Pogromca

Sprzątaczka to pewnie nadziewa się Panu ząbkowi na trzonek. Takiej patologii jak teraz to nie było przez ponad 10 lat. Starzy się zwalniają a zawładnęła patologia z Podlasia.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w FL Polska Sp. z o.o.?

Fabian

Wysłałem kilka dni temu swoje CV do F.L. Polska bo poszukują kierowców, wymagania nie są jakieś tragiczne, może je spełnię xD ale chciałem się dowiedziec, może ktoś wie jak jest z umową o pracę tutaj, czy tylko zlecenie czy jest ok?

Pawel
@Fabian

Umowa o prace

Zakrzyw Nowy wpis
@Fabian

Na 3 lata masz umowę o pracę na czas określony jako pierwsza.

Kenworth

Jakieś 2-3 lata temu firma zmieniła warunki i zmienili się kierowcy przyjmowani. Uciekinierzy z biedatransów zastępowani są przez tych co robili już bezpośrednio u niemca, irlandczyka czy szweda. Firma się cywilizuje. Bliżej jej do europejskich standardów niż większości przewoźników w PL. Elastyczny system 2/2, 3/2 albo 2/1 niedostępny u niemców czy szwedów.

Nie zartuj Nowy wpis
@Kenworth

Co Ci po systemie 2/2 jak wtedy dunczyki zwraca tylko za dojazd do Danii A za powrót już nie ???? ci cywilizowani kierowcy pracują maks jedna turę i odchodzą po pierwszej wypłacie a zostają biedaki ze wschodu

Iga

Słyszał ktoś czy firma szuka teraz nowych pracowników? Jakie zarobki daje się wypracować?

Zawiedziony Nowy wpis
@Iga

Średnia roczna po dwóch latach wychodzi 6400 (po wliczeniu "zwrotu" na za dojazd)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pogromca

Justyna
@Pogromca

Twoja wypowiedź nie jest do końca zrozumiała. Nie ukrywam, że chętnie dowiedziałabym się czegoś a propos ogólnych warunków pracy w F L Polska. Możesz mi powiedzieć, jak to tam jest, jeśli chodzi o zarobki? Są już na dobrym poziomie?

Kwik
@Justyna

Ja chętnie odpowiem na pytanie o zarobki. 235 za dobę pracy i podstawa najniższa krajowa. Czemu za dobę ponieważ płacą 40 zł za pracę w dzień i 195 za to że spisz w nocy. Przyjeżdżasz w niedziele za nockę nie płacą a w poniedziałek o7 00 trzeba zacząć, a jak przychodzi powrót do domu to w piątek robisz 10 godzin za 40 zł bo znów za nockę tobie nie zapłacą. Jeszcze co można powiedzieć o płacy to to że jest zawsze na czas tylko nie tyle co powinno byc

Ficku
@Justyna

Zarobki jak w każdej firmie w Polsce na miejscu, tylko jeszcze do Niemiec, Danii lub Szwecji musisz dojechać. Praca całkiem ale kasa tragedia.

Andrzej

Pojawiło się kilka krytycznych komentarzy, pisaliście, że "podstawa najniższa krajowa", czy coś się może zmieniło? Jak z nadgodzinami? Są?

Ficku
@Andrzej

Tak samo, za dojazd tez ciągle te same stawki. Kicha

Czy F L Polska Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

Kwik
@Pytanie

Żadnych luźnych piątków. Dniówka na DVD DIVISION w piątek kiedy jedziesz do domu to 40zl a najlepiej gdybyś tacho do końca wyjechał

Olgierd

Łatwo jest oskarżyć tylko czy macie dowody na swoje wpisy. Firma jest dobra więc warto się zastanowić.

Swobodny

Jedyny sposób żeby wyjść na swoje we Frode to doić ropę na potęgę bo jak tego nie robisz to oni itak cię zdają zawsze dostaniesz mniej niż powinieneś a oni o tak się tym nie przejmą załadunki rozładunki samemu bonusa z km niema bo km nie ma ale Emil ze Szczecina oczywiście ci co innego będzie wciskał managerowie kłamią ci w oczy bo jeśli sprzątaczki biorą na managerów to sorry przez ostatni miesiąc odeszli prawie wszyscy co jeździli na night shift bo nie ludzkie traktowanie to już przegięcie osoby co spędziły tam po 12 lat wiec jesli masz trochę rozumu znasz język omijaj ta firmę bo się tylko nerwicy nabawisz pozdro

Justyna
@Swobodny

Nie ludzkie traktowanie czyli konkretnie jakie? Piszesz bardzo dużo skarg pod adresem tej firmy jednak nie wszystko jest zrozumiałe i czytelne. Jaki język obcy jest tu najbardziej pożądany?

dojenie dunczykow
@Swobodny

no wlasnie gdzie moj dostawca paliwa? kazdy podkreslam kazdy tam kradnie paliwo a mojego akurat zwolnili;(

Ja

Firma jest ok. Nie można do niej sie dodzwonić. Wszyscy majom na ciebie (usunięte przez administratora) przed swientani..

Dariusz

Dowiem się czegoś o aktualnej sytuacji w pracy? Jak atmosfera i jakie są szanse dostania pracy w firmie?

Robson

Przyszły bonusy roczne to się ludzi posypało pan manager już z kołkiem w (usunięte przez administratora) dzwoni bo kiero brakuje heh Moje sugestie dla F.L. Polska Sp. z o.o.: Przestać oszukiwać kierowców Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestać kłamać

Kurt

Hi kurt from dziś się i have wyjebanr on driver in flp elo

Babecznik

Ciężka praca zagranicą na polskich warunkach płacowo-ubezpieczeniowych. Kto zna język i robotę szybko znajdzie coś a lepszą kwotę. Moje sugestie dla F.L. Polska Sp. z o.o.: Brak

bronisław

Moje sugestie dla F.L. Polska Sp. z o.o.: prawdopodobnie najwieksi (usunięte przez administratora)w polsce Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: mógłby przestać okradać pracowników

Adam z WF

Jestem pracownikiem FL Polska, Praca przy dystrybucji. Minimum 3 załadunki, minimum 5-10 rozładunków. Na skandynawii wszystkie załadunki i rozładunki robią kierowcy. U dziada zarobisz 8000 bez problemu, a na załadunku czy rozładunku trzymasz ręce w kieszeni. Tutaj zarobisz 1000 więcej, ale wszystko robisz sam. Trasy max 300-400 km, a codzienne załadunki i rozładunki po 25-35ton robisz sam. Sam sobie odpowiedz, czy za tysiąc złotych więcej chcesz tak pracować. Polscy kierowcy uciekają z tej firmy, w ich miejsce zatrudniają rumunów. O tej firmie przeczytasz na forum etransport. Polecam lekturę.

Nick
@Adam z WF

Ja dodam że 3 załadunki i rozładunki to mało . Mój rekord to 8 ramp na barsie za śmieszna premie 800 zł brutto . Premie są albo nie ! Nie polecam . Wyzysk na maxa . Na koniec epidemia pluskwy w kabinach !

DSwFL

Już trochę pracuję w FL i nie jest tak źle , kierowcy się zwalniają i znów wracają to o czymś świadczy .kasa na czas ale jeżeli chodzi o wymagania to średnie zarobki . 2000 podstawa ,dieta 235zł lub 245zł zależy gdzie jeździsz , zwrot kosztów za dojazd.Ten język odstrasza najbardziej , jak jakiś czas temu się zatrudniałem to większa była weryfikacja , teraz jest łatwiej się dostać , język komunikatywny nie perfect . Auta serwisowane , do 600tyś.

Bolo
@DSwFL

Dieta w fl to 45 zł więc nie kłam i naucz się liczyć i czytać regulamin plac chociaz

Bolek
@DSwFL

Ale ty idiota jesteś za przeproszeniem, we frode dieta jest 45 zł tylko ty nie umiesz regulaminów czytać prostato

Bronisław
@Bolek

Pisząc swoja opinię zaakceptowałeś regulamin https://www.gowork.pl/regulamin którego nie przestrzegasz obrażając inne osoby. Nie wolno tego robić na tym forum. W przyszłości staraj się przestrzegać zasad regulaminu. Jeśli masz do dodania obiektywną i merytoryczną opinię o firmie, zrób to w sposób kulturalny.

Renata

Już dawno nie wypowiadaliście się na tym forum. Co sądzicie o tym pracodawcy? Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących firmy F.L jako pracodawcy. Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w firmie.

Inspektor Ciekawski

A jakie systemy? da rade dogadać się na 2/2? 2000 podstawy netto i jeszcze 240 diety? to całkiem nieźle... a jaka atmosfera ? wyciskają jak cytrynę? Też zastanawiam się nad zatrudnieniem w FL , dobrze mi było na chłodniach.

Marcin
@Inspektor Ciekawski

Dzwoniłem dzisiaj do FL bo też chciałbym jeździć 2/2 i dałoby rade tak zrobić ale prędzej jeśli będzie 2 kierowców na 1 auto. Wtedy można się wymieniać. W innym wypadku ciężko. Jakbyś chciał to można się dogadać z tym, że mnie interesuje najbardziej baza w Goteborgu.

Zostaw merytoryczną opinię o FL Polska Sp. z o.o. - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

FL Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 12 ocen.
FL Polska Sp. z o.o.