CANON OPHTHALMIC TECHNOLOGIES Sp. z o.o.

Wrocław

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o CANON OPHTHALMIC TECHNOLOGIES Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CANON OPHTHALMIC TECHNOLOGIES Sp. z o.o.

anonim

(usunięte przez administratora)

HR Coordinator

Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania dotyczące rekrutacji na stanowisko Programista C++/przetwarzanie obrazów, gdyż proces ten jeszcze się nie zakończył. Poszukujemy osoby z umiejętnością przetwarzania obrazów (głównie zajmujemy się analizą i przetwarzaniem obrazów w technologii Spektralnej Tomografii Optycznej (OCT)) oraz bardzo dobrą znajomością języków C++, C#. Mile widziana jest znajomość OpenCV oraz Algorithms. Oferujemy bardzo dobre warunki pracy, możliwość rozwoju oraz pracę nad ambitnymi projektami. Aplikacje można wysyłać na adres: canon_rekrutacja@canon-ot.com.pl

Zostaw opinię o CANON OPHTHALMIC TECHNOLOGIES Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CANON OPHTHALMIC TECHNOLOGIES Sp. z o.o.