PINOT sp. z o.o. sp.k.

Opinie o PINOT sp. z o.o. sp.k.

Aleksandra

@piwot pytał już dłuższy czas temu o pracę w firmie PINOT, ale niestety nie dostał odpowiedzi na forum. Czy ktoś z Was chciałby napisać, jak obecnie przedstawia się sytuacja w tej firmie? Wypowiedzi pochodzące od pracowników firm są niezwykle cenne na forum!

Ja
@Aleksandra 11.10.2018 22:39

Największy problem to wynagrodzenia w terminie i w ustalonej kwocie. Szukanie powodu dla którego wynagrodzenie powinno być obniżone. I ciężko doprosić się umowę o pracę. A nawet jak podpiszesz to zmiana warunków przez przedstawianie jakiś dziwnych kwitków.

@Ja 02.11.2018 13:32

@Ja, czy często w PINOT zdarzają się takie sytuacje obniżenia wynagrodzenia? Czy nie powinno być to ustalone z pracownikiem, a nie narzucane z góry? Przyznam, że dość niepokojąco to brzmi.

Ja
@Aleksandra 02.11.2018 16:38

Jest to co miesiąc, przy każdej wypłacie

@Ja 04.11.2018 12:42

Ale czy w takiej sytuacji pracownik jest w jakiś sposób informowany, dlaczego tak się dzieje i na jakiej zasadzie wynagrodzenie zostało mu obniżone? Wydaje mi się, że powinno być to jasno powiedziane. Czy te obniżki są znaczne i dopadają każdego z pracowników PINOT?

EZ
@Aleksandra 11.10.2018 22:39

witam, pracuję w Pinocie dobrych parę lat i mogę się wypowiedzieć jak to wygląda z mojej strony. Firma rozwojowa, atmosfera wyluzowana, bo kadra składa się głównie z młodych ludzi. Na brak pracy i nudę nie mogę narzekać, ciągle coś się dzieje. Jeśli chodzi o warunki, wszystko zależy od tego co się wynegocjuje przy podpisywaniu umowy. Ja osobiście nigdy nie miałam problemów ze swoim wynagrodzeniem, nikt mi nic nie potrącił, ani nie oszukał. Fakt, zdarzyła się obsuwa z wypłatą pensji, ale rozchodziło się o maks 1-2 dni, ale byłam zawsze o tym fakcie wcześniej uprzedzona i wynikało to głównie z nawału pracy właścicieli, a nie jakiegoś celowego działania. Właściciele bardzo wyrozumiali, życiowo podchodzący do każdego - a to w dzisiejszych czasach mega ważne. Jeżeli ktoś naprawdę się stara to potrafią docenić, chodzi mi o kasę i awanse. Osobiście polecam.

@EZ 16.11.2018 16:21

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią o pracy w PINOT! Piszesz, że firma jest rozwojowa - czy idzie to również w parze z możliwością rozwoju pracowników? Mam tu na myśli na przykład różne szkolenia podnoszące ich kompetencje. Planujesz związać się na dłużej z tym pracodawcą?

piwot

Cześć Wam. Powiedzcie mi czy jeśli chodzi o pracę tutaj to można liczyć tylko na gołą pensję czy też jakieś beneficiki też wchodzą w grę? oczywiście mowa o pracy jako doradca ds win i whisky

Zostaw opinię o PINOT sp. z o.o. sp.k. - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PINOT sp. z o.o. sp.k.