No limit

Koninko

No limit
2 8

Opinie o No limit

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Lidia

Zachęcam was do dodawania nowych komentarzy dotyczących pracy w firmie No Limit, najnowsze wieści dotyczące obecnego rozwoju tego pracodawcy będą bardzo przydatne na forum. Wiadomości związane z aktualnym poziomem płac i dodatków do pensji również będą istotne w tym wątku. @K.K, namawiam Cię do pozostawienia dłuższej opinii w temacie firmy No Limit, Twój obecny wpis jest bardzo krótki i nie mówi nam za wiele.

Gdzie stary dobry No Limit? Teraz samo kolesiostwo, 2 kierowników na magazynie, z czego jeden całymi dniami przegląda kamery bo do niczego innego się nie nadaje. Awanse dopiero po tym jak dobrze kablujesz, staż i doświadczenie nic nie dadzą. No chyba ze jestes kolegą kierownictwa z poprzedniej firmy, wtedy masz duże szansę. Parodia. Praca sama w sobie nie jest zła, ale kierownictwo totalne dno.

K.K
@joł 09.03.2018 00:52

Raczej chodzi tutaj o strefę x dock

Lidia

Jaka jest obecnie sytuacja z zatrudnianiem nowych pracowników, czy firma No limit tworzy obecnie nowe miejsca pracy i rozwija się prawidłowo? Zapraszam was do odpowiedzi, najnowsze wiadomości na temat tej firmy będą mile widziane na forum.

Ja

Podstawa bez problemu premia tez :)

@Ja 18.11.2017 11:33

Szkoda tylko ze wciąż kombinują i tną premię na czym sie da. Kiedyś chociaz zostałeś poinformowany za co i ile, teraz Ci utną cala i nawet nie wiesz za co.

fabi89

Mialem składać cv ale 2 osoby mi odradzaly i z tego co widze po opini nizej mieli racje. dobrze ze jest taka strona bo bzdury wypisuja w ogloszeniach i mozna sie niezle wkopac. A jak z platnosciami?

darek

Nie polecam zatrudnienia w tef firmie brak wypłat dla 15osób świadczy o podejściu do pracowników brak wypłat za miesiąc pażdziernik 20015 a jest listopad17!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o No limit - Koninko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie No limit