Opinie o DK Expert Sp. z.o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DK Expert Sp. z.o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DK Expert Sp. z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DK Expert Sp. z.o.o. w Kraków

23 Nowy wpis

Trzeba sie wczus tym bardziej, ze chyba masz calkiem okazałą premie za sprzedaż domu czy mieszkania, wlasnie jezeli znasz warnki zatrudnienia to powiedz czy do premi wliczaja sie tylko psrzedaze mieszkan i domow od jakiejs kwoty, czy najmy ,wynajmy rownież?

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnaaaaaaaaa Nowy wpis

Nie dajcie się tym hejterom ja pracowałam w DK i zarobiłam. Nowodworski ma konkurencje na krakowskim rynku nieruchomości.

Jessica. Kasia. Parker Nowy wpis

DK expert naprawdę daje Ci możliwości, ja zarobiłem. Na najmach można zarobic. Tak samo na pierwotnym.

Obużony Obywatel

DK Expert. Firma, która pod szyldem (uroczo niebieskim) skrywa w sobie powielanie ofert, przypisywanie 300 do każdego agenta na wstępie, a szkolenia? Bardzo fajne, polecam - pół godziny z systemu i masz telefon, dzwoń, tylko pamiętaj, że musisz pozyskać 10 klientów do końca tygodnia. Ludzie mili i uprzejmi, prawda, ale jak ktoś nie lubi pić po pracy, to za bardzo nie ma integracji, szefostwo nawet się uśmiecha. Tylko że potem powie Ci że z 10 klientów musisz zrobić 15. sprzedaż mieszkań: pójdziesz na prezentacje, tu masz umowę pośrednictwa, powodzenia! Wszystko dobrze, ale nie po tygodniu pracy, bez jakiegokolwiek merytorycznego przygotowania pracownika. Jeśli ktoś chciałby sobie zrobić praktyki, a zupełnie nie ma pomysłu gdzie by mógł - ta firma się do tego nadaje. Co do przyszłości pracy... kariery tam nie zrobisz. Serdecznie i z całego serca odradzam!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w DK Expert Sp. z.o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

mark

tam jest taka rotacja, że zawsze kogoś szukają

Btrac

Katarzyno, Danielu sami siebie chcecie zatrudniać?

mck

Wybaczcie ale nie nabierajcie się na te pochwały. Te wszystkie kokosy i zalety, które są tu opisane, piesze szefostwo pod różnymi nickami. Ja sam tam pracowałem jakiś czas i nie zarobiłem ani złotówki. Zero podstawy, żadne szanse na zarobienie. Marna firemka. Nie dorasta do pięt innym bardziej znanym i prestiżowym agencjom nieruchomości. Nie polecam! Szczerze żałuję że się tam znalazłem, strata czasu, pieniędzy i potencjału.

Btrac

Gigantyczne prowizje - 40%... Większość już daje więcej. Większość daje podstawę. "Miła atmosfera" to pijackie libacje. Ciągłe zmiany, w których szefostwo samo się gubi. Obietnice nie mające pokrycia w rzeczywistości. Brak pomysłu na rozwój. Jeden wielki bajzel.

plazma1944

Odradzam wszystkim zainteresowanym praca w firmie DK Expert Nieruchomości Rozmowa kwalifikacyjna, podczas której obiecywane są tzw "gruszki na wierzbie" . Następnie masa pracy i słabe wynagrodzenie . Tym bardziej, że wszystko praktycznie robisz sam. Zero wsparcia a wieczne wymagania i ciągłe zmiany. Tak zwane imprezy integracyjne, o których mowa w ofercie, to nieprzyzwoite libacje alkoholowe zdarzające się nadwyraz często. Profesjonalizm - tylko w nazwie firmy!

ramzes

@KK i jak pracujesz w tej firmie czy podziękowałaś za współpracę

KK

Bylam na rozmowie w biurze, w stolicy- przebiegła bardzo miło. Formy współpracy mogą być dwie: 1. Prowizja -40% od transakcji 2. Podstawa- 1300zl netto plus 20% od transakcji. Nie wymagają własnej działalności więc wtedy pracujesz na umowę-zlecenie! Biuro dopiero się tworzy, ale odnoszę wrażenie, że pracują tam naprawdę sympatyczni ludzie.

kuba

tumek o czym Ty człowieku piszesz, ja pracuje w branży 7 lat i jak sprzedasz 2-3 nieruchomości w m-cu to masz dużo więcej niż te twoje 4-6 tysiące co za brednie, a podstawę to się ma w agencjach w zależności czy się wynegocjuję czy nie a nie od doświadczenia druga sprawa, nie jest tak łatwo sprzedać zrobić 2 transakcje w m-cu, już o 3 nie wspominając, wielu agentów jak ma każdego miesiąca jedną to też jest zadowolona, aby tylko pustego miesiąca nie było, a niestety tak się zdarza że średnio połowa zespołu nie ma transakcji w danym miesiącu, a w innym np. ma 2, dlatego podstawa zapewnia pewną ciągłość dochodu. ALE WIĘKSZYCH BZDUR NIE SŁUSZAŁEM PT. " WYSTRACZY SPRZEDAC 2-3 MIESZKANIA W M-CU" IDŻ CZŁOWIEKU POPRACUJ Z PÓŁ ROKU W TEJ BRANŻY TO ZOBACZYSZ ŻE NIE JEST TAK ŁATWO PRZY TAK DUŻEJ K0NKURENCJI, ŻYCZĘ POWODZENIA MARZYCIELU

kuba

a to ciekawe nawiązując do powyższego jedna osoba pisze że jest podstawa plus prowizja, kolejna pisze że nie podstawy PYTANIE: kto się mija z prawdą, dwie przeciwstawne odpowiedzi he, he

Atmosfera w firmie znajdującej się w Krakowie jest bardzo sympatyczna. Ludzie pomocni i zawsze uśmiechnięci. Oczywiście trzeba zaangażowania by coś osiągnąć, ale nikt nigdy za darmo nic nie otrzymał. Nie ma podstawy, ale są wysokie prowizję, z których da się nieźle żyć. Pracodawca terminowo wypłacalny. Polecam

zico

Dzięki za chęci, ale to mi za dużo nie wyjaśnia bowiem chodzi o konkrety czyli wysokość podstawy oraz wysokość % prowizji od transakcji ??

zico

Czy ktoś z pracujących może napisać jakie warunki firma oferuje na stanowisko Agenta Nieruchomości, forma zatrudnienia, jaka jest prowizja?, czy jest podstawa, jaka atmosfera pracy, czy terminowo są rozliczane prowizje itp. będę wdzięczy.

Zostaw merytoryczną opinię o DK Expert Sp. z.o.o. - Kraków

DK Expert Sp. z.o.o.
1.7/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Krakowska 18
    34-130 Kraków