No limit

Koninko

No limit

Opinie o No limit

lima ferreira

wyplata i premia zawsze na czas jest tylko się raz zdarzyło co dostałem 80% premia za nie przyjście do roboty z grafiku ;) ale kasa zawsze przed terminem. robota na umowę przez posredniaka, tam jakas wiara robi na umowe z nolimitu ale od lat tak nie zatrudniaja, to pewnie jakis myk zeby socjala robotnikom nie robic. w ciuchach robiłem na hali 1, czasami trzeba robic na maxa w nocy to jest zajazd totalny ale od rana nieraz nie ma wcale roboty ;) wiara rozna mozna sie z niekturymi dogadac a z idiotami nie kamery fakt były wszedzie,teraz nie wiadomo jak jest podobno sie pozmienialo na gorsze. bo ja wiem czy kolesiestwo moze i tak, tofakt mloda wiara pozostawala liderami a ci z starym zatrudnieniem nie, i kase lepsza dostali ci co przyszli z leroya z kolegami kierownikami.

Ook
@lima ferreira 21.08.2018 18:25

Przyszli z zewnątrz i dostali lepsze siano... Postawcie sie ma miejscu pracowników NL. Mogli napisac w wymaganiach ze najpierw należy iść do Leroy a następnie lizac tyłek i dostac przekierowanie do NL... Taka polityka...

Lidia

Zachęcam was do dodawania nowych komentarzy dotyczących pracy w firmie No Limit, najnowsze wieści dotyczące obecnego rozwoju tego pracodawcy będą bardzo przydatne na forum. Wiadomości związane z aktualnym poziomem płac i dodatków do pensji również będą istotne w tym wątku. @K.K, namawiam Cię do pozostawienia dłuższej opinii w temacie firmy No Limit, Twój obecny wpis jest bardzo krótki i nie mówi nam za wiele.

Gdzie stary dobry No Limit? Teraz samo kolesiostwo, 2 kierowników na magazynie, z czego jeden całymi dniami przegląda kamery bo do niczego innego się nie nadaje. Awanse dopiero po tym jak dobrze kablujesz, staż i doświadczenie nic nie dadzą. No chyba ze jestes kolegą kierownictwa z poprzedniej firmy, wtedy masz duże szansę. Parodia. Praca sama w sobie nie jest zła, ale kierownictwo totalne dno.

??
@Pracownik 02.11.2017 22:48

Masz jakąś konkretną osobę na myśli?? A ty co robisz w No Limit, jesteś kimś lepszym. Może szukał na kamerze co robisz !!!!!

Aaa
@Pracownik 02.11.2017 22:48

Wiem kogo masz na myśli i podpisuje sie pod tym @?? Troche bez składu jest twoja odpowiedz, jeszcze pomyśle ze sam kierownik to napisał heh.

joł
@Aaa 30.01.2018 13:51

Macie na myśli Pana Tomasza? :)

K.K
@joł 09.03.2018 00:52

Raczej chodzi tutaj o strefę x dock

Lidia

Jaka jest obecnie sytuacja z zatrudnianiem nowych pracowników, czy firma No limit tworzy obecnie nowe miejsca pracy i rozwija się prawidłowo? Zapraszam was do odpowiedzi, najnowsze wiadomości na temat tej firmy będą mile widziane na forum.

Ja

Podstawa bez problemu premia tez :)

@Ja 18.11.2017 11:33

Szkoda tylko ze wciąż kombinują i tną premię na czym sie da. Kiedyś chociaz zostałeś poinformowany za co i ile, teraz Ci utną cala i nawet nie wiesz za co.

fabi89

Mialem składać cv ale 2 osoby mi odradzaly i z tego co widze po opini nizej mieli racje. dobrze ze jest taka strona bo bzdury wypisuja w ogloszeniach i mozna sie niezle wkopac. A jak z platnosciami?

darek

Nie polecam zatrudnienia w tef firmie brak wypłat dla 15osób świadczy o podejściu do pracowników brak wypłat za miesiąc pażdziernik 20015 a jest listopad17!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o No limit - Koninko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie No limit