BF International Łukasz Perkowski

Gdynia

Opinie o BF International Łukasz Perkowski

majka
użytkownik zarejestrowany

kochani, nie wiecie może czy oni dalej szukają spedytorów drogowych? bo ja aktualnie już pracuję na takim stanowisku w takiej branży ale chcę zmienić pracodawcę na jakiegoś lepszego i bardziej konkretnego. i myślę właśnie nad BF, tylko nie wiem czy warto. słyszałam że łatwo o umowę o p[racę takie plotki, napiszcie prosze czy to prawda

Jacek
@majka 22.10.2015, 12:14

Witam, Proszę zajrzeć na http://bfinternational.pl/ w zakładce dołącz do nas znajdzie Pani aktualne ogłoszenia.

Zostaw opinię o BF International Łukasz Perkowski - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BF International Łukasz Perkowski