Opinie o Rago Cargo sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rago Cargo sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rago Cargo sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rago Cargo sp. z o.o. w Wrocław

ciekawy

dlaczego nie ma imiennych wpisów zadowolonych kierowców

T
@ciekawy

Pewnie z lenistwa bo wątpię żeby zmądrzeli

Ktoś

Panowie załóżcie własne przedsiębiorstwa i przestańcie narzekać bo tylko jesteście mocni na forum.

Morele

Jest super!!!

Bvb

Na górkach też da się zaoszczedzic, tylko trzeba myśleć, a nie tylko zapinac tempomat i jazda:)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rago Cargo sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Kierofca

Jeżeli rago napisał higiena przez "ch" to znaczy że ktoś pisząc słownik się pomylił. Rago jest najlepszy i wie wszystko

Byly

Kiedyś pracowałem jako kierowca u Andrzeja i widzę nic się nie zmieniło. Mnie tez oszukałi na kasę, bo osmielilem się byc chory. Jak odchodzilem to powiedzialem miłym Panom że takie zagrania są poniżej pasa i kiedyś się doigraja. Oby inspekcja pracy się za nich Zabrała ja pracowalem dawno to już nawet o zaległej kasie nie myślę. Ale może inni się dwa razy zastanowia zanim dadzą się wyr... Nazwiska nie podam bo widzę że nieźle pan Andrzej miesza ludzi z błotem ja podziękuję.

Poszukujący pracy

Poziom wypowiedzi właścicieli jest żenujący. Rago Cargo - higiena pisze się przez samo h. Ktoś mi polecił Waszą firmę, ale po opiniach widzę że to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Na rynku jest tyle przewoźników i tyle miejsc pracy dla kierowców, że naprawdę nie ma co sobie zawracać pracodawcą, który (widać po komentarzach) nie szanuje ani obecnych ani byłych pracowników i nie zapewnia pracownikowi podstawowych rzeczy takich jak ZUS.

Dobra rada
@Poszukujący pracy

Ludzie szukajcie pracy gdzieindziej ! Teraz przenieśli siedzibę do Legnicy i nazwali się Rago Group! Nie pakujcie się w ten grób!

Dariusz Dzodz

Po co ta błazenada, wymyślanie nicków, wymyślanie głupot. Nie bądźcie dziećmi bo wszystko jest do sprawdzenia kto ile pracował, czyli kilometrówki na Rabenie itd. skończcie panowie z tą farsą bo nie uciekniecie przed dłużnikami.

@Dariusz Dzodz

Panie Andrzeju wszyscy ktorzy maja podstawę do rozliczenia to załatwiają to w inny sposób a wy oczerniacie firmę bo nie macie podstaw, taka jest wasza bezradność. Pan tez ma do rozliczenia zniszczony pojazd w Niemczech, sprawa cywilna już w toku;) Jesteście dziecinni

Zyczliwy
@Rago

Co za bzdura. Darek w życiu nie jechał waszym autem do Niemiec!!!! Widać ogarnięcie szefostwa

Dominikdanel

@Zarząd Rago Cargo Kolejny raz proszę o wpłacenie zaległego wynagrodzenia delegacji i ekwiwalentu. W przeciwnym razie kieruję sprawę do sądu

Dariusz Dzodz
@Dominikdanel

Brawo!!!! będzie kilka spraw bo to nie może tak być !!!

@Dominikdanel

Panie Dominiku czekamy na rozliczenie z Rago Cargo, bo jest nam pan dłużny spor pieniedzy z zaliczek i to pan sie ukrywa przed bankiem w którym pan ma kredyt .

Dominikdanel

Zakończyłem nie płacili zysku za kilkanaście pracowników przez pół roku. Trzeci raz zmieniają nazwę spółki. Uciekają przed urzędem skarbowym. Warsztatami. Kierowcami. Sklepami. Leasingami itp itd

@Dominikdanel

Zakończyłem??? bo się nie sprawdziłem i oszukiwałem firmę, tak pan powinien napisać i szuka pan teraz u kierowców wsparcia gdzie sam pan chciał karać za zniszczone pojazdy o które niedbali a o panu Kazimierzu sam pan mówił żeby go zwolnić bo nie dba o chigiene. Jest pan zakłamanym człowiekiem.

Dominikdanel

Zakończyłem pracę w tej firmie w kwietniu. Za porozumieniem stron. Do dziś nie dostałem podstawy. Ekwiwalentu i delegacji. Łączna kwota ok 5500. Zbywaja mnie kłamią że jutro przelew. Andrzej unika inspekcji

@Dominikdanel

prosze się rozliczyć za paliwo oraz uszkodzony pojazd Citroen Berlingo, ktorym pan podróżował do domu, a delegacji to pan nie posiadał bo był pan pracownikiem biurowym wiec coś się panu pomyliło.

Widzę że ktoś z szefów nie mógł spać i wypisysał te bzdury żeby prawdziwy wpisy przesunąć. Co za kretynizm

Frajerstwo

Całe to dodawanie minuta po minucie komentarzy nibykierowcow jest śmieszne

MIIII

mi się pracowało z nimi bardzo, bardzo dobrze. Najlepszy kiero jakiego miałem. W przeciwieństwie do Optima.

warko

całe to forum słuzy tylko negatywnym opiniom wielokrotnie opinie sie nie potwierdzają

kiero

Pracowałem u nich 3 lata wszystko OK!!!!

Bzdet
@kiero

A firma ma niecałe 2 lata

Zzz
@Bzdet

Niecałe dwa lata to ty chyba jesteś w tej branży.

zbych

kupiłem auto od firmy Rago Cargo. Wszystko ok transakcja przebiegła pomyślnie.

bea

Przestancie narzekac na firme w niedziele sie pracuje i placa dobrze i na czas Pytajcie same plusy

do
@bea

A czy ja powiedziałem słowo ,,narzekam,, bądż ,,narzekałem,, ,ptyśku? No chyba nie.Więc polecam kupić kupić winko za zeta pięć i iść się na maksa zintegrować,bądż zgrilować i nie zadawać takich zbędnych pytań bo szkło lub plastik się grzeje i wstrzymujesz kolejkę.No tak.

ruchowiec

Jak fajnie że już cię tu nie ma.

oli

powiem tylko jedno,ja tam dostałem kiedyś podwyżkę,nie było tego dużo ale było.I jak ktoś chce to może nazwać mnie pajacem,mam to gdzieś.Kazano mi robić to robiłem.

Zostaw merytoryczną opinię o Rago Cargo sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Rago Cargo sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rago Cargo sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Rago Cargo sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 179 ocen.
  • Partynicka 15 lok. 2
    53-031 Wrocław