Opinie o Fundacja ADRA Polska w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fundacja ADRA Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundacja ADRA Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja ADRA Polska w Wrocław

Edyta Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako koordynatorka dotacji unijnych we Wrocławiu. Jak finansowo doceniają doświadczenie projektowe? Coś takiego jak benefity funkcjonuje w fundacji? I też chętnie poznam stopień znajomości rosyjskiego, które oni uznają za wystarczający. Wystarczy w mowie? Czy jednak dokumentacja podopiecznych też musi być prowadzona po rosyjsku?

Karolina Nowy wpis
@Edyta

Witaj, na stanowisku koordynatora dotacji unijnych potrzebny jest biegły język angielski w mowie i piśmie. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres: rekrutacja@adra.pl

Mari Nowy wpis
@Karolina

Dzień dobry :) Widzę, że rekrutują państwo obecnie na Specjalistę ds dotacji. Jakie doświadczenie jest wymagane? Czy rok na stanowisku wystarczy? Ponoć jest możliwość elastycznego grafiku, w jakich godzinach się pracuje? Co z praca hybrydową, czy jest taka możliwość?

Karolina Nowy wpis
@Mari

Witam serdecznie, rekrutacja na wspomniane stanowisko jest nadal aktualna. Czy rok doświadczenia wystarczy? Trudno mi powiedzieć nie widząc CV. Czy praca hybrydowa jest możliwa? Tak, jest możliwa. :) W jakich godzinach jest praca? To zależy od wielu czynników. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej te i inne kwestie omawiane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zachęcam do wysłania swojej aplikacji na adres: rekrutacja@adra.pl w temacie wpisując: "koordynator ds. dotacji unijnych" Pozdrawiam, Karolina

Czy rozmowa rekrutacyjna w Fundacja ADRA Polska odbywa się również w języku angielskim?

Rozmowa odbywała się w języku uzgodnionym z kandydatem.

Hanna
@Pracodawca

Jakie języki są wymagane?

@Pracodawca

Jestem zainteresowana pracą doradcy zawodowego w Katowicach ( 10 lat doświadczenia ). Czy mogę uzyskać jakiś nr tel. kontaktowego do osoby, zajmującej się rekrutacją ? Pozdrawiam.

ADRA Polska

proszę o kontakt redakcja@adra.pl - szukamy do Katowic doradcę zawodowego

@ADRA Polska

Można napisać na rekrutacja@adra.pl

Karol

Po krótkim zorientowaniu się w działalności abry dochodzę do wniosku że zarząd jest bezrefleksyjny

Olaf
@Karol

Dlaczego tak uważasz? Co jest bez refleksji? ????

Justyna

Widzę, ze fundacja miała sporo ostatnio otwartych rekrutacji, ktoś był może na rozmowie kwalifikacyjnej i może opowiedzieć jak wrażenia? :) No i jakie warunki proponują, bo to jednak fundacja.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fundacja ADRA Polska na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. dotacji bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca kat B Transport Mebli do Niemiec
Wrocław
BEJOT E-COM SOLUTION Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniora w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Omega

Właśnie patrzę na co najmniej 5 ogłoszeń pracy w tej małej fundacji. Co się tam dzieje, że szukają tylu ludzi naraz?

Hanna
@Omega

Opcję postawienia na rozwój wykluczasz?

Wiktor

Czy fundacja zatrudnia osoby z niepełnosprawnością ?

@Wiktor

Fundacja jest otwarta na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami.

Gabriela

Czy fundacja poszukuje wolontariuszy aktualnie? Jestem zainteresowana pomocą w taki sposób, dajcie znać!

Na Bolka oko

To podejrzana sprawa. Jakby nie było dzieci w PL.

Polka
@Na Bolka oko

Kto ci zabrania pomagać dzieciom w Polsce ?

Piczer

ADRA Polska to dobre miejsce do zaangażowania się - w sumie jak każda organizacja pozarządowa aczkolwiek Fundacja ADRA Polska daje więcej możliwości niż inni - szerokie spektrum działań od projektów krajowych po zagraniczne i międzynadorowe. Zarząd dba o atmosferę w pracy aby każdy chciał tam pracować do swojej emerytury aczkolwiek jest tam młody zespół - średnia wieku myślę, że ok. 30-40 - zdarzają się jednak emeryci, a więc jak widać trudno roztać się z pracą tam :)

Zbigniew

Co możecie powiedzieć mi na temat atmosfery w Fundacji ADRA Polska? Nikt od dawna nie udzielał się w tym wątku, zastanawiam się skąd się bierze ta cisza. Liczę na wpisy osób związanych z fundacją, każda szczera odpowiedź jest na wagę złota!

tom

Wiesz, co wczesniej to szukali Specjalistów ds. miedzynarodowych a teraz to nie wiem.Musiałbys do nich aplikować.

adraaa

podbijam, również mnie to ciekawi

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja ADRA Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w Fundacja ADRA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja ADRA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja ADRA Polska?

Fundacja ADRA Polska