F.L. Polska Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o F.L. Polska Sp. z o.o.

Inspektor Ciekawski

A jakie systemy? da rade dogadać się na 2/2? 2000 podstawy netto i jeszcze 240 diety? to całkiem nieźle... a jaka atmosfera ? wyciskają jak cytrynę? Też zastanawiam się nad zatrudnieniem w FL , dobrze mi było na chłodniach.

Marcin
@Inspektor Ciekawski 13.11.2017 11:51

Dzwoniłem dzisiaj do FL bo też chciałbym jeździć 2/2 i dałoby rade tak zrobić ale prędzej jeśli będzie 2 kierowców na 1 auto. Wtedy można się wymieniać. W innym wypadku ciężko. Jakbyś chciał to można się dogadać z tym, że mnie interesuje najbardziej baza w Goteborgu.

DSwFL

Już trochę pracuję w FL i nie jest tak źle , kierowcy się zwalniają i znów wracają to o czymś świadczy .kasa na czas ale jeżeli chodzi o wymagania to średnie zarobki . 2000 podstawa ,dieta 235zł lub 245zł zależy gdzie jeździsz , zwrot kosztów za dojazd.Ten język odstrasza najbardziej , jak jakiś czas temu się zatrudniałem to większa była weryfikacja , teraz jest łatwiej się dostać , język komunikatywny nie perfect . Auta serwisowane , do 600tyś.

Fabian

Wysłałem kilka dni temu swoje CV do F.L. Polska bo poszukują kierowców, wymagania nie są jakieś tragiczne, może je spełnię xD ale chciałem się dowiedziec, może ktoś wie jak jest z umową o pracę tutaj, czy tylko zlecenie czy jest ok?

Pawel
@Fabian 07.12.2015 14:06

Umowa o prace

Zostaw opinię o F.L. Polska Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.L. Polska Sp. z o.o.