GABONA

Opinie o GABONA

xoxo

Skoro zapewniona jest u nich umowa o pracę @maniac, to wcale się nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. Stabilne zatrudnienie to przecież podstawa sukcesu.

maniac

@tgtt mnie bardzo zainteresowała ta oferta pracy, tym bardziej że lubię kontakt z językami obcymi a tu jest praktycznie bez przerwy a na dodatek oferują umowę o pracę

tgtt

teraz to jest od nich znowu duzo ogloszen..na przyklad na stanowsiko specjalsity do spraw sprzedazy zagranicznej w Ożarowie Mazowieckim do zadan nalezy m.in. aktywne pozyskiwanie nowych klientów

nok

gosc, a co próbujesz ? Teraz nie widziałem aby to ogłoszenie gdzieś było, ale za to gabona potrzebuje asystenta działu handlowego. Myślę, że mam spore szanse, bo nie za duże doświadczenie mam.

GABONA prowadziła rekrutację na stanowisko Księgowa / Księgowy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
gosc

czy ktos zostal juz zatrudnony na to stanowisko?

jhgfd

widzialem ze firma GABONA wstawila jakiś czas temu dwa ogłoszenia o pracy: na stanowisko specjalsity ds administracyjuncyh, rozliczeń i sprzedazy krajowej

Zostaw merytoryczną opinię o GABONA - Jawczyce

• Jak się pracuje w GABONA?

Zobacz opinie na temat firmy GABONA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

GABONA