Stelweld Sp. Z o.o.

Opinie o Stelweld Sp. Z o.o.

wujek dobra rada

(usunięte przez administratora)Większość projektów to podzespoły do takich maszyn .Przez co mniej się produkuje i jest mniejsza kasa w firmie. Więc komu zabiorą żeby mieć tyle co zwykle???

wujek dobra rada

(usunięte przez administratora)Ale jeśli chcesz nauczyć się czegoś, lub masz jakieś ambicje to nic nie zyskasz. Chyba że chcesz "przesiedzieć" w tej firmie jakiś czas. Tylko się nie zasiedż. :)

wujek dobra rada

Dobry pracownik? tam nie będziesz dobrym pracownikiem ponieważ nie będziesz miał okazji się wykazać wiedzą i doświadczeniem. Będziesz dobrym jak pokażesz że zapie....asz i robisz dużą ilość danego wyrobu.

wujek dobra rada

zależy na ile jesteś dobrym pracownikiem i ile ,,wytargujesz,, Jedni nie dostają wcale a inni 10-15%więcej [brutto]

Aplikowałeś na stanowisko Inżynier Procesu Spawania oferowane przez firmę Stelweld Sp. Z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
wujek dobra rada

Umowa normalna. Zarobki zależą od zajmowanego stanowiska oraz doświadczenia. Średnio zarobki [według mojego zdania] zaczynają się od (usunięte przez administratora)ł/h brutto. Do tego dziwne premie za niechorowanie i premia za wyrobienie. Atmosfera... hmm. trudno powiedzieć, ludzie ok. ale i tak pot po J..... i ciśnienie żeby się wyrobić, nie liczy się jakość lecz ilość. ''w firmie nie musisz myśleć wystarczy być silnym i odpornym'' tak mawiali koledzy. Każdy kto ''przychodził'' do firmy był w szoku, chcesz i ty doznać tego uczucia stelweld wita. Tam nic się nie zmieni, chyba że ktoś dostrzeże że tak naprawdę pracują tam ludzie a nie maszyny.

Chciałem dowiedzieć się o warunkach pracy w firmie, atmosfera, zarobki itp

XXX

Nie polecam i tyle... Kryzys się zbliża :D

adam

Chciałbym się dowiedzieć na temat tego na podstawie jakiej umowy są zatrudniani nowi pracownicy w Stelweld?

to zależy na jakie stanowisko idziesz i ile mamsz doswiadczenia na maszynach |CNC możesz dostać(usunięte przez administratora) Netto... jesli jestes dobry i masz gadane to możesz tam dostac dobre pieniądze, powodzenia

xxl

Wszystko zależy od tego ile ściemniasz na rozmowie. Jak usłyszą to co będą chcieli to idzie wyrwać dobre siano.

xxx

Nie polecam. Sam zobaczysz, ten wpis usuną później. Chyba im wstyd!

bogdan
@xxx

masz racje :D

bonzo

Mam pytanie ile zarabia spawacz w 8 godz. mam zamiar złożyć c.v jestem z Brzegu i nie wiem czy się bedzie opłacało

antony

Stelweld to najlepsza firma w Jelczu...

luki

jak tam sytuacja z płacami teraz?? I jak warunki pracy? Czy warto na produkcję się starać?

bobo

Idź ,Idź te opinie to tylko (usunięte przez administratora)którzy chcą aby im płacono za bycie w pracy a nie za pracę

niedoszły magazynier

witam ! Miałem przyjść w poniedziałek 12.03.2012 na rozmowę rekrutacyjną ale z tego co widzę nie ma po co. Dzięki za info

Czołem wszystkim, dobrze wiedzieć co tam się dzieje - rozważałem przyjść na spawacza, ciekawi mnie tylko jedno w takich firmach czy ta sytuacja dotyczy jak zwykle tylko nas - produkcyjnych czy biurowi też mają nie za ciekawie? Jak wygląda sytuacja biurowych - u nich pewnie jak zwykle luz-blues... Kasa na czas plus płatne nadgodziny?

Spawcio

Jeśli rozłożenie wypłat na raty ma pomóc jestem za. Szkoda mi tylko tych ludzi którzy potrafią tylko narzekać i chować się po kątach zamiat uczicwie wziąć się do roboty.

Zostaw merytoryczną opinię o Stelweld Sp. Z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Stelweld Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stelweld Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stelweld Sp. Z o.o.?

Stelweld Sp. Z o.o.