Land Reko
counter
3 18 40 5 1
serwisant

Witam!Miałem niestety tą nieprzyjemność pracować dla tej (usunięte przez administratora)familii!Tragedia co tam się wyrabia.Cały pseudo sprzęt jest made in China.Usuwane są wszystkie takie informacje z urządzeń i dostają one tabliczkę znamionową firmy land reko.Oczywiście uprzednio np.kompresor przechodzi szereg modyfikacji,min.w celu uzyskania większej wydajności wymieniane jest koło pasowe silnika na większe,podkręcony zostaje presostat,wymieniane manometry na większe i "SPRZĘT"dostaje nowe(krótsze)życie!Pracowałem tam (usunięte przez administratora) z obietnicą godziwego zarobku i rozwoju zawodowego po szkoleniu w...Czechach.Ale po miesiącu musiałem się ewakuować bo zbulwersowani klienci nękali mnie cały czas reklamacjami które (usunięte przez administratora)kazał mi ignorować.O braku zaplecza warsztatowego,narzędzi czy częściach zamiennych nie wspominam.Firma nastawiona na szybki zysk!Miła aparycja właściciela do klienta kończy się do momentu jakichkolwiek roszczeń.Większość,jak nie wszystkie pochlebne wypowiedzi są autorstwem jego samego.Szczerze odradzam tam jakichkolwiek zakupów,ponieważ lepszej jakości urządzenia bez stresu można kupić w pierwszym lepszym markecie...

Taki jeden Pan

Widziałem urządzenia tej firmy. na zdjęciach wyglądają ładnie ale do profesjonalnej pracy bym raczej ich nikomu nie polecił. Pewności nie mam ale wydaje mi się że w Polsce nie są produkowane.

Profesjonalista
Klient

Zdecydowanie nie polecam ani kompresorów ani piaskarek, nie wiem jak z innymi rzeczami. Owszem ładny wygląd zewnętrzny ... i na tym się kończy moim skromnym zdaniem. Przepałowane parametry które wysyłają w ofertach - niestety już nie do obronienia w konfrontacji na miejscu u nich w firmie, tłumaczenie się że pewnie pomyłka w ofercie,

Profesjonalista

Jarek.D Nowy wpis
@Profesjonalista

Proszę o kontakt w sprawie tych oszustw, tel.609080497 jeśli nie odbiorę oddzwonię

Rutkowski Nowy wpis
@Jarek.D

Jaka nagroga kolego?

Jarek D. Nowy wpis
@Rutkowski

Dla zasady, nie proponuję żadnych korzyści, czas zakończyć naciąganie i wyłudzenia. Im będzie nas więcej tym lepiej.

Zdzichu tęga pała Nowy wpis
@Jarek D.

Facet, jak taki problem masz to to zgłoś a nie na naszym forum pracowniczym się wpitalasz. To nie forum na takie tematy.

serwisant

mm
@serwisant

witam, czy mogłabym prosić o kontakt z panem w sprawie tej firmy.

@serwisant

to co jest opisane w powyższej opinii odnośnie jakości sprzętu okazuje się prawdą. Sprzęt bezimienny niskiej jakości z logiem LandReko. Mój przypadek to nieszczęsna sprężarka CX15 która jest w serwisie od 13.10.2020 do dziś kiedy piszę 27.01.2021. Sprzedawca dla podwyższenia ceny w opisie oferty znacznie zawyża parametry które jednocześnie znacznie skracają żywotność ( dla porównania CX15 z LandReko i pompa z allegro Z2090 są takie same. Każdy zainteresowany może porównać parametry. Szans na naprawę brak bo jak znaleźć części zamienne których nawet Chińczycy nie mają. O zwrocie pieniędzy lub wymianie sprzętu na wolny od wad można zapomnieć bo sprzedawca udaje że nie ma problemu. To co opisał były pracownik serwisu w mojej ocenie jest prawdą, osobiście nękałem człowieka z serwisu telefonami i pytaniami, zapytam co może pracownik jeżeli szef mówi inaczej, więc nie dziwię się że zrezygnował z pracy. SUMUJĄC; jeżeli zamierzasz coś kupić z tej firmy zastanów się porównaj oferty. To co powyżej opisano przez byłego pracownika serwisu uważam za prawdę gdyż sam doświadczam nieuczciwości ze strony sprzedającego. Obecnie nie mam sprężarki ani pieniędzy czyli.... ( dopisz} a reklamacja uznana. Niestety żeby móc coś robić musiałem kupić drugą, tylko tym razem dokładnie przeanalizowałem ofertę sprzedawcy,

@mm

Omijać z daleka jeżeli jeszcze tan kasy nie wydałeś

Mm
@Jarek D.

Czy mogę prosić o kontakt w sprawie tej firmy.

Proszę o kontakt w sprawie tych oszustw, tel.609080497

Radek

Firma całkiem pozytywna z kulturą do pracownika a tak właściwie to zgrany zespół ludzi buduje dobrą atmosferę a i czasem jakiś wilk się trafi wśród owieczek i lubi kąsać i mącić, polecam i trzymajcie fason...

Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Land Reko w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Znajdźcie frustraci drugą taką małą firmę gdzie co roku właściciel wyśle was za granicę na szkolenie. Da wam samochód i pieniądze na podróż z których nie musicie się rozliczać.Na miejscu Czesi zaproszą was do restauracji bez limitu. W następnym dniu szkolenie i znowu piknik firmowy. Na święta da wam niezłe pieniądze i do tego prezent.A zarobki takie jak wszędzie w okolicy , chyba że dla kogoś ma znaczenie 100 czy 200 zł więcej.

Ryba
@Były pracownik

Ani cz3ch ani premi nie widziałem

@Ryba

Jeżeli pracowałeś mniej niż t3y miesiące to nie widziałeś.

Chyba
@Były pracownik

Z tego co mi wiadomo premi nie ma, tyle co na umowie, przynajmniej produkcja

Gabor
Kandydat

Nie zaśmiecajcie, jakimiś opiniami ze to be to źle itd. To nie jest od tego. Chciałem zapytać o firmę. Pojawia się wiele ich ogłoszeń. Są wypłacalni, jaką atmosfera? Czy warto zawracać sobie gitarę? Z góry dzięki

Major
@Gabor

Atmosfera taka sobie, ludzie fałszywi, zarobki bez premi, obiecane gruszki i wieczny (usunięte przez administratora) Jeśli choci o wypłacalność- zawsze na czas.

Kinga

Zarobki macie zadowalające ?

Jojojo
@Kinga

Mogło by być lepiej

Użytkownicy czekają na odpowiedź 122 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Land Reko odbywa się również w języku angielskim?

Nunez

Ok

Kaja

Weekendy macie wolne czy pracujące?

@Kaja

Weekendy są wolne. W przeciągu roku, może 2/3 soboty jak trzeba. Ale dobrze płatne, więc jest ok.

Klient

(usunięte przez administratora) tej firmy, to co reklamują ma się nijak do tego co oferują...

Franek

Warto zauważyć, że to forum pracowników więc uwagi do firmy źle zostały skierowane.

Taki jeden Pan

Zaniepokojony
@Taki jeden Pan

Kolejna firma typu przemalowany chińczyk?

Barbara

Czy zauważyliście, że firma Land Reko prowadzi na swojej stronie internetowej bloga dotyczącego pneumatatyki, spawalnictwa oraz innych urządzeń przemysłowych? Jeśli z niego korzystaliście, to dajcie znać, w jaki sposób ich wskazówki Wam pomogły.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 578 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Land Reko?

Celina

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych? Jakie są wymagania i zarobki?

Znawca

Nie wiem jak inne maszyny ale kompresory wyglądają mi na malowanego chińczyka..

Kupiec

Opinia Jerzego jest kłamstwem wyssanym z palca. Kupiłem w firmie Land Reko kompresor oraz Migomat i jestem z tych zakupów bardzo zadowolony. A jeśli chodzi o podejście do klienta to uważam, że jest na wysokim poziomie. Serwis też bez zarzutu. Pozdrawiam i z czystym sumieniem mogę tą firmę polecić.

Jerzy

Wygląda na to ,że "serwisant " ma jakiś interes w wypisywaniu bzdur . Ja w Land Reko pracowałem ponad dwa lata mimo tego , że musiałem dojeżdżać do pracy prawie 40 km. W tym czasie dwa razy byliśmy na szkoleniu w Czechach (Pilzno -firma Atmos) i raz w Warszawie (włoska firma Fima}. Sprzęt w ofercie jest różnych firm , w tym niemiecki , włoski i czeski. Nigdzie nie były zmieniane tabliczki znamionowe ,natomiast wszędzie były umieszczane naklejki reklamowe. Jeżeli coś było wymieniane lub ulepszane to tylko w granicach norm katalogowych. Uzasadnione reklamacje zawsze były uwzględnione.

Mistrzunio

Niestety potwierdzam to co kolega opisał.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Land Reko - Nowiny

Land Reko