Opinie o Bioagra S.A w Goświnowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bioagra S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bioagra S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bioagra S.A w Goświnowice

Batatowa

W tej firmie nie warto sie starać, po latach uczciwej pracy nowi dostają na start tyle samo albo wiecej za nic kiedy kierownictwo(usunięte przez administratora) załatwiać kompetentnym pracownikom podwyżki adekwatne do stażu,umiejętnosci i wiedzy nie wspominając o wiecznym oburzeniu gdy sie o tym napomni,(usunięte przez administratora)

@Maryna

Ale czy z tym ugraniem nie chodziło o to, że najpierw trzeba byłoby sobie jakoś zasłużyć, by móc wyciągnąć odpowiedni argument? Bo bez tego to o czym tu gadać? Są teraz wprowadzone jakieś normy? Weryfikuje się wyniki?

Na dziale utrzymania ruchu zarobki sięgają 8000brutto plus premia kwartalna

@Mechanik

Dziękuję. Zauważyłam, że jeden Pan też się tym zainteresował z perspektywy Lab. A co z biurem? Jego temat w ostatnim czasie nie był poruszany, jak współpraca między działami od tej strony przebiega? Czy w nim warunki pracy są standardowe jak wszędzie? mam na myśli również zarobki

Edyta

Dzień dobry, widziałam ofertę pracy do laboratorium. Jakie są zarobki na rękę? I system pracy.

@Laborantka

Wnioskuję z tej wypowiedzi że laboratoria są tylko dla kobiet. Czy facetów też przyjmują?

Leon Kameleon

Mysle ze jest to jeden z lepszych zakładów pracy w okolicy pracujący w systemie 3 zmianowym, który nie zatrzymuje się na weekendy, święta itp Proces prowadzony jest cały czas z krótkimi przerwami na planowany postój przeznaczony na prace serwisowe itd. W zależności na jakim dziale się zatrudnimy charakterystyka pracy jest całkowicie inna i nie można tego uogólnić do tego stopnia, aby wypowiedzieć się jednoznacznie na temat pracy w tej firmie. Z mojego punktu widzenia płaca jest adekwatna do wykonywanej pracy i obowiązków którymi jestem obciążony. System czterobrygadowy to kwestia indywidualna każdego, mi odpowiada ponieważ mam dużo wolnego czasu i mogę doskonale zaplanować sobie swoje zajęcia codzienne. Np jednego dnia nie mam czasu w godzinach porannych ale za to 3 dni później pracuje od godziny 14 lub 22 i moge zrobić to czego nie mogłem w tamtym dniu. Szkolenia dla pracowników i ciagle poszerzanie kwalifikacji to zasługa genialnego kierownika naszego działu. I słowo genialnego nie jest przesadzone ponieważ bez niego było by nam o wiele gorzej. Dba o dobro pracowników i czujemy ze mamy w nim oparcie.

Helena Nowy wpis

Widziałam zeszłoroczną ofertę dla Młodszego Specjalisty ds. Gospodarki Magazynowej. Wiem, że doświadczenie na podobnym stanowisku pracy było oznaczone jako mile widziane ale spełniam ten warunek. Opiszecie więc jak praca teraz wygląda? oprócz atmosfery interesują mnie zarobki

czyli jakie będą zarobki teraz od nowego roku? było napisane ze wynagrodzenie jak na Nysę jest na przyzwoitym poziomie. Jak należy to rozumieć? Dopiero będę się wprowadzać, nie wiem jeszcze jak tu płacą. Warto przyjść?

Dinozaur Nowy wpis

Należy rozumieć to tak że jak dobrze sie ustawisz to zarobisz żeby żyć jak pączek w maśle. A jak nie no to niewiele ponad najniższą krajowa

Natala Nowy wpis
@Dinozaur

A co rozumiesz poprzez ustawienie się? czy trzeba trochę pracować? minimum roczny staż by moc liczyć na jakiś przywilej lub cokolwiek? nie podważasz tym samym tego zapytania czy warto przyjść?

Anka

Jakimi autobusami MZK najlepiej dojeżdżać na poszczególne zmiany np. z dworca. Chodzi mi o numery linii i godziny tak żeby się nie spóźnić ani za szybko nie przyjeżdżać?

Zainteresowana

Czy to oznacza ze atmosfera będzie generalnie w porządku i chętnie pomogą. A firma nie myślała o własnym transporcie skoro ludzie sami jeżdżą?

DobryDinozaur
@Zainteresowana

Tak atmosfera jest bardzo przyjemna. Każdy sobie chętnie pomaga.

Karo
@DobryDinozaur

W jakich przykładowych sytuacjach sobie tu ludzie pomagają? Tutaj domyślnie chyba chodzi o transport, tak? ludzie się organizują? A w jakich jeszcze innych sytuacjach? Czy podczas pracy występują jeszcze jakieś komplikacje?

Pasikonik

Ja uważam że ten zakład to najlepsze co może cię spotkać w tej okolicy. Praca jest miła łatwa i przyjemna. Pracownicy wzajemnie się szanują i pomagają sobie w zadaniach powierzonych przez przełożonych. Kadra jest młoda i prężnie rozwijająca się. Owocowe czwartki mogą zapewnić właściwy podaż witamin i minerałów. A osoby pracujące na zimnie w sezonie zimowym mają deputaty w postaci bardzo dobrych konserw i weków. Świąteczne paczki z dobrociami rokrocznie. Ja jako pracownik z wieloletnim doświadczeniem wiem co mówię. Polecam. Z poważaniem Pasikonik

Mechanik

Trudne pytania, trzeba mieć dużą wiedze

Na temat hydrauliki siłowej

Włodek

Na produkcji chłopaki ciągle ciężko pracują a nik tego nie docenia

Aż tak? a jakie tam mają normy w takim razie i skoro tak robota wre to nie zawyża to przypadkiem targetów też na innych działach? Jak na razie widzę, że młodszego speca ds. kontroli jakości do was szukają. Czyli jest co sprawdzać?

Batatowa

Krzysiek
@Batatowa

Brak systemu podwyżek powoduje że jeden pracownik dostaje podwyżkę w styczniu a inny w listopadzie. Praca za marne grosze. Pracownicy z 5 do 10 letnim stażem zarabiają między 4500 a 5000 brutto. Tak brutto. Nie netto. Na ręke nie ma nawet 4 tyś.

Malwina
@Krzysiek

Nie wiem jak interpretować te wypowiedz odnośnie zarobków. mam na myśli to czy są stanowiska na których na spokojnie zgarnia się więcej niż 4 tys na rękę? Co do tego aktualnego systemu przydzielania podwyżek to z czego on wynika, czemu firma tego nie standaryzuje? Chodzi o jakaś motywacje indywidualną?

@Malwina

W laboratorium najnizsza krajowa + 850 zł za brygadowke. Ogólnie to zależy od miesiąca. Pensja waha się od 3200-3500 zł. Jak za pracę w takim trybie to bardzo mało.

@Laborantka

Indywidualnie nie da się nic ugrać? Próbował ktoś sam osobiście starać się o podwyżkę? Jaka jest reakcja na takie prośby?

Nie pracujący tam
@Batatowa

Pewnie ,kierownictwo ma się starać o podwyżki dla ludzi, śmiech na sali. Odezwać się nie umiesz to robisz za najniższa.

mimo wszystko opowiecie mi o tym całym doświadczeniu? Czym to lab może się różnic od innych skoro zostało to w ten sposób określone? Pomijając kasę jak oceniacie ten aspekt? Jak chce się czegoś nauczyć a nie mam lepszej opcji to warto zajrzeć?

Maryna

A Ty słyszałaś coś o Kodeksie Pracy? Wiesz że ugranie więcej przez pracownika byłoby dla innych podstawą do pozwania pracodawcy o nierówne traktowanie i w dużych firmach stawki są równe?

@Maryna

Karlova

Jak wygląda rozwiązywanie umowy zlecenia w tej firmie. Chodzi mi o to jakie zapisy się tam stosuje tj. czy mogę tak jak w tradycyjnej umowie zlecenia ot tak po prostu wysłać sms-a że od jutra już nie przychodzę i koniec umowy. Czy są zapisane jakieś minimalne okresy np. z tygodniowym czy miesięcznym wyprzedzeniem pod groźbą kary umownej. Z góry dziękuję.

Firma (usunięte przez administratora), praca w systemie 4 brygadowym za śmieszne pieniądze(laboratorium). Niestety ale w takiej pracy osoba po studiach chemicznych w żaden sposób nie pojdzie do przodu, codziennie robi się to samo, później do CV można sobie wpisać, że pracowalo się na kontroli jakości? Czyli w sumie co? Robi się tam różne analizy chemiczne, na chłopski rozum powinno być to nazywane stanowiskiem chemika.. (usunięte przez administratora) Omijać to miejsce szerokim łukiem, z resztą widać, że na 100 komentarzy 95% są negatywne i to nie dlatego, że ktoś został bezpodstawnie zwolniony (usunięte przez administratora)

@Gość

NIC nie jest czarno białe, praca zmianowa daje czasami w kość, ale ma też swoje zalety Wszystko zależy od osoby i oczekiwań . Wynagrodzenie jak na Nysę jest na przyzwoitym poziomie. Jest premia na święta, premia roczna, fajne bony dla dzieci na mikołaja czy dofinansowanie kolonii. Praca w laboratorium ciekawa, a zespół bardzo fajny. Zawsze można się dogadać.

Na dziale utrzymania ruchu zarobki sięgają 8000brutto plus premia kwartalna

Amadeusz

Na produkcji dochodzimy do 12000 plus premia :)

@Amadeusz

W laboratorium po studiach mamy 3800 brutto+dodatek 800zl brutto na brygadzie ????

@Laborantka

Wszystko brutto...? Ten dodatek jest w formie stałej czy ulega zmianom np., zmniejszaniu pod pewnymi warunkami? Na produkcji jakie konkretnie mają premie, że takie kwoty się pojawiają?

Wszystko brutto

@Laborantka

Ok a reszta warunków? jest jeszcze coś istotnego o czym warto wiedzieć przed złożeniem papierów czy raczej standardowe warunki w otoczeniu pracy tu mają?

Na utrzymaniu ruchu nie mogę narzekać 6 z przodu to normalna stawka co miesiąc

@Mechanik

Na utrzymaniu ruchu tylko Panowie się zatrudniają? Zaczął mnie zastanawiać po prostu rozkład zarobków względem płci. Ma ona jakikolwiek wpływ na warunki pracy lub osiągane obecnie wyniki?

@Krystyna

Póki co żadnej kobiety nie ma w tym dziale. Ale raczej to ze względu ze nie kształcą się w takich zawodach.

Magdalena
@Edyta

Oooo super że mowa o kasie. Bo ja na stronie firmy trafiłam na ogłoszenie na posadę MŁODSZEGO SPECJALISTY DS. KONTROLI JAKOŚCI. Jaka tutaj jest kasa na start? W ogłoszeniu nie ma wzmianki o kasie. Ktoś wie?

@Magdalena

Tak, już dowiedziałam na start na rękę nie całe 2900 zł... system 4 brygadowy i wtedy podobno ma się jakiś dodatek, o ile jest miejsce w brygadzie.

Jolanta
@Edyta

Ale to można nie być w brygadzie, a mimo to pracować? Skoro system jest tak ustalony, to wyobrażałam sobie, że nie ma wyjątków. Jeśli miejsca w brygadzie nie ma (jak piszesz), to nie przyjmą do pracy po prostu?

@Jolanta

Można tak pracować, może kiedyś jak się zwolni miejsce to wejdzie się na brygade. Ciężko zrozumieć ten system. Brak logiki.

@Laborantka

no ale wtedy to jak ktoś ma pracę zorganizowaną skoro w bryg go nie ma, bo tego tutaj nie rozumiem? jak to wygląda w praktyce?

@Krystyna

Jeżeli chodzi o labo zbożowe tam są dwie zmiany i ma się wolne weekendy, umowa zlecenie. W labo chemicznym jak nie ma miejsca na brygadzie to robi się też na dwie zmiany. Oczywiście pewnie nocki tez będą wchodzić w grę czy jakieś weekendy ale jak nie ma miejsca na brygadzie to będziesz robić na 3 zmiany ale bez dodatku. Także jak odpowiada Ci praca na 3 zmiany z możliwymi weekendami, za praktycznie najnizsza krajowa to składaj CV. Z(usunięte przez administratora) Ogólnie miejsce spoko na chwilę żeby nabrać doświadczenia i pójść dalej. Kasa słaba, zmiany tragiczne, (usunięte przez administratora). Jedyny plus to bardzo fajna ekipa do pracy, bo dziewczyny z obu labo bardzo sympatyczne.

@Laborantka

aha czyli odnośnie ostatniego zdania to już zależy od preferencji kto w jaką specjalizację chce pójść? tylko z kolei piszesz o tym super zespole... więc dziewczyny siedzą tam dłużej jednak? a przynajmniej niektóre czy po prostu tylko fajni kandydaci się tu zahaczają? na jakiej podstawie mogą dokonywać ostatecznego wyboru podczas prowadzonej rekrutacji? co jest istotne?

@Krystyna

Laboratorium zbożowe nie musisz mieć żadnej szkoły ale raczej nie ma tam etatu na umowę o pracę, prędzej na zlecenie. Laboratorium chemiczne, umowa o pracę, 4 brygadowka(jak się zwolni miejsce oczywiście), a jak nie to możesz i tak być planowana na 3 zmiany ale nie będąc w brygadzie nie będziesz mieć dodatku.. czyli licz na najniższa krajową. Ale jeżeli będzie miejsce na brygadzie to system pracy 4 dni pracy 1 dzień wolnego, po nockach 2 dni wolnego. Wszystkie święta, sylwestry w pracy, oczywiście w każde swieto masz 3 zmiany. Jeżeli podoba Ci się taka praca za taką kasę aplikuj śmiało.

Leon Kameleon

Operator

Pensja uzależniona od stażu pracy. Na początek 3500 brutto plus 800 brutto za 4 brygadówkę. Po czterech latach mam 4500 plus 800. Dodatek jest uzależniony od frekwencji. Premia roczna uzależniona od stażu. 1 lub 2 wypłaty brutto bez dodatku. Podwyżka co dwa lata, czego dwa lata temu nie było. Przy obecnej inflacji (usunięte przez administratora) boją się poprosić prezesa o podwyższki dla pracowników z czystego (usunięte przez administratora) i ten system podnoszenia płac jest beznadziejny.

Justyna

Ktoś pracował w laboratorium? Jakie zarobki?

@Justyna

Nie wiem jak obecnie, ale jak ja pracowałam było to ciut więcej niż najniższa krajowa w systemie czterobrygadowym. Trudne kierowniczkim, moim skromnym zdaniem niekompetentne. Praca nienajgorsza jeżeli ktoś mieszka w pobliżu i ma dobrze zarabiającego męża, w innym przypadku nie polecam

Kandydatka
@Justyna

Wg danych z ogłoszenia na stronie PUP to 25zł brutto za godzinę na umowę zlecenia, praca czterobrygadowa, umowa od początku września do 23 grudnia. Czyli rekru już chyba zamknięta.

@Kandydatka

No za parę dni października to raczej. A wiadomo jak często się tu jakieś rekrutacje odbywają? Inne stanowiska?

Hej, zostałam zaproszona na rozmowę w sprawie pracy jako specjalista ds jakości. Czy ktoś może podzielić się opinia na temat tego stanowiska?

Ewelina
@Kasia

na kiedy masz umówioną rozmowę, odbywa się stacjonarnie w biurze czy zdalnie ?

@Ewelina

Stacjonarnie

@Ewelina

Mam przyjechać tam do firmy normalnie

Martyna
@Kasia

Nie bądź taka, napisz o co wypytują :)

@Martyna

Może coś poszło nie tak i się z nami nie podzieli? :/

xxx

Praca na 4 brygadówce, w niedziele, święta, obowiązków z dnia na dzień co raz więcej a płaca jest na poziomie każdego zakładu w okolicy a nawet w niektórych działach mniejsza od średniej. Jak ktoś chce pracować za pół darmo albo w ramach wolontariatu to jest praca dla niego. Piękna strona internetowa i chwalenie się że jest się najlepszym zakładem to nie wszystko. Szczerze nie polecam.

Łucja
@xxx

A jaka jest tutaj płaca a jaka w rejonach ?? Jestem tutaj nowa mieszkanka więc nie orientuje się w stawkach w okolicach....

Dawid

Praca na dziale utrzymania ruchu wyglada tak jak w innych tego typu zakładach. Pieniądze nie są jakieś bardzo duże ale porównując do konkurencji różnica jest niewielka. Z reszta wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Osobiście polecam. Możliwość szkoleń i rozwoju jest ułatwiona przez pracodawcę.

Urszula
@Dawid

Szkolenia są opłacane przez pracodawcę? Jak często się odbywają? I w ogóle co to za szkolenia...

Dawid
@Urszula

Szkolenia w zależności od tego w jakim dziale się pracuje… tak są opłacane w pełni przez pracodawcę razem z jedzeniem i zakwaterowaniem oraz samochodem służbowym

@Dawid

Rozumiem z tego ze szkolenia są wyjazdowe tak? Skoro się dostaje samochód służbowy? Nie ma żadnych w siedzibie firmy ?

Pracownik niższego szczebla

Nie polecam ze względu takiego, ze pracownicy którzy dotychczas byli pracownikami fizycznymi i awansowali na nowe stanowiska o nieco innym szczeblu. Równocześnie z awansem zapomnieli o pracownikach pozostających na stanowiskach fizycznych oraz o ich losie. Wyparli z pamięci to , ze jeszcze nie tak dawno pracowali na równi z nami i wykonywali te same zadania i obowiązki jak my. Wynagrodzenie pozostaje niezmienne przy galopującej inflacji co nie pozwala na godne zycie i zapewnienie bytu rodzinie.

Karakan

Najlepszy zaklad pracy w okolicy Polecam gorąco

olka
@Karakan

Słyszałam, że faktycznie praca w innych działach nie jest taka zła, tylko w laboratorium jest tak fatalnie

Karakan
@olka

Na moim dziale praca jest złota

Pasikonik

Praca jest miła, łatwa i przyjemna. Polecam. Z poważaniem pasikonik.

Marian
@Pasikonik

W jakim dziale

@Marian

W dziale utrzymania ruchu

noname

Witam, a ja mam odmienne zdanie na temat kierowniczek niż ten hejt, który się wylewa. Maiłam krótki epizod z pracą w laboratorium w Bioagrze (pracę zmieniłam ze względu na zmianę miejsca zamieszkania), ale ani "warczenie" ani "zakrawanie o mobbing", ani też "obgadywanie" pracowniczek nie miało nigdy miejsca. Wszystko to pomówienia. Kierowniczki zapamiętałam jako miłe i otwarte osoby.

Napisała kierowniczka....

@noname

Widocznie za krótki był ten epizod, chociaż ja już po kilku dniach zorientowałam się co jest grane. Z resztą jeżeli jest tak dobrze to dlaczego dziewczyny wręcz lawinowo się zwalniają, a chętnych brak?

Aaa
@noname

Bardziej warczenie i (usunięte przez administratora) to jest od kierownika magazynierów. Wielki kierownik O. Nie raz przychodzi do laboratorium i wyklina bo coś mu się nie podoba. A na magazynierów i logistyków też nieźle wyklina.

Zostaw merytoryczną opinię o Bioagra S.A - Goświnowice

• Jak się pracuje w Bioagra S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Bioagra S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bioagra S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bioagra S.A?

Kandydaci do pracy w Bioagra S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bioagra S.A