pozew zbiorowy Nowy wpis
Klient

WSZYSTKICH OSZUKANYCH przez firmy zamieszczone poniżej prosimy o kontakt na adres e-mailowy: pozewzbiorowy@gazeta.pl Prosimy o wszystkie informacje, które pomogą nam (usunięte przez administratora) wsadzić do więzienia i tym samym pozbyć się ich z rynku. Mamy do dyspozycji dowody, że dalej (usunięte przez administratora) pod nowymi spółkami tj. - LAFORET POLOGNE SP. Z O.O. (KRS 0000503208, NIP 8971797376, REGON 022379212, adres siedziby: Leszczyńskiego 4 / 29, 50-078 Wrocław) Laforet Pologne Sp. z o.o., aktualnie buduje "Osiedle Marszowice" przy ul. Mrozowskiej we Wrocławiu (6 domów w trzech bliźniakach) - BIESIADKA DEVELOPMENT SP. Z O.O. (KRS 0000815148, NIP 8943148447, REGON 384923810, adres siedziby: Kwiska 5 / 7, 54-210 Wrocław) Biesiadka Development Sp. z o.o., aktualnie buduje budynek szeregowy z sześcioma domami w Krępicach, ul. Szkolna (gmina Miękinia) Wcześniej oszukali kilkadziesiąt osób i firm pod spółkami: - ATRIUM SP. Z O.O. realizowali inwestycję "Zimowe Ogrody" na wrocławskich Złotnikach, o której było bardzo gośno w mediach (oszukano kilkadziesiąt osób, rodzin) - BUDOPORTAL SP. Z O.O. (KRS 0000485932, NIP 8943049656, REGON 022292511, adres siedziby: Brodzka 177, 54-067 Wrocław) - BUDOPORTAL WROCŁAW SP. Z O.O. (KRS 0000512276, NIP 8943054700, REGON 022437300, adres siedziby: Brodzka 177, 54-067 Wrocław) - Em-Ka Sp. z o.o. (adres siedziby: Brodzka 177, 54-067 Wrocław) oraz pod innymi spółkami. Mianownikiem wspólnym wszystkich spółek o których mowa powyżej jest osoba Pawła Kalaty, który zarządza wszystkimi spółkami. Paweł Kalata aktualnie posiada: - wielomilionowe długi m.in. u Naczelnika Urzędu Skarbowego Wrocław-Fabryczna, na kwotę około 4000 000zł + odsetki - setki tysięcy długu w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych - wielomilionowe długi u osób oszukanych - sądowy zakaz prowadzenia działalności - sądowy zakaz prowadzenia pojazdów , ale Paweł Kalata nic sobie z tym nie robi, tworzy nowe spółki na tzw. "słupa" i karuzela dalej się kręci ... Ostrzegam jeszcze raz przed osobą Pawła Kalaty, tel. 793 280 230 lub 797 484 909, e-mail: pawel.kalata@budoportal.pl

Robert Nowy wpis
Klient

Ostrzegam przed Laforet Pologne Sp. z o.o. z Wrocławia. Aktualnie budują inwestycje "Osiedle Marszowice" przy ul. Mrozowskiej we Wrocławiu oraz inwestycje sześciu domów w szeregu w Krępicach przy ul. Szkolej. Spółką Laforet Pologne zarząda Paweł Kalata to jest ta sama osoba, która wcześniej oszukiwała jak się da pod innymi spółkami tj. ATRIUM (osiedle Zimowe Ogrody), Budoportal Sp. z o.o., Budoportal Wrocław Sp. z o.o., EM-KA i inne. Wszystkich tych spółek już nie ma, za to pozostali (usunięte przez administratora) klienci, którzy po wpłacie pieniędzy zostali z niczym. Paweł Kalata w związku z powyżej opisaną swoją działalnością posiada sądowy zakaz prowadzenia działalności, posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, posiada liczne wyroki sądowe, posiada wielomilionowe długi. Ostrzegam, Ostrzegam i jeszcze raz Ostrzegam przed Laforet Pologne Sp. z o.o.

Andrzej Nowy wpis
Klient

Laforet Pologne Sp. z o.o. to tzw. spółka "KRZAK", funkcjonująca do czasu skasowania wszystkich naiwnych klientów na wątpliwej jakości budowane domy. Laforet Pologne Sp. z o.o. ma siedzibę we Wrocławiu przy ul. Leszczyńskiego 4/29, ale nikogo tam nie zastaniecie bo jest to wirtualne biuro wynajmowane na godziny... Spółką Laforet Pologne Sp. z o.o. zarządza Paweł Kalata tj. osoba znana tylko i wyłącznie z tej złej strony. Dla przykładu odsyłam do internetu, wystarczy wpisać "Zimowe Ogrody Wrocław", "Budowa centrum Sukcesja w Łodzi", "Mirków ul. Cynamonowa", i wiele, wiele innych. Wspóny mianownik jest jeden tzn. oszukanych dziesiątki osób !!! Paweł Kalata z Laforet Pologne Sp. z o.o. nie ma żadnych hamulców, oprócz oszukanych dziesiątki osób, na liście (usunięte przez administratora)jest również Naczelnik Urzędu Skarbowego Wrocław Fabryczna na kwotę prawie 4 000 000 zł !!! Ostrzegam przed Laforet Pologne Sp. z o.o., nie wchodźcie z nimi w żadną współprace bp na pewno stracicie!!!

Również oszukana Nowy wpis
Klient

wymienieni w tytule postu to jedna szajka. Działając we Wrocławiu (wspomniane już wcześniej Zimowe Ogrody) wyłudzili grube miliony za mieszkania, które być może nigdy nie powstaną. Ludzie pobrali kredyty a ci (usunięte przez administratora) luksusowe wozy sobie kupowali. Ale ręka sprawiedliwości ich dosięgnie!!! Objecujemy im to i my, niedoszli mieszkańcy.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
anonim
Były pracownik

Niestety czas mija, a hiena o nazwisku Paweł Kalata pod firmą Laforet Pologne Sp. z o.o. z Wrocławia dalej (usunięte przez administratora) pod nową spółką, która zniknie zaraz po skasowaniu naiwnych klientów. Ich mechanizm działania jest następujący: podpisują kontrakt z nieświadomym inwestorem przebijając innych ceną i obiecując że wszystko będzie cacy. Za pośrednictwem agencji pracy najmują robotników z Ukrainy (i nikogo albo prawie nikogo z Polski) i szukają podwykonawców, których jeszcze nie oszukali (we Wrocławiu już zbyt wielu ich nie zostało, więc szukają coraz dalej). Kupują trochę materiałów, dają ludziom skromne zaliczki, pojawiają się na budowie co jakiś czas i stwarzają pozory funkcjonującej jako-tako firmy. Z czasem jednak zaczynają płacić ludziom coraz mniej, więc pracownicy stopniowo się wykruszają i pojawiają się coraz większe opóźnienia. Cały czas jednak pozorują jeszcze prace, dopóki nie rozniosą się po budowie plotki ile pieniędzy dostali za dotychczasowe prace a ile są winni pracownikom, podwykonawcom, dostawcom dźwigów, geodetom itd.. Kiedy wszyscy zaczynają rozumieć, że zostali (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie wypłacą już im ani grosza, uciekają i Budoportal też ucieka z budowy, po pobraniu wcześniej pieniędzy na dotychczasowe prace. Na ostatniej budowie na ulicy Cynamonowej okradli praktycznie WSZYSTKICH - pracowników, podwykonawców, geodetów, dostawców dźwigów... Inwestora zaś zostawili z ogromnymi opóźnieniami (ale jakoś sobie dalej poradzi). Kłamią nieustannie, w żywe oczy, na każdy temat.

Dawid
Klient

Obiecują ładnie pięknie, a później zostajesz bez pieniędy

Anna
Klient

Paweł Kalata tel. 793 280 230, zarządza Laforet Pologne Sp. z o.o., buduje bez uprawnień budowlanych, czynności te zagrożone są karą pozbawienia wolności od 2 do 3 lat powodzenia !!!!!!!!!!!!!

WrocLove
Klient

Uważajcie na Laforet Pologne Sp. z o.o. z Wrocławia. Spółką tą zarządza Pweł Kalata tj. osoba skazana prawomocnie za liczne oszustwa w branży budowlanej we Wrocławiu, w Łodzi i innych miastach. Podsumowująć Paweł Kalata jest osobą poszukiwaną przez Prokuraturę, Naczelnika Urzędu Skarbowego, dziesiątki oszukanych osób, które wpłaciły pieniądze na wymarzone mieszkanie/dom, a do dnia dzisiejszego nie mają tych pieniędzy ani mieszkania/domu.. Pewne jest jedno, ten człowiek niczego dobrego dla nikogo jeszcze nie zrobił. Ostrzegam przed nim i spółką Laforet Pologne Sp. z o.o., którą zarządza, a która aktualnie buduje domy przy ul. Mrozowskiej we Wrocławiu (Inwestycja Osiedle Marszowice) oraz buduje również budynek szeregowy przy ul. Szkolnej w Krępicach. Nie dajcie się nabrać, że wszystko będzie dobrze, bo na pewno tak nie będzie. OSTRZEGAM!

anonim
Klient

oraz wpis z 2011r. " Jeśli chodzi o zimowe ogrody sytuacja wygląda tak:generalny wykonawca nie płaci podwykonawcą i cały czas są nowe ekipy ,druga rzecz i to najważniejsza wykonanie tego budynku to już porażka przykład w piwnicach wchodzimy jest super zgodnie z projektem idziemy a tu nagle z wymiaru 2met robi nam się 80cem ale to jeszcze spoko to tylko piwnica ale szyb windy który przy dole zwęża się do 30 centymetrów to już chyba coś nie tak może poprawią ale to jest czas! Ściany fundamentowe przesunięte o dobre 20cent.Stropy wylane za wysoko lub za nisko.Co do murów z silki to jest zrobione dobrze.Choć klika osób może mieć troszkę inne okna niż inni ale to już wina źle zrobionych słupów. Ale tak bywa jak buduje jeden pan (Paweł Kalata) który chce jak najwięcej mieć kasy dla siebie generalnie budowa go gó... interesuje ale co się dziwić ten sam gość budował w Mirkowie i w Obornikach śl warto troszkę głębiej poszukać i sprawdzić.Przy odbiorze mieszkania proponuje wziąć rzeczoznawce 300-500zł to nic przy wydanych pieniądzach za mieszkanie. Generalnie Atrium młode chłopaki i na budownictwie się nie znają i zlecili budowę firmie em-ka gdzie są zarobek jednego gościa Pawła Kalaty jest najważniejszy po trupach do celu.Zobaczcie sobie forum na Mirkowie gdzie budowała firma emka Emilia Kalata. " "

anonim
Klient

Poniżej wpis z 2011r. " Wystarczy poszukać w necie coś na temat Pawła Kalaty niestety nie znajdziemy pozytywnych opinii same przekręty a w monitorze sądowym kilka spraw o wyłudzenia.Nie rozumiem tylko dlaczego Atrium dopuściło Pana Kalatę do budowy(czasem cze ba sprawdzić kto to jest) Po rozmowie z jednym podwykonawców okazuje się że dla Pana Kalaty nie jest najważniejsza budowa tylko kasa musiał wystawiać faktury na dwa razy wyższe niż przerobił (otrzymywał pieniądze z firmy Em-ka np.100tys z czego musiał dać 60tys Panu Kalacie)teraz już wiadomo dlaczego stoi budowa brak kasy a nie projektu.Cwaniak okrada własną firmę!!!!!!!!!! "

Silesian
Klient

Ostrzegam wszystkich przed Laforet Pologne Sp. z o.o. z Wrocławia. Społką tą zarządzaję Paweł Kalata (osoba zadłużona u Naczelnika Urzędu Skarbowego Wrocław Fabryczna na kwotę prawie 4 000 000 zł, zadłużona w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, zadłużona u Komorników Sądowych w całej Polsce m.in.u Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Widzewa w Lodzi Marcin Głowacki - to są informacje ogólnie dostępne dla wszystkich w Internetowym Monitorze Sądowym i Gospodarczym). Do tego tego dochodzi bardzo długa lista osób którzy potracili oszczędności życia w wyniku takiej a nie innej działalności Pawła Kalaty oraz jego wsplników tj. Roman Biesiadka, Tomasz Hertman i Paweł Żorzowski. Radzę omijać szerokim łukiem. Wystarczy wpisać do internetu "Paweł Kalata" wyskakuje długa lista osób oszukanych przez Pawła Kalatę, np. inwestycja "Zimowe Ogrody" lub inwestycja w Mirkowie totalnie spieprzona. Podsumowując Paweł Kalata jest nieściągalny, niewypłacalny !!! Powyższe informację są w 100% prawdziwe, ogólnie dostępne w KRS i Monitorze Sądowym i Gospodarczym. Miłej lektury ...

Aleksander
Klient

Uważajcie na Laforet Pologne Sp. z o.o. z Wrocławia (inwestycja "Osiedle Marszowice" przy ul. Mrozowskiej we Wrocławiu oraz inwestycja sześciu mieszkań w szeregu w Krępicach przy ul. Szkolej). Społką tą zarządza Paweł Kalata (osoba zadłużona u Naczelnika Urzędu Skarbowego Wrocław Fabryczna na kwotę prawie 4 000 000 zł, zadłużona w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, zadłużona u Komorników Sądowych w całej Polsce m.in.u Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Widzewa w Lodzi Marcin Głowacki - to są informacje ogólnie dostępne dla wszystkich w Internetowym Monitorze Sądowym i Gospodarczym). Do tego tego dochodzi bardzo długa lista osób którzy potracili oszczędności życia w wyniku takiej a nie innej działalności Pawła Kalaty oraz jego wspólników tj. Roman Biesiadka, Tomasz Hertman i Paweł Żorzowski. Uważajcie i nigdy nie nawiązujcie jakichkolwiek kontaktów z ww. osobami. PS. wystarczy poprosić ww. osoby o zaświadczenie o niekaralności, niestety ale nigdy takiego zaświadczenia od nich nie otrzymacie ...

anonim
Klient

Ostrzegam wszystkich przed Laforet Pologne Sp. z o.o. z Wrocławia. Aktualnie budują ukraińcami inwestycję "Osiedle Marszowice" przy ul. Mrozowskiej we Wrocławiu oraz inwestycję sześciu mieszkań w szeregu w Krępicach przy ul. Szkolej. Przerażająca jakość prowadzonych tam prac nadaje się idealnie do programu "Super Wizjer", a nazwa odcinka Patodeweloperka we Wrocławiu i okolicach. Już nie wspominając kto zażądza spółką Laforet Pologne Sp. z o.o. tj. Paweł K., Roman B. oraz Paweł Ż. Wystarczy poczytać na temat ww. panów w Internetowym Monitorze Sądowym i Gospodarczym czy też po prostu w internecie, aby trzymać się od tych osób oraz ich nowo tworzonych spółek oczywiście z ograniczoną odpowiedzialmnością z daleka. Wszystko będzie ładnie i pięknie dopóki pieniążków nie wpłacicie, a później tylko płacz ... Ostrzegam przed Laforet Pologne Sp. z o.o. z Wrocławia, a przede wszystkim przed Pawłem K., Romanem B. oraz Pawłem Ż.

Administrator

Co słychać w firmie Laforet Pologne Sp. z o.o. w miejscowości Wrocław? Czekamy na aktualne wieści. Może znajdzie się pracownik, w firmie Laforet Pologne Sp. z o.o., który ma jakieś wieści?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Laforet Pologne Sp. z o.o. - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Laforet Pologne Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Leszczyńskiego 4 lok. 29
  50-078 Wrocław
 • NIP: 8971797376 KRS: 0000503208
Laforet Pologne Sp. z o.o.