Opinie o Kaufland w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kaufland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland w Inowrocław

Małgorzata

W ostatnim czasie wiele osób, które zabierają tu głos, to Klienci Kauflandu, a byłoby świetnie, jakby i jacyś jego pracownicy się tu wypowiedzieli. Może zmobilizuje Was do tego fakt, że Kaufland w Inowrocławiu chce zatrudnić kilku nowych pracowników. Ogłoszenia są dostępne na znanych portalach z ofertami pracy. Możecie pracować jako Sprzedawcy bądź też zajmować się pracami magazynowymi. Powiedzcie, kto w najbliższym czasie będzie aplikował? Czekam na odezw z Waszej strony!

xy
@Małgorzata

''Kaufland w Inowrocławiu chce zatrudnić kilku nowych pracowników'' - kobieto nie pisz bzdur, mamy od dawna zakaz zatrudnień :) ja rozumiem, że Kaufland płaci, żebyś ich wybielała, ale nie wypisuj takich kłamstw, bo za chwilę się ze śmiechu oszczamy :)))

Sebastian
@xy

Pracodawca wstrzymał procesy rekrutacyjne do pracy w firmie Kaufland? Jeżeli tak to dlaczego? Skoro rzekomo nie mogą być zatrudniani nowi pracownicy, to ciekawi mnie, czy obecnie pracujące osoby otrzymały podwyżki wynagrodzeń, aby zachęcić ich do bardziej wydajnej pracy. Mam nadzieję, że napiszesz coś więcej.

Szpilka
@Małgorzata

Praca w Kauflandzie to porażka! Przecież Pani Dyrektor traktuje pracowników jak śmieci A te pokazówki na fb że wycieczki integracja itp. To tylko Pokazówka nawet na promocjach i cenach oszukują zanim coś kupisz to sprawdź 2 razy!

Sebastian
@Szpilka

Negatywnie postrzegasz pracę w firmie Kaufland, dlatego chciałbym poznać nieco więcej szczegółów związanych z Twoimi doświadczeniami z tym pracodawcą. Zarzuciłeś dyrektorce firmy niewłaściwe traktowanie podległych pracowników. Możesz podać przykłady, które potwierdzą, że rzeczywiście tak jest?

J23

Totalny bajzel w sklepie ceny kompletnie się nie zgadzają (ciekawe ale zawsze są wyższe) zanim idę do kasy odwiedzam czytnik no i promocje często są tylko w gazetkach. Ogólnie spadek po równi pochyłej żeby nie powiedzieć staczanie się na dno. Dobrze że otworzyli lidla na rąbinie.

tulipan

Ciekawe dlaczego w ciągu ostatnich dwóch lat z Inowrocławia odeszło/zwolniło się kilkunastu pracowników z co najmniej kilkuletnim bądź kilkunastoletnim stażem pracy? Czyżby firma się aż tak rozwijała i stwarzała tak świetne warunki pracy, że kto może to ucieka z tego marketu?

GOŚĆ
@tulipan

KAUFLAND można porównać z więzieniem, bo wszędzie pełno kierowników i menagerów . Jeszcze trochę to nawet do WC będzie się szło z kierownikiem, bo dziś już nawet kierownik zaprowadza pracownika na przerwę i z przerwy go odbiera. A ciekawe kto zaprowadza tych wyższych? Pani dyrektor też nie posiada kultury osobistej, bo wyzywa przy klientach pracowników, poniża ich...Jak tak można? Można to porównać z mobingiem. Wstyd ,wstyd i jeszcze raz wstyd!!!!!

XMAN
@tulipan

Kilkunastu Kilkadziesiąt się zwolniło jestem jednym z nich,tylko firmie nie daje to do myślenia,a ludzie muszą zrobić ta samą robotę- Przeczytałam kiedyś na forum że skończyły się obozy i wtedy powstał Kaufland w Polsce ,bo w Niemczech na jednego pracownika u nas przypadaja 3 w Niemczeca

Klientka

Wczoraj zrobiłam zakupy w Kauflandzie w Inowrocławiu. Płacąc podałam kasjerce 200,-zł. Wydała mi do 100,-zł. Niech kasjerki nie narzekają na płace. Czego nie wypłaci im pracodawca, same zabiorą z konta klienta. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Sprawdzić czy kasjerki wydając pieniądze klientom nie kasują drugie tyle do własnej kieszeni.

Małgorzata
@Klientka

Wypowiadasz się tutaj z punktu widzenia klienta sklepu firmy Kaufland, nie jej pracownika. Oczywiście, Twoja opinia niewątpliwie wiele wnosi do tematu, ponieważ współtworzy obraz firmy. Sytuacja, o której mówisz, może budzić niewielki niepokój, jednakże czy nie mogła to być zwyczajna pomyłka? Czasami przez roztargnienie ludzie robią różne błędy. A skoro już zabrałaś tu głos, to może powiesz jeszcze, czy często robisz w tym miejscu swoje zakupy?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kaufland się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
Czarek

Jeśli na rynku potrzeba bardzo dużo pracowników to wiadomo, że każdy szuka pracy lepiej płatnej. Myślę, że firma podniesie zarobki.

Mikołaj
@Czarek

Czy Twoje przypuszczenia się sprawdziły i firma zwiększyła wysokość wynagrodzenia? Dla wielu osób jest to najbardziej istotna kwestia przy poszukiwaniu pracy. Jak ogólnie oceniasz firmę Kaufland? W wątku nie ma zbyt wielu komentarzy, dlatego wszelkie informacje mogą być przydatne.

Co najbardziej podobało Wam się w pracy w kaufland? Możecie się tym podzielić na forum?

Klient

Bez kultury kobieta obsługujaca dział mięsny.

Dariusz

Czy nic dobrego nie możecie napisać o firmie?

Wiesława

Strasznie dużo Zarabiamy I przez to drzwiami I oknami walą do nas chętni do pracy.

Ciekawska

Pytanie do osób, które tam pracują, ile zarabiacie na godzinę (netto)?

@Ciekawska

6 zł

@Wiesława

O mamusiu, to chyba więcej zarabiałam w call center (minimum 8zł brutto). I tyracie po 8 czy nawet 12 godzin dziennie?

@Wiesława

Zapomniałam dodać: dziękuję za odpowiedź!

HuArez

I wygląda na to że nikt nowy nie chce przyjść tam do pracy a przecież tak dobrze płaci Kaufland na niepełnym etacie

RoBerT!!!

Co raz gorzej w tym Kauflandzie. A będzie jeszcze gorzej. Kolejki co raz dłuższe a pracowników co raz mniej. Jak kilometr dalej otworzy się Lidl to w Kauflandzie połowę pracowników pewnie zostanie

@RoBerT!!!

Połowa pracowników to już odeszła

Calineczka

Bez(usunięte przez administratora) Kaufland byłby lepszym miejscem pracy. A tak omijać bardzo szerokim łukiem. Szkoda zdrowia. Bo niestety pani (usunięte przez administratora)potrafi pracownika nawet przy klientach ochrzanić. Mam nadzieje że wkrótce Prokurator się nią zajmie

very_sad
@Calineczka

Zgadzam się z twoją opinią i współczuję pracownikom frische z Inowrocławia.

Lady IJ
@Calineczka

Moim zdaniem Kierowniczka o ktorej mowicie powinna zgłosić do prokuratury sprawe o pomowienie . Uzywanie czyjegoś nazwiska i uzywanie go bez podania jakis dowodow jest conajmniej nie taktowne. Gdyby prawda bylo ze zostala zwolniona za mobbibg mialaby to w swiadectwie pracy i nie moglaby zajmowac stanowiska kierowniczego. Dobrze jest napisac na kogos złe opinie nie poprate zadnymi dodowdami. A pseudonim ksiezniczka to raczej powinien tyczyc sie tych co zwracanie uwagi o poprawne wykonywanie swoich obowiązków podciagaja pod mobbing ktory jest powaznym oskarżeniem. Moze sie wszystkim wydaje ze sa anonimowi w sieci ale to poważny błąd. Takze Kierowniczko Księżniczko jak to tu zostalas nazwana radze zajac sie sprawa o pomówienia a ludziom piszacym te komentarze polecam wziac sie do roboty lub udowodnić oskarzenia ktore tutaj przedstawiacie. Pozdrawiam.

qwerty
@Lady IJ

ale jazda... tylko ze kierowniczka ksiezniczka ta co ja podobno za mobbing zwolnili i pani Kasia to w 100% dwie inne osoby...

Lady IJ
@qwerty

Wydźwięk opinii jest inny. Nie mniej jednak nawet jesli sa to 2 różne osoby to ani na 1 ani ma 2 nie ma przykładów a ludzie po prostu zamiast dostosowac sie do tego ze w kazdym przedsiebiorstwie jest tak ze ma sie nad soba przełożonego wola kogos obsmarowac w internecie. Jeżeli komus nie pasowalo to ze ktoras z kierowniczek chodzi tylko na rano i w niedziele nie pracuje trzeba isc do kogos nad ta osoba i sprawe zglosic. Ludzie jedbak wolna sie anonimowo wypowiadać na temat innych w miejscach takich jak to- rozumiem ze ten portal temu służy ale jezeli juz sie kogos atakuje to chociaz z podaniem przykladow.

Xawery

Kierowniczka Księżniczka już raz została zwolniona przez stosowanie mobbingu w poprzedniej pracy. Dziwne że nadal pracuje w Kauflandzie. Ale może jak się 3/4 załogi przez nią zwolni to centrala to w końcu zauważy

Qui

Przez Mobbing wprowadzony przez Kierowniczkę Księżniczkę to niedługo wszyscy się z tego sklepu zwolnią. Nią powinna zając się Prokuratura. Wykańcza psychicznie po kolei każdego pracownika

luzaczek

A kierowniczka księżniczka co ma wszystkie niedziele wolne i tylko na rano pracuje? Nikt tego nie widzi? Trzeba coś z tym zrobić!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland - Inowrocław

• Jak się pracuje w Kaufland?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland?

Kaufland