Land Reko

Nowiny

Opinie o Land Reko

Oszukany

Ludzie!!!Omijajcie z dala tą familie oszustów!Firma istnieje od 2013 a ja byłem tam kolejnym już z rzędu serwisantem(nie wspominając że oczywiście na czarno!)do momentu gdy zorientowałem się że nie dostanę nawet umowy śmieciowej.Obiecane 2800 brutto,umowa na dwa lata,kursy w Czechach i Niemczech,pełny socjal,itd.to wszystko mżonki.Miałem już dosyć okłamywania dzwoniących na serwis ludzi i samego siebie.Nawet podstawowych narzędzi nie było na"warsztaciku",bo poprzednik który rzekomo bez przyczyny zrezegnował z dnia na dzień,pozabierał narzędzia ze sobą.Nie dajcie się zwieść czarom i wielkiej kulturze osobistej właściciela,gdyż ma niesamowity dar mamienia ludzi.

Zostaw opinię o Land Reko - Nowiny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Land Reko