Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja Romaniszyn Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja Romaniszyn Sp. z o.o.

Natalia

Nie polecam !Kursy sa robione i po nich jest staz .Wynagrodzenie nie jest wyplacane w terminach. Ostatnie wynagrodzenie spoznia sie ponad 2 tygodnie. Nie polecam Nikomu tej Korporacji , jesli wogole mozna to cos tak nazwac. Stracilam tylko czas i nerwy z tymi ludzmi !!!

Ela
@Natalia 30.11.2017 13:36

Ja również nie polecam tej firmy już 4 miesiące jestem po skończonym stażu a nadal nie otrzymałam wszystkich pieniędzy. Totalnie olewają ludzi i kręcą wałki.

tanik

Hej ho wam wszystkim, liczę na to, że zaraz ktoś jednak tutaj się odezwie, bo widzę, że jeszcze nikt nic nie pisał a mi jednak zależy na tym, żeby od pracowników lub byłych pracowników dowiedzieć się, jak się tam u nich wiedzie, czy jest to gwarancja stałego zatrudnienia itp. bardzo proszę, pomóżcie, bo średnio mam jak zdobyć to info.

Zostaw opinię o Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja Romaniszyn Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja Romaniszyn Sp. z o.o.