Opinie o MINSBUD SP Z O.O. SP. KOMANDYTOWA w Marki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MINSBUD SP Z O.O. SP. KOMANDYTOWA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MINSBUD SP Z O.O. SP. KOMANDYTOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MINSBUD SP Z O.O. SP. KOMANDYTOWA w Marki

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy MINSBUD SP Z O.O. SP. KOMANDYTOWA?

Spawacz Nowy wpis

Przez telefon, potem jedziesz na budowę słuchać bełkotu kierownika jaka ta firma jest fajna i w ogóle bla bla bla. Przy wypłacie już wiesz o ci chodzi :)

STEFAN

Witam. Mam pytanie jak firma wypłaca podwkonawcąna? Na czas czy są opóźnienia? Czy jest możliwość zaliczek na poczet wykonania zlecenie i jaki jest okres płatności faktur?

Spawacz
@STEFAN

Kaucje oddali? :D

Rafał Nowy wpis
@Spawacz

Pracujesz w MINSBUD SP Z O.O. SP. KOMANDYTOWA? Może odpowiesz na pytania użytkownika powyżej? Możesz mi też powiedzieć czy szukają tu osób bez doświadczenia, będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Spawacz Nowy wpis
@Rafał

Płacą tyle co nic, na jedno się umawiasz, a dostajesz co innego. W twarz ci się wyprą ustaleń. Poza tym, robisz coś wg projektu na co się umawiasz, potem w trakcie dokłada ci roboty, ktorą masz zrobić w cenie. Nie masz jak się z tego wypisać bo już zrobiłeś od cholery roboty. Płacą cały ch a wymagania jakby płacili przynajmniej ze 4 razy więcej. Wszystko płacą od roboty, ewentualnie dopiszą 18 zł za godzinę. Nie wyjdziesz tam na swoje nawet jak duże doświadczenie i znasz robotę. Więcej zarobisz w biedronce. Pozdrawiam

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w MINSBUD SP Z O.O. SP. KOMANDYTOWA?

Xxx

Jak chce Pan pracować za darmo to jest szansa. Więcej Pan zarobi na kasie w biedronce.

Spawacz

Oczywiście, że mogą. Zarobią dokładnie tyle ile fachowiec z dwudziestoletnim stażem.

Spswacz

Nie polecam współpracy. Przepracowałem miesiąc, w tym czasie, pomimo przeciwieństw w postaci sknoconych projektów (rzędne, średnice na rzutach i na rozwinięciach co innego, przerywania robót przez inspektora BHP z powodu braku bezpiecznikow, gaśnic i nadzoru na budowie), ciągłego przerywania robót, bo trzeba coś było zrobić na poprzednim etapie z którym nic nie miałem wspólnego. Zbudowałem w ciągu miesiąca poziom centralnego ogrzewania, który został odebrany bez uwag, wykonalem mnóstwo robót dodatkowych, które miały zostać rozliczone a nie zostały. Kierownik Gracjan K. jest całkowicie niepoważny. Jedno się z nim ustala, co innego robi, szantażuje, że jeżeli czegoś nie zrobie (za darmo) to mi nie odbierze roboty. Wielokrotnie byłem sam na budowie, musiałem odbierać jakieś transporty i je rozładowywać, z obawy przed tym, że nie zostanie mi zapłacona umówiona kwota za spawanie. Argument "bo tak tu jest i trzeba się dostosować" jest delikatnie mówiąc śmieszny. Firma oczekuje, że sprzedam Mercedesa w cenie malucha. Roboty wszystkie na akord, dodatkowych, ktorych nie ma jak wyliczyć są niepłatne, wymuszone szantażem. Także jeżeli jesteś dobrym spawaczem, nie zaliczasz absencji, pracujesz dobrze, twoje roboty są bardzo estetycznie wykonane i zgodnie ze sztuką to raczej omijaj tą firmę szerokim łukiem, bo za ciężką pracę nie spodziewaj się więcej niż 4 tysiące złotych. Nigdy nie możesz być pewny ile zarobisz. Nawet 3 tysięcy. To co dostaniesz w kopercie 15 dnia następnego miesiąca może być dla ciebie smutną niespodzianką. Na święta możesz liczyć na firmowy kalendarzyk i butelkę wódki (akurat dobrej). Tyle dobrego.

Czy po rozmowie w MINSBUD SP Z O.O. SP. KOMANDYTOWA rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Robert

Byłem zadowolony ze współpracy gdyby nie sytuacja rodzinna zmuszająca mnie do przeprowadzki , napewno zostałbym.

Czy firma ma szkolenia dla pracowników ?

Czy w obrębie jednego działu w MINSBUD SP Z O.O. SP. KOMANDYTOWA są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Tom

Raczej nie. Sa porostu awanse od inżynierów budowy do kierowników.

rozczarowany

Podzielę się swoją opinią nt rozmowy rekrutacyjnej. Chciałem przenieść się z Poznania do Warszawy i szukałem roboty a oni poszukiwali inżyniera budowy. Umówiliśmy się. Sam Pan Prezes przeprowadza rozmowę. Chociaż nie wiem czy to rozmowa czy po prostu spotkanie. Nie był on bowiem zainteresowany w ogóle co robiłem, czym się zajmowałem, ani nawet czy jakieś programy czy języki potrafię. W sumie żadnych pytań. Zaczął opowiadać o tym co robią, jak wygląda praca. I tylko zaczął, bo później jeden telefon - odebrał (5 minut rozmowy), drugi telefon - odebrał (15 minut rozmowy). Po rozmowach spytał o wynagrodzenie i podał warunki zatrudnienia - najpierw 1 m-c pracy na umowie zlecenie, później 3 miesiące okres próbny. Po tym czasie dostajecie odzież, by w ogóle móc wyjść na budowę - buty, kask, kamizelka. Nie wiem jak przez te 4 miesiące się niby funkcjonuje ale żeby zadać pytanie musiałbym w ogóle móc dojść do słowa... Po 4 miesiącach prób - zatrudnienie na rok. Ogólne wrażenie - fachowiec, który rozkręcił swoją firmę ale zachowań kierowniczych, kultury i obycia za grosz. 350 km przejechane, a później powrót na próżno, bo oczywiście rozmowa na skype wykluczona. A no i standard, że nawet nikt nie zaproponuje szklanki wody po takiej podróży, ale to już się przyzwyczaiłem. Jakiś plus? Mieli "jaja" i chociaż mi wysłali smsa z informacją, że nie są zainteresowani. Cóż, po takiej rozmowie ja również.

rozczarowany
@rozczarowany

aha i jeszcze jedno co mi się przypomniało. Mimo iż miałem raptem miesięczny okres wypowiedzenia, Pan Prezes stwierdził, że on potrzebuje ludzi na już, teraz więc nie bardzo to widzi...

pytający

czy mogę prosić o informację jaka atmosfera panuje w firmie, jakie jest podejście do współpracowników i na jakie płace można liczyć jako stażysta, inżynier, kierownik?

magiczny heniek

Lipny ten wpis

Zostaw merytoryczną opinię o MINSBUD SP Z O.O. SP. KOMANDYTOWA - Marki

• Jak się pracuje w MINSBUD SP Z O.O. SP. KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy MINSBUD SP Z O.O. SP. KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MINSBUD SP Z O.O. SP. KOMANDYTOWA?

MINSBUD SP Z O.O. SP. KOMANDYTOWA