Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko UX Designer

Obowiązki

Do Twoich zadań należeć będzie między innymi:

  • diagnozowanie problemów użytkowników
  • projektowanie graficznego interfejsu w zgodzie ze standardami UX/UI
  • współpracowanie z zespołem programistów
  • rozpoznawanie potrzeb użytkowników
  • pomoc przy realizowanych projektach

Wymagania

Jakie warunki musi spełniać Kandydat:

  • minimum kilka lat doświadczenia na tym stanowisku
  • umiejętność analizowania informacji
  • zainteresowanie projektowaniem graficznym
  • znajomość angielskiego na poziomie min. B2
  • wiedza na temat procesu projektowania interfejsu użytkownika

Oferujemy

Oferta:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • prywatna opieka lekarska
  • benefit frekwencyjny
  • stabilne stanowisko