Technik / Inżynier Serwisu (CNC)

Wałbrzych
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa14.05.2024
Tryb pracystacjonarna, mobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Wstęp

  • Naszym klientem jest jeden z wiodących globalnych producentów obrabiarek sterowanych numerycznie. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technik/Inżynier Serwisu (CNC), segment urządzeń: obrabiarki CNC

Obowiązki

  • Diagnoza przyczyn awarii, przeprowadzanie napraw, przeglądów i remontów obrabiarek CNC
  • Wsparcie koordynatora części zamiennych poprzez specyfikację części niezbędnych do naprawy
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych klientów
  • Przygotowywanie raportów serwisowych poprzez zbieranie, analizowanie i podsumowywanie informacji naprawczych

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie w zakresie mechaniki / elektryki / mechatroniki lub równoważnej orientacji technicznej
  • Doświadczenie w instalacjach mechanicznych/elektrycznych, rozwiązywaniu problemów, naprawach i konserwacji obrabiarek CNC
  • Doświadczenie operacyjne z systemami sterowania obrabiarek: Siemens, Heidenhain, Mitsubishi, Fanuc
  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów obwodów elektrycznych i schematów mechanicznych
  • Biegła znajomość zagadnień z zakresu automatyki, pneumatyki, elektroniki i mechaniki
  • Koncentracja na obsłudze klienta z umiejętnością budowania i utrzymywania efektywnych relacji z klientem
  • Sumienność oraz rzetelność przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • Mile widziana średnia znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (uczestnictwo w szkoleniach zagranicznych)
  • Znajomość MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych podróży (wyjazdy w ramach woj. dolnośląskiego)

Oferujemy

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i perspektywy rozwoju kariery
  • Stabilność pracy w miłej atmosferze, w zespole zorientowanym na współpracę
  • Szkolenia techniczne w fabrykach za granicą w ugruntowanym międzynarodowym środowisku pracy
  • Samochód służbowy do użytku służbowego i prywatnego
  • Komunikacja mobilna i sprzęt IT
  • Pakiet benefitów (karta sportowa i prywatna opieka medyczna)

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Służbowy telefon do użytku prywatnego
Prywatna opieka medyczna
Służbowy samochód do użytku prywatnego
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1