Opinie o Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja Romaniszyn Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja Romaniszyn Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja Romaniszyn Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja Romaniszyn Sp. z o.o. w Gdynia

Maja Nowy wpis

Ale po co komu takie kursy, jak dla ludzi po odpowiednich studiach nie ma pracy?

Marzena Nowy wpis

Dzień dobry, może znajdzie się osoba która pracuje/pracowała w Romaniszynie na stanowisku trenera/wykładowcy? Jak oceniacie zatrudnienie? W ofercie pracy czytałam o atrakcyjnym wynagrodzeniu. Ile ono wynosi mniej więcej? :)

Misiek Nowy wpis

@Anna A jak z nadgodzinami? Często są?

Basia Nowy wpis

Z Centrum Edukacji i Zarządzania Romaniszyn Sp.z o.o - Piła współpracuję od roku na terenie Warmińsko-Mazurskim realizując projekty, której grupą docelową są osoby zagrożone ryzykiem ubóstwa oraz wykluczenia społecznego, dlatego z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić w imieniu swoim , jak i uczestników projektu, że w Centrum Edukacji i Zarządzania Romaniszyn Sp.z o.o - Piła pracują koordynatorzy profesjonalnie przygotowani do realizacji swoich zadań oraz podwykonawcy, którzy są rzetelni z płatnością i którym można zaufać. Na bieżąco są wypłacane stypendia szkoleniowe, stażowe czy też zwroty kosztów podróży dla uczestników Dlatego też z wielką przyjemnością oceniam bardzo wysoko i polecam do współpracy Centrum Edukacji i Zarządzania Romaniszyn Sp.z o.o - Piła

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja Romaniszyn Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Wojtek

Jeśli ludziom dobrze się pracuje i przychodzenie do pracy to przyjemność to chyba więcej nie trzeba dodawać.

Pedro

Słyszał ktoś że firma potrzebuje kogoś do pracy? Na jaką umowę na początek można liczyć?

Brałam udział w kursie Archiwista I stopnia w Gdyni w grudniu. Bardzo pozytywne wrażenie. Przyjemna atmosfera,kawa,herbata,ciastka,pomocny personel i bardzo profesjonalny Pan prowadzący. Polecam.

Czy Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja Romaniszyn Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Oddział pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Basia

Wita,uczestniczyłam w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej organizowanej przez Oddział w Szczecinie.Muszę stwierdzić że szkolenie spełniło moje oczekiwania.przeprowadzone było profesjonalnie. Polecam w 100% Pozdrawiam i dziękuję.

Niepoważna firma, która niepoważnie traktuje pracowników. Do czasu zmian kadrowych wszystko było ok. Po zmianach - katastrofa. Olewają wykładowców, nie odpowiadają na meile. Człowiek sam nie wie czy będzie jakiś kurs prowadził, czy nie będzie. W stosunku do kursantów również zero zainteresowania. Szczerze radzę szukać gdzieś indziej.

Ilona

Rozumiem, czy jednak starałaś się o zachowaniach pracowników powiadomić ich przełożonych? Wiesz jak oferują warunki pracy i wynagrodzenie?

Cezary

Tylko, że to jest forum pracowników firmy a nie dla klientów!

Justyna

Byłam uczestniczką kursu ARCHIWISTA I STOPNIA w Oddziale Szczecin. Bardzo pozytywny kurs, dużo wiedzy praktycznej przekazanej w prosty sposób, trener Pani Ania życzliwa i pomocna.

Magda

Kalisz szkolenie kasjer walutowo-zlotowy bardzo interesujące. Polecam wszystkim nie tylko osobom pracującym w banku czy kantorze

Bartosz

Szkolenie kasjer złotowy w Kaliszu profesjonalne. Polecam!!!!

Barbara

W miesiącu kwietniu uczestniczyłam w szkoleniu Archiwista I stopnia w Kaliszu w Korporacji Romaniszyn i muszę napisać, że szkolenie było bardzo profesjonalne. Wcześniej słyszałam o Pani Iwonie (prowadzącej szkolenie), że jest bardzo kompetentną osobą. Potwierdzam!!! i Polecam !!!!!

Judyta

Polecam oddział w Gdyni.Szkolenie Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym jest warte polecenia. Małe grupy,indywidualne podejście,możliwość opłacenia w ratach,nauczycielka genialna.Może mało znana jest ta firma,ale w pełni warto skorzystać z ich kursów.

Tadeo

Byłem uczestnikiem szkolenia I pomocy przedlekarskiej w Kaliszu i mogę z czystym sumieniem polecić szkolenia w tej Firmie. Osoba prowadząca widać, że jest kompetentna i interesujaco przekazuję wiedzę. Polecam!

Alicja
@Tadeo

Byłam na szkoleniu z PIERWSZEJ POMOCY w oddziale Szczecin. Również jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Trener wyczerpująco odpowiadał na pytania, szkolenie na fantomach z defibrylatorem.

Uczestnik projektu

Polecam. Firma profesjonalna do każdego podchodzi indywidualnie.

Kursantka z Żarnowa

Szkoda, że są niesłowni jeżeli chodzi o wypłaty. Jestem na stażu i kolejny raz nie ma na czas kasy. Masakra. Panie prezesie może pora zwolnić księgową czy też osoby które są odpowiedzialne za wypłaty. Wstyd dla tak dużej korporacji że psuje sobie opinię... Moje sugestie dla Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja Romaniszyn Sp. z o.o.: Myślę że trzeba zmobilizować osoby odpowiedzialne za to wszystko i albo zmienić kadrę albo ponownie przeszkolic. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Myśleć o stazystach...

Izabela
@Kursantka z Żarnowa

Na jakim poziomie przeprowadzane są programy stażowe, w którym brałaś udział? Czy ciężko się na taki dostać? Jestem bardzo ciekawa jeszcze, czy dużo osób jest przyjmowanych na staż w jednym czasie. Będę bardzo wdzięczna, jeśli rozwiniesz swój wpis.

Kursantka z opoczna

Mimo iż kurs był ciekawy i przydatny to sama q sobie korporacja jako instytucja jest do bani. Są niesłowni i wiecznie nie ma kasy na czas. Trochę (usunięte przez administratora)ale to już ich problem. Nie polecam że względu na organizacje w firmie ale polecam jeżeli chodzi o kursy

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja Romaniszyn Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja Romaniszyn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja Romaniszyn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja Romaniszyn Sp. z o.o.?

Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja Romaniszyn Sp. z o.o.