Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami MI-Casa

Lublin

Opinie o Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami MI-Casa

Marta

Również nie widziałam żadnych ogłoszeń o pracę w Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami MI-Casa , jednak to nie znaczyć musi ,że nikogo nie poszukują? Orientuje się ktoś z użytkowników czy obecnie prowadzone są rekrutacje? Jakie stanowisko jest najbardziej poszukiwane?

jola

wczesniej poszukiwali ludzi na stanowisko Specjalisty ds.Nieruchomosci i poszukiwali Telemarketerki do Lublina oraz Chełma, wiec możlwie że i niedługo beda też poszukiwać ludzi na te stanowiska bo widocznie sa najbardziej chodliwymi i poszukiwanymi w firmie.

Zostaw opinię o Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami MI-Casa - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami MI-Casa