F.L. Polska Sp. z o.o.
3 12 6 1

Opinie o F.L. Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Robson
Nazwa działu: Finanse
 Opinia

Przyszły bonusy roczne to się ludzi posypało pan manager już z kołkiem w (usunięte przez administratora) dzwoni bo kiero brakuje heh Moje sugestie dla F.L. Polska Sp. z o.o.: Przestać oszukiwać kierowców Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestać kłamać

Pomocna?
TakNie
Kurt
 Opinia

Hi kurt from dziś się i have wyjebanr on driver in flp elo

Pomocna?
TakNie
Babecznik
 Opinia

Ciężka praca zagranicą na polskich warunkach płacowo-ubezpieczeniowych. Kto zna język i robotę szybko znajdzie coś a lepszą kwotę. Moje sugestie dla F.L. Polska Sp. z o.o.: Brak

Pomocna?
bronisław
 Opinia

Moje sugestie dla F.L. Polska Sp. z o.o.: prawdopodobnie najwieksi (usunięte przez administratora)w polsce Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: mógłby przestać okradać pracowników

Pomocna?
Adam z WF
 Opinia

Jestem pracownikiem FL Polska, Praca przy dystrybucji. Minimum 3 załadunki, minimum 5-10 rozładunków. Na skandynawii wszystkie załadunki i rozładunki robią kierowcy. U dziada zarobisz 8000 bez problemu, a na załadunku czy rozładunku trzymasz ręce w kieszeni. Tutaj zarobisz 1000 więcej, ale wszystko robisz sam. Trasy max 300-400 km, a codzienne załadunki i rozładunki po 25-35ton robisz sam. Sam sobie odpowiedz, czy za tysiąc złotych więcej chcesz tak pracować. Polscy kierowcy uciekają z tej firmy, w ich miejsce zatrudniają rumunów. O tej firmie przeczytasz na forum etransport. Polecam lekturę.

Pomocna?
Nick
 Opinia
@Adam z WF 21.11.2018 00:50

Ja dodam że 3 załadunki i rozładunki to mało . Mój rekord to 8 ramp na barsie za śmieszna premie 800 zł brutto . Premie są albo nie ! Nie polecam . Wyzysk na maxa . Na koniec epidemia pluskwy w kabinach !

Pomocna?
DSwFL
 Opinia

Już trochę pracuję w FL i nie jest tak źle , kierowcy się zwalniają i znów wracają to o czymś świadczy .kasa na czas ale jeżeli chodzi o wymagania to średnie zarobki . 2000 podstawa ,dieta 235zł lub 245zł zależy gdzie jeździsz , zwrot kosztów za dojazd.Ten język odstrasza najbardziej , jak jakiś czas temu się zatrudniałem to większa była weryfikacja , teraz jest łatwiej się dostać , język komunikatywny nie perfect . Auta serwisowane , do 600tyś.

Pomocna?
Bolo
 Opinia
@DSwFL 09.02.2017 23:22

Dieta w fl to 45 zł więc nie kłam i naucz się liczyć i czytać regulamin plac chociaz

Pomocna?
Bolek
 Opinia
@DSwFL 09.02.2017 23:22

Ale ty idiota jesteś za przeproszeniem, we frode dieta jest 45 zł tylko ty nie umiesz regulaminów czytać prostato

Pomocna?
Bronisław
 Opinia
@Bolek 07.09.2018 00:39

Pisząc swoja opinię zaakceptowałeś regulamin https://www.gowork.pl/regulamin którego nie przestrzegasz obrażając inne osoby. Nie wolno tego robić na tym forum. W przyszłości staraj się przestrzegać zasad regulaminu. Jeśli masz do dodania obiektywną i merytoryczną opinię o firmie, zrób to w sposób kulturalny.

Pomocna?
TakNie
Renata
 Opinia

Już dawno nie wypowiadaliście się na tym forum. Co sądzicie o tym pracodawcy? Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących firmy F.L jako pracodawcy. Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w firmie.

Pomocna?
Kenworth
 Opinia

Jakieś 2-3 lata temu firma zmieniła warunki i zmienili się kierowcy przyjmowani. Uciekinierzy z biedatransów zastępowani są przez tych co robili już bezpośrednio u niemca, irlandczyka czy szweda. Firma się cywilizuje. Bliżej jej do europejskich standardów niż większości przewoźników w PL. Elastyczny system 2/2, 3/2 albo 2/1 niedostępny u niemców czy szwedów.

Pomocna?
Inspektor Ciekawski
 Opinia

A jakie systemy? da rade dogadać się na 2/2? 2000 podstawy netto i jeszcze 240 diety? to całkiem nieźle... a jaka atmosfera ? wyciskają jak cytrynę? Też zastanawiam się nad zatrudnieniem w FL , dobrze mi było na chłodniach.

Pomocna?
TakNie
Marcin
 Opinia
@Inspektor Ciekawski 13.11.2017 11:51

Dzwoniłem dzisiaj do FL bo też chciałbym jeździć 2/2 i dałoby rade tak zrobić ale prędzej jeśli będzie 2 kierowców na 1 auto. Wtedy można się wymieniać. W innym wypadku ciężko. Jakbyś chciał to można się dogadać z tym, że mnie interesuje najbardziej baza w Goteborgu.

Pomocna?
Fabian
 Opinia

Wysłałem kilka dni temu swoje CV do F.L. Polska bo poszukują kierowców, wymagania nie są jakieś tragiczne, może je spełnię xD ale chciałem się dowiedziec, może ktoś wie jak jest z umową o pracę tutaj, czy tylko zlecenie czy jest ok?

Pomocna?
TakNie
Pawel
 Opinia
@Fabian 07.12.2015 14:06

Umowa o prace

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o F.L. Polska Sp. z o.o. - Szczecin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.L. Polska Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.