Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Będzin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grupa Eurocash S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Eurocash S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Będzin

Iro Nowy wpis

Kierownik to sąsiad personalnej? Kolesiostwo, tylko tego brakowało

Jolanta Nowy wpis

Ktoś tu walnął tematem mobbingu, w sumie trudno się dziwić, po tych historyjkach, chamsko serio z tym ciepłym jedzeniem dla wybranych i zostawania a siłę po 10 h. Aż się w sumie dziwię, że ta sama osoba stwierdziła, że praca jest ok.xD Generalnie do teraz panują tutaj takie niefajne warunki czy zaczęli bardziej dbać o swoich pracowników?

Bożena Nowy wpis

Kilka lat temu był w firmie mobbing o czym ktoś pisał.. Jak jest obecnie? Ktoś się z nim w ostatnich miesiącach z pracowników spotkał?

Dagmara Nowy wpis

Faktycznie kierownicy nie szanują pracowników ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Grupa Eurocash S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
Magazynier

Nie wiem jak do tego wszystkiego się odnieść bo musiałbym użyć wielu niecenzuralnych wyrazów i nic by nie zostało w moim wpisie, bo wszystko zostało by skasowane przez admina. Ale dk rzeczy pracuje w Będzinie już kawał czasu bo prawie 10 lat i powiem że zanim weszliśmy w skład grupy euro to było jeszcze w miarę. Później z każdym kolejnym rokiem, ba nawet miesiącem było coraz gorzej. Nie chcę nadawać na kierowników bo trochę się to mija z celem, ale jedna z osób odpowiedzialnych za ten stan rzeczy jest K. B. Może faktycznie go naciskają z góry ale wkoncu on jest naszym głosem do góry. Jeśli chodzi o pozostałych to jedna wielka zbieranina większość yo ludzie z przypadku z którymi pracowałem na jednym magazynie, i ciągnęli ten sam paleciak, a teraz... Zgadzam się z innymi ze mobbing działa tutaj jak chyba nigdzie indziej. Jak zrobisz za dużo to sprawdzają Cię dlaczego, jak za mało to znaczy że waliles w... I wtedy zaczyna się przeswietlanie. Ale i tak nic nie przebije tej nowej zabawki jaka maja czyli kamery. To jest teraz HIT. Potrafią przez 3/4 dniowki obserwować co kto i gdzie a reszta dniowki to faja VI godzinę, a Ciebie wyliczaja że byłeś na przerwie nie 20 minut tylko 25 albo byłeś już trzy razy na kawie lub herbacie. Jest jeszcze więcej tego ale to może już niech inni się wypowiedza Pozdrawiam ju

Monia

Praca jest sama w sobie Ok ale kierownictwo to jedna wielka pomyłka nie szanują pracowników oczywiście ci co li (usunięte przez administratora) maja wszystko oferty specjalne które podwyższają akord i co najważniejsze ck czyli czas kierownika .jedt system trzy zmianowy lecz tylko wybrani moja chodzić na rano.reszta jest gnojona i zmuszana do dych czyli zostawania 10h.na chłodni nie ma płacone za szkodliwe a powinno i było ale cięcie kosztów i nie ma noc ciepłego do jedzenia paranoja zakazy nakazy moning stary sprzęt na którym ledwo się jeździ i oczywiście znajomosci są na pierwszym miejscu jąk jesteś kimś z rodziny kto już pracuje to masz wszystko jak nie to licz na siebie .przepisy bhp obowiązują wszystkich tylko nie panią z pianistyki która chodzi w 20cm szpilkach bez kasku po całej hali No wiec jest super!hhaa

ocalały

Praca jak praca jest jej mnóstwo na magazynie w biurach i u kierowców. Niestety zarobki czy pracujesz miesiąc czy 20 lat w tej firmie nie ważne w jakim dziale, to i tak są bardzo niskie wręcz czasami głodowe. Niby masz etat a pracujesz nawet za 4 osoby przez kilka miesięcy, bez dodatku i premi z tego tytułu. Ogólnie brak kultury u kierownictwa i osób na wyższych stanowiskach. Mściwość, złośliwość oraz groźby od przełożonych to jest normą w Będzinie - ogólnie jest tam pozwolenie od kilku lat na mobbing. Pan M. SK wyraża na to zgodę. Jeśli lubisz być poniżany wyzywany, to jest firma dla ciebie. Na transporcie jest w tej chwili najgorzej, kierowcy odchodzą masowo. Jest to spowodowane głównie przez nowego kierownika S. H który olewa pracowników i nie odbiera telefonów - cham i tyle. Niskie zarobki harówa to motto tej firmy. Zero szacunku do kierowców a planiści głupieją od zbyt dużej swobody w planowaniu i mszczą się za każdą odmowę u kierowcy.

to ja

Witam czy ktoś pracuje w Eurocash były Tradis w Będzinie co muślicie o pracy w tym oddziale

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Będzin

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

Grupa Eurocash S.A.