Opinie o Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR w Chełm

3 13 22 5 1
Nicola

Aplikowalam na oferty spelniajac wszystkie kryteria, a nawet jeszcze wiecej. Nikt nie odpisal i nie oddzwonil

Tak1Nie
solaris Nowy wpis
@Nicola

to u nich norma, miałem tak samo

Aneta Nowy wpis
@solaris

Najwidoczniej inne osoby bardziej pasowały do oferowanych miejsc pracy, na przykład poprzez wzgląd na swoje dotychczasowe doświadczenie. Różne kryteria są brane pod uwagę przy rekrutacji. Jakie stanowiska Was interesowały? Niewykluczone też, że rekrutacja jeszcze trwa.

reww Nowy wpis
@Aneta

Aneta, głupszego komentarza nie czytałem. Idź stąd.

Tak1Nie

Aneta Nowy wpis
@reww

Jestem zmuszona Ci przypomnieć, że na forum o charakterze publicznym wszyscy użytkownicy powinni wyrażać się do siebie z należytym szacunkiem. Proszę zatem, żebyś i Ty postarał się to robić. Czy również aplikowałeś do Agencji Pośrednictwa Pracy Servis HR i nie dostałeś od nich żadnej odpowiedzi? Jeśli tak, to może spróbuj skontaktować się z nimi telefonicznie - wówczas będziesz mógł po prostu dopytać. O jakie stanowisko się ubiegałeś?

Miro

Świetna agencja pracy. Może trzeba spróbować ponownie, więcej zaangażowania w poszukiwanie pracy!!

lipa
@Miro

Pachnie autopromocją na kilometr.

Tak2Nie

solaris

Najpierw mieli dla mnie ofertę a następnie nie odpisują na maile i smsy oraz nie odbierają telefonów. Dość dziwne zachowanie.

Tak5Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Iga

Chciałabym skorzystać z pośrednictwa agencji i miałam nadzieję, że dowiem się więcej na forum. Tak rzadko piszecie.

Jasta

Witam, czy ktoś pracuje przez tą Agencje pracy i może podzielić się swoim doświadczeniem współpracy jak godz, zakwaterowanie

Ela

dzisiaj dzwoniłam narazie nic niemaja moze ktos ma namiary

Karol

Czy są miejsca do pracy przy zbiorach jabłek bądz ogorkow? Jezeli tak prosze o kontakt 790 390 385

wedm

Dwa pytania do agencji: 1. Czy szukacie operatorów elektrodrążarek drutowych (podstawy angielskiego)? 2. Dlaczego na Waszej stronie w zakładce OFERTY nie ma ani jednej a na infopraca są?

bajoddd

Na razie opinie wystawione przez samych pracowników agencji :P

Aneta

@Olarozumiem, że już nie raz korzystałaś z usług Agencji Pośrednictwa Pracy Servis HR. Widzę, że podobnie jak @Ewelina jesteś zadowolona z tej współpracy. Możesz powiedzieć więcej na temat swoich doświadczeń z firmą? Co sprawiło, że ponownie wybrałaś właśnie tą agencję?

Ola

Agencja jest wiarygodna, polecam pracowałam przez tą agencje w Holandii i Niemczech

Tak4Nie

Asia

pracuje ktos tam jeszcze przy zbiorach? jak tam jest?

Ewelina

polecam tą agencje,naprawde pracowalam wcześniej przez dwie inne to byla porażka,ta agencja naprawde jest ok. nie mozna im nic złego zażucić troszcza sie do samego konca o pracownika.POLECAM!!!

s

ale wazne tez jest by po przyjsciu z pracy miec jakies normalne warunki mieszkaniowe a nie mieszkac w brudzie i chaosie

jasiunl@vp.pl

Jak się pracuje z agencją ? Myśleby wyjechać do pracy jako Operator maszyn CNC ? jakieś info ?

elektryk

no ze trzech moich kolegów wyjeżdżało z nimi na kotrakty i bardzo to sobie chwalili. przede wszystkim zapewniają zakwaterowanie oraz legalne umowy, co jest ogromnym plusem

Tak4Nie

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR
3/5 Na podstawie 13 ocen.
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie