XPO Logistics

Gdynia

Opinie o XPO Logistics

Lidia

Zajrzałam na stronę internetową firmy i mam kilka pytań odnośnie informacji jakie tam znalazłam. Widzę, że niestety nie są na bieżąco uzupełniane aktualności z tego roku. Są jednak informacje z zeszłego roku. Według nich w 2016 roku pracownicy XPO Logistics uczestniczyli w turnieju piłki nożnej. Wspomniane są również plany kontynuowania drużyny oraz plany na przyszły rok. Czy udało się utrzymać działanie zespołu? Czy jako pracownicy macie często możliwość uczestniczenia w takich wydarzeniach? Jakie jeszcze działania integracyjne proponuje pracodawca? A może jako pracownicy też macie możliwość zgłaszania własnych inicjatyw?

Lidia

Ktoś z Was obecnie pracuje w XPO Logistics? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o aktualnych warunkach zatrudnienia w firmie. Na jakie możliwości rozwoju można liczyć? Dodatkowe informacje będą szczególnie pomocne, gdyż właśnie trwa rekrutacja na wiele stanowisk. Poszukiwani są m.in. kandydaci na Spedytora Międzynarodowego do pracy w Poznaniu i Sosnowcu. Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem swojej aplikacji?

kill

sojer, no jeżeli miałbym pracę podejmować to chciałbym aby była ona w jednym miejscu. Może niedługo np. jakiś spedytorów będą potrzebować to wtedy bym aplikował.

Zostaw opinię o XPO Logistics - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XPO Logistics