No limit

Koninko

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o No limit

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie No limit

Pracownik

Gdzie stary dobry No Limit? Teraz samo kolesiostwo, 2 kierowników na magazynie, z czego jeden całymi dniami przegląda kamery bo do niczego innego się nie nadaje. Awanse dopiero po tym jak dobrze kablujesz, staż i doświadczenie nic nie dadzą. No chyba ze jestes kolegą kierownictwa z poprzedniej firmy, wtedy masz duże szansę. Parodia. Praca sama w sobie nie jest zła, ale kierownictwo totalne dno.

Aaa
@Pracownik 02.11.2017 22:48

Wiem kogo masz na myśli i podpisuje sie pod tym @?? Troche bez składu jest twoja odpowiedz, jeszcze pomyśle ze sam kierownik to napisał heh.

joł
@Aaa 30.01.2018 13:51

Macie na myśli Pana Tomasza? :)

Ja

Podstawa bez problemu premia tez :)

Pracownik
@Ja 18.11.2017 11:33

Szkoda tylko ze wciąż kombinują i tną premię na czym sie da. Kiedyś chociaz zostałeś poinformowany za co i ile, teraz Ci utną cala i nawet nie wiesz za co.

fabi89

Mialem składać cv ale 2 osoby mi odradzaly i z tego co widze po opini nizej mieli racje. dobrze ze jest taka strona bo bzdury wypisuja w ogloszeniach i mozna sie niezle wkopac. A jak z platnosciami?

darek

Nie polecam zatrudnienia w tef firmie brak wypłat dla 15osób świadczy o podejściu do pracowników brak wypłat za miesiąc pażdziernik 20015 a jest listopad17!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o No limit - Koninko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie No limit