Land Reko

Opinie o Land Reko

Krzysztof

Pracowałem na serwisie po stronie elektrycznej, zarobki 3 tysiące zł, umowa o pracę, nadgodziny płatne uczciwie + 100% lub godziny do odbioru. Atmosfera dobra, firma nastawiona na zadowolenie klienta, wspominam dobrze.

Jerzy

Bardzo solidna firma. Pracowałem na stanowisku serwisanta. Zarobki przeciętne ale zawsze wypłacane terminowo. Dobra atmosfera w pracy a obsługa klientów na wysokim poziomie.

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich? Wiecie coś o pracy w przedsiębiorstwieLand Reko w mieście Nowiny? Czekamy na Wasze opinie!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Land Reko - Nowiny

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Land Reko