inwestbudowa

Lublin

Opinie o inwestbudowa

Adam

Właśnie - może ktoś podpowiedzieć mi, jak wygląda tutaj proces rekrutacji. Może Ty coś wiesz na ten temat @Cezary? Będę wdzięczny za informacje, czy składa się on z jednej rozmowy, czy może to kilka etapów. Lubię wiedzieć na czym stoję, szczególnie, że to stresujące.

koralina

wiesz co, co do tego czy istnieje czy nie, to chyba najlepiej sprawdzić jakoś na sobie samym. Może po prostu spróbuj tam zadzwonić i dowiedzieć się, myślę że tak bedzie Ci najprościej, a jak Tylko sie czegoś dowiesz to powiedz, bo myślę że komuś jeszcze ta informacja mogłaby się przydać, weź to proszę pod uwagę

były poacownik

Ja w tej firmie pracowałem 2 lata temu,we Wrocławiu. Niepłacili delegacyjnego,a do dnia dzisiejszegoza urlopy. INWESTBUDOWA=INWESTBIDA

lo

czy ktos wie co sie dzieje z [usunięte przez moderatora] czy wysla nam swiadectwa pracy

slyszalem ze wyplacaja jakas kase czy ktos cos slyszal i potwierdza

WK

Nie wiecie czy JUZ ZAMKNĘLI [usunięte przez moderatora]? CHOCIAZ OSTATNIO WIDZIAŁEM [usunięte przez moderatora] JAK JECHALI TO NIEBIESKĄ RENÓWKA Z TYM SWOIM [usunięte przez moderatora]. WOŻA CHYBA ZUPKI NA FIRMOWYM AUCIE. trzeba chyba pomóc prokuratorom

ja go widziałem na budowie w Otwocku i łaaziłz aparatem fotograficznym. To budow a tego inwestora mdi . podobno sie tam zatrudnił i znowu kombinuje. Ludzie trzeba sie zebrać i póśc do prokuratora na [usunięte przez moderatora]

zrobiony

[usunięte przez moderatora] dał noge. Chciałem z nim pogadać ale [usunięte przez moderatora] gdzieś . Zostawił syf i mundry teraz. ale smród go dopadnie wcześniej czy później. Krzytwda ludzka co jej narobił wyjdzie mu bokiem, życze mu i chyba wszyscy wszystkiego najgorszego

Trzeba iść do sadu i podać [usunięte przez moderatora] i mamy wygrane. Sam nikt nic nie zdziała!!!

z nowego światu - 2010-03-26 18:52:07 Panie [usunięte przez moderatora] , pan nie jesteś taki święty a krytykować łatwo. Niech pan pisze te instrukcje to bedzie panu łatwiej. Może ktoś je kiedyś wykorzysta przeciw panu pracowałem w tej " firmie" we wrocławiu jesienią ur., ale kiedy poczułem smród to odszedłem, a szkoda, że nie było do tego chętnych bo dzisiaj mieli by w [usunięte przez moderatora] inwestbudowe i całą klike prezesa .SIE MA -[usunięte przez moderatora]

z nowego światu

podwykonawca

Witam. Moim zdaniem, jak napisałem wczoraj, jedyną możliwością jest zawiadomienie organów ściagania o popełnionym przestepstwie. Można dokonac tego w kazdej prokuraturze, lub komisariacie odpowiednim terenowo za miejsce w którym została spisana umowa o pracę. W przypadku siedizby firmy - to tam gdzie ja byłem, komisariat 3 na kunickiego, jeśli jednk umowa buła pisana we Wrocławiu, to tzrba szukać na tamtejszym najblizszym posterunku. Pamiętajcie, że tylko udowodnienie oszustwa i wyłudzenia za strony [usunięte przez moderatora] na waszą szkodę, daje możliwość wnioskowania w sądzie o zadośćuczynienie z jego prywatnego majątku. Nie czekajcie - działajcie. Inwestchujoza wycofała się ze wszystkich budów. Nie ma obecnie żadnego Prezesa. Zarząd ogłasza upadłość.

[usunięte przez moderatora] znajdziemy cie zaplacisz za to jeszcze sie spotkamy ty [usunięte przez moderatora]

zib

tu pracownicy z budowy Wrocław.w jaki sposub mozemy odzyskac chociarz częsc pieniedzy od inwestdziada.

MALARZ

KOLEDZY TU JUŻ NIC NIE BĘDZIE BYŁEM W PONIEDZIAŁEK W FIRMIE I TO JEST JUŻ KONIEC. A CO DO KASY TO BĘDZIE ALE KIEDY TO TEGO NIKT NIE WIE. KAZALI CZEKAĆ. A KTO CHCE TO NIECH CZEKA ALE CZEŚĆ BĘDZIE ZAKŁADAĆ SPRAWĘ TYM [usunięte przez moderatora] TO MOŻE COŚ SIĘ ODZYSKA!

bbbbb

wiecie wogóle co i jak , raczą coś wypłacić do świąt?

zenon

ludzie gadaja ze ma sie wyprowadzic pod warszawe ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prezes , na pewno bedzie szczesliwy ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zanim to zrobi to nie wyjdzie z biura

stary

kurna pracowałem 3 lata, i teraz byłem w biurze a tam sie okazuje, że po cholere sie starałem, rano o 4 zbiorka i wyjazd. czy pan [usunięte przez moderatora] ma sumienie. tyle poniewierki, a on teraz ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystkich, wyczyścił się [usunięte przez moderatora] - tu apel do wszystkich z lubelszczyzny, ni e korzystajcie z lokalu borek- to nASZA krwawica , [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora] Teraz ich nie ma. Jak dzwonię to nic. A kto ich rozliczy. [usunięte przez moderatora] to szatany a le se [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wychował syna

xyxyxyxyx

do zzzz Ja byłem dzisiaj , no i przynajmniej ktos ze mna gadał bo informacji fakt że nie ma . Coś próbują łatać i obiecują, że robota będzie i niedługo jakaś kasa

zzzzz

mam pytanie do ludzi z budowy na wileńskiej,ktorzy dzis byli w biurze:jakie konkretne informacje uzyskaliście odnośnie dalszej pracy,pieniędzy,tej budowy?

edek

[usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] pieniądze z firmy m in. na dom weselny [usunięte przez moderatora] to jeszcze w nagrodę dostał mieszkanie na Tetmajera. [usunięte przez moderatora] do końca [usunięte przez moderatora] do końca. [usunięte przez moderatora]

były

to co wywalili [usunięte przez moderatora]? a firma prezez nich pada.[usunięte przez moderatora] naobiecywal , a co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robił przez te ostatnie lata. a ta pani jak szłem sie dopytać o rozliczenie kasy to niby wiceprezes to co, co ona robi i robiła , była na budowie? ja jak pracowałem w henpolu to ktoś tam się nami troche interesował. damy o sobie znać. Ludzie zapamientajcie [usunięte przez moderatora] i jakas pani [usunięte przez moderatora] . maja zajazd [usunięte przez moderatora]

ryba

zaczeli płacić , [usunięte przez moderatora] juz ma troche lepszy humor i widze, ze mu chyba dali kase. cos sie chyba ruszyło. no wiadomo ze ktos musial [usunięte przez moderatora] w stoł i tych cwaniaków 2 wywalił. ale nie nabierajcie sie na nowa firme , ktora niby tez tam ma robic na nowym budynku bo te babke to ja znam od żyda waisa a już widze łazi, podpuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tego bedzie

inwestdziad

gorzej byc nie moze firma schodzi na psy wyplaty juz ze trzy miechy bedzie jak nie widzialem chodza sluchy ze firma upada ze tonie w dlugach juz nawet telewizja sie nia interesuje daja po 100zl zapomogi ale to na fajki nie starcza nie mowiac juz o misce z jedzeniem

na lsm dzis nowy trochę dal kasy. ale co on może.zabagnione i syf po tamtych szkoda, ze nie przywiezli tego starego niby prezesa albo tego cwaniaka młodego, jest tu pare taczek to bysmy ich wywiezli na te ich posiadlosci i tam zabetonowali

bida

Firma powinna upaść jak najszybciej a jej władze powinny siedzieć w więzieniu. To są zwykli krętacze z prezesem na czele i tym jego synalkiem. Trzeba tak pracować jak oni płacą. Ten stary prezes to jeszcze uważa się za poważnego człowieka a słoma mu z butów wystaje. Wiosna idzie na szczęście

aaaaaa

Ostrzegam tych wszystkich którzy jeszcze nie pracowali w firmie Inwestbudowa Pracuję w biurze firmy i wiem że pieniądze na wypłaty dla pracowników budowy są na koncie , ale przechodzą przez prywatne konto prezesa który nimi dysponuje . Prezes gdy zaspokoi własne i rodziny potrzeby (wygody) pozostałości rozdziela między pracowników którzy i tak z tego się cieszą i [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!

zyga

[usunięte przez moderatora] ja przyjechalem z otwocka siadlem do do komputera i czytam. kara boska cie dopadnie wcześniej czy później za te kłamstwa. Bronisz siie. pisze takie teksty o prezesie i [usunięte przez moderatora] albo on sam albo jego koleżka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wypłacili. czekaliśmy żadnej informacji.a takie teksty piszą ludzie tego niby prezesa.jawne kłamstwo dzwoniłem do chłopaków z lublina to mówili jak ich ten wspaniały "prezes" zrobił .ale mówili że staną bo w [usunięte przez moderatora] leci ten młody c [usunięte przez moderatora]

murarz

na otwocku wczoraj nam już zapłacili i p. [usunięte przez moderatora] wszystkie zaległości wyrównał. ja osobiście do prezesa nic niemam dla mnie jest w porzątku

Pracownik2

[usunięte przez moderatora] Porządny pracownik który chce pracować i pracuje to i na kase czeka bo ZAWSZE wypłacają. Póżno ale zawsze kasa jest. A jak sie nie ma za co wypic i sie chodzi po kątach chowa żeby wypić to [usunięte przez moderatora] do innej firmy i szukac szcześcia bo napewno długo tez nie benda trzymac. Wszyscy co zostali to zostali Ci którzy znaja firme i wiedzą jak jest i pracuja dobrze. A niestety za strajki wyrzucali w pierwszej kolejnosci pijaków i którzy sie [usunięte przez moderatora] Wiec zastanówcie sie troche i szukajcie na piwo na ulicy. Ci co sami odeszli to Ci którzy musieli bo niestety rodzina rachunki czekaja a kiepsko w kieszeni jest z pieniedzy. Zastanówcie sie. Ale Firma leci w [usunięte przez moderatora] zeby nie było. Mogli by płacic na czas i ubrania dać a nie jak dziady chodzimy każdy w swoim. Ale jak głupi [usunięte przez moderatora] rządzi to dobrze nie bedzie.

murarztynkarz

Jestem dobrze zorientowany na rynku Lubelskim i wiem ze lipa jest wszedzie - jesli Inwestdziady padną to wejdzie syndyk i odda co do grosza i odprawy dla wszystkich ktorzy byli ztrudnieni ale jesli sie ktos zwolni to [usunięte przez moderatora] nic nie dostanie Lipa nic nie zrobi i nic nie udowodni . A pozatym to kadra Kierownicza jest tak Cienka że [usunięte przez moderatora] choć sami nie dostają Kasy - kierownika na taczce powinno sie wywieść i to na kapciu . -szkoda tylko majstrów ze za darmo pracują ........

były

lepiej gryźć deskę bez roboty będąc wypoczętym niż [usunięte przez moderatora] się jak wól i też gryźć deskę bo pseudo biznes firma Cie [usunięte przez moderatora]

no to jak sie zwolnią to kto bedzie tyrał na młodego [usunięte przez moderatora]

on

najlepiej niech pracują ci co chcą a ci co nie chcą to to niech się zwolnią

adam

a to najlepiej nie pracuj to nie będziesz miał problemów mądralo, przecież nikt cie nie zmuszał i nie zmusza. A teraz weż se w zęby kawałek deski i gryź to może ci przejdzie

komatsu

>bisnesmen inwest< Ciebie to ja nawet rozumie, bo ty to jesteś niezły szejk ! i dlatego jest Ci tak dobrze. pozdrawiam też anonimowego alkona.

były

[usunięte przez moderatora] i Ci za (klakierzy ) i Ci przeciw (robotnicy ) bo robotnik jest od roboty, a nie od szukania i upominania się o wypłatę jak to klakierzy sugerują, bo wypłata powinna czekać na pracownika, a nie sam ma się upominać, a może jeszcze powinien kogoś w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pocałować zanim dostanie ciężko zapracowane pieniądze.A co do sądu to klakierze nie bój o nic jeśli ktoś to ruszy to łajno to i dowodów ludzie dostarczą na nie jeden wyrok ! Życze rozumu albo wytrwałości.

XXX

POTWIERDZAM. nA WNIOSEK PROKURATURY KAŻDY KOMPUTER MOZNA NAMIERZYC ALE I MYŚLE ŻE KTOŚ TO ZROBI I FACET SIE [usunięte przez moderatora] . PRZECIEŻ WIEDZA KTO PRACOWAŁ I ZNAJDĄ

grześ

macie rację, ZA TAKA WYPOWIEDŹ MOŻE BEKNĄĆ. pOWINNI GO OSKARZYC I NAMIERZYĆ ZARÓWNO FIRMA JAK I INSPEKCJA PRACY MOŻE GO OSKARŻYC. jA NA MIEJSCU FIRMY ZŁOŻYŁBYM POZEW

andrzej

[usunięte przez moderatora] zastanów sie co piszesz i czego w zyciu chcesz. Za takie coś możesz za darmo pracować z 5 lat. Twój komputer można łatwo namierzyć. Troche rozumu i rozsądku przyda ci sie bo nawet do żadnej roboty chyba sie nie nadajaesz. Nie dostałeś kasy? interweniuj i sprawdz czy masz prawo i rację tak pisać. Czego na innych budowach ludzie nie narzekają i zdaja sobie sprawę jak jest na rynku budowlanym. Może weż wystartuj w " Jak oni spiewają" albo "gwiazdy tańczą na lodzie" to tam zarobisz- oczywiście kosztem tych co wysyłają smsy

lecho

co ty [usunięte przez moderatora] kolego o jakichs telewizjach sądach czy innych waznych miejscach. Myslisz , że jesteś tak w porzadku? z czym pójdziesz? w Polsce są inne tematy a nie twój jakiś zakichany temacik i myslisz, ze najważniejszy. Daj se siana [usunięte przez moderatora] i ci przejdzie. Każdy kij ma dwa końce a do czego sie przyczepisz? zobacz ilu już było tkich jak ty co szaleli i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przysiedli? Nie dostałeś kasy? inne firmy padają albo po 3-4 miesiace nie płacą albo wogóle. ja tu napisałem wcześniej bo znam życie. Najpierw sie dowiedz z czego to się bierze. Ciebie [usunięte przez moderatora] nie obchodzi, że inni chcą pracować i jakoś to przetrwać. Jak ci sie nie podoba to [usunięte przez moderatora] sadz ogórki albo idź kraść, rób rozboje i ci dadza za darmo na Południowej wyro i troche szamany i nie bedziesz musiał pracować [usunięte przez moderatora]

OSZUKANY

TO NAJPIERW NIECH ZAPŁACĄ TO CO WISZĄ I Z MIŁĄ CHĘCIĄ ODEJDĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bisnesmen

jeśli komuś się nie podoba to zawsze może się zwolnić ja nie narzekam. Sałate zawsze dostawałem i nigdy mi nic nie brakowało. Jeśli ktoś sądzi że jest inaczej to są inne firmy

Dzisiaj miała być wypłata ale oczywiście nie było i to chyba nic nowego bo co tam dwa-trzy miesiące w tą czy w tą dlatego rzuciliśmy dziś tą robotę bo co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojecie i tylko się dziwimy że Inspekcja Pracy i Sąd Pracy za to się nie bierze ale jutro wysyłam list do Warszawskiego Sądu Pracy o naruszenie praw i bezradność Lubelskich władz [usunięte przez moderatora] jeśli to nie pomoże to dzwonie do każdej telewizji między innymi tv (uwaga) polsat (interwencja) tv 2 (ekspre reporterów) itd. itp to raczej ich zaciekawi będą mieć przynajmniej reportaż o prawdzie na lubelskiej budowie a tym bardziej że oni nie popuszczają i zobaczy cała polska co to za dziady z tej firmy.

rych

JAKA PLACA TAKA PRACA

robol

[usunięte przez moderatora] Stary kłamał w telewizji nawet bał się wypowiedzieć jak cywilizowany człowiek. A ludzi traktuje jak widać na budowie lsm. Brak ubrań dziurawe buty ludzie wyglądają tam jak dziady no i nie płaci. No ale to są kapitalisci rodem z Ziemi obiecanej [usunięte przez moderatora]

max

panowie jakby nie było to jest to najgorsza firma na lubelskim rynku i sami przyznajcie że budowa na lsm na pewno nie przez nich zostanie ukończona. niech aby zrobi się cieplej to zostaną sami zaufani luszie firmy. wiadomo którzy. i może jak po [usunięte przez moderatora] dostaną to się nauczą. teraz poobcinali stawki bo przerobu niema, a jak ma być????? jak by płacili regularnie to już byli by na ukończeniu B bo ludzie chcą robić ale coś muszą za to mieć. pozdro

olek

a ty jestes taki kulturalny i ok? wyzywasz od chamów [usunięte przez moderatora] Nie robisz to twoja broszka i co cie więcej obchodzi. Idz teraz i postój 3 dni aby sie zapisac w pośredniaku może ci za pół roku coś kapną. Chamy to te cwaniaki. Myślą, że cały swiat ich

pracujący na lsm

[usunięte przez moderatora] teraz zasilisz urzad pracy i bedziesz chodził i żebrał o piwo. a było zobaczyc kto tam sie wypowiadał- dwa dziadki co sie nie nadaja do pracy a kasy chcą. Głupoty gadać można a redaktorek podchwyci bo mu niezle za to zapłacą. poszaleliśta , narazie jest kasa i może niedługo zmadrzejeta

sta

ciekawe czy ogladali ci ludzie ktozy chwala ta firme wczorajesza parnorame lublin jak wypowiadali sie ludzie pracujacy tam jak im płaca nawet inspekcja pracy była i co?????? pracujcie dalej[usunięte przez admina]to za darmo mozecie tam pracowac.macie pola lasy swinie to macie z czego zyc a pracowac mozecie za darmo szczescia zycze

Zostaw opinię o inwestbudowa - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie inwestbudowa