykorzystać więcej ludzi do pracy bez wynagrodzeń niż w poprzednim roku.

Brak słów Nowy wpis

Firma to jakiś feler, nie wypłacalni (usunięte przez administratora) zakrywający się umową współpracy gdzie wypisują kary których nie otrzymują a dla pracowników nie wypłacają wynagrodzenia wmawiając, że mogli otrzymać karę. Nie zamierzam zostawiać tej sprawy bez rozszczeń sądownych. Przestrzegam przed podjęciem pracy jako kurier Poczty Polskiej dla firmy Skorpion Trans

Poczta Polska

Wykorzystuje ludzi do pracy nie płaci wynagrodzenia na początku wszystko okey o wszystkim zapewnia a jak przychodzi co do czego to nic nie ma ani pieniędzy ani niczego. Nie polecam nikomu takiej pracy(usunięte przez administratora)

Polak potrafi
Klient
@Poczta Polska

wyłudzenie – przestępstwo polegające na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania jej błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Pomoc
Klient
@Poczta Polska

Zgodnie z art. 94 pkt. 5 Kodeksu Pracy do podstawowych obowiązków pracodawcy należy terminowe i prawidłowe wypłacanie wynagrodzenia.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 128 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Skorpion-Trans Włodzimierz Żądełek podczas okresu próbnego?

Kurierzy frajerzy

Robią z ludzi frajerów ktorzy robią za darmo na okresie próbnym a później nie dostają hajsu za swoja ciężką pracę. Auta ktorym jezdza to gnioty

Firma krzak
Kandydat

(usunięte przez administratora),którzy zatrudniają pracowników aby tyrali od świtu do nocy bez wynagrodzenia. Przrstrzegam przed podjeciem tam pracy!!!!

reyals

Chciałbym przestrzec wszystkich przed podjęciem pracy w tej firmie, ponieważ jest to firma OSZUSTÓW. Prowadzona jest przez ojca, córkę i jej konkubenta. Są niewypłacalni, a jak płacili, to na raty. Dla mnie obecnie zalegają z wynagrodzeniem za przepracowane przeze mnie miesiące. Nie rozliczają się z ludźmi, a zamieszczają kolejne ogłoszenia o pracę i szukają kolejnych jeleni. Firma ta zajmuje się kurierką. Jeszcze raz przestrzegam.

Zostaw merytoryczną opinię o Skorpion-Trans Włodzimierz Żądełek - Biała Podlaska

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad