Opinie o METROHOUSE S.A. & PHU Verinex, WROCŁAW ul. Księcia Witolda 49 lok. 8 w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy METROHOUSE S.A. & PHU Verinex, WROCŁAW ul. Księcia Witolda 49 lok. 8. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie METROHOUSE S.A. & PHU Verinex, WROCŁAW ul. Księcia Witolda 49 lok. 8 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o METROHOUSE S.A. & PHU Verinex, WROCŁAW ul. Księcia Witolda 49 lok. 8 w Wrocław

Michał Nowy wpis

Bardzo dobra współpraca, zdecydowanie godna polecenia. Na plus to świetny zespół!

Aurelia Nowy wpis

Świetna firma, porządna, dobrze zarządzają i miło się współpracuje z tak profesjonalna firma :)

Adam Nowy wpis

Niepolecam, zawiła i nieprecyzyjna komunikacja, marnują czas innych

Adam Nowy wpis

Polecam z całego serca! To jest firma gdzie możesz rozwinąć swoje skrzydła z rzetelną i merytoryczna pomocą całego zespołu. Przy odrobinie szczęścia spełnisz swój american dream! :) Pozdrawiam cały zespół z Księcia Witolda i trzymam za was kciuki!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w METROHOUSE S.A. & PHU Verinex, WROCŁAW ul. Księcia Witolda 49 lok. 8 odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Rafał

Niestety nie każdy potrafi odnaleźć się w tej branży. Do tego dochodzi aktualna sytuacja nie ułatwiająca pracy. Generalnie dobra firma jako pracodawca więc spokojnie polecam!

Daria

@Ania i jak to wyglada miesięcznie, można fajnie zarobić ?

Exagentka
@Daria

0zl /pierwszy miesiąc 0zl /drugi miesiąc 0zl/ trzeci miesiąc 0zl/ czwarty miesiąc Jesteś na to gotowa?

Wypłacają dodatkowe nagrody w METROHOUSE S.A. & PHU Verinex, WROCŁAW ul. Księcia Witolda 49 lok. 8?

Jakie nagrody? Twoja prowizja i tyle.

@Ania

Ile wynosi prowizja? Jest to % od transakcji? Czy jak to wygląda w Metrohouse?

@Ewa

Tak. Na początek 32%.

sprzedajacy

Jak sprzedawać nieruchomość to tylko w metrohouse - prowizja może jest wyższa niż w mniejszych biurach ale skuteczność WIĘKSZA, polecam przy sprzedaży umowę premium! dzięki niej do transakcji doszło już po 1,5msc, a wcześniej męczyłem się z domem przez ROK!

Magdalena

Czy są benefity dla pracowników ?

@Magdalena

Umowy o pracę nawet nie ma, a gdzie tu mówić o benefitach...

Czy można liczyć na bony świąteczne dla pracowników ?

@Tomek

Hahaha xD dobry żart.

Biuro posiada świetną lokalizację w centrum Wrocławia. Baza danych Metrohouse dot. nieruchomości jest bardzo bogata, naprawdę jest w czym wybierać dla kupującego i sprzedającego (już jestem po finalizacji transakcji w bardzo krótkim czasie i kompleksową obsługą z kredytem hipotecznym, wszystko załatwilem w jednym miejscu, tj. przez to biuro nieruchomości). Agent prowadzący moją inwestycję w osobie dyrektora biura (usunięte przez administratora) okazał się wyjątkowo sprawny i profesjonalny, a przy tym z pełnym wdziękiem i sympatią udało się zrealizować całe to istotne dla mnie przedsięwzięcie, za co chciałbym serdecznie podziękować i zarekomendować innym klientom.

Prawda jest taka...

Moja opinia będzie tutaj chyba jedną z najbardziej aktualnych. Kilka miesięcy temu szukałam pracy. Pomyślałam, że może Metrohouse - taka duża firma, na pewno będzie ok. Rozmowę przeszłam bez przeszkód, kierownik był miły i sprawiał wrażenie profesjonalnego. Młody typ, pomyślałam że się dogadamy. Za nocleg W Wawie przy wyjeździe na szkolenie zapłaciłam z własnej ręki. Szkolenie było ok. Czysta formalność. Po powrocie kierownik chciał żeby pracę zacząć jak najszybciej. Na szkoleniu i na rozmowie mówiono nam że pracować mozemy z domu a raz tygodniowo są spotkania wszystkich doradców. Szybko okazało się, że mój szef zmienił zdanie. Miałam przychodzić do pracy codziennie nawet po okresie zapoznawczym i wdrożenia w pracę. Nie było w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że inni agenci, także Ci będący krócej ode mnie w tej pracy, prześlij już na tryb "domowy". Po miesiącu miałam najwięcej zleceń ze wszystkich i największą skuteczność. Problemy w tym, że codziennie, dzień w dzień byłam wzywana "na dywanik".Kiedy miałam spotkaniami na mieście z klientami, szef twierdził, że wykonuje za mało telefonów, a kiedy robiłam dużo telefonów, Byłam ganiona za mało spotkań z klientami. Pracowałam najqiwcej. Przychodziłam do pracy o 8,9 i kończyłam dzień spotkaniami.Ale często o 17 dostawałam telefon od szefa "Gdzie jesteś?Przyjedź do biura, popracuj trochę, choć do 19". Moją czare goryczy przelało jedno spotkanie, na którym zostały wyciągnięte wszystkiemu moje billingi telefoniczne, a szef z pogardą rzucił że nie wyrabiam statystyk. Nie ważne, że skutecznością mam wysoką-to się nie liczy. Trochę do mnie docierało to, że byłam mobingowana. Ale kiedy dotarło, zrozumiałam, że wszystko co od tej firmy dostałam za pozyskane zlecenia to bilans ujemny na mojej karcie. Firma powinna mieć podstawę finansową a nie ma. Nie ma żadnej minimalnego krajowej, null. Wyzysk na całego, więc nie warto się starać tak jak ja i nie warto ładować się w coś takiego. Nie chcę zdradzać szczegółów mobingu, bo to bylo dla mnie szokujący przeżycie. Ale odradzam pracę we Wrocławiu.

@Prawda jest taka...

witam, na której ulicy we Wrocławiu...czy to. jest standart we wszystkich oddziałach? Pzdr. A.A

Iwona
@Ania A.

Dzień dobry Pani Anno, zdecydowanie nie jest to standard wszystkich oddziałów. W tym zawodzie jest bardzo duża rotacja. Agenci pojawiają się i znikają w bardzo szybkim tempie. Często trafiają się osoby w pewnym sensie przypadkowe. Tym bardziej zachęcam do wybierania doradców sprawdzonych, takich o których wypowiadają się zadowoleni klienci. Zachęcam do kontaktu Iwona Baćkora-Kuśnierz Metrohouse https://metrohouse.pl/iwona--backora-kusnierz

niedoszły klient

Dramat. Umówiłem się na spotkanie podpisanie umowy na sprzedaż nieruchomości we Wrocławiu. Jechałem 200 km i się okazało że pośrednik nie przyjechał ani nie zadzwonił że go nie będzie. Sam dzwonił i się chciał spotkać ponieważ ogłoszenie wisi na otodom. Żenada

@niedoszły klient

witam, Na której ulicy jest siedziba Metrohouse z którą miał Pan złe doswiadczenie.. jestem w trakcie podjęcia decyzji o współpracy dot. sprzedaży nieruchomości. z góry dziekuje za info i serdecznie pozdrawiam Anna A.

Klientka

Odradzam współpracę z tą firmą a w szczególności z panią (usunięte przez administratora) która nie ma pojęcia o tym co robi a właściwie powinna. Zero wiedzy. Opóźnia terminy, gubi dokumenty. Dopomina się jedynie o uregulowanie faktury i pięć gwiazdek. Zasługuje jedynie na negatywną opinię. !!!!!

@Klientka

witam, Własnie zastanawiam sie nad podpisaniem umowy z Metrohouse.. zainteresował mnie Pani wpis.. proszę mi napisac jakich fv domagała się agencja? Czy sprzedali Pani Nieruchomość? czy była to siedziba MH z wrocławia? z jakiej ulicy? Z góry bardo dziękuję za jakiekolwiek informacje. Anna A.

klient

Witam. czy może ktoś napisać opinię jak wygląda współpraca z firmą ze strony kupującego mieszkanie ? jestem na początku drogi i już czuję niechęć.

Klientka
@klient

Zdecydowanie odradzam. Zero wiedzy, zero współpracy.(usunięte przez administratora)

Michał W.

Pracowałem w tym biurze przez jakiś czas i bardzo dobrze wspominam tą współpracę. W biurze panuje bardzo fajna przyjacielska atmosfera, a dyrektor zawsze służy pomocą. Otrzymywałem wsparcie od każdego kiedy tylko potrzebowałem, oraz dużo się tam nauczyłem. Klienci zawsze są tam obsługiwani na wysokim poziomie. Polecam wszystkim zarówno do pracy jak i współpracy :) Pozdrawiam

Mateusz

Jakiś czas temu byłem na rozmowię w Metrohouse, powiem tyle, podejmując tam prace trzeba byc przygotowanym finansowo na kilka najbliższych miesięcy które mogą być mało dochodowę. Niestety to co usyszałem przez telefon np o opłaceniu szkolenia na które trzeba wyjechac przed podjęciem pracy mija się z prawdą o czym zostałem poinformowany na rozmowię. Tyle ode mnie. Pozdrawiam

Pracowałam w Metrohouse tylko kilka miesięcy ale muszę przyznać, że byłam pod wrażeniem atmosfery i wsparcia jakie otrzymuje się od współpracowników a przede wszystkim szefa. Dyrektor jest osobą nastawioną na sukcesy swoich pracowników i jest w stanie poświęcić ci tyle czasu ile tylko potrzebujesz na doszlifowanie swoich umiejętności. Dużo cierpliwości i życzliwości do agentów. Nigdy nie czułam się pozostawiona samej sobie. W Metrohouse można dobrze zarobić, jednak wymaga to zaangażowania i cierpliwości (jak to w zawodzie pośrednika). Podczas pracy dostajesz wskazówki i szkolenia jak zwiększyć swoją efektywność. Często spotykam się z opiniami, że praca pośrednika to oszustwo bo nie da się zarobić. No cóż... w żadnym zawodzie nie dostaje się pieniędzy na tacy. Trzeba się wykazać i poświęcić trochę czasu, bo bez tego nie ma możliwości zarobku. Klient sam do Ciebie nie przyjdzie! Każdej osobie zainteresowanej pracą pośrednika polecam obejrzeć różne filmiki na (usunięte przez administratora) i posłuchać jak taka praca wygląda ale dla osoby chętnej wypróbowania sił w tym zawodzie serdecznie polecam Metrohouse. Ja nie żałuję :)

Zora

Zanim podejmiesz pracę w TEJ agencji zastanów się kilka, a nawet kilkanaście razy. Pierwsza sprawa to oferta, dzięki której nie sprzedajesz, a co za tym idzie? NIE ZARABIASZ, ale zawsze musisz być punktualnie w biurze, mimo, że to zlecenie. Pracujesz 3, 4, 5 miesiąc, nie dostajesz ani złotówki, ale musisz robić godziny w biurze jak na umowie o pracę. Na początku wszystko super, milutko itd, a gdy tylko coś się zaczyna komplikować, chcesz odejść z pracy, to przeżywasz koszmar! Mnóstwo problemów, niesamowicie wysokie KARY UMOWNE, straszenie sądami itd. Jednym słowem jest to czyhanie na to, że może pójdziesz do konkurencji i będziesz musiał płacić jeszcze wyższe kary umowne, posyłanie innych ludzi, aby wyciągnęli informacje. ŻENADA. Naprawdę porażka. Firma zarabia na odchodzących pracownikach. ODRADZAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!

Kamil W.

Pracowałem w biurze i miło wspominam ten czas. Kierownik oddziału bardzo angażuje się w rozwój swoich podopiecznych organizując liczne szkolenia wewnętrzne. Praca jako pośrednik nie jest dla każdego. Najważniejsze cechy agenta to determinacja i zaangażowanie. Jednak częsty kontakt z klientami i praca w terenie dają dużo satysfakcji. Polecam biuro Metrohouse ul. Księcia Witolda zarówno dla osób rozpoczynających pracę jak i chcących sprzedać swoją nieruchomość.

Zostaw merytoryczną opinię o METROHOUSE S.A. & PHU Verinex, WROCŁAW ul. Księcia Witolda 49 lok. 8 - Wrocław

• Jak się pracuje w METROHOUSE S.A. & PHU Verinex, WROCŁAW ul. Księcia Witolda 49 lok. 8?

Zobacz opinie na temat firmy METROHOUSE S.A. & PHU Verinex, WROCŁAW ul. Księcia Witolda 49 lok. 8 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w METROHOUSE S.A. & PHU Verinex, WROCŁAW ul. Księcia Witolda 49 lok. 8?

METROHOUSE S.A. & PHU Verinex, WROCŁAW ul. Księcia Witolda 49 lok. 8
2.6/5 Na podstawie 14 ocen.

METROHOUSE S.A. & PHU Verinex, WROCŁAW ul. Księcia Witolda 49 lok. 8