Opinie o Alma-Alpinex S.A. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alma-Alpinex S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma-Alpinex S.A. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma-Alpinex S.A. w Kielce

kierownik tego przybytku

Co wy wypisujecie? nasza firma jest wspaniała. Miła atmosfera, świetni ludzie i ciekawe zajęcia wykonywane do samej emerytury albo kalectwa i renty na okrągło. Wakacyjna przygoda nad wodą, zimowe mroźne klimaty prawie jak na syberii, upały latem jak w arabi, wyrabianie masy na skrzynkach z piwem, przygoda jednym słowem. Wózkowi mimo że mają w (usunięte przez administratora) wszystko i im sie nie chce to są pomocni. Nasi brygadziści może i nie zaskoczą was inteligencją i empatią ale pomogą wam zdobyć ogromne doświadczenie po almie. My wasi nowi sutenerzy zadbamy o wesze (usunięte przez administratora) i zapewnimy wam pracę na 7 dni w tyg i 12h dziennie. -Gwarantowany ból kręgosłupa -Zawracamy (usunięte przez administratora) nawet w weekendy i po godzinach pracy - serdecznie polecamy ten kouhoz

re

A wiadomo czy są teraz jakieś oferty pracy? Dzięki.

GalAnonim

Nie interesuje mnie twoja opinia. Napisałem czego się można spodziewać po tej wspaniałej firmie.

Trv

a jak zarobki u nich w biurze?Jaka atmosfera?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Alma-Alpinex S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowa / Księgowy
adrian ck

nie polecam ja pracowałem prawie 2 lata najgorsze lata mojego zycia zarobki 1300zł na reke i jeszcze kierownik ma pretensje Ze mało wydałes albo za czesto chodzisz na papierosa ludzie którzy tam pracują są chyba głupi a kierownicy sie keidys doigrają swiat jest mały .jeden kierownik jest wporządku nowy młody jest wymagający ale mozna z nim normalnie porozmawiac sz.k pracownicy jeden donosi na drugiego licząc na premie.

Kierownik

każdy ze starych roboli pierdoli głupoty a siedzą tam już po kilka lat. żal mi was jebane niemoty życiowe :)

GalAnonim
@Kierownik

Odradzam ten kolchoz. Jedyne co można w tej firmie to zniszczyć sobie zdrowie. Liczy się to ile dasz dla firmy , potrzeby pracownikow się nie liczą. Najgorsza banda w tej firmie to kierownicy. Tumany do potęgi i gbury pastwia się nad ludzmi i gnebia psychicznie. Kierownicy wcielają do firmy swoje rodziny i ludzi po znajomości, a ci sprzedają wszystkich bez wyjątków. Warunki pracy fatalne- za ogrodzeniem firmy znajduje się utylizacja. Smród czuć na całym magazynie przez otwarte rampy. Zbiera na wymioty. Przymusowe nadgodziny. K

pawe

nie polecam pracowałem tam pare miesiecy przy normalnych godzinach zarabiasz 1300zł chyba ze ktos chce pracowac za darmo najlepsi są pracownicy kazdy narzeka na marne wynagrodzenie ale nie potrafią wywalczyc podwyzki,najlepiej jest na stołówce podczas przerwy jak opierdalaj (usunięte przez administratora) kierowniką

mis

POWIEDZCIE JAK TAM ZARABJAJĄ KIEROWCY CIĘŻARÓWEK

xxxxxxx

Firma na starcie Cie oszukuje mowiac ze mozna dostać podwyzke czy awansowac na wyzsze stanowisko , LICZY SIE TYLKO ILE WYDASZ POZYCJI a czy przezucisz 30 ton piwa i maki i wydasz 250-300 pozycji czy wydasz 600 pozycji przypraw winiar badz cukierków czy czegos podobnie lekkiego i bedzie to np 2 tony . To liczy sie tylko to ile wydałes tych pozycji . Kierownicy to chamy bez szkoły ktorzy dostali sie na te stanowiska po układach ! nie maja nawet matury czy jakich kolwiek uprawnien kierowniczych . Gardza pracownikami nie idzie sie z nimi dogadac sa bardzo niezyczliwi i mściwi ;/ szantażuja ze stracisz prace jak nie zostaniesz na nadgodziny lub gdy nie przyjdziesz w weekend do pracy ;/ smieszne zarobki najnizsza krajowa 1750 brutto , nic wiecej ! chyba ze zostaniesz na nadgodziny czy przyjdziesz w sobote czy niedziele ! Nowi pracownicy nie pokazujcie odrazu ze mozecie bo potem beda was mieszac z błotem !! NIE POLECAM KOŁHOZ! nie praca!

kkk

OMIJAC Z DALEKA JAKO PRACODAWCE wielkich kierownikow magazynu na wozek i na wody i cukieer maka i na 5l baniaki z woda ciekaw ile wydadza :D DARIUSZ WOŚ to najwiekszy cham tam razem z Krzysztofem MAŁYM KARŁEM omijc omijac omijac omijac

xyz

na poczatku jest jak w bajce mili ludzie mila atmosfera a wszystko do czasu pozniej oraja ludzmi jak tylko moga tam potrzeba ludzi ktorzy beda robic za trzech i nic sie nie odzywac rzadza ludzie bez wyksztalcenia niektorzy nawet matury nie maja.

Sauron

Firma kończy się na biurze magazyn niby też częścią wspólną ale tu jest taka rotacja ze masakra pracownicy pracują za najniższa krajowa nawet po 7 lat fakt można dorobić ale życia wtedy nie masz ogólna niesprawiedliwość. To jest taka Biedronka za dawnych czasow szybka potrzeba zmiany kadry zarządzającej magazynem dodała by swierzosci w tych przekletych murach mordoru

Zimny Stefan

Skuadaićie SiVi jeśli umiećie pisać i czytać. Nic wjęcei nie jest potszebne. Ja waliłem amfe i nawet podobało mi się na nockach ale byli też tacy ktuży nje wytszymywali. Pozdrawiam goronco

brynol

Praca sama w sobie nie jest zła. Wszystko psują kierownicy, traktują ludzi jak pionki w grze. Liczą się tylko pozycje, ciężko o urlop, niektórzy prawie wogóle nie korzystają z niego. Ogólnie jeśli ktoś jest prawcocholikiem bez życia prywatnego i wyższych aspiracji to polecam mu tą pracę.

kozi

Nie polecam, ciężka praca fizyczna, gwarantowany ból kręgosłupa.Pracownicy traktowani przedmiotowo,ale to jak wszędzie chyba

piekoszowianin

Mam pytanie jak wygląda praca w nowo powstałym magazynie w Piekoszowie. Warto składać CV? Jaki czas pracy, płaca itp.

nabryniacz

Omijać z daleka.. To co tam się dzieje to paranoja

kierowca

ciezkiej pracy fizycznej nie widziales, kazdy ma swoj wozek elektryczny do wydawania w porownaniu do innych hurtowni to bajka

Kali gula

ciężka praca fizyczna, częste rotacje(usunięte przez administratora) OMIJAĆ Z DALEKA

rambo

praca tragedia ,placa marne grosze a kierowniztwo to ludzie po zaocznych maturach ,tam tylko mozna zmarnowac sobie zycie

Zostaw merytoryczną opinię o Alma-Alpinex S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Alma-Alpinex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Alma-Alpinex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alma-Alpinex S.A.?

Alma-Alpinex S.A.
1.9/5 Na podstawie 28 ocen.
  • 1-go Maja 191
    25-655 Kielce