Pegasus Trans

Krotoszyn

Opinie o Pegasus Trans

Marta
użytkownik zarejestrowany

Czy na stanowisku Office Managera jest możliwość awansu? Dla osób, które chcą się rozwijać, to ważna rzecz. Poprzez awans, pracownicy więcej zarabiają i na dodatek rozwijają się w firmie. Takie informacje są ważne dla aplikujących w przyszłości osób, dlatego zachęcam do pozostawienia komentarza na ten temat.

falk
użytkownik zarejestrowany

a tak w pieniądzach @donnatan to ile to jest miesięcznie?

donnatan

@ Antek czesc jezeli chodzi o wynik to min. 2500e marzy w skali miesiaca, mam tu na mysli roznice miedzy frachtem od klienta a frachtem dla przewoznika ...

donnatan

pracowalem w tej firmie prawie miesiac, gdyby nie fakt ze moje wyniki byly srednie to pracowalbym dalej, swietna ekipa i wysoka jakosc pracy.. ktokolwiek chce tam pracowac musi miec kilkumiesieczne doswiadczenie i pewna ilosc klientow zeby nie startowac od zera bo wtedy szansa na sukces jest mniejsza ogolnie polecam

marek

czesc, moj znajomy pracuje tam od ponad roku i bardzo sobie chwali prace, jest ciezko na poczatku ale jak juz zdobedzie sie swoich klientow to zarobki sa na wysokim poziomie

Zostaw opinię o Pegasus Trans - Krotoszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pegasus Trans