Opinie o Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR

Ela

dzisiaj dzwoniłam narazie nic niemaja moze ktos ma namiary

Karol

Czy są miejsca do pracy przy zbiorach jabłek bądz ogorkow? Jezeli tak prosze o kontakt 790 390 385

wedm

Dwa pytania do agencji: 1. Czy szukacie operatorów elektrodrążarek drutowych (podstawy angielskiego)? 2. Dlaczego na Waszej stronie w zakładce OFERTY nie ma ani jednej a na infopraca są?

bajoddd

Na razie opinie wystawione przez samych pracowników agencji :P

Aneta

@Olarozumiem, że już nie raz korzystałaś z usług Agencji Pośrednictwa Pracy Servis HR. Widzę, że podobnie jak @Ewelina jesteś zadowolona z tej współpracy. Możesz powiedzieć więcej na temat swoich doświadczeń z firmą? Co sprawiło, że ponownie wybrałaś właśnie tą agencję?

Ola

Agencja jest wiarygodna, polecam pracowałam przez tą agencje w Holandii i Niemczech

Asia

pracuje ktos tam jeszcze przy zbiorach? jak tam jest?

Ewelina

polecam tą agencje,naprawde pracowalam wcześniej przez dwie inne to byla porażka,ta agencja naprawde jest ok. nie mozna im nic złego zażucić troszcza sie do samego konca o pracownika.POLECAM!!!

s

ale wazne tez jest by po przyjsciu z pracy miec jakies normalne warunki mieszkaniowe a nie mieszkac w brudzie i chaosie

jasiunl@vp.pl

Jak się pracuje z agencją ? Myśleby wyjechać do pracy jako Operator maszyn CNC ? jakieś info ?

elektryk

no ze trzech moich kolegów wyjeżdżało z nimi na kotrakty i bardzo to sobie chwalili. przede wszystkim zapewniają zakwaterowanie oraz legalne umowy, co jest ogromnym plusem

Zostaw opinię o Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR