VIMUS - Przemysław M.

Łódź

Opinie o VIMUS - Przemysław M.

Tomasz

Również interesuje mnie sytuacja w firmie, czy warto aplikować ale jak widzę to od miesięcy nikt nie pisze. Jest tak dobrze?

Julita

Ktoś wypowie się może na temat zarobków i premii w VIMUS - Przemysław M.? Takie informacje będą potrzebne tym osobom co chcą aplikować.

Stro

Można się wykazać i nauczyć wielu nowych rzeczy u nich @were4. Myślę, że to dobre miejsce dla młodych ludzi.

wolski

Powiedz w takim razie co takiego ta firma robi, że można się do nich zrazić bo nie specjalnie rozumiem dlaczego u nich się można zrazić a w większej firmie nie ? Przecież to powinna być kwestia tego na jakich ludzi się trafi a nie wielkości przedsiębiorstwa nie sądzisz. Poza tym dosyć ważnym aspektem dla mnie jest kwestia zarobków.

aniusia

nie mogę powiedzieć złego słowa na [usunięte przez moderatora]!!! Z kasą nie ma problemów. Jedna z niewielu agencji, która płaci szybko kasę. pracuję u nich już 3lata i nigdy nie musiałam sie prosic o kasę!!!

To sobie pracuj dla chachmenta

Jak nie masz wyjścia, współczujemy

No i bardzo dobrze! ja osobiscie dawno juz nie pracowalam w takiej porzadnej ogencji maks po 10 dniach dostaje kase! ila atmosfera kasa na czas czego wiecej chciec?

Przemysław Musiał

Witam wszystkich uczestników forum. Nazywam się [usunięte przez moderatora] i jestem właścicielem firmy Vimus. Dziękuję za opinie o mnie, moich współpracownikach i mojej firmie. Informuję, że osoby, które według mnie naruszyły dobre imię moje oraz osób ze mną współpracujących i firmy w dniu dzisiejszy dokonałem zgłoszenia na Policję. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

KAMILA

Hmm Posiadasz dużą wiedzę jak na zwykłą hostessę, nie ośmieszajcie się już bardziej ,pracownicy firmy vimus i osobista asystenka szefa również. Hahahahha

KINGA

Aha i jeszcze dodam ze [usunięte przez moderatora] wspolpracuje z naprawde dobrymi firmami typu Danone Wilkinson Z GOH to chyba tez o czyms swiadczy...

KINGA

Jestescie nienormalni tez pracowalam tam kupe czasu i milo wspominam dzieki niemu poznalam duzo fajnych ludzi mialam dobra prace przed kazda promocja wiedzialam za jaka stawke pracuje. Przemek mial duza akcje w M1 loterie i dyrektor M1 byl pod wielkim wrazeniem i powiedzial ze pierwszy raz od kiedy robiona jest loteria o Jeepa w M1 cala akcja przebiegla bez zadnych zastrzezen wiec to swiadczy chyba najlepiej o Przemku i jego firmie . A wyplacanie pieniedzy to tez sie zastanowcie.. przeciez on musi dostac sam te pieniadze zeby moc je wam przekazac zastanowcie sie troche nad tym co piszecie... Jeden raz byly na akcji pewnie i juz sie madruja...A fakt ze mowicie "osobiste hostessy" albo hostessy ktore bog wie co robia swiadcza tylko o was i o tym ze jestescie do bani i nie potraficie nic innego jak odrazu uzywac takich prostackich wyrazen... zal [usunięte przez moderatora] sciska...

Ala
@KINGA 18.05.2010 19:33

Z bezpośredniego źródła wiem, że ta agencja loterii w M1 już nie obsługuje od 2 lat, więc coś jednak musiało się wydarzyć, że loteria przestała "przebiegac bez żadnych zastrzeżeń :P

hostessa0610

Co wy tu za głupoty wypisujecie?? Pracuje w tej agencji juz od prawie roku i nigdy nie mialam problemów z wypłatą, wręcz przeciwnie. Pieniądze wypłacane są zawsze bardzo szybko, najpóźniej do 10 dni, a czasami nawet juz po 3 dniach. A co do stawki, przed akcja dowiadujesz sie za ile masz pracowac, jak Ci nie odpowiada mozesz zrezygnowac, nikt Cie nie zmusza...

hm...

Nie rozumiem waszych opinii! Pracuję w tej agencji od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Pieniądze bardzo szybko są wypłacane (po 10 dniach) i ja nigdy nie miałam z tym problemów. Polecam tę agencję szczególnie tym, którzy chcą szybko odebrac swoje zarobione pieniądze.

Kto

Ktoś a dokładnie jakaś baba orżnęła go na kasę a teraz boi się że każdy go orżnie, mało tego sam to robi niestety ale to muszę napisać.

Krzysia

Omijać szerokim łukiem! Nie płacą!

Wolka

Sknera i dusigrosz :( jest wiele innych agencji lepszych i wypłacalnych

nick

chyba wybranym laskom "swoim" a resztę vma gdzieś

hostessaaaaa

nieprawda. [usunięte przez moderatora] wyplaca pieniadze po 3 dniach albo po gora 10 dniach !

bla

hahaha [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co jest są adwokaci o co wam chodzi załóżcie sprawę to [usuniete przez admina]

hostessa

Firma ogółem zapowiadała się jako uczciwa i pozytywnie nastawiona do hostess. Do czasu wypłaty. Zwlekają z wypłatami 3-4 tygodnie!!! Nie wypłacają części pensji i obniżają wstępnie ustalone stawki!!! Jednym słowem !!!!! NIE POLECAM !!!!! tej agencji.

Zostaw opinię o VIMUS - Przemysław M. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VIMUS - Przemysław M.