okna Kozioł

Łazy

Opinie o okna Kozioł

Karolina K.

Szczerze polecam, montowali u nas 2 tyg. temu cały domek-szybko, sprawnie, montazysci na prawdę super. Obsługa w firmie miła i cierpliwa. Zrobili nam klika różnych ofert-ceny najlepsze w regionie. Warto do nich pojechać i zwyczajnie porozmawiac- podpowiedzą, doradzą, widać że znają się na rzeczy. Z czystym sumieniem polecam tą firmę.

ola

firma jak najbardziej godna polecenia

anonymous

Mnie oni pomogli , choć można powiedzieć że tylko dokupowałem tam okna gdyż wcześniej miałem pecha i wybrałem inną firmę( zakup okien do całego) która obiecywała cuda przeglądy okien co dwa lata i 10 letnią gwarancje, jednak po 3 latach już ich nie ma. W Łazach dokupowałem okna do garażu i bramę, Na moją prośbę naprawili, balkony dokładając jakieś dodatkowe zawiaski przy drzwiach balkonowych, choć jak pisałem wcześniej te okna nie kupowałem u nich. Po prostu pomogli oczywiście za drobną opłatą :) Pozdrawiam i Polecam.

Szukasz pracy?

A

Okno przesuwne, które ma 4 lata co rok na reklamacji. Spada z szyny, czasem nawet nie da się zamknąć. Za każdym razem zniewaga. Pani, która przyjmuje reklamacje bierze numer telefonu i nikt nie oddzwania, po czym sama kilka razy jeżdżę upominać się. Dodatkowo nieszczelne, czekam już ponad miesiąc na przyjazd serwisu, mimo ogrzewania domu jest zimno, ponieważ wieje. Kilka innych okien jest również nieszczelnych. Czekam tylko na ostrą zimę może dalej będę się upominać a ogrzewanie domu nic nie da bo będzie wiało.. Zdecydowanie nie polecam.

grzegorz
@A 23.11.2017 01:23

szanowna konkurencjo Pani czy Panie A anonimowość na takim portalu jak ten bez konieczności logowania nie oznacza całkowitej bezkarności a wręcz przeciwnie może być dosyć kosztowne odkąd zajmujemy się sprzedażą okien nie spotkałem się z przypadkiem spadającego okna z szyny ktoś kto wypisuje te bzdury nie dość że jest wyjątkowo perfidny to jeszcze nie ma pojęcia o czym pisze

ja

mam zastrzezenie do tej firmy a zwlaszcza do fili ktora jest w kozach kasuja a potem maja cie gdzies zglosilem reklamacje montarzysci przyjechali wzieli bolec do zawiasu bo byl nietypowy do tego zawiasu kazali nie otwierac okna czekam na ten bolec juz 3 miesiace i nic wtej sprawie sie nie dzieje dzwonilem odpowiedz firma adams juz niema takich bolcy trzeba czekac 6 miesiecy nie polecam tej firmy koziol kozy ani okna z adamsa uszczelki odchodza od szyb po zgloszeniu w sklepie odpowiadaja ze to jest dopuszczalny blad firmy adams ze tak ma byc

Maja

Szukasz informacji na temat aktualnych ofert pracy do firmy? Sprawdź oficjalnego fb okna Kozioł https://www.facebook.com/Oknakoziol-174715226274098/ Tam znajdziesz informacje na temat poszukiwanych osób do pracy. Zamierzasz aplikować? Jakie pytania masz do osób już pracujących w firmie?

Zofia

U mnie montują dzisiaj stolarkę w moim wymarzonym i ciężko wypracowanym domku. Montażyści mili i kulturalni. Obsługa w Łazach na wysokim poziomie. Wypytywałam ich o wszystko chyba że 3 godziny na etapie wyboru i zamawiania okien. Ja polecam ich gorąco. A patrząc na posty powyżej, chyba konkurencja ich nie lubi zbytnio.

Typowy ślązak

Nie ma zastrzeż do tej firmy. Zarówno do obsługi - doradztwa technicznego: wszystko wyjaśnią i na etapie wyceny i potem na pomiarach. Montaż na wysokim poziomie, z montażystami można spokojnie porozmawiać. Już po tynkach i posadzkach potrzebowałem wyregulowania okien i załatwiłem to jednym telefonem. Podjechał montażysta, wyregulował od razu okna w całym domu. Polecam.

ela z gór

Szczrze polecam tą firmę mam zamontowane okna z tej firmy jako jedyna firma do której się zwróciłam podjeli się montażu moich okien problem polegał na tym że są to okna bardzo duże bo tarasy z trzema szybami na szerokość 6 m ważyły ponad 600kg firma przyjechała jakimś specjalnym dzwigiem jak z gwiezdnych wojen i bardzo szybko i sprawnie wykonali montaż tak że jak najbardziej polecam bardzo profesjonalna firma pozdrawiam Pana Tomka

red

Wydaje mi się, ze ta firma to jedna z najbardziej doświadczonych firm w branży stolarki budowlanej w Polsce i naparwde świadczą o tym i certyfikaty i zadowoleni klienci tak naparwde, wiec sporo osób to potwierdza.

Robert

Firmę Kozioł z Łaz oceniam jako niesumienną jeśli chodzi o reklamację. Po zapłaceniu faktury klienta mają gdzieś. Ja już prawie rok czekam na usunięcie zgłoszonych usterek. W firmie panuje wszechobecny tumiwisizm, jeden drugiemu nic nie przekazuje a ten drugi zwala na trzeciego.

koz
@Robert 09.08.2016 20:21

Szanowna konkurencjo troszkę szacunku dla siebie i innych jeżeli nie możecie konkurować uczciwie to może zmieńcie branżę po co się męczyć zapewniam że nie mamy żadnych problemów z reklamacjami powiedział bym wręcz że serwis i montaż to jeden z naszych najmocniejszych punktów

@Robert 09.08.2016 20:21

Nie polecam tej firmy wyjaśniam dlaczego. Zakupiłem w firmie Kozioł okna z montażem sztuk 6 wraz z oknem balkonowym dwa lata temu i przyznam że wtedy byłem zadowolony okna spełniły moje oczekiwania i montażyści również, chociaż też musiałem zwrócić w kilku przypadkach uwagę w trakcie montażu np. pianowanie bez uprzedniego usunięcia gruzu. Mimo to w następnym roku zamówiłem okna , drzwi, i bramę do nowowybudowanego domu. I teraz zaczynają problemy, okna balkonowe zostały zamontowane na różnych poziomach, przy duże okna balkonowe wychodzą z zawiasów , drzwi wejściowe zostały zamontowane tak że kotwy puściły. Zgłaszałem pod koniec października reklamacje to jest już prawie dwa miesiące i nic żadnego odzewu. Dziś dzwoniłem do firmy Kozioł do Łaz i dowiedziałem się że pan Kozioł zabronił przyjeżdżać do mnie na reklamacje. Drogi Panie nie musi pan uznawać reklamacji,proszę dokonać odpowiednich regulacji okien i drzwi tak jak się umawialiśmy gdy inkasowałeś pan gotówkę a teraz nie masz pan odwagi przyznać się do nieudolności własnych pracowników . I to pisała nie konkurencja

marzena

jesli szukacie opini o firmie to napewno nie na internecie tutaj 99,9 % pisza opinie własciciele i prcownicy tyle w temacie

Irek

U mnie reklamacja była, zaparowała mi szyba wewnątrz po 3,5 roku, czekałem prawie miesiąc ale przyjechali serwisanci i wymienili . I przy okazji wyregulowali balkon bo trochę ciężko klamka chodziła. Kupowałem w Olkuszu reklamacje też tam zgłaszałem pracownik przyjechał spisał numery z karty gwarancyjnej i wszystko załatwił.

Michał

Ja to jedynie mogę jako klient sie wypowiedzieć. Okna naprawdę tanio i szybko zrobione. Montaz perfekcyjnie szybki. Nie miałem z nimi żadnych problemow. Co prawda jeszcze czeka ewentualnie kwestia jak sie maja do reklamacji ale mam nadzieje ze nie bede musial tego sprawdzac ;) Osobiście naprawdę polecam !

tomek

jaki pytający takie pytanie

monter jaro

cholernie duże wymagania praktyka rekomendacje itd ale stawki za montaż już nie aż tak duże no ale roboty co prawda opór

andrzej

dziwne miejsce na opinie ale skoro nie ma innego to się wypowiem moim zdaniem bardzo przyzwoita firma wymieniali okna w moim bloku na klatkach chyba że 100szt cała akcja trwała cztery dni spisałem tel z samochodu zadzwoniłem po dwóch tygodniach miałem zamontowane okna u mnie w mieszkaniu okna 6 komorowe trzy szyby a taniej niż w firmie która zrobiła mi ofertę na 5 komorowe ze zwykłymi szybami szczerze polecam

ela

Ja zamówiłam vekę zapewniali mnie że to profil niemiecki i okucie też ale faktycznie robione w polsce a czy jest ktoś kto sprzedaje orginalne okna robione w niemczech bo może lepiej dopłacić? proszę poprzednika o podpowieć z góry dziękuję.

ola

okna polskie ,niska jakosc niska cena ,montazysci kiepscy -tak słyszałam

a3maniak

Robiłem wyceny w kilku miejscach i póki co oferta firmy KOZIOŁ jak dla mnie wygrywa, choć jeszcze nie nie podjąłem decyzji o zakupie. Dali mi okna póki co, z najlepszymi parametrami za naprawę dobrą cene. Szyba U=0,5 a konkurencja oferowała mi w tej cenie jak i nie większej szybe 0,7. Po zapytaniu o jakieś rabaty, w siedzibie w Łazach pracownik przeskanował wycene do kierownika (czy tam właściciela) i dostałem jeszcze zniżke na ok. 1600zł. Dosyć fachowe podejście pracownika - choć przyznam, zawiodło mnie brak na salonie tego konkretnego okna , był tylko ten mały profil do obejrzenia.

krystyna

Zakupiliśmy w firmie w Łazach całą stolarkę do naszego nowego domu okna z roletami automatycznymi drzwi i bramę wszystko z montażem usługa wykonana zgodnie z umową w ustalonym terminie trochę długo trzeba czekać na montaż ale ogólnie jak na razie wszystko OK poproszono mnie o opinie więc piszę ale jeżeli coś będzie nie tak to też to opiszę

Zawiercie

Pan z serwisu przyjechał zgrzał obdarcia okno już dobrze wygląda jedynie w dwóch miejscach malutkie ślady.Pan z serwisu solidny i rzetelny gdy zadzwoniliśmy za dwa dni aby okno nam podregulował bo wiało przyjechał bez problemu zrobił i już nie wieje.

Zawiercie

Witam Szanowną firmę kozioł chcę jeszcze dodać że niedawno odkleiłam z okna taśmę i okazało się że okno przyszło uszkodzone i perfidnie zamalowane czymś pod kolor złoty dąb w kilku miejscach.Teraz czekam na telefon po zgłoszeniu reklamacji i jestem ciekawa co będzie dalej z moim oknem i wstrzymanym remontem balkonu którego na razie nie mogę zrobić.Odnosząc się jeszcze do Państwa wypowiedzi że świadomie dokonałam wyboru i sugerując się ceną to nie prawda ponieważ wchodząc do waszego sklepu nie powiedziałam że chcę najtańsze okna jakie macie ponieważ byłam niedoinformowana wtedy jakie dokładnie okna macie gdybym wiedziałam wzięłabym firmy veka ale ta pani mi napisała takie jakie chciała. Pozdrawiam

Firma Kozioł

Szanowna Pani Klient kupując u nas okna zawiera Pani z nami umowę na piśmie na którym szczegółowo zawarte są parametry okna tj. nazwa,typ okna,kolor profili , uszczelek, rodzaj szyby, rysunek poglądowy, dokładny termin montażu w każdym oddziale dostępne są wszelakie foldery z dokładnym opisem, jak również ekspozycje wszystkich oferowanych okien. Bardzo nam przykro,że pomimo to czuje się Pani nie do końca poinformowana o zakupionych przez Panią oknach, napewno jest w tym część naszej winy jednak nie jesteśmy w stanie opowiedzieć wszystkiego i odpowiedzieć nawet na niezadane pytania. Jednak możemy Panią uspokoić , że oferowane przez nas jak Pani to ujeła \"najtańsze okna\" tylko u nas są oferowane w tak niskich cenach zapewniamy ,że okna Ideal 4000 Roun-Line jest oknem produkowanym na markowym niemieckim profiulu ALUPLAST wyposażonym w okucie również niemieckiej firmy Maco z szybą U=1,0 z 5 letnią gwarancją na piśmie, oczywiście mamy również w ofercie okna 6-cio i 7 komorowe jak również okna do domów pasywnych ,jednak Pani świadomie wybrała okna naszym zdaniem bardzo dobre, jednak kierując się ceną. Pozdrawiamy

Zawiercie

Zamówiłam niedawno okna w siedzibie w Zawierciu,gdy je kupowałam nie wiedziałam ze firma ma okna różnych firm ponieważ ta pani nie raczyła nawet zapytać i poinformować jakie chcemy.Sama napisała co chciała w umowie, umiała tylko spytać i pokazać jaki kolor okien chcemy.Myślałam że okna będą 6 komorowe a dostaliśmy 5 komorowe gorszej firmy.Nie polecam takiej obsługi klienta o niczym nie informując go. Mogę tylko doradzić klientom którzy będą tam zamawiać okna aby dokształcili się jakiej firmy chcą okna żeby nie dostać najgorszego asortymentu tak jak ja i pisać na umowie ile komorowe i jakiej firmy pozdrawiam z ulicy Blanowskiej w Zawierciu i z pewnością kolejnych dwóch okien nie zamówię w tej firmie za to że tak mnie potraktowano

banan

pamiętajcie kupując tanie okna za 5 lat bedziecie musieli kupic drugi raz ,warto kupic ale nie tam gdzie najtaniej nie polecam tej taniej firmy.

jsab1

Firma jest rozpoznawalna w terenie zagłębia i małopolski , taką markę buduje się latami i głupie wpisy na forum nie zmienią pozytywnego patrzenia na tą Firmę . Negatywne wpisy są wyrazem zazdrości,a że jest to forum o pracodawcach a nie o towarach , a tutaj ewidentnie ktoś próbuje pisać \\\"jakie to niby dziadostwo sprzedają \\\" to każdy post powinien być usunięty . No ale jakie forum takie wpisy:) Firma rocznie sprzedaje około 12000 okien są to naprawdę duże ilości , a patrząc na odsetek reklamacji jest on bardzo niewielki. No ale pewnie są Firmy które nie mają żadnych reklamacji, no bo jak można mieć reklamacje jak się nie sprzedaje prawda? Zaznaczam przy tym że Firma Kozioł nie jest producentem reprezentuje ona tylko producenta .sprzedaje Okna najlepszych producentów na rynku krajowym i współpraca z nimi trwa od kilkunastu lat , bez zgrzytów , a że firma ma ukształtowana pozycje na rynku południowej polski każde zgłoszenie usterki załatwiana jest niemal "od ręki przez Autoryzowany Serwis Producenta Okien "Co ważniejsze Firma nie odwraca się również od ludzi którzy zakupili okna w innych firmach które niestety już nie istnieją i zostawiły swoich klientów z wadliwymi produktami poprzez własny serwis pomaga każdemu który potrzebuje pomocy jeśli chodzi o okna. Jeśli Masz problem z oknami zakupionymi u konkurencji, to kontaktuj się z Firmą Kozioł na pewno niedrogo i solidnie naprawi twoje Okna .A jeśli nie chcesz mieć problemów kup okna Firmie Kozioł:)

grzegorz

Szanowni państwo miałem nie komentować pojawiających się na tym portalu oczerniających nas wpisów bo wydawało mi się to nie poważne i nie robił bym tego gdyby były to normalne opinie niezadowolonych klientów i jeżeli tacy są to do takich wpisów wręcz zachęcam ponieważ nie wiedząc o błędach jakie popełniamy nie moglibyśmy w przyszłości ich unikać. Jednak zgadzam się ze zdaniem moich współpracowników którzy przez długie lata wraz zemną pracowali na dobrą markę naszej firmy że wyjątkowym c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwem i oznaką słabości są wpisy pełne bzdur i wulgaryzmów dokonywane przez konkurencję pod różnymi nikami ale z jednego komputera . Zapewniam jednak że nizmiennie od prawie dwudziestu lat ku wściekłości konkurencji i zadowoleniu klientó sprzedajemy faktycznie bardzo tanio jednak tylko wysokiej jakości markową stolarkę i to wszystko dzięki naszym klientom którzy z roku na rok co raz większą liczbą decydują się nam zaufać dokonując u nas zakupów i polecają nas innym .

Zakupiłam w tej firmie bramę Wiśniowskiego jestem bardzo zadowolona okna zresztą też kupiłam w tej firmie tylko wcześniej dwa lata temu miałam problem z drzwiami przesuwnymi ale serwis coś tam zrobił i w sumie mogę powiedzieć że jestem zadowolona.

Szczerze polecam bardzo fachowa obsługa biura montaż mógłby być robiony wolniej ale czyściej

Krzesztof

Poproszono mnie o komentarz po wykonanym montażu nie wiem czy dlatego się starali ale jak na razie okna bez zastrzeżeń brama również fakt że strasznie dużo zamieszania i bałaganu ale w sumie 8 okien i brama zamontowane w jeden dzień teraz już posprzątane i złość na myśl o sprzątaniu przeszła w sumie polecam

adam

firma godna polecenia szczególnie obsługa biura w olkuszu bardzo kompetentny młody człowiek

Kupiłam do całego domu okna veka libris kolor winchester miałam na początku obawy z powodu bardzo niskiej ceny w stosunku do konkurencji ale teraz okna są już zamontowane są śliczne panowie monrerzy bardzo grzeczni tak że mogę szczerze polecić bardzo profesjonalna firma

Justys

Moi rodzice kupowali tam okna 15 lat temu i mimo uplywu czasu okna sa bez zarzutu,pozatym ze troszke zmienily kolor ale to chyba normalne, gdyżbyly to okna biale, ja teraz zakupilam okna w kolorze sa super wykoane zaokrąglone ksztalty fachowe doradztwo czego chciez wiecej.

Robert

Witam Wszystkich ZAkupiłem okna w tej firmie i jestem jak na razie zadowolony okna mają juz ponad rok i nic zlego sie z nimi nie dzieje mila i rzetelna obsluga -polecam każdemu

Zostaw opinię o okna Kozioł - Łazy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie okna Kozioł