CRZ Krzywy Komin

Opinie o CRZ Krzywy Komin

Sussi

Niestety, miejsce piękne, ludzie kreatywni, ale dyrekcja reprezentuje najgorsze praktyki biznesowe, a wszystko pod niewiedzą miasta, które jest właścicielem budynku, którego firma Grupa Kreatywni jest operatorem. Niewypłacanie pensji pracownikom, zaniżanie stawek, wykorzystywanie i mobbing psychiczny, brak umów, konflikty ze wszystkimi. Miejsce unikać z daleka

Zostaw opinię o CRZ Krzywy Komin - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CRZ Krzywy Komin