Opinie o BIC International Polska sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BIC International Polska sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BIC International Polska sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIC International Polska sp. z o.o. w Poznań

MB

Jedzie Ktoś na wózek widłowy w okolice Frankfurtu ?? Fabryka czekolady.

FFF
@MB

Mam ofertę od nich, ale czekam na telefon, a co jedziesz?OKOLICE? Ponoć mają oferty w samym Frankfurcie.

@FFF

Kobitka dzwoniła i kazała czekać. Obecnie jestem w DE i chcę zmienić robotę, Podobno mają dwa terminy wyjazdu.

zenek
@MB

Też mam jechać, dzwonili potwierdzali już gotowość

@zenek

No mi przesłali już papiery na Email,robota 20 dni na 10 dni czego do końca nie rozumiem, miało być inaczej i trzeba to wyjaśnić. Robota pod Frankfurtem am Main, mieszkanie za free a mieszkaniu dla czterech. Ogólnie czekolada.

man
@MB

czyli jak miało być? Praca 10 godzin przez 20 dni oprócz niedziel.

Kamil
@MB

To widzimy się na miejscu, bo ja też dostałem tę robotę ;)

Staru

Albo długie trasy Best (nl) -Glostrup (dk) 800km bez przepinki.

bru

@W masz racje Rutom całkiem fajna firma. Pracuje tak już pól roku i nie mogę nic złego powiedzieć. Długie trasy, nie namęczę się na załadunkach i rozładunkach, czasem są nocki, ale do przeżycia. Osobiście polecam. A współpraca z Biciem tez się dobrze układała. wszystko profesjonalnie mi Pani wyjaśniła, wysłałem dokumenty i do pracy. :) Polecam

Piotruś

*defekacji

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BIC International Polska sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Księgowa/Księgowy
Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Perez

Czyżby "Wierzący" to Piotruś, który się ostatnio zwolnił z Rutoma? Zalatuje tekstami z obozu rządzącego:)

Wierzący

Od powietrza, głodu , wojny i Rutom Cargo wybaw nas Panie!

Łukasz

czy możecie mi odpowiedzieć o co chodzi z tymi zaliczkami na podatek? jak to zweryfikować czy są one odprowadzane prawidłowo? Być może się mylę ale w Polsce jeżeli jakieś składki za pracownika są źle opłacane to odpowiada za to pracodawca, czy w ?Niemczech to pracownik za to odpowiada bezpośrednio i musi potem regulować różnicę?

Ms

Witam pracuje w rutom cargo firma spoko pieniadze takie jak obiecali. 4 miesiace jazdy z czystym tacho ci co przeginaja to się nie znaja na tacho i nie potrafia dyskutować z spedytorem .A odnosnie niby polakiego spedytora to ten gość to kpina wlazi w tylek bez wazeliny holendra przynieś podaj pozamiataj to jest jego funkcja bo o spedycji guwno wie .

johny

@zandarm kiedy wyjezdzasz? Ja tez dostalem ta oferte i po rozmowie z kierowca z tej firmy jestem przekonany ze firma jest ok. Kierowca jest zadowolony, pieniadze na czas, podpisywal umowe o prace a nie zaden kontrakt. wedlug mnie bedzie dobrze.

Żandarm

Ja wyjeżdżam na system 3/1 w firmie Fehrenkotter w okolicach miejscowości Osnabruck pracuje może ktoś już w tej firmie i jakie są warunki umowy , czy podisujecie umowe o pracę czy jakiś kontrakt , dzięki za odp. szerokości

manutd

Witamy koledzy!!! Niedługo mam wyjazd do Hamburga do firmy Rutom. System 3/1 z możliwością pracy bez systemu ale to ma się potwierdzić na miejscu. Pani Katarzyna Mirowska wydaje się być ok-przynajmniej przez telefon. Jak to z nimi jest w końcu czy warto z nimi współpracować? Rozmawiałem z kierowcą który pracuje dla nich dłuższy czas i nie miał jakiś negatywnych opinii na temat Bic czy Rutom oprócz tego że o pracy bez systemu można zapomnieć...

Kazik

Dzień dobry , proszę o informacje na temat kontenerów w Aachen co jest nie tak ? Jak wyglądają płatności w systemie 3/1 to bardzo ważne aby nikt nie został oszukany , proszę o info ! pozdrawiam Kazik

zadowolony

Nie rozumiem dlaczego tak narzekacie na Pania Mirone. Tak konkretnej osoby jeszcze nie spotkalem. @Stefan a ty co narobiles w firmie ze teraz takie bzdury piszesz!!! Pochwal sie. Jakbys byl czysty to na pewno nie pisalbys takich rzeczy. A ty @Wariat jak nie chcesz pracowac dla Niemcow to nikt ci nie kaze. Zastanow sie co piszesz!!! Obrazacie agencje, ktora zalatwia fajna robote. Wstydzcie sie!!!

Romek

Wariat :) daj cyne co jest nie tak z płatnościami , kilka osób jedzie na te kontenery , dobrze gdyby nikt nie został wychuśtany.

lysy

Zastanawiam się dlaczego tak źle piszecie o tej firmie. Mi załatwili prace w Niemczech i jestem zadowolony. Jeżdżę plandekom w dalekie trasy, pieniądze są ok , tak jak obiecywali i firma tez spoko. Ja osobiście polecam ta agencje.

Chris
@lysy

Mam wyjechac do Hamburga do Rutom po Swietach ,co myślicie jezeli umowy mają na 1200 e to kpina ,

Jenny

Mam do Was pytanie. Dostalem propozycje pracy w jakies holenderskiej firmie transportowej przez ta agencje, 3/1 i 2200e. Czy moze ktos sie wypowiedziec, docelowo może kierowca, który pracuje na holenderskiej umowie. Ogolnie jestem ostrozny, zmeczony jestem niepowodzeniami w kontaktach z posrednikami i pl pracodawcami, zalezy mi na szczerych opiniach. Dziekuje.

gjgh

czy ktos pracował jako mechanik samochodowy w BIG?

marti

Witam. Panowie proszę o informacje o współpracy z Bic i o pracę w krefeld na zestawie chłodnia. może ktoś tam pracuje, bo mam zacząć prace koniec listopada i nie wiem czego można się spodziewać.

Andre
@marti

Jaka to firma w Krefeld? Znasz nazwę może? Ja pracuje w Krefeld na chłodni

kiero...
@Andre

Andre jakaś opinia o pracy przez bic ja mam jechać na firanę do Krefeld

Andre
@kiero...

Jeśli firma Hoff w Krefeld to w porządku trochę małe pieniądze w systemie. Mają i chłodnie i firanki cały czas potrzebują kierowców. Tylko trzeba z góry ustalić warunki bo zrobią jak będą chcieli. Tak jak przyjęli chłopaka z Polski na system 3 na 1obiecali że 2,0-2,2 tys EUR netto a dostał przelew 1600 i się rozczarował

Były kierowca Ako

Nie usuwajcie negatywnych opini o Bic i Ako Wiemetsdorf.

były

młody dobre pytanie , z bic piszą takie pozytywne komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o BIC International Polska sp. z o.o. - Poznań

BIC International Polska sp. z o.o.