Opinie o Firma Produkcyjno-Handlowa Wanart Piotr Gołębiowski w Góra

J-23

Zamówiłem detale toczone CNC, to co otrzymałem woła o pomstę do nieba. Detale nie ogradowane, krawędzie ostre, wszędzie zadziory. Wyraźny, widoczny posuw noża, rowki proste, choć na rysunku były zaokrąglone, odciśnięte ślady szczęk mocowania miękkiego elementu, nawet ja wiem, ze PA31 miękkie montuje się w miękkich szczękach(usunięte przez administratora) Proponuję zwrot 1/2 opłat lub zwrot wszystkich kosztów po zwrocie wszystkich elementów. Pani (usunięte przez administratora) dopisuje. "Ponieważ nie zgadzamy się z Pana opinią, Szef nie przyjmuje przedstawionych propozycji." Nawet nie wiem, co teraz z tak źle wykonanymi elementami zrobić.

Michał z WANART Nowy wpis
@J-23

Szanowny Panie, Jestem nam bardzo przykro, że nasza usługa nie spełniła Pana oczekiwań. W tym momencie jest mi bardzo trudno odnieść się do sytuacji, od której minęło dwa lata. Zapewniam Pana, że ten czas pozwolił nam na udoskonalenie oferowanych przez nas usług i produktów. Pomimo powstania niedogodności zapraszam Pana do zapoznania się z naszą aktualną ofertą przez stronę internetową. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno-Handlowa Wanart Piotr Gołębiowski - Góra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Firma Produkcyjno-Handlowa Wanart Piotr Gołębiowski
0/5 Na podstawie 0 ocen.