Opinie o LK Designer Shops S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy LK Designer Shops S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LK Designer Shops S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LK Designer Shops S.A. w Poznań

Dawid Nowy wpis

Jakie są obowiązki kierowników ?

Rozczarowana Nowy wpis

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie zwłaszcza na magazynie centralnym. Na rozmowie o prace zostałam oszukana co do moich obowiązków. Powiedziano mi, że bede zarządzać magazynem sklepów stacjonarnych, wysyłać raporty oraz rozwozić towar po sklepach. Kierownik magazynu zaśmiał się gdy okazało się ze prawo jazdy mam od troche ponad pół roku. Nie wiem co było w tym smiesznego, ponieważ prawo jazdy jest zbyteczne w tej pracy, bo niestety tylko kierownik rozwozi towar i siedzi na komputerze. Zostałam oszukana, ponieważ moja praca kończyła sie na pakowaniu ubrań do kartonow na wysyłkę oraz rozwieszaniu ubrań na wieszkach. Do tego w magazynie sa tylko 2 komputery, a pracownikow 4 więc sytuacja pakowania nie jest przejściowa. Pracownik nie miałby nawet miejsca do wykonywania obowiązków, ktore przedstawione są jako praca bardziej biurowa na rozmowie. Na umowie mialam również inna kwotę niż obiecana na rozmowie. Najgorsza sytuacja zaistniała w dniu wysłania wynagrodzenia, ponieważ wynagrodzenie w obu miesiacach pracy nie przyszło na czas, a nawet nie z małym opóźnieniem. Wynagrodzenie zostało mi wypłacone z opóźnieniem 10dni po wielu telefonach kierownik magazynu nie potrafił udzielić mi informacji, dlaczego taka sytuacja ma miejsce. Wspomne też, że szefowa chciałaby żeby każdy zajety był praca nawet w momentach gdy nie ma nic do roboty więc trzeba przekładać wieszaki i chować sie po kątach. Praca nie warta niczyich nerwów, płaca mała jak na warunki warszawskie. Nie polecam nikomu kto chciałby mieć prace na stałe oraz wynagrodzenie na czas.

Iza Nowy wpis

@Zawiedzony, możesz dla nas udzielić bardziej obszernego komentarza? Proszę opisz w dłuższych słowach dlaczego tak uważasz. Myślisz, że firma potrzebuję głównie pracowników doświadczonych na rynku pracy?

Zawiedziony Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. Nie chcą zatrudniać młodych ludzi. Odrzucają aplikacje bez podania przyczyny.

Aplikowałeś do firmy LK Designer Shops S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Martyna

Może podpowiecie czy warto starać się o pracę w firmie? Taka cisza sugeruje, ze jest bardzo dobrze i nie chce się pisać?

Iza

Pojawiła się nowa oferta pracy jako Krawiec Modelowyw Warszawie. Czy ma ktoś doświadczenia związane z takim stanowiskiem i podzieli się swoją opinią na temat pracodawcy? Każda wasza opinia jest ważna dla osób, którzy chcą aplikować.

ed

Na spokojnie można liczyć na porządne zarobki bo i tak jest szansa na odpowiednie premie jeszcze do tego.

Zostaw merytoryczną opinię o LK Designer Shops S.A. - Poznań

LK Designer Shops S.A.