MAX ENERGY Sp. z o.o.

5 Dodaj opinię
MAX ENERGY Sp. z o.o.

Opinie o MAX ENERGY Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Edyta
 Opinia

Zapraszam Was do napisania nowych wieści w temacie firmy MAX ENERGY w Ostrołęce, może ten pracodawca zwiększył zatrudnienie w ostatnim czasie i planuję otworzyć nowe oddziały swojej firmy? Proszę umieśćcie swoją opinią w tym temacie, nowe komentarze będą bardzo przydatne dla wielu osób.

Filip_Gracz
@Edyta 18.04.2018 19:23

Firma rozwija się właśnie tam pracuję i sobie chwalę tę pracę. Jak jesteś zainteresowana pracą w tej Firmie to napisz na e-maila: filip.gracz@poczta.onet.pl

Pracodawca

@Filip_Gracz 07.09.2018 14:27

Pan @FILIP_GRACZ nie pracuje i nigdy nie pracował w naszej firmie. Osoby zainteresowane pracą powinny kierować CV na adres mailowy: rekrutacja@max-energy.pl

Norbert
 Opinia

Jakieś podpowiedzi o pracy, atmosferze czy też zarobkach by się bardzo przydały na forum.

Edyta
 Opinia

Widać, że co jakiś czas, regularnie MAX ENERGY Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy jako Doradca Klienta Biznesowego. Ktoś z Was pracuje właśnie na tym stanowisku? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy? Na jakie możliwości rozwoju mogą one liczyć?

popo
 Opinia

hej. Aktualnie poszukują kogoś w kilku miastach w Polsce więc widać,że firma się rozwija. Pozdrawiam :)

Zostaw opinię o MAX ENERGY Sp. z o.o. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAX ENERGY Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.

Pracowałeś w tej
firmie?
Zostaw opinię!

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie