Międzychód Nowicka spółka jawna

Poznań

Opinie o Międzychód Nowicka spółka jawna

Jessica

@Natalia Po co znów pytasz o to samo, wszyscy piszą, że jest fatalnie, szkoleń nie ma, podwyżek nie ma, wywalają lub ludzie sami się zwalniają. Jakie etap rozmowy, jedno spotkanie z kierownikiem, rozmowa zwykła i tyle. Nikt póki co z osób, które się wypowiedziały prac nie poleca a Ty zachwowujesz się jak pracownik Firmy, który próbuje podreperować zszarganą opinię.

Natalia

Czy ktoś z was podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Międzychód Nowicka spółka jawna? Czy polecacie pracę w tej firmie? Co wam się najbardziej podoba w pracy tutaj? To ważne informacje, które przydadzą się osobom aplikującym do firmy.

Natalia

@on rozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy w Międzychód Nowicka spółka jawna. Czy rozmawiałeś z pracodawcą o możliwości szkoleń? Czy nie ma szans na jakąś podwyżkę? Czy długo tutaj pracujesz? @slot jak poszła rozmowa? Na jakie pytania można liczyć? Ile jest etapów rekrutacji?

Natanek
@Natalia 18.09.2017 16:07

Natalia, o czym tu piszesz ... jesteś z Gwiezdnych Wojen czy z Matrixa ? Jakie szkolenia w Międzychód ? Jaka podwyżka... chyba planu sprzedaży... w tej "firmie fikcja" nikt długo nie pracuje, bo szybko się wywala na pysk za "słabe wyniki" ... jaka rozmowa ? Chyba rozmowa jak długo jeszcze potrwa to zanim zostaniesz wywalona... jakie etapy rekrutacji ... chyba w ubikacji śmieszna jesteś i tyle a to co napisałem to tylko wierzchołek góry bo reszta to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i 200metrów mułu.

eee.....tam

I znów szukają PH tym razem na Śląsk i Szczecin :-D

on

Zarobki tak jak wyżej napisane. Auto kia Picanto. Praca nie najprzyjemniejsza. Trudny produkt, słaba rotacja, wypłaty praktycznie nigdy w terminie, odpowiedzialany jestem za wszystko, za zamówienia, realizacje, niepopłacone faktury. Klienci do mnie dzwonią, że faktura 3 mc nie zapłacona. Atmosfera średnia, jest ok jak się plany porobi a u nas nikt nie robi, takie są kwoty niby realne, ale nie dla nas. Zero szkoleń, zero inwestowania w rozwój pracownika. Ogólnie raczej można się zrazić, niż polubić pracę ph.

slot

Witam Może cos więcej o pracy ph w firmie zarobkach atmosferze. mam rozmowy pozdrawiam

śmigacz

Kibel kibel i jedna wielka fikcja, nie realne plany, firma podszyta wiatrem, żadnego produktu nie można nazwać "koniem pociągowym" żaden klient nie potrzebuje nawet 1 produktu tej firmy, żenada i fikcja fikcja i jeszcze raz fikcja ... rada dla myślących, jak najdalej od tego bagna jeśli można to coś nazwać dnem, to jest dno i 200 metrów mułu

Ona

Jeden z dostawców powiedział, że mają spore problemy z płatnościami...

Ziut

Opowiedzcie cos o pracy ph w firmie zarobkach atmosferze.

Ciekawy

Jakaś Firma widmo, nikt nic nie wie :-)

Nowy

Wie ktoś jak wygląda praca w tej firmie, głównie chodzi o samochód i rotację pracowników na stanowisku PH

Johny

Tom i jak z samochodami bo mam iść na rozmowę i nie wiem czy warto. I jakie warunki. Na jaki region aplikowałeś?

tom

powiedzcie jakie samochody s narzedziem pracy? JEstem umowiony na spotkanie rekrutacyjne i nie chcialbym uslyszec ze ....wlasny samochod

kok

@olik chyba nie powinno cie to dziwić, przecież to normalne że na tego typu stanowisku jak przedstawiciel handlowy jest dwuskładnikowe wynagrodzenie podstawa plus premia. To typowe dla tego zawodu .

Max

Drodzy koledzy i koleżanki postaram rozwiać Wasze wątpliwości Zarobki - warunkiem jest własna działalność gospodarcza - podstawa 4000 Premia są 3 elementy -za sprzedaż powyżej 50 tys 1% - za 100 aktywnych klientów 4 pln za każdego klienta - średnia ilość SKU na minimum 75 klientach Samochód - ? Zaliczka na paliwo - każdy ma ustalona indywidualnie Więc jeśli zrobisz wszystko na ustalone minimum to kwota jaką powinieneś otrzymać to - podstawa 4000 +1% z 50 tys to 500 + 4 pln za każdego klienta 400 pln + SKU 750 pln co daje łączną sumę 5650 netto minus ZUS w zależności na jakim jesteś czy wysoki czy niski jak wysoki to 1145 minus ewentualnie podateg dochodowy 500 pln To Całkowicie na rękę masz 4050 netto Czy to dużo czy mało to już kwestia indywidualna Pozdrawiam Max

pis

nie koniecznie,auto i jego rodzaj i stan to b.ważne znaczenie w pracy ph bo spędzasz w nim 2/3 dnia pracy i jazda jakimś szrotem wcale nie pomaga

kapruszt

K. Łoś przyszedł to powiem krótko czas spier... z tej firmy bo jak ten imbecyl się pojawia to jak najdalej radzę wszystkim

pis

PH na jakich autach pracują i jak z rozliczeniem prywatnych km?

Zostaw opinię o Międzychód Nowicka spółka jawna - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Międzychód Nowicka spółka jawna