Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Visual Merchandiser

Obowiązki

Czym się będziesz zajmować na tym stanowisku:

  • tworzeniem i wdrażaniem instrukcji VM
  • szkoleniem pracowników
  • dbaniem o ekspozycję w podległych sklepach
  • nadzorem nad realizacją standardów na wyznaczonym obszarze
  • zamawianiem materiałów reklamowych

Wymagania

Będziemy od Ciebie wymagać:

  • dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów służbowych
  • poczucia estetyki
  • dobrych zdolności organizacyjnych
  • prawa jazdy
  • umiejętnośli obsługi programów graficznych

Oferujemy

Możemy Ci zaoferować:

  • niezbędny do pracy sprzęt
  • zniżki pracownicze
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)
  • szkolenia
  • miłą atmosferę