GABONA

Ożarów Mazowiecki

Opinie o GABONA

stary

Firma Gabona jest dobrą firmą która ma dobrej jakości towar. Praca w biurze nie jest chyba ciężka, pracownicy którzy przeszli z magazynu do biura nie słyszałem żeby narzekali. Ale żeby przejść z magazynu do biura trzeba mieć kogoś kto się wstawi za tobą. Natomiast praca na magazynie jest bardzo specyficzna, żeby praca ci odpowiadała kierownik musi cię polubić jeżeli tak się stanie to możesz robić co ci się podoba a jeżeli nie to masz dawaną najgorszą pracę z możliwych. I nawet jeżeli będziesz dawał z siebie 120% możliwości kierownik podejdzie i powie ci że za wolno pracujesz. Obserwowanie przez kamery pracy na magazynie to standard w firmie zobaczą że z kimś gadasz to ci utną premie. Wymagają żebyś się nie spóźniał a zebrania organizują po 16 godzinie w twoim wolnym czasie. I co najważniejsze brak szacunku do pracownika o urlop jednodniowy to prawie musisz błagać a jak weźmiesz na żądanie to ci utną premie. Jednym słowem odradzam chyba że strzelasz z ucha takich lubią.

młody
@stary 12.11.2017 17:20

W grupie koło 40 osób zawsze znajdzie sie jakaś czarna owca która musi wypocić sie w internetach.Szkoda że to zazwyczaj najgorszy pracownik.Kamery w magazynie to juz chyba standard wszędzie wiec dla osoby która nie ma nic na sumieniu to chyba żaden problem.Firma jak każda ma swoje plusy i minusy

Agnieszka

@Stix czy monitorowanie pracy za pomocą kamer jest jedynym powodem, dla którego nie polecasz tej firmy? Mógłbyś rozwinąć swoją opinię o pracodawcy jakim jest GABONA? Jakie są Twoim zdaniem plusy tej firmy?

Stix

Nie polecam. Firma jako firma super się rozwija jednak pewne osoby zamiast pracować obserwują na kamerach obraz z kamer...kto jak ruszy nogą/ręką, jak siedzi i kiedy wstaje

Bjjdjdjdjdjjd

Nie jest najgorzej jako magazynier dostaje się na początku umowe zlecenie po miesiącu jest umowa o prace na trzy miesiące a potem umowa o prace na 4 lata i co najwarzniejsze nie za najniższą krajową Praca na jedną zmiane 8-16 co rzadko zdarza się na magazynach Praca nie należy do najlżejszych tzeba się orobić zwłaszcza jako nowy pracownik ,atmosfera jest bardzo dobra

emka

A jak wygląda praca w księgowości? Jakie są tam zarobki i przełożony?

YYYY
@emka 13.09.2017 09:12
A jak wygląda praca w księgowości? Jakie są tam zarobki i przełożony?

Uciekaj. Szkoda zdrowia, nerwów. Chyba, że lubisz tak pracować.

emka
@YYYY 28.09.2017 14:59
Uciekaj. Szkoda zdrowia, nerwów. Chyba, że lubisz tak pracować.

dzięki ! cenna podpowiedź :-) nie będę się pakować w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Maro

Bardzo kiepska firma,zapieprz, na poczatku umowa zlecenie,robisz wszystko na magazynie raz tu raz tam,zarobki 2000tys na start po kilku latach jak sie nie bedziesz spoznial do pracy nie bral wolnego to i zarobisz 3 ale to wszystko zalezy od kierownictwa,Nie polecam

Dżudi

jakie warunki na Sp. ds. zakupów?

Tynek

Hhjdhdhdhdh
@Tynek 07.08.2017 20:04
Jakie daja warunki finansowe na stanowisku magazynier i na jakie zmiany jest praca? Warto isc tam do pracy?...

Pierwszy miesią umowa zlecenie pużniej umowa o prace na okres prubny na trzy miesiące ze stawką około 2700 brutto a puzniej umowa na 4 lata z bodobną stawką plus premia Praca tylko na jedną zmiane w godzinach 8-16

Denim

Na rozmowie o pracę dopytujcie jaki rodzaj umowy o pracę dostaniecie. Mówią że dają umowę o pracę (co normalny człowiek uważa że na czas nieokreślony), a potem dają umowę o pracę na czas określony: okres wypowiedzenia 1 miesiąc i możliwość wypowiedzenia bez podania przyczyny. Firma postawiona na kruczkach prawnych.

Hejter
@Denim 20.07.2017 07:29

Podpisujesz umowy bez czytania i masz pretensje, że nie jest taka jak "myślałeś"? Faktycznie strasznie Cie skrzywdzili. P.S. Nigdy tam nie pracowałem, pisze to charytatywnie z nienawiści do imbecyli.

Fgh

Gabona i Trena.pl to firmy w których możesz pracować jeśli: nie przeszkadza Ci brak umów, aneksów. Jeśli lubisz gdy przełożony wrzeszczy, zamiast coś wyjaśnić. Jeśli lubisz pracować bez planu działania. Jeśli lubisz częste zmiany. Jeśli lubisz być obserwowany kamerami z każdego kąta.

Agnieszka

Jakie macie opinie na temat GABONA w obecnym roku? Czy w firmie nastąpiły jakieś ważne zmiany, o których warto powiadomić użytkowników, przyszłych kandydatów?

asia

Ja używam kosmetyki tej firmy, i moge polecic szczegolnie przypadły mi bardzo kosmetyki do włosów, polecam.

Damian musial zostać poinformowany o braku przedłużenia umowy skoro tak mówi o firmie ;) Gabona to miejsce gdzie dają Ci szansę rozwoju i zdobycia doświadczenia. Nie skreślają człowieka po jednym błędzie tylko dają mu inne zadania, w których będzie mógł pokazać na co go stać. Pracodawca, który daje możliwość robienia tego co sprawia Ci fun to rzadkość.

gosc

czy ktos zostal juz zatrudnony na to stanowisko?

Zostaw opinię o GABONA - Ożarów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GABONA