Technik Utrzymania Ruchu mechanik/elektryk

Lichtenberg
Umowa o pracę3 500-5 000 €brutto / mies.
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa19.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Technik utrzymania ruchu mechanik/elektronik Lokalizacja: Leppersdorf Praca w Mullermilch oznacza bycie częścią regionalnej firmy rodzinnej i rozwijającej się na arenie międzynarodowej grupy spożywczej. Sachsenmilch Leppersdorf to jedna z najnowocześniejszych mleczarni w Europie i jako część grupy spółek Theo Müller uzupełnia portfolio mleczarskie o typowo różowe produkty, takie jak jogurt, masło i sery. Dostępne są także pochodne serwatki do celów sportowych i do żywności dla dzieci, a także bioetanol – wszystkie produkowane z jednego surowca: mleka. Pracownicy grupy mają wspólną wizję: wnosić smak do życia ludzi. Dołącz do nas w tej podróży i zapewnij sobie pracę z perspektywami na przyszłość. Poszukujemy Cię w Leppersdorfie jako technik serwisu mechanik/elektronik (m/k/d).

Obowiązki

  • Müller Group znasz ze wszystkich półek supermarketów i z lodówki w domu - w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania systemów produkcyjnych i technologii przenośników poszukujemy talentów z doświadczeniem technicznym w obszarze ​konserwacja
  • Na tym odpowiedzialnym stanowisku będziesz odpowiedzialny za przeprowadzanie planowanych prac konserwacyjnych i naprawczych w systemach produkcyjnych lub technologii przenośników wewnętrznych w systemie zmianowym.
  • Jesteś odpowiedzialny za określenie zapotrzebowania na części zamienne i jesteś w bliskim kontakcie z przełożonymi w zakresie planowania i przygotowywania działań konserwacyjnych.
  • Dokumentujesz i rejestrujesz przeprowadzone naprawy, konserwacje oraz zmiany w programach i procesach w dzienniku zmian.
  • Identyfikujesz i analizujesz słabe punkty w procesach lub systemach i komunikujesz je swoim przełożonym.
  • W razie potrzeby wesprzesz kierownika zmiany w monitorowaniu i kontrolowaniu obszaru odpowiedzialności.

Wymagania

  • Znajomość języka wymagana na poziomie komunikatywnym, minimum A2/B1

Oferujemy

  • Zakwaterowanie zapewniane odpłatnie
  • Aby zachować równowagę między życiem zawodowym a prywatnym: 30 dni urlopu w roku.
  • Praca na umowę niemiecką
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1