Opinie o Med Anest Przemysław Przybylski w Piła poznań chodzież

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Med Anest Przemysław Przybylski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Med Anest Przemysław Przybylski o rekrutacji.

Branże: Pielęgniarki i położne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Med Anest Przemysław Przybylski w Piła poznań chodzież

Magda Nowy wpis

Pasują Wam zarobki w firmie?

Ewa Nowy wpis

Ja robilam kurs w 2015 roku i wszystko bylo ok. Po przelewie dostalam odrazu material do nauki, w razie pytan dostalam szybko odpowiedz i z certyfikatem nie bylo tez problemu, dzieki niemu dostalam prace w Niemczech, dlatego polecam.

filemon Nowy wpis

Niestety nie potrafimy doceniać dobrej firmy i pracodawcy a taki jest Med Anest

Ewa Nowy wpis

Bzdury piszecie, wasze komentarze pochodzą z 2015 2016 roku, wszyscy moi znajomi robili kursy pomocne do pracy w Niemczech, nie było żadnych problemów od 2018 roku, wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami, do tego otrzymaliśmy zniżki

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Med Anest Przemysław Przybylski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Kamil

Jakie jest wasze zdanie na temat Med anest? Czy to pracodawca godny polecenia? Jeśli są tu osoby, które pracują lub pracowały w tej firmie, zapraszam was do udzielania się. Czy można liczyć na godne wynagrodzenie oraz miłą atmosferę? Czy pracownicy mają dostęp do benefitów pozapłacowych? Takie informacje przydadzą się potencjalnym kandydatom.

maria33

mialam tak samo tylko mi doslali w j.polskim .a potrzebny ang.i niemiecki byl

mocny

Witam w tamtym roku robiłem kilka kursów, jeżeli chodzi o sam początek kontakt z tą firmą super, materiały szkoleniowe po wpłaceniu na konto są odrazu ez problemu ale później same problemy, na certyfikaty trzeba czekać nie wiadomo ile i upominać się, tylko po ukończeniu kursu wysłałem z 3 e-maile o przetłumaczenie moich certyfikatów na inne języki a w opisie jest napisane, że jest taka możliwość, bez oddzewu na wiadomość i po kilku telefonach przypominania dostałem swoje certyfikaty ale bez tłumaczeń oraz brakowało 2 certyfikatów albo zaświadczeń(porażka) znowu telefony, sms i e-maile za każdym razem odpowiedź od firmy była byle mnie spławić czyli "przecież wysłaliśmy panu certyfikaty normalnie wszystkie" albo "przecież wysłaliśmy dla pana e-maila" podawałem swego i żony patrzyłem w koszy i spamie i tak nic z tego zero odpowiedzi na e-maile,sms a telefony to z łaski odbierają chyba. Dla mnie takie firmy powinny być zamykane tylko energie drugim osobom zabierają, starata czasu, nerwów i pieniędzy bo jestem stratny o 2 kursy bo zaświadczeń nie mam i nawet nie chce mi się o nie upominać bo to jak napisałem za dużo mnie energi zabiera tylko 200 zł w plecy. Pozdrawiam

to samo

Wiemy wiemy masz racje. Kto raz podpadnie to reputacja skończona. Szukaj innej firmy i szkolenia. Jak coś nie tak idż na poli. Masz orginały i potwierdzenia.

zagubiony

zwlekają z wysyłaniem certyfikatów,jak coś nie dotrze do adresata ,trzeba płacic za duplikaty ,nawet zapytania o brak dostarczenia certyfikatów traktuja jak atak. A wina jest nie zawsze po stronie adresata.

Zostaw merytoryczną opinię o Med Anest Przemysław Przybylski - Piła poznań chodzież

Med Anest Przemysław Przybylski
  • Ks. Kazimierza Józefiaka 4