Opinie o Fundacja Open Mind w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fundacja Open Mind. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fundacja Open Mind o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Open Mind w Wrocław

Czy nowo zatrudnione osoby w Fundacja Open Mind otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zdenerwowany Rodzic Nowy wpis

Dlaczego moje dziecko musi być narażone na ewentualne zarażenie się jakąś chorobą, gdzie nikt nie ma kontroli nad szczepieniami obowiązkowymi dzieci? Ja i paru rodziców jesteśmy zaniepokojeni tym że do przedszkola są przyjmowane dzieci które nie mają żadnych szczepień ochronnych? Skoro jest ustawa rady miasta o zakazie przyjmowania takich dzieci? Dlaczego nikt z dyrekcji tego nie kontroluje i łamie prawo. Dlaczego nasze dzieci mają być narażone na ewentualne zachowanie, tylko dlatego że rodzice są Antyszczepionkowcami? Zero odpowiedzialności w tak trudnych czasach.

Marek Nowy wpis

Jak radzicie sobie z mobbingiem w firmie?

Dobra rada

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy w tym miejscu... Nie rób tego! Chyba, że masz ochotę na co dzień spotykać się z mobbingiem psychicznym najwyższych lotów. Polecam też, jeśli lubisz być zmuszanym do pracy w każdy weekend oraz po kilkanaście godzin dziennie, by na koniec usłyszeć, że jesteś beznadziejny, nic nie potrafisz i na niczym się nie znasz. Przychodzisz o 9 i wychodzisz o 17? Chyba masz za mało pracy! Zostajesz po godzinach? Widocznie nie potrafisz zaplanować sobie czasu... Taka logika w tym miejscu, to norma. Do tego podsycanie przez niestabilne psychicznie Panie Dyrektor niezdrowej atmosfery w zespole, publiczne poniżanie pracowników oraz ubliżanie im na oficjalnych zebraniach i mamy gotowy przepis na jedno z najgorszych zawodowych doświadczeń w twoim życiu. Nie daj się nabrać!

Ola
@Dobra rada

Ja pracuję tutaj od ponad roku i chyba mam szczęście czytając taką opinię. Za jedyny ochrzan jaki dostałam mogę podziękować sama sobie bo dałam ciała na potęgę. To fakt, nie jest to biuro, ani urząd. Moja praca zależy od innych innych praca zależy ode mnie. Podczas pierwszej rozmowy jasno usłyszałam jak funkcjonuje takie miejsce. Pracy nie jest mało, ale weszłam w to świadomie. Mamy super team w którym się nieźle uzupełniamy i wspólnie robimy super robotę. Dobrze także wiesz, że wolę tutaj zależy od nas samych, a wybacz ale wbrew temu co piszesz każda nadgodzina jest oddawana. Jeśli ktoś chce spokojnej pracy bez wyzwań to stanowczo nie jest to miejsce dla takiej osoby. Nie wiem kiedy tutaj pracowałaś/-eś ;) ale raczej nie mieliśmy przyjemności się poznać.

Marzena
@Ola

Napisałaś, że praca w CRZ wiąże się z wyzwaniami. To brzmi obiecująco. A powiedz, czy organizują jakieś szkolenia dla pracowników?

Ola Nowy wpis
@Marzena

Wybacz nie wchodzę tutaj za często. Są szkolenia podnoszące kompetencje. Ponadto, jeśli chcemy uczestniczyć w szkoleniach płatnych organizowanych w obiekcie zazwyczaj dostajemy rabat lub jeśli to możliwe uczestniczymy bezpłatnie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fundacja Open Mind. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Sussi

Niestety, miejsce piękne, ludzie kreatywni, ale dyrekcja reprezentuje najgorsze praktyki biznesowe, a wszystko pod niewiedzą miasta, które jest właścicielem budynku, którego firma Grupa Kreatywni jest operatorem. Niewypłacanie pensji pracownikom, zaniżanie stawek, wykorzystywanie i mobbing psychiczny, brak umów, konflikty ze wszystkimi. Miejsce unikać z daleka

N
@Sussi

Dobrze wiedzieć o takim prymitywnym zachowaniu. Dlatego rezygnuję z zapisania dziecka na ferie. Bóg i karma ich rozliczy za zachowanie wobec drugiego człowieka, powodzenia w dniu Sądu Bożego.

Marzena
@Sussi

Napisałeś, że pracownicy CRZ są wykorzystywani i mobbingowani. To duży zarzut wobec tej firmy. Możesz podać przykłady tego typu sytuacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Open Mind - Wrocław

Fundacja Open Mind
  • Średzka 39A lok. 4