Opinie o Zakład Produkcji Opakowań Opakomet Sp. z o.o. w Łowicz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zakład Produkcji Opakowań Opakomet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakład Produkcji Opakowań Opakomet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcji Opakowań Opakomet Sp. z o.o. w Łowicz

pytanie

Czy ktoś zna przyczynę smrodu jakby się palił klej budapren w szatni i na halach w zeszłym tygodniu?

Natalia

Ostatni wątek urwał się w styczniu na temacie temperatury. Ciekawa jestem jaka została wtedy rozstrzygnięta i jak jest z tym teraz? Były składane może jeszcze jakieś inne skargi z tych omawianych? Jaka do dziś miała miejsce reakcja? I jak wygląda zatrudnienie w zakładzie? Czy rotacja jest mniejsza niż wcześniej?

@Grażyna

A czemu miałyby tego w sumie nie robić z ta podmianką? Co wchodzi w zasadzie w zakres ich docelowych obowiązków? mają pełnić tę funkcję czy nie?

Po przeczytaniu dawniejszych komentarzy ciekawi mnie czy warunki (usunięte przez administratora) na nocnej zmianie mogły się poprawić? Pisaliście o jakimś zadymieniu. Do tego zastanawiam się jak wygląda praca automatyka? W sensie chodzi mi o te zmiany, bo w ofercie na stronie piszą ze operator robi na 3 a u automatyka nie wspomnieli o tym

Siemka jak wy na dzień dzisiejszy stoicie z BHP? Wcześniej tez były jakieś opinie odnośnie warunków szkodliwych a teraz niedawno ktoś napisał o jakimś zapachu z hali i się zaciekawiłem. Wszystko w pracy generalnie jest teraz w porządku? Od roku nikt tu niczego nie pisał a temat mnie zaciekawił. Prace jeszcze mam ale może na nowy rok będę się za czymś rozglądał

NEMO Nowy wpis

Siemka.Na codzień BHP na wysokim poziomie.Ostatnio jednak coś umknęło uwadze osobom pełniącym funkcje kierownicze.Na hali od tamtego tygodnia mamy dym,który dusi nas w gardle i łzawi nam oczy.Zadymienie jest najbardziej uciążliwe na nocnej zmianie.Jest jakaś awaria,której nikt nie naprawił.Ale może już jest naprawione---pędzę do pracy na noc pełen dobrych myśli.Pozdrawiam.

pytanie Nowy wpis

Natalia

Becia
@Natalia

Po powrocie z urlopów jest dobrze.Trochę nowych osób przybyło bo poprawiły się zarobki i to przyciąga ludzi młodych.W gorące dni jest trochę ciężej ale hala ma klimatyzację i temperatura nie przekracza 40 stopni,Mistrzynie i brygadzistki starają się nas podmieniać po kilka razy na cały dzień a więc nie można narzekać.Atmosfera jest naprawdę dobra i to zachęca do pracy.

Jaga
@Becia

Nie przekracza 40 stopni? A co z 30? Nie da rade skuteczniej tego wyregulować? Widzę tez wzmiankę o lepszej kasie, a z czego to wynika? co się stało w firmie, jakie zmiany zaszły, że ma więcej kasy do wypłacenia? To było od dłuższego czasu planowane? Do końca roku jakie są jeszcze perspektywy?

Grażyna
@Becia

Mistrzynie i brygadzistki starają się nas podmieniać-chyba jak im się papierosy skończą albo zmarzną w mistrzówce.takie bajki to możesz dzieciom opowiadać i też nie każde uwierzy.

@Grażyna

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zakład Produkcji Opakowań Opakomet Sp. z o.o..

Czy Zakład Produkcji Opakowań Opakomet Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Aga

Reklamacje, zebrania, straszenie, kary finansowe to od lat ciągłe praktyki kierownika produkcji w tej firmie. Zła atmosfera pracy spowodowana wszechobecnym donosicielstwem i brakiem odpowiedzialności kierownictwa za wieczne błędy i reklamacje. Cięzka praca na pakowaniu przy braku podmian na możliwość wyjscia do WC. Nie polecam tej firmy.

Franek
@Aga

Mamy nadzieje ze "Kraków" zrobi porządek i oczyści firmę (usunięte przez administratora)

Ktoś
@Franek

Niestety to Łowicz zrobił porządki w Krakowie. Był tu zbyt słaby prezes. Szkoda obydwu zakładów.

@Ktoś

A te porządki to jak konkretnie zrobił?

Kodiak
@Jolanta

Jak to kto. No przeciez nikt nowy. Takie porządki że szkoda patrzeć. Dzieki nim wynagrodzenia się spóźniają , surowca brak produkcji mało, sprzedaży nie ma i tylko patrzeć jak prąd wyłączą.

@Kodiak

To chwila, gdzie są te wszystkie pieniądze? Bo rozumiem, że coś z płynnością jest nie tak, że się spóźniają?

Córka górnika
@Jolanta

Idzie wiosna.Dzisiaj rano na kartonach miałyśmy już aż 5 stopni na plusie.Trzeba było zdjąć czapki i kaptury,bo był taki skwar.

Monia
@Aga

Nowy prezes, nowe porządki. Boli bardzo że (usunięte przez administratora) zostają na stołkach przez wiele lat. Żaden prezes nie może zrobić porządku bo brakuje mu odwagi i męskich (usunięte przez administratora). Firma pogrąża się w długach, kto mądrzejszy z pracowników odchodzi, zostali tyko naczelni nałogowcy z problemami alkoholowymi i kilka osób do emerytury. Chłopakom brakuje podstawowych narzędzi do pracy bo wszystko zostało rozkradzione pod nosem dyrektora, no ale ten oczywiście nie widzi żadnych problemów. Smród większy niż z oczyszczalni i wieczna (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie.

@Córka górnika

I normalnie jest temp termometr, który wskazuje wam temp i problemu z tym nie ma? Jeśli tak macie to jak zgłoszenia są traktowane, bo raczej to nie jest temat do przemilczenia?

Helena
@Jolanta

Odnośnie zimna panującego w Opakomecie to wszyscy znają ten temat i się do tego przyzwyczailiśmy.Mamy zimno i tak zapewne już pozostanie.Ubieramy się ciepło i zakładamy czapki i kaptury.Jesteśmy zachartowane i damy radę wytrzymać do lata.Pijemy ciepłą herbatę i ustawiamy grzejnik tak aby ogrzewał nasze ciało.Robimy szybko kartony i jest cieplej.

operatorka
@Helena

Dzisiaj w miejscu składania kartonów z samego rana było wyjątkowo ciepło prawie 7 stopni.Dziewczyny mówiły że pani społeczna inspektor pracy nie widzi żadnych problemów że jest tak zimno.Zima to zimno.Dobrze że mamy malutki grzejnik który ogrzewa wielką halę.Zawsze to coś.Widać że jesteśmy odporne bo żadna nie choruje.Koledzy za siatką też narzekają na niską temperaturę.Jeszcze tylko dwa miesiące a później święta i wypłata za zaległe wczasy pod gruszą.Na samą myśl o pieniążkach aż się robi gorąco gorąco gorąco.Jutrzejszy poranek w pracy zapewne oziębi marzenia.

mors
@operatorka

Zimno wam w pracy? Możecie złożyć skargę na pracodawcę [minimalna temperatura w pracy] Okazuje się, że według przepisów BHP przy lekkiej pracy fizycznej minimalna temperatura w pracy nie powinna być niższa niż 18 stopni Celsjusza. Natomiast pozostali pracownicy, m.in. ci pracujący w halach produkcyjnych powinni mieć zapewnione PRZYNAJMNIEJ 14 STOPNI. A to nie jedyne wymogi, które powinien spełnić pracodawca w okresie zimowym. W pomieszczeniach przeznaczonych do rozbierania - szatniach, łazienkach nie może być NIŻSZA NIŻ 24 STOPNIE.

baśka
@mors

Zobaczymy jutro rano na wydziale składania kartonów jaka będzie temp.Teraz jest zero na dworze to rano o godz 6 będziemy miały około 7 stopni.W zeszłym tygodniu pani społeczna inspektor pracy obiecała zająć się z samego rana tematem ogrzewania w opakomecie.Po jej interwencji chyba będzie nareszcie ciepło.

Dzień dobry.Zamierzam złożyć cv do waszej firmy na operator maszyn.W związku z tym mam pytanie:na ile mogę liczyć w tym zawodzie? Proszę o przybliżoną stawkę za godzinę.Z góry dziękuję.Monika.

ona
@Monika

Ja powiem o sobie.Pracuję jako operatorka ponad 13 lat i mam stawkę 12.20 na godzinę.Myślę że na początek miałabyś mniej ale po kilku latach miałabyś tyle co wszystkie operatorki.Sporo jest nowych twarzy a więc zapewne miejsca są.Pozdrawiam nową koleżankę.

@ona

12,20? To nie jest za mało przypadkiem?

kiki
@Jolanta

Ja Jolu pracuję pół roku i mam 10.50 na godzinę a więc 12.20 to duża kasa.

@kiki

Duża? Tzn., no nie neguję każdy niech sobie subiektywnie ocenia. Ale to możliwe, żeby było mniej niż najniższa? Zwłaszcza jeszcze, że od stycznia podnoszą?

Jaki jest wkład kierownictwa Zakład Produkcji Opakowań Opakomet Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Bolesław

Każdy by chciał,aby w miejscu pracy panowała dobra atmosfera,ale w ZPO w Łowiczu niestety nie zawsze tak jest. Co więc wpływa na złą atmosferę w naszym miejscu pracy? 1--Niewłaściwa organizacja pracy (np. niesprawiedliwy podział obowiązków). 2--Faworyzowanie przez przełożonego pewnych pracowników. 3--Przeciążenie pracą(brak obsady do obsługi maszyn). 4--Nadmierny stres. 5--Niewłaściwe zarządzanie zespołem przez mistrzynie i brygadzistki. 6--Brak właściwej komunikacji między pracodawcą a zatrudnionymi (np. dotyczącej kondycji przedsiębiorstwa). Szef powinien także pamiętać, że nic tak nie zbliża ludzi, jak humor. Nawet w firmie o silnie zhierarchizowanej strukturze organizacyjnej, w której panuje formalny sposób komunikacji między pracownikami oraz kadrą zarządzającą. Śmiech ma kojące działanie na nasze samopoczucie. Żarty redukują stres, pozwalają na chwilę oderwać się od zajęć i spojrzeć na nie z innej perspektywy – co finalnie pozytywnie wpływa na jakość naszej ciężkiej pracy w ZPO.

@Bolesław

Pytasz to odpowiem prostym językiem by wszyscy zrozumieli. Wszechobecna dyktatura nieudacznika Putina i brak odwagi naszego szanownego prezesa G. Prezes został zmanipulowany przez jedną osobę co trzyma się stołka zębami od kilkunastu lat. Prosty intelektualnie człowiek bez dalszych mozliwości rozwoju z zaburzeniami osobowości, kierujący się tylko dzikim instynktem przetrwania. Boluś chcesz coś zmienić?, idz na góre i powiedz co cię boli w firmie to sobie zmienisz. Tyle wystarczy i podpiszesz na siebie wyrok, było kilka osób co miało odwage powiedzieć prawde, część zastraszyli reszta musiała odejść. Koniec kropka. Z psycholami się nie walczy, psycholi sadza się na czterech kułkach by mieli czas na głębsze przemyslenia. Pozdrawiam

Edek
@Marta

Dokładnie tak, popieram. Gajdziński nawet nie ma odwagi wyjść do ludzi w temperaturze 45stopni i objaśnić problem finansowy firmy. Gdzie pan był? Jak (usunięte przez administratora) Kanie i inne popierdoleńce okradali firmę. Jest pan współodpowiedzialny za zaistniałą sytuację oraz brak podwyżek dla pracowników, a tak się ciężko pracowało z asystentka po godzinach.

@Edek

I tak prosto w twarz też mu powiesz, że faktycznie współodpowiedzialny jest?

Be-be

Jak sobie radzicie gdy wracacie do domu w ubraniach przesiąknietych smrodem z szatni Opakometu?Ja przebierałem się w piwnicy,ale współlokatorzy mnie przegnali,bo zasmrodziłem całą piwnicę,Myśleli,że wylała mi się farba nitro.Tak waliło ubranie smrodem.Teraz rozbieram się na balkonie,przynajmniej gołębie uciekają.

Ahmed
@Be-be

Musisz się przenieść do mniej ekskluzywnej dzielnicy

judi
@Be-be

Staram się jeździć rowerem,aby ubranie śmierdzące Opakometem trochę się przewietrzyło.Jak jestem w domu wynoszę ubranie na balkon.Później kąpiel,poniewarz całe ciało,a najbardziej włosu bardzo śmierdzą.

I..z..a
@Be-be

Na początku jak wracałam do domu z firmy to mąż posądzał mnie o romans z lakiernikiem samochodowym.Lecz wytłumaczyłam mu,że ubranie przeszło lakierem i farbami z pracy.Kiedyś spotkałam koleżankę na rynku to zapytała mnie czy nie wypsikałam się sprejem na komary,bo tak śmierdziało mi ubranie zapachami z opakometu.

@I..z..a

Do teraz tak z tym zapachem jest źle czy może udało się już w firmie jakoś problem z tym rozwiązać?

Ona
@Jolanta

Niestety to kwestia przyzwyczajenia. W procesie wypalania lakieru i farb powstaje taki zapach. Tego się nie da zlikwidować. Jedziesz do domu kąpiesz się i przebierasz … po problemie.

On
@Ona

Proces wypalania lakieru i suszenia farby drukarskiej powoduje ulatnianie się rożnych związków chemicznych w tym także szkodliwych dla zdrowia, wchłanianych do organizmu przez skórę i drogi oddechowe. Na każdym oryginalnym pojemniku z chemikaliami używanymi w firmie są ostrzeżenia o szkodliwości i ewentualnych skutkach dla zdrowia. Pracownicy powinni być przeszkoleni z zasad obchodzenia się z lakierami i farbami, jak to wygląda w praktyce każdy widzi na produkcji. Z powodu niesprawnych wyciągów opary z maszyn są wciągane na jednej linii a wydmuchiwane na innej wewnątrz pomieszczenia. Wszędzie na wyciągach są widoczne zacieki ze skraplających się oparów którymi oddychamy. Każdy kto ma choć trochę rozumu w głowie powinien to zauważyć. Tak w skrócie, na tzw. smród który wdychamy kąpiel niewiele pomoże. Dyrektor prod. twierdzi ze to tylko inaczej pachnie... Teraz wiecie co dostajecie gratis z powodu zaniedbań tylko jednej osoby. Większość skutków dla zdrowia może być widoczna po wielu latach z powodu kancerogenności i czasu wdychania oparów. Nie polecam pracy w Opakomet Łowicz. Zdrowia życzę.

@On

No ja właśnie też nad tym aspektem się zastanawiałam. No i skoro to jest udowodnione no to chyba przydałoby się coś z tym zrobić jednak?

@Ona

To nie dostajecie jakichś dodatków za takie warunki pracy?

NEMO
@Anna

Nie możemy dostawać żadnych dodatków,poniewarz w firmie nie ma warunków szkodliwych.Substancje chemiczne ,, nie są szkodliwe dla zdrowia''.Teraz mamy urlopy(wczasy pod gruszą) a więc się zregenerujemy.

Wanda
@NEMO

Kto mówi że nie sa szkodliwe dla zdrowia? Czy taka jest definicja w zasadach bhp?

Kandydatka

Czy polecacie pracę w waszej firmie? Czy praca jest w miarę lekka tak jak dla kobiety? Czy wypłaty są na czas?Pytam bo mam zamiar złożyć podanie.

Mania
@Kandydatka

Składaj podanie i szybko przychodź do firmy.Praca jest lekka, siedząca, miła i przyjemna.Jest dużo chętnych do pracy.Wypłaty są na czas a często nawet przed czasem.Jest sporo podmian na przerwę.Jednym słowem jest klawo.Zapraszam do naszego grona.

operatorki, ustawiacze
@Mania

Lekka i miła praca... to tzw. propaganda dr. Putina ;) i szukanie (usunięte przez administratora) do pracy w firmie bez żadnych prospekty na przyszłość. Ustawiacze piszą wypowiedzenia z powodu głupoty dyrektora prod. a tu piszą ze lekka i miła praca. Żałosne skamłanie. Kończy się okres ochronny i liczymy ze poleci głowa dr. produkcji osoby bez kompetencji do zarządzania, odpowiedzialnej za cały szereg zaniedbań i zaniechań. Nie polecam pracy w firmie zarządzanej przez takie osoby jak dr. Putin. NIE POLECAMY PRACY W OPAKOMET ŁOWICZ z powodu łamania podstawowych praw pracownika, (usunięte przez administratora), dyskryminacji oraz nierównego traktowania pracowników.

AGATA
@Mania

Dzień dobry.Pracowałam przez kilka dni w tej firmie, i byłam zmuszona odejść ze względu na bardzo chemiczny zapach(smród) jaki panował na hali produkcyjnej.Miałam załzawione oczy i piekący ból w gardle.To było nie do zniesienia.Po powrocie do domu musiałam rozbierać się na zewnątrz i ubranie szybko do pralki,bo tak śmierdziało.Jestem pełna podziwu dla pracowników którzy muszą przez osiem godzin przebywać w takim smrodzie.Przez te kilka dni dziewczyny pomagały mi zaznajomić się z pracą,ale mimo chęci i miłej atmosfery odeszłam bez pożegnania.Pozdrawiam zapracowane kobiety i współczuję ciężkiej pracy.

Ryśiu rolnik
@AGATA

Putin idi na c..j !!!

Zawiedziona....

Prezes Kania........ ręce opadają......od lat jestem zatrudniona w tej firmie. Mam nadzieję, że przeczytają to wlaściciele Opakomet. Prezes Kania: osoba nuekompetentna, firma tonie w długach, a on chce nowy samochód, gość w fabryce, raczej przebywa poza firmą np w hotelu Polonia. Niedostępny dla pracowników! Ciagnie firmę w dół! Proszę w imieniu swoim i innych pracowników o interwencję!

Rozczarowana
@Zawiedziona....

Widzę, że koleżanka niedoinformowana, ponieważ samochód nowy to prezes Andrzej już sobie kupił, w Polonii odpoczywa na koszt firmy i jak wpada do spółki to tylko po to aby uzupełnić zapasy spożywcze chyba do domu. Poza tym zgadzam się - niekompetentny, nieodpowiedzialny pozorant

pracownica
@Zawiedziona....

Kania przyszedł robić kase tylko dla siebie i gdzieś ma nasz interes. Czy jest w firmie czy nie, co miesiąc dostaje pieniądze które zarabiamy cięzką pracą. Zawsze bronił Putina, największą zakałe i złodzieja w firmie. Mozna powiedzieć ze swój do swego ciągnie. Pisiory trzymają w firmie z ok.100 pracownikami dwóch prezesów i wiele zbędnych stanowisk pracy dla rodziny i znajomych. Tak się zarabia w ciemnogrodzie na ciemnocie z okolicznych wiosek, małe ciche miasto i wielka kasa. Putin stosuje prymitywne metody zastraszania i ciemnota siedzi cicho bo strach stracić prace. Nie bez przyczyny nazywają dyrektora prod. Putin, stosuje taktyki rodem ze wschodu, czyli po trupach do celu. Firma tonie we własnym g... i nie zapowiada dobrej przyszłości. Znając ten smród nie polecam pracy w firmie Opakomet Łowicz.

Kamil
@Rozczarowana

I nikt z tym nic nie robi? Przecież prezes tez ma obowiązki i co to za przykład dla innych pracowników. Widać że w firmie są równi i równiejsi, co?

Berta

Dyrektor robisz śmieszne zebrania i ciągle skamlesz. Twoje zachowanie wobec pracowników bardzo odbiega od zasad współżycia społecznego i budowania pozytywnych relacji, wywołując negatywne skutki i złe wzorce. Nie posiadasz umiejętności pracy w zespole, nie potrafisz nawiązywać dobrych relacji z pracownikami. Tolerujesz swoich kolegów nagminnie pijących alkohol w czsie pracy a zwalniasz pojedyncze osoby. Jednym telefonem można zatrzymać całą produkcje bo pół zmiany jest pijana, drugim doprowadzić cię do prokuratora. Twoje działania wobec pracowników w postaci pomówień i agresywych zachowań a w szególności rzucanie krzesłem w ustawiacza nie pozostawiają złudzeń, musisz odejść. Marcinku wiesz gdzie jest brama ! My pracownicy NIE POLECAMY PRACY W OPAKOMET ŁOWICZ z powyższych powodów.

Wystraszona
@Berta

Zebrania z dyrektorem są potrzebne,poniewarz gdy nie miałyśmy wypłaty to poznałyśmy przyczynę braku pieniążków na koncie.Nie sądziłyśmy że mogło braknąć kasy w opakomecie i trzeba było czekać 6 dni.Oby nie powtarzała się taka sytuacja co miesiąc.

JA
@Berta

Brawo !!! dostrzegacie problem władzy psychopaty, nie odpuszczajcie. Nie o taką Polskę walczyli nasi dziadkowie. Ja straciłem prace inni stracą wszystko i wiedzą za dlaczego !!!

Honorata

W opakomecie wprowadzono nową dyscyplinę sportową ''RZUT KRZESŁEM W USTAWIACZA" Co prawda krzesło nie wytrzymało bo się rozsypało ale ustawiacz i pracownicy obserwujący ten wyczyn byli trochę wystraszeni.Do tego wyczynu doszło w piątek na rannej zmianie.Brak filmu z tego zdarzenia.Jedynie rozsypane krzesło leży przed halą.

Ala
@Honorata

Był już striptis ,teraz takie wygłupy.Gdzie był nadzór i kto zapłaci za uszkodzone krzesło?

Gucio
@Honorata

A kto tak ostro potraktował ustawiacza ? skandal ! mówili mi że ręki co karmi się nie gryzie.

Czy pensja w Zakład Produkcji Opakowań Opakomet Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Pakowacz, ich ogłoszenie jest 28 czerwca na Praca.gov.pl.

Krycha

Dodatki to godziny za nocną zmianę + premia zależna od zrobionej produkcji.

Franek z Pekinu

Wiadomo kto zwalniał za picie alkoholu w pracy a później przyjmował te same osoby dając wyższe stawki. W taki sposób zyskuje "swoich pracowników" i poparcie, toleruje (niezauważa) takie osoby w pracy pod wpływem alkoholu ! W tym zakładzie śmierdzi patologią.

olo
@Franek z Pekinu

Wiadome, to nasz obecny dyrektor produkcji, Szara eminencja, a jak się(usunięte przez administratora) to czerwony jak psi ...(ptaszek) Nie radze szukać tu pracy..... szanujmy się!!! Pozdrawiam fajne koleżanki i kolegów!

Mikołaj
@olo

Piszesz, że nie radzisz szukać pracy w firmie Opakomet a mnie osobiście bardzo ciekawi, dlaczego wyrażasz takie zdanie? Uzasadnij je, proszę i zdradź mi, co jest powodem tego, że po prostu tak postrzegasz pracę w tym miejscu. Pamiętaj, że są tu osoby, które nie mają doświadczeń związanych z tym pracodawcą, dlatego my tym bardziej chcemy czytać jasne wpisy. Dzięki.

nikt...
@Mikołaj

Mikołaju, Mikołaju co Ty robisz w naszym kraju,,, Uff, a poważnie umiesz pisać i czytać to poczytaj co piszą o tej firmie i kierownictwu. Nie zadawaj (usunięte przez administratora) pytań, możesz się przedstawić, jak masz chodź troszkę odwagi.

nikt
@Mikołaj

Drogi Mikołaju, jak widzisz brakuje ci jaj by odpowiedzieć na proste pytanie. Nie zadawaj pytań jeżeli nie masz odwagi na równie rzetelną i uczciwą odpowiedz. Ciesz się chwilą, (usunięte przez administratora)odejdą a po ciebie przyjdzie prokurator. Zapamiętaj, posty można usunąć ale świadków i ich zeznań nigdy ! Poczekamy, szybko przyjdzie czas rozliczeń :)

Janeczek

Ja jestem zadowolony, że w Łowiczu można legalnie walić w gaz. W poprzedniej robocie nie miałem takiej możliwości. Bardzo sobie cenię za to firmę Opakomet, bo nie ukrywam, że ćwiartka z rana to dla mnie być albo nie być. Zdrowie panie Kania!!

@Janeczek

No następny kto normalny chwali się swoim problemem alkoholowym na forum swojej firmy??? I zaczynam mieć wrażenie że ten jak i ustawiacz i Nikuś to ta sama osoba pisząca głupoty w na tym forum żeby zrekompensować sobie swoje niepowodzenia w pracy. Chłopie przestań bo nie jesteś tu anonimowy.

Januszek
@Janeczek

Długoletnia tradycja zakładu jest bardzo ważna. Chłoptaś obrażony, że pominięty? Twoje zdrowie Kiło!

Janusz
@Januszek

W wielkim błędzie jesteś jak myślisz ze to moje wpisy, narobiłeś sobie i swoim kolegą wrogów to sam wypij to piwko. Dziś rozmawiałem z kadrową i wspomniałem o kilku sprawach, minęło kilka godzin i wszystko się potwierdziło w tej wypowiedzi. Ustalenie adresu twojego IP to czysta formalność, wystarczy najzwyklejsze zawiadomienie do prokuratury i masz pozamiatane. Wystarczy tylko jeden wpis odnośnie mojej osoby, spróbuj dla przykładu innym piszącym nieprzemyślane bzdury. Przypomnij sobie szkolenie w Bratoszewicach z zeszłego roku. Tematy tam poruszone to tyko wierzchołek góry, taki wpis sugerujący na moją osobę może dużo kosztować. Urlopy blisko, czujesz się pewnie za sponsoruj mi fajny wyjazd. Nie zwlekaj.

swojak wojak
@Janeczek

Jancio wal puki możesz, roweru Ci nie odbiorą. Dyrektor leczy zszarpane nerwy ty podlecz wątrobę. Stefania przygotowuje odpowiednią nalewkę, do zobaczenia po urlopach.

Frania z L7.

Dziękujemy mistrzynią i brygadzistką za ich podejście do nas kobiet w trakcie tych gorących dni.Dziękujemy za ich częste podmiany na liniach,gdzie panują wysokie temperatury, abyśmy mogły zaczerpnąć świeżego powietrza.Dziękujemy za ich bezinteresowne poświęcenie , za ich drogocenny czas poświęcony dla nas .Gdyby nie one,to byśmy miały tylko jedną regulaminową podmianę na przerwę i brak krótkiego odpoczynku w pomieszczeniu relaksującym(klimatyzowana mistrzówka).Dziękujemu za zimne kolorowe napoje,które regenerują nasze siły.Pozdrawiam w imieniu wszystkich operatorek nasze wspaniałe panie mistrzynie i brygadzistki.Kochamy was za wasz trud i za pomoc jaką od was mamy.

@Frania z L7.

Ale cyrk, usuwają komentarze pracowników piszących prawdę. Ten portal to żenada tak jak powyższy wpis. Praca w temperaturze powyżej 40 stopni i za co tu dziękować panie dyrektorze. Jakie podmiany?, jak brakuje pracowników bo dyrektor pozbywa się każdego na swojej drodze. Poczytajcie co jest w wielu komentarzach, wiesz gdzie jest brama, nikt cie tu nie trzyma, nie pasuje, opcji jest kilka można się zwolnic, to się zwolnij i tym podobne wpisy. Przecież to słowa obecnego dyrektora powtarzane na zebraniach z pracownikami. Opakomet to jedna wielka rodzina i mnóstwo układów, nieuczciwych interesów i przekrętów ukrywanych przez zarząd firmy. Tak wygląda praca w państwowej firmie zarządzanej przez naszego dyrektora a w przeszłości kierownika produkcji. Brak kontroli ze strony obecnego zarządu i prezesa z Krakowa tylko pogłębia patologie w firmie. Możecie usunąć to co napisałem ale prawdy nie zmienicie. Wszyscy nowi pracownicy powinni wiedzieć gdzie zaczynają prace. Jako pracownik NIE polecam firmy Opakomet.

Ustawiacz

Nagłe odejście bardzo dobrego elektryka wstrząsneło większością pracowników ukazując fatalną atmosferę panującą na produkcji. Nękanie, dręczenie psychiczne, zanizanie oceny i manipulacje kierownika doprowadzają pracowników do załamania nerwowego i depresji. Większość pracowników nie wytrzymuje psychicznie i regularnie pije alkohol w pracy. Naszą firmę toczy "kiła" zwana kierownikiem produkcji. Po wielu latach pracy NIE POLECAM FIRMY OPAKOMET z powodu tylko jednej osoby, kierownika produkcji z zaburzeniami psychicznymi.

@Ustawiacz

Witaj kolego (tak będę cię nazywał bo też tam pracuje więc pewnie się znamy) miałem tego wpisu nie komentować ale koło takich głupot nie można przejść obojętnie a więc jeśli chodzi o elektryka to nikt po nim nie płacze chyba że ty i twój tyłek ????a co do reszty twojego wywodu to owszem kierownik bywa porywczy i się denerwuje ale jako doświadczony pracownik powinieneś wiedzieć że co do pewnych rzeczy które mówi kierownik powinno się podchodzić z dystansem a co do nękania i tych głupot o kierowniku to mam wrażenie że leki na schizofrenie i depresję w połączeniu z alkoholem co to go z nami wypiłeś powyginały ci klepki więc od siebie dodam zmień parkieciarze(psychologa)???? a tak całkiem poważnie to zakład jest spoko ludzie tu pracujący mili i sympatyczni a jeśli chodzi o kierownika to miewa gorsze dni ale to tylko wtedy kiedy się wszystko sypie ale jak wywiazujesz się że swoich obowiązków to jest nawet do zniesienia???? proponuję przyjść i się przekonać.

@Ustawiacz

Jeżeli jest w tej firmie tak źle to dlaczego tu pracujesz? Kierownik dręczyciel , pracownicy patologia alkoholowa bo piją ze stresu. Złóż wypowiedzenie i zmień pracę śladem ,,bardzo dobrego elektryka"

Nico
@Również ustawiacz

A kogo interesuje jaki dzień ma kierownik? Ma coraz gorsze i to niestety odbija się na pracownikach. Ma pozwolone od zarządu to robi co chcę.

abc
@Nico

Nico wielki szacunek, znasz problem wiesz co mówisz ! Pozdrawiam

@Nico

Nikuś tylko te gorsze dni podyktowane są awariami i często reklamacjami które są efektem źle wykonanej przez nas tuby więc poniekąd przyczyniamy się sami do tego. A to tam było po remontach tych linii to zawsze tak było że po dłuższym postoju i remoncie coś jeszcze się psuło.nie jestem idealnymi fachowcami. A ty Nikuś jak możesz wytrzymać tej strasznej atmosfery to wiesz gdzie brama jest.

XXXPracownik

Teraz nie mamy kierownika,lecz DYREKTORA--funkcja jak najbardziej zasłużona dla Pana M. Przez wiele lat ciężko pracował na takie wyróżnienie.Popieram i życzę owocnej współpracy ze wszystkimi pracownikami.

pracuś
@XXXPracownik

Jakie brednie piszesz, zal Cie bardzo, żyjesz w zakłamanej rzeczywistości . Pewnie jesteś kimś z przydupasów rodzinnych Marcinka lub samym dyrektorkiem próbującym podbudować swoją zrujnowaną reputacje. Poczytaj co tu piszą od kilku lat, pomyśl logicznie i walnij głową w ścianę. Jak to zrobisz to będziesz wiedzieć ile możesz zmienić kilkoma wpisami broniącymi swojego psychola co pozwolił Ci wypłynąć jak g... Tatuś elektryk wciągnął go za uszy do pracy i wyrobił układy. Nikt go nie szanuje, chodzi i żartuje z pracownikami którzy plują mu za plecami. Wszystkich nie zaszczuje swoją zdegenerowaną osobowością ! Ja będę chodzić i miło się uśmiechać jak większość pracowników. Każde(usunięte przez administratora) kiedyś utonie, OPINIE ZOSTANĄ, I weź wytłumacz za kilka lat dzieciom ze tatuś to jednak uczciwy człowiek i nikomu krzywdy nie zrobił. Nie polecam Opakometu Łowicz !!! z powodów opisanych przez moich poprzedników.

nikt...

Wal się, niech patologia spada :)

Niko

Ta firma już dawno zeszła na psy. Jeśli ktoś ma odrobinę szacunku dla siebie to już dawno powinien się zwolnić. Ją to zrobiłem kilka lat temu i jestem zadowolony. Pracy w Łowiczu i okolicach nie brakuje. A co do kierownika to wszyscy macie rację że to jeden wielki ch.j. Jemu wystarczy kilku jego ulubionych ustawiaczy i tych dwóch przydupasów z warsztatu żeby prowadzić firmę. Przychodzą w soboty na żeby przygotować linię na poniedziałek a i tak nic nie działa. W zasadzie to jeden (usunięte przez administratora) do drugi to szczeniak biegajacy za nim przy nodze. Nie polecam tej firmy.

***

Kierownik prod. w tej firmie to niekompetentny człowiek o osobowości dyssocialnej. Przez kilka lat widziałam pijanych pracowników znajdujacych się na produkcji. Chyba każdy pracownik był świadkiem jak kierownik rozmawiał z osobami od których czuć woń alkoholu i nie podejmował zadnych działań. Ten człowiek jest odpowiedzialny za stwarzanie bezpośredniego zagrozenia zdrowia i życia innych pracowników. Przykro że musiałam poruszać takie sprawy w tym miejscu. Otwarte krytykowanie tego człowieka zawsze kończy się żle dla osób które mówią prawde. Nie polecam pracy w takim miejscu !

Beti
@***

Brak odpowiedzialności i ponowne nieplanowane przestoje po remocie z powodu niekompetencji kierownika produkcji. Kolesiostwo kierownika pochowane na warsztacie bez kamer podpiera tokarkę a produkcja kulej. Pozbycie się dwóch pracowników nadużywających alkohol nie zwalnia kierownika z odpowiedzialności za długotrwałe stwarzanie zagrożenia wielu osób. Pamiętamy także wypadek elektryka z utratą przytomności i działania kierownika ukrywającego swoją odpowiedzialność za zdarzenie. Czekamy na zdecydowane działania zarządu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcji Opakowań Opakomet Sp. z o.o. - Łowicz

• Jak się pracuje w Zakład Produkcji Opakowań Opakomet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcji Opakowań Opakomet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Produkcji Opakowań Opakomet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Produkcji Opakowań Opakomet Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Armii Krajowej 98
    99-400 Łowicz
  • NIP: 8341757257 REGON: 750810215 KRS: 0000206231

Zakład Produkcji Opakowań Opakomet Sp. z o.o.