Opinie o No limit w Koninko

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie No limit. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie No limit o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o No limit w Koninko

Czy pracownicy w No limit dogadują się między sobą?

slepbee Nowy wpis

A ja mam pytanie odnośnie osoby kierownika Marcina miał przyjemność pracować? Jakie relacje z magazynem?

Nini Nowy wpis
@slepbee

Z jakim kierownikiem Marcinem i z jakiej lokalizacji

Lech Nowy wpis

Cześć mam pytanie ile można zarobić w tej firmie?

Natalia

Moja pierwsza opinia niestety została usunieta ,nieładnie szanowna firmo,mamy demokrację oraz wolność słowa i wypowiedzi :) I jako były pracownik mam prawo ja publicznie wyrazić. A więc zacznę raz jeszcze. Sedecznie odradzam wszystkim ta firmę. Byłam tam pracownikiem magazynowym przez 2 tygodnie. Od pierwszego dnia pracy stało się dla mnie jasne, że firma stawia na pracowników z Ukrainy. Ok 70 PR osób to byli właśnie pracownicy z Ukrainy. Żadnego szkolenia. Pierwszego dnia pracy zostałam przydzielona do również świeżej dziewczyny. I radz sobie sam. Na zmianie ok dziesięć Pan kordynatorek które oprócz spacerowania, bawienia się telefonami i pogaduszek nie robily totalnie nic. I tylko do tego regularnie czepialy sie pracowników, że coś robią nie tak.Mowiac kordynatorowi, że nikt mi nie przekazał wiedzy jak mam coś zrobić ,odpowiadaly-to trzeba pytać. Tylko pytanie , jakim prawem macie pretensje ,skoro absolutnie nie wdrazacie ludzi do pracy? Jeden wielki haos. Na hali zimno jak diabli. Stawka? Śmieszna 18 zł brutto za godzinę. Żeby tego było mało, do tego oceniana była produktywność, tzn na godzinę pracownik musi zapakować min 70 sztuk ubrań w foliowe woreczki. To przepraszam akordy do praktycznie minimalnej krajowej? Wciąż przyjmowani nowi ludzie, ciągła rotacja. Firma chyba wychodzi z założenia, że przyjdzie nowy i będzie za to 18 zl brutto robił jeszcze większe akordy. Dziś otrzymałam informacje, że są cięcia etatów i to mój ostatni dzień pracy. Z ta informacja zostal do nas przysłany zwykły magazynier,ponieważ Pan Kierownik Arek to człowiek bez honoru ,który nie ma odwagi nawet porozmawiać z pracownikiem , o wcześniejszym uprzedzeniu pracownika nie wspomnę. 15 min przed zakonczeniem pracy zostałyśmy z koleżanką poinformowane że to nasz ostatni dzień pracy. Ogólnie śmiech na sali. Pracownicy z Ukrainy regularnie przesiadywali sobie na szatni, robili sobie pogaduszki ,opuszczając stanowiska pracy i nikt kompletnie na to nie reagował. Na koniec chciałam tylko powiedzieć kordynatorce Oli, aby nauczyła się mówić po polsku, skoro pracuje z Polakami ,bo w tym kraju obywatele nie rozumieją języka ukraińskiego. Dodam także, że flustracje dotyczące własnej aparycji i wyladowywanie ich na atrakcyjnych pracownicach, jest nie na miejscu. Pozdrawiam kordynatorke Karoline , która jest tam jedyna kompetentna i pomocna osoba pod każdym względem :) A do Panów kierowników Arka i również drugiego Arka ,niestety muszę stwierdzić fakt, że kierownikami jesteście tylko i wylacznie z nazwy, brak wam umiejętności zarządzania zespołem, poszanowania praw człowieka,umiejetnosci produktywnej rozmowy i organizacji Pracy. Osobiście mam wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych i moglibyście się ode mnie dużo nauczyć :) A praca w tej watpliwie przyjaznej firmie ,gdzie wyzyskujecie ludzi ,była dla mnie tylko przystankiem związanym z Covid. Zastanówcie się nad swoją postawa i życzę owocnej współpracy z naszymi sasiadami ze Wschodu :) Niestety w obawie przed kolejnym usunięciem przez Państwa mojej opinii, nie mogę napisać tu wszystkiego, co bym chciała, nas czym ubolewam. A wszystkim poszukujacym pracy radzę na prawdę omijać ta firmę szerokim łukiem. Pozdrawiam Natalia :)

lucyna
@Natalia

(usunięte przez administratora) wczesniej zatrudniali do pakowania new balance chcieli 5 tys sztuk na godzine obiecane 3 tys zl do ręki a wychodzilo 50 zl za dzień A Pan Arek bardzo nie miły nie nadaje sie na kierownika

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie No limit? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
nick nick

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej na spedytora i była to najsłabsza rozmowa na jakiej dotychczas byłem. Dało się wyczuć na samym początku, że kierownik magazynu już wiedział, że mnie nie zatrudni- o nic mnie nie pytał, skupiał się tylko na tym, żeby mnie zniechęcić i w ogole nie był mną zainteresowany- więc pytanie po co mnie zaprosili na rozmowe??? Szkoda naszego czasu! Poziom rozmowy żenujący.. facet totalnie nie nadaje się na rozmowy rekrutacyjne, niech lepiej nolimit zainwestuje w szkolenia dla swoich pracowników. Na szczęscie się nie dostałem i nawet po takiej słabej rozmowie 10min bym nie chciał, bo facet nic nie wytłumaczył o nic nie pytał tylko mówił jakie stanowisko jest trudne hehe NICE

darek

Nie polecam zatrudnienia w tef firmie brak wypłat dla 15osób świadczy o podejściu do pracowników brak wypłat za miesiąc pażdziernik 20015 a jest listopad17!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paweł "Kwiatek"
@darek

Pracuje dłużej niż okres o którym piszesz. Pierwsze słyszę żeby ktoś nie dostał kasy. Ja mam umowę podpisana na wypłacenie wynagrodzenie do 10 każdego miesiąca z dołu. Zawsze dostaje pensje przed terminem, jedyny wyjątek to wtedy kiedy 10'ty wypada w niedziele, wtedy przelew jest następnego dnia roboczego.

Nyarl
@Paweł "Kwiatek"

A powinien być poprzedniego w tym przypadku 2 w tył czyli piątek, tak jest to prawnie ustanowione. W poniedziałek już z odsetkami. Miałem tam iść na rozmowe w poniedziałek ale rezygnuje.

@Nyarl

Niestety ale jesteś w błędzie, wynagrodzenia wypłacane do 10 były wypłacane przez agencje , pracownicy zatrudnieni przez NO LIMIT (obecnie 100%załogii) mają wynagrodzenia zawszw do 1, chyba że to wypada w dzień wolny od pracy w tym wypadku ustawodawca dopuszcza możliwość wypłaty kolejnego dnia roboczego ("wynagrodzenie otrzymujemy PO PRZEPRACOWNIU całego miesiąca')

Czy No limit oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

pracownik ;)

W przypadku magazynów POZ tak,

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu No limit?

Nasza firma prowadzi liczne aplikacje na portalach ogłoszeniowych, zachęcam do zapoznania się i dołączenia do Naszego zespołu :)

Haha

Warunki? Nic nie chcieć od życia. Stawka 20 brutto i nocki bez dodatku.

Witam "pracowałem" tam 3 dni. W pierwszy dzień kierowca odjechał znacznie wcześniej niż powinien, w drugi dzień okazało się, że mam podane złe godziny odjazdu. Powinienem zrezygnować po pierwszym dniu ale myślę ok.. Chcę zobaczyć ten cyrk.. W trzeci dzień dojechałem do pracy i to był po prostu żart..brygadsista "opowiedział" nam o magazynie, w taki sposoby jakby pierwszy raz tam był. No dobra, i teraz dostałem typka, który miał mnie szkolić. Oczywiście owy człowiek pochodził z Ukrainy, mówił łamanym polskim i to przelało kielich mojego wkurwa. W firmie panuje przeogromny bałagan i chaos, nikt nic nie wie, spychanie odpowiedzialności, ludzie mało rzetelni, odradzam...

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w No limit?

Natalia

Daj se spokój zero premii zero sociala praca na akord za praktycznie min krajowa... Co chwila zatrudniają nowych i zwalniają.

Tomasz
@Natalia

Jakie są zadania pracowników w No limit i czy w najbliższym czasie istnieją szanse na podwyżki w tej firmie? Znasz to miejsce od środka więc na pewno będziesz w stanie powiedzieć mi coś na ten temat, daj znać!

...
@Tomasz

Podwyżki w NL?! )))

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w No limit?

---

3000 brutto

Alibaba
@---

Szał to może jest dla Ukraińca. Dla mnie słabo.

Realista

Dobry pracodawca, pozwala się rozwijać wewnątrz organizacji (w ostatnich dwóch latach, kilkanaście awansów pionowych) odpowiednio wynagradza za dobrze wykonaną pracę. Zgrana ekipa na magazynie, którą tworzy dobrą atmosferę.

qretyn

2 z to samo - sami se to piszczecie ? kilkanaście awansów pionowych

Pozdro
@Realista

Szkoda ze najbardziej zgrane zmiany zostały rozbite przez zbyt dobre relacje pomiędzy sobą.

@Pozdro

kiedys to brygadzisci donosili tylko na inne zmiany, nigdy miedzy na swoje zmiany, tera to kazdy na kazdego donosi tak sie to tam zmienilo

Alibaba
@Realista

Dobra atmosfera ? Jak jedna zmiana donosi na druga ? Żart.

mimi

Cześć:) dojeżdza ktoś z Śremu?

Pytający

Witam pracowników NO LIMIT Odpowiedzcie proszę na pytania: - w jakim systemie się pracuje(zmiany)? - czy można się dogadać w razie konieczności w sprawie zmiany? - jakie jest tempo pracy(normy,akord)? - czy pracuje się także na terminalach,ze skanerem? - jakie są warunki na magazynie(klimatyzacja)? - czy przerwa jest o wyznaczone porze? - czy można się kontaktować w sprawach pracowniczych z działem HR firmy? - jaka jest atmosfera w zespole? - transportu pracowniczego nie ma,z transportem publicznym słabo, jak wygląda możliwość zabrania się z kimś? - czy jest premia za obecność? Pozdrawiam pracowników NO LIMIT

Alamakota

Bardzo słaba podstawa dla operatora wózka wysokiego składu, zero socjalu.

Mariusz

@Hahahaha ale ogólnie pakiet jest?

Jak jest z pakietem medycznym w No limit? Można dołączyć rodzinę?

Hahahaha

to nie jest pakiet premium tylko najtańszy o ile w ogule jszecze jest

Marcel

@Pracownik czyli to taka ciągła obserwacja pracowników? Chyba takie coś nie za dobrze wpływa na produktywność bo to taki brak zaufania trochę.

alibaba
@Marcel

zwlaszcza obserwacja kierowcow, i kary za wszystko, jezdzic sie tam nie chce jak coagle szukanie hakow na kierowce

Gdzie stary dobry No Limit? Teraz samo kolesiostwo, 2 kierowników na magazynie, z czego jeden całymi dniami przegląda kamery bo do niczego innego się nie nadaje. Awanse dopiero po tym jak dobrze kablujesz, staż i doświadczenie nic nie dadzą. No chyba ze jestes kolegą kierownictwa z poprzedniej firmy, wtedy masz duże szansę. Parodia. Praca sama w sobie nie jest zła, ale kierownictwo totalne dno.

??

Masz jakąś konkretną osobę na myśli?? A ty co robisz w No Limit, jesteś kimś lepszym. Może szukał na kamerze co robisz !!!!!

Aaa

Wiem kogo masz na myśli i podpisuje sie pod tym @?? Troche bez składu jest twoja odpowiedz, jeszcze pomyśle ze sam kierownik to napisał heh.

joł
@Aaa

Macie na myśli Pana Tomasza? :)

K.K
@joł

Raczej chodzi tutaj o strefę x dock

Skandal

bo w starym to pracowali luzie na poziomie, byl 1 kieras i wszystko ogarniete na cacy, a tero to w biurze siedzi wiecej kierownikow niz magazynierow na hali

Arek
@Aaa

Zapewne chodzi o Arka lub Tomka

K.K.
@Arek

o tego pierwszego byl koles na poziomie, tomek tez spoko na swojej strefie

Paweł "Kwiatek" Kwiatkowski

Generalnie nie jest tak źle jak opisujecie. Wiadomo że każdy chciałby mieć lepsza kasę, nie tylko w NoLimit tak jest ze osoby które przychodzą mają lepsza stawkę niż pracownicy wcześniej już zatrudnieni. W pewnym stopniu też to mnie wkurza i mogę czuć się pokrzywdzony i nie doceniony, ale rozumiem jak działa prawo rynku. Wirze że w przyszłym roku podstawy pensji się wyrównają (w tym roku była już podwyżka i wiem że nie maco liczyć na więcej). Co do monitoringu to chyba sami uczciwie przyznacie że bardziej nam pomaga niż szkodzi, kilka razy zadziała na moja korzyść (magazynu również) niż miałby działać przeciwko mnie. Długość przerwy jest powyżej ustawowej, można spokojnie zjeść, wypić kawę, to na duży plus. Palacze też chyba nie mogą narzekać na brak przerw. Zdarza się że nie ma kiedy pójść na śniadanie w czasie kiedy by się chciało, ale jest odpowiednio rekompensowane. Atmosferę tworzą pracownicy, czyli my sami, ja nie musze zgadzać się ze wszystkimi zmianami personalnymi, i nie zgadzam się, ale to akceptuje, przystosowuje się i staram się żeby na moim przysłowiowym ogródku wszystko funkcjonowało należycie. Sam jestem specyficzna osoba i rozumiem ze nie wszyscy musza mnie lubić i za mną przepadać. Dla tego bądźmy tolerancyjni dla siebie. Cenie pracodawcę za to gdy mój syn dość poważnie zachorował (często lądował wtedy w szpitalu), ówczesny kierownik nie odwrócił się ode mnie tylko pomógł przetrwać ten trudny dla mojej rodziny okres. W poprzedniej firmie z tego powodu musiałem się zwolnić bo moja dyspozycyjność spadła do zera. Do tej pory mogę liczy na wsparcie gdy zachodzi taka potrzeba. Można by wiele pisać ale jak to mawiał mój ojciec – żeby wymagać od innych trzeba najpierw wymagać od siebie..

K.
@Paweł "Kwiatek" Kwiatkowski

W końcu ktoś się odważył i prawdę napisał. Prawdy naszych ojców to klucz do sukcesu." jak to mawiał mój ojciec – żeby wymagać od innych trzeba najpierw wymagać od siebie"

Paweł "Kwiatek"
@K.

Ta "prawda" dotyczy każdego z nas, i nie trzeba mieć odwagi żeby publicznie wyrażać swoje poglądy i opinie.

@Paweł "Kwiatek" Kwiatkowski

Z tego co pamiętam z tej firmy i to co czytam to tak jakby dwa różne światy. Fakt, atmosfera była naprawdę świetna, ale tylko pomiędzy pracownikami, a nie pracownicy - kierownictwo. Nie mówię że nie masz racji w 100%, ale twoja wypowiedź jest trochę podkolorowana. Nie jednokrotnie bywało że powstawały problemy, które były wyolbrzymiane. Wymyślanie bezsensownej pracy na nocce, po tym jak mega sprawnie poszła dystrybucja (I nie mam tu na myśli żeby leżeć i pić kawę, ale pozwolić już sobie na większy luz, bo to co miało być zrobione, zostało zrobione) i wieczne pretensje, to za wolno, to za długo, tam chwilę dłużej staliście. Rozumiem, gdyby robota była w lesie a pracownicy stali co zupełnie inna para kaloszy. Co do przerw to się zgodzę, można było spokojnie zjeść, wypić herbatę i jeszcze zostawało czasu na jakiś internet czy coś. Palacze też mieli dobrze, bo nikt im za bardzo nie wyliczał wyjść na "Szybką fajkę". Co do kasy, no to wierz mi Paweł, że wynagrodzenie jest słabe. W wielu magazynach w Gądkach magazynier wózkowy zarabia tyle co u was brygadzista. A dodam że w NL jest o wiele więcej pracy fizycznej niż załadunków paletowych. Mówię jak było, nie wiem jak jest teraz. Może lepiej, może gorzej. Tak tylko szybko od siebie. Pozdrawiam

Paweł "Kwiatek" Kwiatkowski

Bywa tak że wynagrodzenie jest większe innych firmach, ale jest tak że proponują i niższe. Byłem na kilku rozmowach kwalifikacyjnych i proponowano mi realnie większe stawki na niższym stanowisku niż to co otrzymuje obecnie (mówię tu np. o kwocie 500 zł brutto). Ale w moim przypadku nie tylko o kasę mi chodzi, taki układ jaki mam teraz puki co jest dla mnie dobry, może dlatego że z natury jestem pozytywnie i optymistycznie nastawiony a nie wiecznie narzekającym malkontentem. Nie ukrywam jednak że czekam i obserwuje jak rozwinie się sytuacja po nowym roku, jeżeli będzie bez zmian to pewnie do będzie mój ostatni sezon w NL. Szkoda że nie wiem komu odpisuje, czuje się jak bym odpisywał komuś na donos...

@Paweł "Kwiatek" Kwiatkowski

ty to gościu to chyba na kierownika sie pchasz, albo ewidentnie w gips.

Zostaw merytoryczną opinię o No limit - Koninko

• Jak się pracuje w No limit?

Zobacz opinie na temat firmy No limit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

No limit