Opinie o Fundacja ADRA Polska w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fundacja ADRA Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundacja ADRA Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja ADRA Polska w Wrocław

Ewela Nowy wpis
Inne

czy atmosfera pracy jest jakaś gorsza? Były pracownik odniósł się do szacunku co do własnego zdrowia psychicznego, nie wiem jednak o co konkretnie może przy tym chodzić? czy to dotyczy jakiejś niedawnej sytuacji? opinii od dłuższego czasu i tak nie ma a widzę sporo ofert dla specjalistów ds. funduszy unijnych, to rotacja czy bardziej jednak rozwój?

Edyta
Inne

Interesuje mnie praca jako koordynatorka dotacji unijnych we Wrocławiu. Jak finansowo doceniają doświadczenie projektowe? Coś takiego jak benefity funkcjonuje w fundacji? I też chętnie poznam stopień znajomości rosyjskiego, które oni uznają za wystarczający. Wystarczy w mowie? Czy jednak dokumentacja podopiecznych też musi być prowadzona po rosyjsku?

Karolina Nowy wpis
@Edyta

Witaj, na stanowisku koordynatora dotacji unijnych potrzebny jest biegły język angielski w mowie i piśmie. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres: rekrutacja@adra.pl

Mari Nowy wpis
@Karolina

Dzień dobry :) Widzę, że rekrutują państwo obecnie na Specjalistę ds dotacji. Jakie doświadczenie jest wymagane? Czy rok na stanowisku wystarczy? Ponoć jest możliwość elastycznego grafiku, w jakich godzinach się pracuje? Co z praca hybrydową, czy jest taka możliwość?

Karolina Nowy wpis
@Mari

Witam serdecznie, rekrutacja na wspomniane stanowisko jest nadal aktualna. Czy rok doświadczenia wystarczy? Trudno mi powiedzieć nie widząc CV. Czy praca hybrydowa jest możliwa? Tak, jest możliwa. :) W jakich godzinach jest praca? To zależy od wielu czynników. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej te i inne kwestie omawiane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zachęcam do wysłania swojej aplikacji na adres: rekrutacja@adra.pl w temacie wpisując: "koordynator ds. dotacji unijnych" Pozdrawiam, Karolina

Czy rozmowa rekrutacyjna w Fundacja ADRA Polska odbywa się również w języku angielskim?

@Pytanie

Rozmowa odbywała się w języku uzgodnionym z kandydatem.

Hanna
@Pracodawca

Jakie języki są wymagane?

Ja
@Pracodawca

Jestem zainteresowana pracą doradcy zawodowego w Katowicach ( 10 lat doświadczenia ). Czy mogę uzyskać jakiś nr tel. kontaktowego do osoby, zajmującej się rekrutacją ? Pozdrawiam.

ADRA Polska
@Ja

proszę o kontakt redakcja@adra.pl - szukamy do Katowic doradcę zawodowego

Karolina
@ADRA Polska

Można napisać na rekrutacja@adra.pl

Karol
Inne

Po krótkim zorientowaniu się w działalności abry dochodzę do wniosku że zarząd jest bezrefleksyjny

Olaf
@Karol

Dlaczego tak uważasz? Co jest bez refleksji? ????

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fundacja ADRA Polska na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. dotacji bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Justyna
Inne

Widzę, ze fundacja miała sporo ostatnio otwartych rekrutacji, ktoś był może na rozmowie kwalifikacyjnej i może opowiedzieć jak wrażenia? :) No i jakie warunki proponują, bo to jednak fundacja.

Omega
Kandydat

Właśnie patrzę na co najmniej 5 ogłoszeń pracy w tej małej fundacji. Co się tam dzieje, że szukają tylu ludzi naraz?

Hanna
@Omega

Opcję postawienia na rozwój wykluczasz?

Wiktor
Inne

Czy fundacja zatrudnia osoby z niepełnosprawnością ?

@Wiktor

Fundacja jest otwarta na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami.

Gabriela
Inne

Czy fundacja poszukuje wolontariuszy aktualnie? Jestem zainteresowana pomocą w taki sposób, dajcie znać!

Na Bolka oko

To podejrzana sprawa. Jakby nie było dzieci w PL.

Polka
@Na Bolka oko

Kto ci zabrania pomagać dzieciom w Polsce ?

Piczer

ADRA Polska to dobre miejsce do zaangażowania się - w sumie jak każda organizacja pozarządowa aczkolwiek Fundacja ADRA Polska daje więcej możliwości niż inni - szerokie spektrum działań od projektów krajowych po zagraniczne i międzynadorowe. Zarząd dba o atmosferę w pracy aby każdy chciał tam pracować do swojej emerytury aczkolwiek jest tam młody zespół - średnia wieku myślę, że ok. 30-40 - zdarzają się jednak emeryci, a więc jak widać trudno roztać się z pracą tam :)

Zbigniew
Inne

Co możecie powiedzieć mi na temat atmosfery w Fundacji ADRA Polska? Nikt od dawna nie udzielał się w tym wątku, zastanawiam się skąd się bierze ta cisza. Liczę na wpisy osób związanych z fundacją, każda szczera odpowiedź jest na wagę złota!

tom

Wiesz, co wczesniej to szukali Specjalistów ds. miedzynarodowych a teraz to nie wiem.Musiałbys do nich aplikować.

adraaa

podbijam, również mnie to ciekawi

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja ADRA Polska - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Fundacja ADRA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja ADRA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja ADRA Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188